PDA

Zobacz pełną wersję : Statystyki Łowcy



Elitek
18-10-2016, 18:36
Witam, mój pomysł jest bardzo prosty. "Statystyki Łowcy" byłby to swego rodzaju dziennik w którym moglibyśmy sprawdzać ile zabiliśmy: Potworów, Mini-bossów, Potworków unikatowych. Sam ostatnio bije kapłany, orki, olbrzymy tylko po to aby zdobyć pożeracza a dzięki takiej funkcji wiedziałbym ile jeszcze mi do tego pożeracza zostało zamiast liczyć wszystkie wcześniejsze raporty.

Rebellious
18-10-2016, 18:37
super pomysł na tak

Naishukketsu
18-10-2016, 18:38
Na nie, nie potrzebne.

Piter Piterowskii
18-10-2016, 18:39
W sumie to by było cholernie pomocne mogli by to zrobić :p

GoldenkoPL
18-10-2016, 18:40
Nawet fajna opcja,na tak

Rebellious
18-10-2016, 18:40
Na nie, nie potrzebne.

dla łowców statystyk jest to bardzo potrzebne

Naishukketsu
18-10-2016, 18:42
dla łowców statystyk jest to bardzo potrzebne

Można przecież liczyć raporty i je zapisać, i nie jest to jakiś ponadludzki wysiłek

Rebellious
18-10-2016, 18:43
Można przecież liczyć raporty i je zapisać, i nie jest to jakiś ponadludzki wysiłek

Jak dla kogo, niektórzy są wrogami matematyki

Naishukketsu
18-10-2016, 18:44
Jak dla kogo, niektórzy są wrogami matematyki

jak w przedszkolu nie nauczyli sie liczenia dziesiątkami, to ich problem

szalonadomi
18-10-2016, 18:46
jestem na tak!

Rebellious
18-10-2016, 18:46
jak w przedszkolu nie nauczyli sie liczenia dziesiątkami, to ich problem

Nieprawda, to nasz wspólny problem i musimy go rozwiązać dodając statystyki łowcy.

Hubiot
18-10-2016, 18:46
9) Zmiany w profilu: lepsza prezentacja osiągnięć, encyklopedia pokonanych potworów itp.

to sie tez do tego wlicza, byl kilka razy na forum juz taki temat

Elitek
18-10-2016, 18:48
jak w przedszkolu nie nauczyli sie liczenia dziesiątkami, to ich problem

Ale kolega ogarnij troszeczke humorki bo nie od tego tu jesteśmy. Taki dziennik by się bardzo wielu osobom przydał bo niektórzy w przeciwieństwie do ciebie dużo expią i dużo respią a takiego coś by im bardzo pomogło. Nie podawaj tylko na swoim przykładzie że tobie się to nie przyda więc "Na nie, niepotrzebne" pomyśl czasami o innych zamiast być egoistą.

Naishukketsu
18-10-2016, 18:50
Ale kolega ogarnij troszeczke humorki bo nie od tego tu jesteśmy. Taki dziennik by się bardzo wielu osobom przydał bo niektórzy w przeciwieństwie do ciebie dużo expią i dużo respią a takiego coś by im bardzo pomogło. Nie podawaj tylko na swoim przykładzie że tobie się to nie przyda więc "Na nie, niepotrzebne" pomyśl czasami o innych zamiast być egoistą.

XDDD
co to za problem policzyć sobie raporty, szczególnie że są po 10 na strone przez co jest to banalne?
nie potrzeba do tego specjalnej rzeczy w grze.
Poza tym, tak jak pisał xani jest coś takiego w to-do

temat myśle że do zamknięcia.

Clover
18-10-2016, 19:01
XDDD
co to za problem policzyć sobie raporty, szczególnie że są po 10 na strone przez co jest to banalne?
nie potrzeba do tego specjalnej rzeczy w grze.
Poza tym, tak jak pisał xani jest coś takiego w to-do

temat myśle że do zamknięcia.

chyba, że zabiłeś mini kiedyś i nie wiesz ile tego było.

Elitek
18-10-2016, 19:02
chyba, że zabiłeś mini kiedyś i nie wiesz ile tego było.

Stare raporty są chyba usuwane

MaCiEkXPompaJP
18-10-2016, 19:04
jestem za

Rebellious
18-10-2016, 19:30
XDDD
co to za problem policzyć sobie raporty, szczególnie że są po 10 na strone przez co jest to banalne?
nie potrzeba do tego specjalnej rzeczy w grze.
Poza tym, tak jak pisał xani jest coś takiego w to-do

temat myśle że do zamknięcia.

Bo o wiele ułatwiliby to łowcy zwiadowcy, wiec po co liczyć? Poza tym do tego mialyby tez dostep osoby trzecie, można by się było chwalić.

- - - - - - - - - -


Stare raporty są chyba usuwane

Nie chyba, tylko są i to kolejny powód, dla którego przydatni byliby łowcy statystyk.

Nattat
18-10-2016, 20:59
Ja kiedyś chciałem mieć pożeracza wszystkiego.
Zapisałem wszystkie moby i ewentualnie ich grupy. Potem szukałem ponad 20 stron w osiągnięciach, by sprawdzić czy mam pożeracza tego i tego.
I pewnego dnia usunąłem niepotrzebną postać, lecz zapomniałem, że tam mam zapisany stan mobów i potem mi się nie chciało.

Dlatego jestem na tak.

Jeahok
18-10-2016, 23:24
już coś grzebane jest z czymś takim do takiego czegoś, a jak nie to chociaż jest w jakiś planach gdzieś jak wcześniej ktoś wspomniał