PDA

Zobacz pełną wersję : Halloween



Rebellious
16-10-2016, 20:29
Witam, otóż mam pewną propozycję dotyczącą zbliżającego się wielkimi krokami eventu halloween. Proponuję:
1. Dodać na każdej lokacji eventowej bójki
2. Dodać jakąś lokację z bójkami
3. Dodać bójki na upiornym zagajniku

Bójki oczywiście z wzywaniem pomocy, do ustalenia czy agresor też może sobie dobierać pomocników na zasadzie igrzyskowej/normalne, powszechne bójki.

Dzięki tej opcji nie zanudzimy się na tym evencie sadzeniem dyń, czekaniem pół godziny na barlukha, czy biciem setki dyniogłowych, a będziemy mieli możliwość stoczenia wielu walk między graczami zapierających dech w piersiach.


Załączam ankietę, aby nie trzeba było pisać komentarzy, tylko można było głosować tą właśnie ankietą.

Naishukketsu
16-10-2016, 20:31
Witam, otóż mam pewną propozycję dotyczącą zbliżającego się wielkimi krokami eventu halloween. Proponuję:
1. Dodać na każdej lokacji eventowej bójki
2. Dodać jakąś lokację z bójkami
3. Dodać bójki na upiornym zagajniku

Bójki oczywiście z wzywaniem pomocy, do ustalenia czy agresor też może sobie dobierać pomocników na zasadzie igrzyskowej/normalne, powszechne bójki.

Dzięki tej opcji nie zanudzimy się na tym evencie sadzeniem dyń, czekaniem pół godziny na barlukha, czy biciem setki dyniogłowych, a będziemy mieli możliwość stoczenia wielu walk między graczami zapierających dech w piersiach.


Załączam ankietę, aby nie trzeba było pisać komentarzy, tylko można było głosować tą właśnie ankietą.

Czemu chcesz ze wszystkich map w grze zrobić mapy bójkowe? Gra to nie tylko walki z innnymy graczami.
Na nie, mapy eventowe są od tego aby robić rzeczy eventowe a nie sie bójkować, od tego są inne lokacje.

Rebellious
16-10-2016, 20:33
Czemu chcesz ze wszystkich map w grze zrobić mapy bójkowe? Gra to nie tylko walki z innnymy graczami.
Na nie, mapy eventowe są od tego aby robić rzeczy eventowe a nie sie bójkować, od tego są inne lokacje.

Jedno z drugim się nie wyklucza ;) Gdzie napisałem o każdej mapie gry wtf?

Nattat
16-10-2016, 20:34
A gdzie opcja: Nie dodawać bójek?
Ja jestem na nie.

Naishukketsu
16-10-2016, 20:35
Jedno z drugim się nie wyklucza ;D

Ale jedno nie jest stworzone do tego co drugie. Bójki a event to 2 różne rzeczy


Gdzie napisałem o każdej mapie gry wtf?

Pamiętam że gdzieś pisałeś żeby wszystkie mapy (albo więcej map, nie pamiętam) były bójkowe, nawet Świat: Arkadia

Rebellious
16-10-2016, 20:38
Pamiętam że gdzieś pisałeś żeby wszystkie mapy (albo więcej map, nie pamiętam) były bójkowe, nawet Świat: Arkadia

Wtf? ale bezsens, nie pisałem tak. Bójki wszędzie w tym na świecie arkadia zaproponowała bodajże Belnel kiedyś, kiedyś.

Elitek
16-10-2016, 20:42
Upiorny zagajnik powinien być mapą bójkową :) bo tam cały czas będą kampić na buraka :D

Naishukketsu
16-10-2016, 20:43
Wtf? ale bezsens, nie pisałem tak. Bójki wszędzie w tym na świecie arkadia zaproponowała bodajże Belnel kiedyś, kiedyś.

Może to ja źle zapamiętałem, ale mniejsza, i tak dużo razy proponujesz dodanie bójek na inne mapy, eventy bójkowe/tvt, rozbudowanie bójek, a nie tylko o nie chodzi w grze.

Rebellious
16-10-2016, 20:46
Może to ja źle zapamiętałem, ale mniejsza, i tak dużo razy proponujesz dodanie bójek na inne mapy, eventy bójkowe/tvt, rozbudowanie bójek, a nie tylko o nie chodzi w grze.

no comment

to o co właściwie chodzi w tej grze? O bezpieczne sadzenie dyń? XD

MichałKRZVS
16-10-2016, 20:50
no comment

to o co właściwie chodzi w tej grze? O bezpieczne sadzenie dyń? XD

W tej grze chodzi o przejście fabuły i jednocześnie się przy tym dobrze bawić. Jeśli chcesz się bić to PvP. Lub łap ludzi w kopalniach.

Naishukketsu
16-10-2016, 20:54
to o co właściwie chodzi w tej grze? O bezpieczne sadzenie dyń? XD

O bezpieczne sadzenie dyń chodzi w evencie, i o bicie Dyniogłowego oraz Baalrukha

a w grze głównym celem jest przejście fabuły, pobocznie PvP/TvT, zbieractwo, kolekcjonerstwo, robienie wszystkich gemów 2 i eq +7/8

Rebellious
16-10-2016, 21:00
W tej grze chodzi o przejście fabuły i jednocześnie się przy tym dobrze bawić. Jeśli chcesz się bić to PvP. Lub łap ludzi w kopalniach.

To pewnie tłumaczy ilość osób grających, wróć nie grających w tą grę. Odchodzą, bo po przejściu fabuły, niestety nie ma zbyt wielu rzeczy do robienia. Podobnie jest na tym evencie; wyrzucisz całą energię na dyniogłowę, posadzisz dynię (pomijając, że nie każdemu przypada do gustu sadzenie dyń) i co masz do roboty? Siedzenie i czujne wpatrywanie się w ekran aż wyskoczy balrukh? Bezsens. "łap ludzi w kopalniach" ile potrwa walka z graczem, który i tak się za chwile podda xde. "walcz pvp" to nudzi, walka razy 10 pvp, kiedy stosujesz tą samą taktykę; najpierw zdolki leczenia, potem miksy i takie tam. W bójkach jest inaczej, nie wiadomo czy on kogoś zaraz nie doda, a jak już jest walka 4v4 to nie posłuży Ci ta sama taktyka (chociaż warto nauczyć się kilku sztuczek), bo jednak tu dochodzi milion pięćset innych zdolek.

- - - - - - - - - -


O bezpieczne sadzenie dyń chodzi w evencie, i o bicie Dyniogłowego oraz Baalrukha

a w grze głównym celem jest przejście fabuły, pobocznie PvP/TvT, zbieractwo, kolekcjonerstwo, robienie wszystkich gemów 2 i eq +7/8

A jak już to wszystko osiągnąłeś? What now?

Nattat
16-10-2016, 21:03
A jak już to wszystko osiągnąłeś? What now?

Skasuj postać i zacznij od nowa

Wymieniaj minibossy, bij się, kop w kopalni, łów ryby. Dużo rzeczy można zrobić.

Rebellious
16-10-2016, 21:04
Skasuj postać i zacznij od nowa

Wymieniaj minibossy, bij się, kop w kopalni, łów ryby. Dużo rzeczy można zrobić.

Nie każdemu przypada do gustu łowienie ryb. Co do bicia się, otóż to proponuję, czyż nie? ;)

Naishukketsu
16-10-2016, 21:05
"łap ludzi w kopalniach" ile potrwa walka z graczem, który i tak się za chwile podda xde.

Na Upiornym Zagajniku też pewnie będą się poddawać. ile potrwa walka z takim graczem?


A jak już to wszystko osiągnąłeś? What now?

Walczyć PvP/TvT, czekać na upek.

EntdeckeR
16-10-2016, 21:09
Event ma być dla wszystkich graczy, również dla tych, którzy mają słabe EQ i na evencie będą mieć szanse EQ sobie poprawić.
W takim razie tworzenie tam bójki to durny pomysł.

Lepiej zrobić osobną mapę Halloweenową Eventową nastawioną typowo na bójki. Kto ma ochotę to niech tam się leje.

Nattat
16-10-2016, 21:10
Nie każdemu przypada do gustu łowienie ryb. Co do bicia się, otóż to proponuję, czyż nie? ;)

Nie każdemu przypdają do gustu bójki :)
Poza tym możesz bić się gdzie indziej lub się z kimś ugadać, niekoniecznie zmuszać graczy do bójek. Są gracze, którzy chcą się dobrze bawić, nie chcą bójek. Do bójek masz specjalne lokacje.

Naishukketsu
16-10-2016, 21:13
Co do bicia się, otóż to proponuję, czyż nie? ;)

Tak, ale proponujesz wymuszenie bójek na graczach którzy chcą brać udział w evencie, a nie o PvP/TvT w których gracze umawiają się na walke.

Rebellious
16-10-2016, 21:18
Event ma być dla wszystkich graczy, również dla tych, którzy mają słabe EQ i na evencie będą mieć szanse EQ sobie poprawić.
W takim razie tworzenie tam bójki to durny pomysł.

Lepiej zrobić osobną mapę Halloweenową Eventową nastawioną typowo na bójki. Kto ma ochotę to niech tam się leje.

Proponuję Ci zapoznac się z 2 opcją ;)

- - - - - - - - - -


Tak, ale proponujesz wymuszenie bójek na graczach którzy chcą brać udział w evencie, a nie o PvP/TvT w których gracze umawiają się na walke.

Proponuję Ci zapoznać się z 2 opcją ;)

- - - - - - - - - -


Nie każdemu przypdają do gustu bójki :)
Poza tym możesz bić się gdzie indziej lub się z kimś ugadać, niekoniecznie zmuszać graczy do bójek. Są gracze, którzy chcą się dobrze bawić, nie chcą bójek. Do bójek masz specjalne lokacje.

Tobie również proponujęzapoznać się z 2 opcja. Nie ma obowiązku nikt wchodzić na ta mapę. ;)

Naishukketsu
16-10-2016, 21:21
Tobie również proponuję zapoznać się z 2 opcja. Nie ma obowiązku nikt wchodzić na ta mapę. ;)

Ale event nie jest od bójkowania się. Od tego masz już mapy.

SystemOfADown
16-10-2016, 21:26
Nie będzie bójek na eventach. (o ile tematycznie nie wymagają bójek)

MichałKRZVS
16-10-2016, 21:29
Nie każdemu przypada do gustu łowienie ryb. Co do bicia się, otóż to proponuję, czyż nie? ;)

To załóż nowe postacie. A jak wszystko na nich skończysz to zacznij zbierać wszystko co jest możliwe w mfo3. A JAK CI SIĘ NIE PODOBA GRA Z BEZPIECZNYM GRANIEM TO W NIĄ NIE GRAJ!!!

Your Nightmare
16-10-2016, 21:30
czemu ty zawsze wciskasz te głupie tvt
to że zrobiłeś pod to staty, i wykułes specjalny set nie znaczy, że inni mają znosić te bójki

MichałKRZVS
16-10-2016, 21:32
czemu ty zawsze wciskasz te głupie tvt
to że zrobiłeś pod to staty, i wykułes specjalny set nie znaczy, że inni mają znosić te bójki

Zgadzam się z przed mówcą.

Clover
16-10-2016, 21:37
Niech będzie dwójka, a co mi tam, i tak nie skorzystam, ale skoro komuś to pomoże, to niech będzie. Chociaż założę się, że za rok będzie narzekanie, że nikt na tą lokację nie wchodzi, więc bójki powinny być w upiornym XD

Alvi
16-10-2016, 21:40
Jestem za bojkami wszedzie. Ktos ma staty pvp to niech go bija pvp, ktos ma staty tvt to niech go bija tvt co za problem ? Ktos kto nie lubi ani tego ani tego niech poddaje sie po prostu to 1min zajmuje ;)

asasynek fiut
16-10-2016, 21:44
Na nie.

Naishukketsu
16-10-2016, 21:45
Jestem za bojkami wszedzie. Ktos ma staty pvp to niech go bija pvp, ktos ma staty tvt to niech go bija tvt co za problem ? Ktos kto nie lubi ani tego ani tego niech poddaje sie po prostu to 1min zajmuje ;)

1min i strate golda.
Czy ludzie nie mogą uszanować tego ze niektórzy nie lubią ani PvP, ani TvT, chcą w spokoju przejść sobie fabułę, bo na fabule skupia się głównie gra? Bijcie sie na swoich mapach do bicia sie, a mapy fabularne zostawcie w spokoju.

Rebellious
16-10-2016, 21:54
To załóż nowe postacie. A jak wszystko na nich skończysz to zacznij zbierać wszystko co jest możliwe w mfo3. A JAK CI SIĘ NIE PODOBA GRA Z BEZPIECZNYM GRANIEM TO W NIĄ NIE GRAJ!!!

Bo? I juz mówiłem, ze nie mam ochoty na zbieranie grzybkow. A ty wpierw sprawdź czy nie mam postaci juz założonych i nie osiągnąłem tam tego, czego chciałem ;)

- - - - - - - - - -


1min i strate golda.
Czy ludzie nie mogą uszanować tego ze niektórzy nie lubią ani PvP, ani TvT, chcą w spokoju przejść sobie fabułę, bo na fabule skupia się głównie gra? Bijcie sie na swoich mapach do bicia sie, a mapy fabularne zostawcie w spokoju.

Mapy do bicia są puste :( Jak juz mówiłem: NIE MASZ OBOWIAZKU WCHODZIC NA TĄ MAPE! I mapy Eventowe to nie mapy fabularne, bo nie musisz tam nosa wpychać żeby przejść fabułę.

- - - - - - - - - -


Na nie.

Masz bardzo ubogi zasób słów. Piszesz "na nie" w każdym temacie jaki by sie nie pojawił. Przykro, że nie potrafisz się wysłowić, współczuję.

Naishukketsu
16-10-2016, 21:55
Mapy do bicia są puste :(

Jak mi przykro :(


jak juz mówiłem: NIE MASZ OBOWIAZKU WCHODZIC NA TĄ MAPE! I mapy Eventowe to nie mapy fabularne, bo nie musisz tam nosa wpychać żeby przejść fabułę.

Jak już mówiłem: Mapy eventowe są od tego, by korzystać z eventu, a nie tłuc sie.

YourShadow
16-10-2016, 22:49
Na nie, zepsuło by to event bo zamiast gracze korzystać z czegoś, co jest raz na rok, by korzystali z czegoś, co jest codziennie.

proskiler
17-10-2016, 00:31
Nie ofc

- - - - - - - - - -

Ten temat jest otwarty tylko ze wzgl. na 2 propozycję? Bo skoro Nie będzie bójek na eventach., to po co dalej to ciągnąć?

oren noor
20-10-2016, 16:08
Na nie. Chcesz bójek na evencie? TO OD CZEGO SĄ IŚ!?

Keriehyl
20-10-2016, 20:02
Witam, otóż mam pewną propozycję dotyczącą zbliżającego się wielkimi krokami eventu halloween. Proponuję:
1. Dodać na każdej lokacji eventowej bójki
2. Dodać jakąś lokację z bójkami
3. Dodać bójki na upiornym zagajniku

Bójki oczywiście z wzywaniem pomocy, do ustalenia czy agresor też może sobie dobierać pomocników na zasadzie igrzyskowej/normalne, powszechne bójki.

Dzięki tej opcji nie zanudzimy się na tym evencie sadzeniem dyń, czekaniem pół godziny na barlukha, czy biciem setki dyniogłowych, a będziemy mieli możliwość stoczenia wielu walk między graczami zapierających dech w piersiach.


Załączam ankietę, aby nie trzeba było pisać komentarzy, tylko można było głosować tą właśnie ankietą.

Wiesz co ja myślałbym nad tym, totalnie nie, bo chęci bycia na mapie Halloween to byłyby bardzo uciążliwe i bardzo słabe, bo to nie jest event PVP, np. będzie się szło na globala Halloweenowego (minibossa), a tu przed krokiem ukazuje się bójka, niepolecałbym tej opcji w tej grze skoro, że mapki bójkowe wyszłyby na corocznych eventach takich jak: Halloween, Nowy Rok, Wielkanoc.

Łukasz
20-10-2016, 22:36
Zamknąć temat !
Na nie

Jeahok
21-10-2016, 21:24
na każdej lokacji można już teraz założyć, że odpada, ale jakaś "świąteczna" ciekawostka pod pvp byłaby fajna, bo pewnie i przy globalach nie spotka się to z aprobatą

tylko czy "dodać jakąś lokalizację z bójkami" można nazwać propozycją?