PDA

Zobacz pełną wersję : Brak bójek w strefie kopania.



Scofield
11-10-2016, 20:39
Propozycja bardzo prosta aby nie można było prowadzić bójki w strefie kopania czy na mapie gdzie jest możliwość kopania. Każda osoba która choć raz kopała i została złapana na afk była zła. Zazwyczaj się wpisuje liczę i zajmuje czymś innym a przychodzimy i jesteśmy w mieście. Można to samo wprowadzić w strefie łowienia i oczywiście w obu kopalniach. Według mnie możliwość bicia kopacza afk to jak bicie bezbronnego człowieka.

Zapraszam do dyskusji.

Clover
11-10-2016, 20:44
na nie, podczas kopania, owszem nie powinni być gracze atakowani, ale po nim mają pecha.

Naishukketsu
11-10-2016, 20:46
Na nie.
Idziesz afczyć - masz swoją kare
poza tym wtedy ludzie nie robiliby nic innego tylko siedzieli cały dzień i kopali, a tak można im przynajmniej dać coś innego do roboty

Scofield
11-10-2016, 20:50
na nie, podczas kopania, owszem nie powinni być gracze atakowani, ale po nim mają pecha.

No i osoba pójdzie kopać ktoś przyjdzie i będzie stać obok silniejszy który zawsze pokonuje Cie pvp to jesteś bez szans skazany na śmieć tylko dlatego, że chciałeś pokopać potki ? Kiedy idziesz na bossa możesz sie zalogowac uciec czy cokolwiek a tutaj nic. Dziwne rozumowanie.

Clover
11-10-2016, 20:52
No i osoba pójdzie kopać ktoś przyjdzie i będzie stać obok silniejszy który zawsze pokonuje Cie pvp to jesteś bez szans skazany na śmieć tylko dlatego, że chciałeś pokopać potki ? Kiedy idziesz na bossa możesz sie zalogowac uciec czy cokolwiek a tutaj nic. Dziwne rozumowanie.

Możesz się wylogować, przed ostatnim kopaniem.

Naishukketsu
11-10-2016, 20:52
No i osoba pójdzie kopać ktoś przyjdzie i będzie stać obok silniejszy który zawsze pokonuje Cie pvp to jesteś bez szans skazany na śmieć tylko dlatego, że chciałeś pokopać potki ?

Tak. Kopanie musi mieć swoją cene

Alvi
11-10-2016, 21:05
No i osoba pójdzie kopać ktoś przyjdzie i będzie stać obok silniejszy który zawsze pokonuje Cie pvp to jesteś bez szans skazany na śmieć tylko dlatego, że chciałeś pokopać potki ? Kiedy idziesz na bossa możesz sie zalogowac uciec czy cokolwiek a tutaj nic. Dziwne rozumowanie.

Jak afczysz na mapie bojkowej to chyba wiesz ze jestes narazony na ataki. Jak afkuje na cmentarzu to nie jestem zdziwiony ze jestem w miescie.

Jeahok
11-10-2016, 23:37
tak właściwie to co się dzieje, gdy zabije nas ktoś przez bójkę podczas kopania? wracamy do miasta?

Kim Chi
11-10-2016, 23:41
tak właściwie to co się dzieje, gdy zabije nas ktoś przez bójkę podczas kopania? wracamy do miasta?

Nie da się atakować innych podczas kopania.

Scofield
12-10-2016, 09:27
Możesz się wylogować, przed ostatnim kopaniem.

I potem nie wchodzić wgl do gry bo nie ma możliwości jakiejkolwiek ucieczki przed atakującym jak na innych mapach.
Wytłumaczę Ci jeszcze raz abyś rozumiał przekaz. Chodzi o to, że w momencie kiedy kopiesz i ktoś przyjdzie to jesteś w czarnej d. Wylogujesz się to nie możesz dalej grać a chcesz, ucieczka nie wchodzi w gre bo jesteś tutaj bez szans. Zostaniesz zaatakowany w 100% na żadnej innej mapie nie ma takiej możliwości, można szybko uciec biegać w kółko i uciekać a w konsekwencji przejść na bezpieczną mapę. Tutaj kiedy zaczniesz kopanie i ktoś stanie obok Ciebie kto chce zaatakować to już ma 100% powodzenie tego ataku. No chyba, że się wylogujesz z gry co jest bezsensowną obroną.

tak właściwie to co się dzieje, gdy zabije nas ktoś przez bójkę podczas kopania? wracamy do miasta?
Niestety po tym złym up wspólnego złota można stracić dużo.

Naishukketsu
12-10-2016, 13:24
I potem nie wchodzić wgl do gry bo nie ma możliwości jakiejkolwiek ucieczki przed atakującym jak na innych mapach.
Wytłumaczę Ci jeszcze raz abyś rozumiał przekaz. Chodzi o to, że w momencie kiedy kopiesz i ktoś przyjdzie to jesteś w czarnej d. Wylogujesz się to nie możesz dalej grać a chcesz, ucieczka nie wchodzi w gre bo jesteś tutaj bez szans. Zostaniesz zaatakowany w 100% na żadnej innej mapie nie ma takiej możliwości, można szybko uciec biegać w kółko i uciekać a w konsekwencji przejść na bezpieczną mapę. Tutaj kiedy zaczniesz kopanie i ktoś stanie obok Ciebie kto chce zaatakować to już ma 100% powodzenie tego ataku. No chyba, że się wylogujesz z gry co jest bezsensowną obroną.

Niestety po tym złym up wspólnego złota można stracić dużo.

Mozesz sobie pokopac, zostac zaatakowanym, wrocic, i miec obrone przed atakami na godzine.

Clover
12-10-2016, 13:26
I potem nie wchodzić wgl do gry bo nie ma możliwości jakiejkolwiek ucieczki przed atakującym jak na innych mapach.
Wytłumaczę Ci jeszcze raz abyś rozumiał przekaz. Chodzi o to, że w momencie kiedy kopiesz i ktoś przyjdzie to jesteś w czarnej d. Wylogujesz się to nie możesz dalej grać a chcesz, ucieczka nie wchodzi w gre bo jesteś tutaj bez szans. Zostaniesz zaatakowany w 100% na żadnej innej mapie nie ma takiej możliwości, można szybko uciec biegać w kółko i uciekać a w konsekwencji przejść na bezpieczną mapę. Tutaj kiedy zaczniesz kopanie i ktoś stanie obok Ciebie kto chce zaatakować to już ma 100% powodzenie tego ataku. No chyba, że się wylogujesz z gry co jest bezsensowną obroną.

Niestety po tym złym up wspólnego złota można stracić dużo.

To ja ci wytłumaczę to w inny sposób:
Kiedy poszerzysz limit złota i wpakujesz całe złoto do depo, możesz przyjść inną postacią(taką, na której nie masz żadnego itemka), zaatakować go, potem wrócić na swoją postać i uciec.
Jeśli nie chcesz tak robić, to możesz zawsze grać na drugiej postaci do np. drugiej w nocy i o drugiej w nocy skończyć kopanie. Jeśli gościu będzie tak długo czekał, to brawa dla niego, za wytrwałość.
Ogólnie, to kopanie byłoby zbyt opłacalne bez ryzyka bójek.

- - - - - - - - - -


Mozesz sobie pokopac, zostac zaatakowanym, wrocic, i miec obrone przed atakami na godzine.

ew. wydać 10 Mfów na ochronę

Rebellious
12-10-2016, 14:40
Czemu zakładacie, że atakowany jest słaby, nie potrafi się obronić i zawsze przegra?
PostScriptum. Podczas kopania nikt nas nie złapie, po prostu nie można obserwować jak inni kopią, jeżeli nie chcemy podejmować ryzyka walki.

Elitek
12-10-2016, 18:42
Na nie.

Patryk Szczęście
12-10-2016, 20:42
No i osoba pójdzie kopać ktoś przyjdzie i będzie stać obok silniejszy który zawsze pokonuje Cie pvp to jesteś bez szans skazany na śmieć tylko dlatego, że chciałeś pokopać potki ? Kiedy idziesz na bossa możesz sie zalogowac uciec czy cokolwiek a tutaj nic. Dziwne rozumowanie.

Pierwsze co mi przyszło na myśl: Wylogować się, pójść na alta, sprawdzić czy ten gościu jest online, czekać. Offline? Wracam.

Wszelkie pytania a co jeśli inny gościu czeka itp. nawet się tym nie przejmuję bo najwyżej to będę miał pecha i tyle, a takiej sytuacji to ja wykluczam.

Nattat
12-10-2016, 23:48
Nie.
Musi być ryzyko zostania zaatakowanym w kopalni.
Jak afczysz na bójkowej i nie wiesz czy Cię atakują czy nie, to nie afcz na bójkowej, wyloguj się.
Reszta argumentów wyżej.

Scofield
13-10-2016, 20:40
Nie rozumiem waszej przyjemności bicia osoby która nie może się przygotować do walki. Wpisuje kopanie to nie będę patrzeć jak się kopie i czekać tylko odpalam coś innego i za te 5 minut skończy mi kopać to się wyloguje. Jeśli lubicie bić takie osoby i uważać się za koksów pvp bo tacy ludzie głównie atakują. To proszę bardzo. Większość z was wgl nie kopie, nie atakuje w kopalni i nie zna tematu, ani problemu ale każdy mr.prof.

Nattat
13-10-2016, 20:49
Nie rozumiem waszej przyjemności bicia osoby na afk.

Mam może pisać: "afczysz? chcę Cię zbójkować"?

Wpisuje kopanie to nie będę patrzeć jak się kopie i czekać tylko odpalam coś innego i za te 5 minut skończy mi kopać to się wyloguje. Jeśli lubicie bić takie osoby i uważać się za koksów pvp bo tacy ludzie głównie atakują. To proszę bardzo.

Możesz nawet porobić coś chociażby na telefonie, coś czytać, itp. i czasem spojrzeć. Chyba, że da się wpisać liczbę, ile eny zużyć na kopanie i się wylogować, to tak zrób i nie będziesz narażony.

Większość z was wgl nie kopie, nie atakuje w kopalni i nie zna tematu, ani problemu ale każdy mr.prof.

Jak kopałem mapę, to też nie było fajnie, jak mnie atakowali gracze z wyższym poziomem, ale i tak dostawałem ochronę, to mogłem sobie stać godzinę bez żadnej obawy. Jednak lepiej jest się wylogować, jak się nic nie robi.


.

Scofield
13-10-2016, 20:56
To jest jedno wielkie kłamstwo co napisałeś. Jak ty kopałeś mapę to nikt tam prawie nie bójkował. Nie afcze tylko czekam do konca kopania, jeśli chcę poczekać do końca kopania jestem skazany na walkę. Piszesz o wpisaniu eny i wylogowaniu się. Potem się zalogujesz to Ci kopie, przerwa i znowu musisz wpisac liczbę czyli znowu jesteś skazany na walkę. Tutaj przykład takich ludzi którzy myślą, że są koxami pvp bo pokonali człowieka który nie ma możliwości przygotowania się do walki "https://mfo3.pl/r/b8d76db3d" . Co do Ciebie Nattat jeśli masz sobie nabijać posty pisząc argumenty wyjęte z palca to można zamknąć ten temat bo spamerzy tylko chcą popisac nie zależnie od tematu.

Biegać ze złotem nie można, kopać i trzymać złota nie mozna. Administracja na serio chce aby całe złoto graczy stało na kontach kolegów którzy nie grają i stoją tylko w mieście ? Good Idea.

Temat do zamknięcia.

Naishukketsu
13-10-2016, 20:59
To jest jedno wielkie kłamstwo co napisałeś. Jak ty kopałeś mapę to nikt tam prawie nie bójkował. Nie afcze tylko czekam do konca kopania, jeśli chcę poczekać do końca kopania jestem skazany na walkę. Piszesz o wpisaniu eny i wylogowaniu się. Potem się zalogujesz to Ci kopie, przerwa i znowu musisz wpisac liczbę czyli znowu jesteś skazany na walkę. Tutaj przykład takich ludzi którzy myślą, że są koxami pvp bo pokonali człowieka który nie ma możliwości przygotowania się do walki "https://mfo3.pl/r/b8d76db3d" . Co do Ciebie Nattat jeśli masz sobie nabijać posty pisząc argumenty wyjęte z palca to można zamknąć ten temat bo spamerzy tylko chcą popisac nie zależnie od tematu.

XDD
Tak jak mówili poprzednicy, kopanie musi wiązać się z ryzykiem, i kropka.
Poza tym jeśli ludzie nie zgadzaliby się z biciem 'słabszych' i tych którzy nie mogą przygotować się nie byłoby wogóle map bójkowych.
A mapy bójkowe są właśnie od tego - bójkowania.
Poprostu nie afcz w kopalni = bendzie dopsze

Atronis
13-10-2016, 21:05
Lord of Live chyba nie grałeś w mfo2, tam nie było trzymania złota i było dobrze. Tutaj trochę źle na początku to było zorganizowane i ludzie nagromadzili takie ilości złota, że teraz boją się o ich utratę mimo, żę nigdy tego złota nie zużyją. Moim zdaniem stawka powinna być brana z ilości złota obu graczy przy sobie, to zdecydowanie by polepszyło sytuację bójek :)

Ludzie zaczeli by ganiać za takimi jak ty i przestałbyś tylko kopać minerały dla Hitera i trzymać jego złoto =]

Clover
14-10-2016, 00:04
spamerzy tylko chcą popisac

Temat do zamknięcia.
Sam naprodukowałeś tu trochę postów. Dałem ci rady, co możesz zrobić, by uniknąć bójek, inni też. Zawsze możesz pożyczyć eq od np. hitera i zabić atakujących.

Twórca tematu się wypowiedział, temat został wyczerpany, czekajmy, aż zostanie zamknięty.

Jeahok
14-10-2016, 18:28
Cały event musi być bójkowy, nie może być tylko pole wyboru.
W sumie kopiący powinni mieć takie same warunki jak expiący na mapach bójkowych.

.