PDA

Zobacz pełną wersję : Zmiana limitów PvP



indyferent
10-10-2016, 17:17
To bardzo prosta propozycja i nie będę się rozpisywał.
Obecnie walki pvp nie cieszą się jakąś wielką frekwencją i jest garstka graczy, którzy walczą, więc ustalone limity 3 walk nie są miarodajne.
Co myślicie o zwiększeniu limitu albo zmniejszeniu czasu na wygaśnięcie limitu ? Moja propozycja nie jest konkretna, więc czekam na wasze wypowiedzi co o tym sądzicie i w jakiej formule to widzicie ?
Odnoszę wrażenie, iż walk powinno być znacznie więcej a chętnych do potyczek ograniczają zbyt ścisłe limity;)

SystemOfADown
10-10-2016, 17:20
Sęk w tym że te walki są długie (1 może trwać nawet pół godziny) przez co nawet 3 walki dziennie na 100% przewyższają możliwości zwykłego gracza.
A bycie bitym non stop też nikogo do niczego nie zachęci.
Są poczynione jakieś kroki w celu skrócenia walk, ale trochę ta idea ostatnio zamarła, najlepiej jak mop nieco zaspoileruje.

indyferent
10-10-2016, 17:53
Chodzi o to by gracze, którzy nie mają czasu często walczyć, nie mieli takiej konieczności a gracze, którzy chcą więcej czasu poświęcić na walki, nie byli ograniczani limitami. To na pewno jest wykonalne.
Skracanie walk ? Na pewno nie tymi idiotycznymi zdolnościami, które siekają hity po pół hp. W końcowym rozrachunku o wyniku decyduje losowość. Niestety to jest domena tego upka, gdzie dłuższe skomplikowane taktyki zostały zastąpione szybkimi i ciężkimi do zidentyfikowania przed walką, przez co mamy do czynienia z bardzo dużym elementem zaskoczenia.

Jest dużo lepszych możliwości na skrócenie walk, które nie niszczą pvp (zmniejszenie slotów zdolności i gemów, zmniejszenie tur w defensywnych statusach, reforma leczeń, przewidywanie ruchu auto i zatwierdzenie enterem.).

Nattat
10-10-2016, 18:10
Limit walk z daną osobą jest po to, aby ograniczyć sprzedawanie ranku.

- - - - - - - - - -

Jeśli walczysz z innymi osobami, on ci się anuluje.

SystemOfADown
10-10-2016, 18:22
Jest dużo lepszych możliwości na skrócenie walk, które nie niszczą pvp (zmniejszenie slotów zdolności i gemów, zmniejszenie tur w defensywnych statusach, reforma leczeń, przewidywanie ruchu auto i zatwierdzenie enterem.).

O to mniej więcej mi chodziło


Limit walk z daną osobą jest po to, aby ograniczyć sprzedawanie ranku.

- - - - - - - - - -

Jeśli walczysz z innymi osobami, on ci się anuluje.

Tak, po tygodniu... Jak masz takie bzdety pisać to lepiej w ogóle nie pisz

głośopt
10-10-2016, 19:06
Warto też wziąć pod uwagę fakt, że wiele osób walczy po prostu, żeby odklepać 5 walk manu i auto w tygodniu. Dobrym pomysłem byłoby zmniejszenie nieco nagrody za 5 walk w danej lidze, ale za to wg jakiegoś wzoru zwiększać ją wraz ze wzrostem ilości walk z różnymi graczami.

Kubaz
10-10-2016, 20:27
Potwierdzam. Bardzo ciezko w dzisiejszych czasach znalesc chetnych do PVP manu. Zachętą z pewnością mogłoby być zwiększenie otrzymywanego expa po walce tak 3-4x wiecej, gdyż obecnie są to śmieszne liczby.

Your Nightmare
10-10-2016, 20:37
Potwierdzam. Bardzo ciezko w dzisiejszych czasach znalesc chetnych do PVP manu. Zachętą z pewnością mogłoby być zwiększenie otrzymywanego expa po walce tak 3-4x wiecej, gdyż obecnie są to śmieszne liczby.

bo jak rozdajesz im ignory, a potem spamujesz czy zawalczą, to i trudno

Fannindel
10-10-2016, 21:35
Jestem za

Atronis
11-10-2016, 12:16
To co pisał głoś juz chyba było kiedyś przerabiane i była nawet aprobata Tomiego i jest to nadal według mnie jeden z lepszych pomysłów. Idąc dalej to obecnie wiele osób odklepuje 5 walk przykładowo auto i trzyma diament do końca tygodnia w celu jak największego profitu w niedziele, co też powinno nie mieć miejsca, dlatego cały diament powinien zostać objęty wyzwaniem. A co do typowo pomysłu Rebeqa to myśle, że to wiele nie zmieni, tylko spowoduje jeszcze więcej walk z tymi samymi osobami. Ja ogólnie nie odczuwam aż tak tych limitów mając 2 postaci, ale moim zdaniem można by też pozmieniać nieco widełki rankingów.

Scofield
11-10-2016, 20:27
Warto też wziąć pod uwagę fakt, że wiele osób walczy po prostu, żeby odklepać 5 walk manu i auto w tygodniu. Dobrym pomysłem byłoby zmniejszenie nieco nagrody za 5 walk w danej lidze, ale za to wg jakiegoś wzoru zwiększać ją wraz ze wzrostem ilości walk z różnymi graczami.

Trochę dziwnie by było kiedy ten tłum z najniższych lig zacznie się nawalać i narąbie zawsze max walk i dostanie więcej bonusu niż WLTG który nie da rady zawalczyć nawet 5 walk z powodu małej ilości przeciwników. Według mnie to trochę nie fair, że osoba z "low'elo" dostanie więcej niż champion.

Clover
11-10-2016, 20:49
Trochę dziwnie by było kiedy ten tłum z najniższych lig zacznie się nawalać i narąbie zawsze max walk i dostanie więcej bonusu niż WLTG który nie da rady zawalczyć nawet 5 walk z powodu małej ilości przeciwników. Według mnie to trochę nie fair, że osoba z "low'elo" dostanie więcej niż champion.

I tak diaxy co chwila resetują rank, więc nic nie stracą.

Atronis
12-10-2016, 17:59
WeLoveThisGame nie walczy nie dlatego, że nie ma przeciwników tylko dlatego ze cały czas siedzi na banku przez co ciężko go zaatakować :)