PDA

Zobacz pełną wersję : Oglądanie walk



Dorek
07-10-2016, 19:06
Proponuje dodać możliwość oglądania walk innych graczy tak jak to jest na amaterasu czy też igrzyskach śmierci. Proponuje również zakrycie many by uniknąć podpowiadania podczas walki.

Zapraszam także do udziału w ankiecie piszcie co o tym sądzicie.

Jeahok
07-10-2016, 19:25
propozycja "na kiedyś"
ten głos chyba starczy, ale na razie temat zostawię w ramach odświeżenia

Dorek
07-10-2016, 19:32
ten głos chyba starczy, ale na razie temat zostawię w ramach odświeżenia

Problem w tym że ten głos został napisany w 2011 więc chyba troszkę czasu od tego minęło

Kubaz
07-10-2016, 19:34
Z tym opóźnieniem mógłby być kłopot. Poza tym nie ma co dodatkowo komplikować. Jeśli chodzi o podpowiadanie, to moze jeden, czy dwa razy zwyciezy. Ale rzeczywistość szybko sprowadzi go na ziemie. Takze jak najbardziej na tak, ale bez opóźnień.

Rumplestiltskin
07-10-2016, 20:18
Popieram tą zacną propozycję !

Bąblowiec pląsający
07-10-2016, 20:21
A może, że by można było oglądać walkę z czyjegoś profilu. Taka walka "na żywo", by nie łazić pół kontynentu, by obejrzeć walkę.

Dorek
07-10-2016, 20:26
A może, że by można było oglądać walkę z czyjegoś profilu. Taka walka "na żywo", by nie łazić pół kontynentu, by obejrzeć walkę.

jak dla mnie głupia propozycja bardziej mi chodzi o takie sytuacje gdy np : jakaś topka pvp walczy sobie w devos to możemy obejrzeć ich walke. jakaś bójka w pajeczej 4v4 i akurat tam przechodziliśmy więc mozemy sobie obejrzeć tak samo z mini itp

Elitek
08-10-2016, 10:15
Za. Przede wszystkim zakryć mane bo będzie można sobie podpowiadać. A z tym opóźnieniem na 5-10 tur to za dużo komplikowania a i tak nic to nie da moim zdaniem.

Clover
09-10-2016, 14:29
Zamiast zakrywania many moim zdaniem lepszym pomysłem byłoby po prostu "udostępnienie" przez walczących podglądu walki ze swojej strony. Prostsze do wykonania, a da więcej moim zdaniem.

Doktor Lewatywa
09-10-2016, 15:01
Na mapie od igrzysk raz zdarzyła mi się walka na arenie i ludzie mieli normalnie podgląd walki i czat dla widowni. To było urocze :D

Dorek
24-12-2016, 23:07
up. wraz z wejściem możliwości oglądania walk na amatarasu myślę że nie będzie problemu dodać także taką możliwość w bójkach :)

Kubaz
25-12-2016, 15:41
^^ Lubię to!

Clover
25-12-2016, 16:01
up. wraz z wejściem możliwości oglądania walk na amatarasu myślę że nie będzie problemu dodać także taką możliwość w bójkach :)
Co powiesz, na mój pomysł? V

Zamiast zakrywania many moim zdaniem lepszym pomysłem byłoby po prostu "udostępnienie" przez walczących podglądu walki ze swojej strony. Prostsze do wykonania, a da więcej moim zdaniem.
W ten sposób, jeśli ktoś będzie chciał pokazać walkę, będzie ryzykował pokazaniem many, a ktoś, kto nie chce, nie będzie. Nie będzie trzeba wtedy dodawać żadnych dodatkowych systemów ukrywających manę/opóźniających, walka będzie mogła się toczyć tak, jak teraz w czasie rzeczywistym. Uważam, że zrobienie takich systemów byłoby czasochłonne, lepiej korzystać z tego, co już mamy.

Dorek
25-12-2016, 16:20
Co powiesz, na mój pomysł? V

W ten sposób, jeśli ktoś będzie chciał pokazać walkę, będzie ryzykował pokazaniem many, a ktoś, kto nie chce, nie będzie. Nie będzie trzeba wtedy dodawać żadnych dodatkowych systemów ukrywających manę/opóźniających, walka będzie mogła się toczyć tak, jak teraz w czasie rzeczywistym. Uważam, że zrobienie takich systemów byłoby czasochłonne, lepiej korzystać z tego, co już mamy.

Każdy pomyśl jest dobry :)

Kubaz
07-05-2017, 14:23
Co stoi na przeszkodzie aby opcja dołącz jako widownia przy walkach z Amaterasu zastosować do jakiejkolwiek innej walki?

MasterOfPuppets
07-05-2017, 15:55
Po bloku wyświetlania many mysle spokojnie kazda mapke mozna kliknac do ogladania. Amaterasu to byla próbna mapka.

Fannindel
22-02-2018, 17:19
Propozycja jak najbardziej na tak, najlepiej połączyć ją z tym:


Zamiast zakrywania many moim zdaniem lepszym pomysłem byłoby po prostu "udostępnienie" przez walczących podglądu walki ze swojej strony. Prostsze do wykonania, a da więcej moim zdaniem.

Dorek
18-12-2018, 21:55
Będzie coś robione w kierunku tej propozycji?

damianxp
23-04-2019, 00:27
Możliwość oglądania jest ale chyba tego nie wprowadza bo widownia na IŚ będzie mniej popularna lepiej pójśč na jakąś bójkową k oglądać bez sabotów i grania na czas.
Szkoda że najprawdopodobniej nie wejdzie, było to wiele razy proponowane i nic. Jak zwykle trzeba narzekać że administracja ma gdzieś te propozycje. Zauważcie ile propozycji jest w katalogi zaakceptowane z 2012 np. ignoror na możliwość pomocy i grupy. Dalej tego nie ma w grze. Skandal po prostu skandal.