PDA

Zobacz pełną wersję : Punkt Reputacji dawany poprzez grę



Levusek
25-06-2011, 09:17
Nie mam pojęcia jak to wygląda od strony możliwości wykonania, ale chętnie zobaczyłbym to w grze. Za pomoc w grze otrzymujemy od gracza punkt reputacji, ale dany poprzez grę. Odsyłanie na forum -> odpowiedni temat -> tłumaczenie jak to zrobić jest po prostu uciążliwe, a ludzie chętnie by się odwdzięczyli za pomoc, miałem już kilka takich przypadków. Co wy na to?

musaraj
25-06-2011, 12:47
Ja tez chciałbym sepić o reputy pomagając nowicjuszom w grze :)
problem w tym, ze p.r. jest przypisany do postu, więc nie można by tak łatwo dawac.
Do tego nie sądze, aby forum bylo aż tak mocno powiazane z grą.

Mita bank
25-06-2011, 14:22
co wy z tą repputacją az tak :P kto zechce to wejdzie na forum i da, kto nie będzie potrafił dac repy to pewnie sie zapyta albo sam pokombinuje ;] reputacja na forum to tylko dodatek do forum, które jest dodatkiem do gry, ważniejsze sa postacie i pkt. rankingowe niż forum i pkt. reputacji :P

Nyhariel
25-06-2011, 14:25
Widze, ze bezinteresowna pomoc to obca sprawa dla wiekszosci.

Levusek
25-06-2011, 15:22
Suzu Kitamura, czy chcesz tym coś zasugerować? Nie bardzo mi się podoba twój ton.

Nyhariel
25-06-2011, 15:30
Zasugerowac? Nie. Mowie wprost, ze chcecie ze wszystkiego czerpac korzysci, a bezinteresownie pomoc to juz nie.

Levusek
25-06-2011, 15:40
Ja nikogo do niczego nie zmuszam, gracze, którym pomagam sami się pytają, czy mogą zrobić coś w zamian.

Nyhariel
25-06-2011, 16:17
I dobrze, ale nic im sie nie stanie, jak nic nie zrobia w zamian, a jak beda uparci to dadza Ci jakis prezent ;)