PDA

Zobacz pełną wersję : Koszulki MFO3



Łukasz
19-09-2016, 16:25
Mam pomysł. Chciałbym zaprojektować koszulki z logiem mfo 3
A następnie uczyć kilka sztuk oczywiście na mój koszt.
Ale chciałbym zapytać czy mógłbym to zrobić ?

MaCiEkXPompaJP
19-09-2016, 16:33
Szacunek, jeśli faktycznie to zrobisz. A pozwolenie raczej dostaniesz.

CloudNine
19-09-2016, 16:48
Teraz Leon będzie miał nową metodę ogłaszania kampanii antyelitowej. Myślę, że lepiej będzie jak napiszesz do Jacka na pw lub maila.

Koridor
19-09-2016, 21:40
Lepiej do Tomiego, Jacek rzadko wchodzi.

Hubiot
19-09-2016, 21:44
https://forum.mfo3.pl/showthread.php?2348-Sklep-internetowy&highlight=kubki
https://forum.mfo3.pl/showthread.php?29049-MFO-3-Promocja/page2&highlight=promocja

w sumie to kupiłbym podkładkę pod myszkę taką z logiem

proskiler
20-09-2016, 01:25
Wydaje mi się, że jeżeli tylko na użytek własny (nie będziesz wykorzystywał tego w celach sprzedaży, reklamy swoich produktów itp.), to można nawet bez zgody wyrobić sobie taką rzecz, ale pewien nie jestem, jak to się dzieje w przypadku logo, a szukać mi się nie chce :P Ale oczywiście zawsze lepiej zapytać. :)

Łukasz
20-09-2016, 07:18
Wydaje mi się, że jeżeli tylko na użytek własny (nie będziesz wykorzystywał tego w celach sprzedaży, reklamy swoich produktów itp.), to można nawet bez zgody wyrobić sobie taką rzecz,

Hmm ja to też chciałbym oczywiście za pozwoleniem sprzedawać dla graczy,Adminów (oczywiście z rabatem) i chętnych

Your Nightmare
20-09-2016, 07:24
Hmm ja to też chciałbym oczywiście za pozwoleniem sprzedawać dla graczy,Adminów (oczywiście z rabatem) i chętnych

Ciekawe kto kupi taką koszulkę
Ja bym np się wstydził na miasto w takiej wyjść

Fannindel
20-09-2016, 07:58
Ciekawe kto kupi taką koszulkę
Ja bym np się wstydził na miasto w takiej wyjść

Ja też

PatrioSaint
20-09-2016, 11:03
Będziesz promował grę ?

Rebellious
20-09-2016, 12:54
Ciekawe kto kupi taką koszulkę
Ja bym np się wstydził na miasto w takiej wyjść

Ja też, bo by myśleli że nolife.

Co do tematu fortuny nie zrobisz sprzedając bezfirmowe koszulki, w dodatku przedstawiające jakąś grę, której niestety prawie nikt nie zna.

asasynek fiut
20-09-2016, 19:52
Ja bym jeszcze chciał sandały z tej gry.

lcsLewBrickTrack
20-09-2016, 20:36
Ja bym chętnie kupił koszulkę z tej gry. Ładnie by wyglądała czarna koszulka z logiem ,,My Fantasy Online 3" na środku, pod spodem zdjęcia mini bossów jak na niektórych prezkach, a pod tym napis ,,mfo3.pl". Wiele też zależy od ceny, ale by się na pewno przydało. Oprócz tego czapka z daszkiem podobna by była fajna.


A co do zgody: zapewne się zgodzą, ale duża część zysków dla nich. Wydoją z ciebie 90%, ty dostaniesz 10 i jeszcze z tego będziesz musiał sam robić te koszulki.

Łukasz
20-09-2016, 20:51
Ciekawe kto kupi taką koszulkę
Ja bym np się wstydził na miasto w takiej wyjść

Osoba ktora się wstydzi takich rzecprawdziwym graczem mfo. Ją już wolę znosić oblegi szczególnie że w mej szkole mfo nie jest lubiane,ale w duchu wiem jaka według mnie jest ta gra i że się jej nie wstydze

Your Nightmare
20-09-2016, 21:31
Osoba ktora się wstydzi takich rzecprawdziwym graczem mfo. Ją już wolę znosić oblegi szczególnie że w mej szkole mfo nie jest lubiane,ale w duchu wiem jaka według mnie jest ta gra i że się jej nie wstydze

nie no śmiechłem XD

MaCiEkXPompaJP
20-09-2016, 21:57
Osoba ktora się wstydzi takich rzecprawdziwym graczem mfo. Ją już wolę znosić oblegi szczególnie że w mej szkole mfo nie jest lubiane,ale w duchu wiem jaka według mnie jest ta gra i że się jej nie wstydze

Prawdziwy patriota MFO3. Godne pochwały. (Tak, wiem, że użycie słowa "patriota" nie ma sensu w tym zdaniu, ale nie mogłem znaleźć nic lepszego :p)

musaraj
20-09-2016, 22:46
Ja bym chętnie kupił koszulkę z tej gry. Ładnie by wyglądała czarna koszulka z logiem ,,My Fantasy Online 3" na środku, pod spodem zdjęcia mini bossów jak na niektórych prezkach, a pod tym napis ,,mfo3.pl".

Samo w sobie brzmi jak potworny kicz. Do tego - minibossy? Te pikselowate stworki wydrukowane na formacie liczonym w centymetrach (lub w przypadku niektórych kupców - w metrach ._.) Nie ma szans.

Jeżeli już miałoby coś być na koszulkę, to w grę wchodzi:
-Belka z nazwą gry ze strony głównej
-Klasyczne logo MF (to które jest na karcie z grą)
-Fanarty z gry- jakieś ładna grafika komputerowa minibossów/mobków/whatever - BROŃ BOŻE NIE PIKSELE JEZUS MARIA

Co nie zmienia faktu, że to nie ma najmniejszej szansy chwycić. Jeżeli cokolwiek - to podkładka pod mysz (tylko dlatego, że sam żadnej nie mam xd), kubek - to jest absolutny max. Gra ma minimalną rzeszę odbiorców, wszelki merch wchodzi w grę dopiero przy tysiącach (o ile nie dziesiątkach tysięcy) graczy, aktywnych.

Łukasz
22-09-2016, 07:06
Dziękuje za wasze odpowiedzi ale nadal czekam na decyzje administratorów.

GoldenkoPL
22-09-2016, 07:16
Dosc ciekawa sprawa lecz watpie zeby ktokolwiek to kupywal tymbardziej przy takiej liczbie graczy aktywnych (z 200)

Łukasz
22-09-2016, 07:20
Dosc ciekawa sprawa lecz watpie zeby ktokolwiek to kupywal tymbardziej przy takiej liczbie graczy aktywnych (z 200)

Narazie tylko rozkręce produkcje a dopiero jakoś w marcu będe sprzedawał.

Rebellious
22-09-2016, 07:35
Ja bym chętnie kupił koszulkę z tej gry. Ładnie by wyglądała czarna koszulka z logiem ,,My Fantasy Online 3" na środku, pod spodem zdjęcia mini bossów jak na niektórych prezkach, a pod tym napis ,,mfo3.pl". Wiele też zależy od ceny, ale by się na pewno przydało. Oprócz tego czapka z daszkiem podobna by była fajna.


A co do zgody: zapewne się zgodzą, ale duża część zysków dla nich. Wydoją z ciebie 90%, ty dostaniesz 10 i jeszcze z tego będziesz musiał sam robić te koszulki.

To ile Ty masz lat? :D bo jak 15+ to chyba... zresztą nieważne, mieliby z Ciebie niezła beke, tyle powiem jakbyś se walnął koszulkę z pikdelowatymi stworami z gry jakiejś komputerowej xd.

- - - - - - - - - -


Osoba ktora się wstydzi takich rzecprawdziwym graczem mfo. Ją już wolę znosić oblegi szczególnie że w mej szkole mfo nie jest lubiane,ale w duchu wiem jaka według mnie jest ta gra i że się jej nie wstydze

Aha. Może inaczej. Osoba, która się wstydzi takich koszulek ma powyżej 10 lat :D

MaCiEkXPompaJP
22-09-2016, 09:26
To ile Ty masz lat? :D bo jak 15+ to chyba... zresztą nieważne, mieliby z Ciebie niezła beke, tyle powiem jakbyś se walnął koszulkę z pikdelowatymi stworami z gry jakiejś komputerowej xd.

- - - - - - - - - -



Aha. Może inaczej. Osoba, która się wstydzi takich koszulek ma powyżej 10 lat :D

Ja mam powyżej 10, a bym się nie wstydził. Serio aż tak byście płakali gdyby się z Was śmiali? Matko, co za ludzie.

Leonardo
22-09-2016, 10:21
Wszystko zależy od kroju i grafice na koszulce. Gdyby ktoś się za to zabrał na poważnie nie byłoby czego się wstydzić.

Your Nightmare
22-09-2016, 13:23
Ja mam powyżej 10, a bym się nie wstydził. Serio aż tak byście płakali gdyby się z Was śmiali? Matko, co za ludzie.
nie, po prostu nie lubię tego typu ubrań, tym bardziej, jak wspomniał Leonardo, zrobionych w sposób "domowy". Nigdy w życiu nie nosiłem koszulek/bluz/longsleeve'ów etc. z filmów czy też gier i nie zamierzam.

Rebellious
22-09-2016, 13:40
Wszystko zależy od kroju i grafice na koszulce. Gdyby ktoś się za to zabrał na poważnie nie byłoby czego się wstydzić.

Jest... jak już to nosi się koszulki ronaldo czy messi, a nie mfo, gry komputerowej...

- - - - - - - - - -


Ja mam powyżej 10, a bym się nie wstydził. Serio aż tak byście płakali gdyby się z Was śmiali? Matko, co za ludzie.

Jak się ma szacunek wśród społeczeństwa to tak :D

Dorek
22-09-2016, 13:52
Po za tym zawsze możecie taką koszulkę zakryć bluzą ;)

MaCiEkXPompaJP
22-09-2016, 14:26
Jest... jak już to nosi się koszulki ronaldo czy messi, a nie mfo, gry komputerowej...

Jest... różnica? Obie te rzeczy są przeznaczone dla osób w wieku gimnazjalnym w lub niższym.


Jak się ma szacunek wśród społeczeństwa to tak :D

To jest naprawdę bardzo ważne w życiu. Posiadać szacunek wśród ameb umysłowych, którym życzysz jak najgorzej. + Takie pytanko, w jaki sposób potrafisz określić, że takowy posiadasz?

Queli
22-09-2016, 14:26
- - - - - - - - - -



Jak się ma szacunek wśród społeczeństwa to tak :D

Skoro masz 'szacunek', a boisz się w czymś niegustownym ukazać to coś jest z Tobą nie tak albo z ludźmi, którzy Cie 'szanuja' i radziłbym zmienić otoczenie. Kontynuując, wyżej napisałeś, że to koszulka dla nolife'ów... Nie mam pojęcia jaki masz tok myślenia ale ludzie, którzy lubią gry niekoniecznie muszą być nolife'ami. A to, ze ktoś chce kupić sobie stuff z danej gierki to na pewno nie dlatego, że gra 24/7 tylko dlatego, że lubi tą gierke. Mam koszulke Overwatcha ale jakoś nolife'em nie jestem. Mam życie, chodze na treningi, nie uciekam ze szkoły żeby grać.

Co do sprawy koszulki pomysł słaby ze wzgledu na graczy aktywnych. Tak jak duzo osob pisało nie przyjmie sie przy tak małej grupy odbiorczej, nawet jeśli to tylko w kilku egzemplarzach.

Fannindel
22-09-2016, 14:59
nie no śmiechłem XD

ja też

Lordssmid
22-09-2016, 15:08
nie, po prostu nie lubię tego typu ubrań, tym bardziej, jak wspomniał Leonardo, zrobionych w sposób "domowy". Nigdy w życiu nie nosiłem koszulek/bluz/longsleeve'ów etc. z filmów czy też gier i nie zamierzam.

Ok, ale że ty nie nosisz to nie oznacza że nikt takich rzeczy nie nosi samolubie.

Your Nightmare
22-09-2016, 15:18
Ok, ale że ty nie nosisz to nie oznacza że nikt takich rzeczy nie nosi samolubie.

prześledź temat od początku :)

Łukasz
22-09-2016, 16:51
prześledź temat od początku :)

To jest mój brat więc on o wszystkim wie...

Fannindel
22-09-2016, 17:01
To jest mój brat więc on o wszystkim wie...

ta brat,jestem za tym żeby to tomi sprawdzil XD

Hubiot
22-09-2016, 17:29
Dobra, wydaje mi się, że poznałeś opinię graczy.
Najlepszą opcją będzie napisanie PW do Tomiego, tam otrzymasz odpowiedź.
Robi się trochę offtop więc close