PDA

Zobacz pełną wersję : Bójki w Tajemniczej Kotlinie



musaraj
05-09-2016, 16:04
Powinno się dodać bójki w Tajemniczej Kotlinie (lokacja z mięsożerem). To jest taka typowa lokacja w które powinny być bójki, żeby można było łapać młodych nie doświadczonych w PvP i popularyzować tę gałąź gry.

No w sumie koniec tematu, dodajcie tam bójki

Harutotte
05-09-2016, 16:05
rozwijam temat jak papier toaletowy

dodajmy tam bujki bez limita

lcsLewBrickTrack
05-09-2016, 16:26
Jestem na NIE. I na NIE. Na NIE. NIEEEEEEEEEEE. NIE NIE NIE NIE NIE NIE. Jestem też na NIE. Oprócz tego na NIE.

Bójkami ich nie zachęcisz do gry, tylko zniechęcisz. Zniechęcenie graczy do gry - odejście z gry. Odejście z gry - upadek gry.

Nattat
05-09-2016, 16:28
A mapka z kobrą? Jest mniej więcej na ten sam poziom.

lcsLewBrickTrack
05-09-2016, 16:35
Ale nie powinno się zwiększać bójkowych lokacji. Jest tam mini-boss ,,Mięsożer" i gracze do 30 lvla zrezygnują z bicia takiego. Mapka z Kobrą, Ogrem czy nawet pozostałe mapki niech zostaną ale nie róbmy z gry bójkowni, bo bójki zniechęcają #doświadczony

CloudNine
05-09-2016, 16:37
Prędzej czy później i tak taki gracz będzie łapany, więc niech się przyzwyczaja do walk :P


I tak tam nie wchodzę, ale na tak

Hubiot
05-09-2016, 16:39
A to nie jest tak, że wszystkie mapy po pewnym progu fabularnym (chyba po rozpoczęciu urkaden) są bójkowe? Oczywiście te, co nie są potrzebne do fabuły

Kim Chi
05-09-2016, 16:44
A to nie jest tak, że wszystkie mapy po pewnym progu fabularnym (chyba po rozpoczęciu urkaden) są bójkowe? Oczywiście te, co nie są potrzebne do fabuły
Urocza Polana, Podmokła Polana, Sosnowy Zagajnik?


Jestem za.

musaraj
05-09-2016, 16:49
A to nie jest tak, że wszystkie mapy po pewnym progu fabularnym (chyba po rozpoczęciu urkaden) są bójkowe? Oczywiście te, co nie są potrzebne do fabuły

Dokładnie tak, dlatego ta propozycja - Tajemnicza Kotlina jest dostępna właściwie w tym samym momencie co Urocza Polana, a tylko na jednej z nich są bójki. O ile jeszcze w lokacjach z zagadkami czy z Hermitem rozumiem blokadę, tak tutaj już nie.

Co do bójek - wiadomo, że jest ta blokada, przez co bójki nie odbierają smaku życia aż tak.

MichałKRZVS
09-09-2016, 23:17
Po co ci bójki? (Cienias)
Walcz z równymi sobie. A nie mniejsze bijecie.

Nattat
09-09-2016, 23:18
Po co ci bójki? (Cienias)
Walcz z równymi sobie. A nie mniejsze bijecie.

Jak ma atakować osoby, co mają około 25 poziom? Przecież jest limit. Ja jestem na tak, bo skoro jest na kobrze, to czemu tu nie ma?

musaraj
09-09-2016, 23:22
Po co ci bójki? (Cienias)
Walcz z równymi sobie. A nie mniejsze bijecie.

Akurat bójki w tajemniczej kotlinie by mi się przydały do bójek rankingowych - a więc z równymi lub większymi poziomami

Mattereq
10-09-2016, 18:50
Na tak, tam by się takie bójki przydały, mało kto tam chodzi a jak już wejdzie to bach...

Clover
10-09-2016, 23:07
Na tak, tam by się takie bójki przydały, mało kto tam chodzi a jak już wejdzie to bach...

Tak, genialny pomysł, mało kto tam chodzi, dodajmy bójki, żeby nikt nie wchodził

CloudNine
10-09-2016, 23:32
W końcu i tak ktoś wejdzie na lokację bójkową. Jeśli boi się złapania niech stoi w mieście. Przydałby się npc ostrzegający o takiej możliwości.

EntdeckeR
11-09-2016, 12:50
Widzę, że najwięcej takich propozycji wychodzi ze strony najbardziej doświadczonych. Macie arenę, macie pojedynki. Bijcie równych sobie. Widzę, że najbardziej podoba się takowym bicie niższych lvli, co by mieć podnietę ze zlania słabszego. Słowo "żałosne" to mało powiedziane.

CloudNine
11-09-2016, 13:35
Widzę, że najwięcej takich propozycji wychodzi ze strony najbardziej doświadczonych. Macie arenę, macie pojedynki. Bijcie równych sobie. Widzę, że najbardziej podoba się takowym bicie niższych lvli, co by mieć podnietę ze zlania słabszego. Słowo "żałosne" to mało powiedziane.

Są limity łapania halo

Keriehyl
11-09-2016, 13:57
Mapa z bójką ta nie wejdzie, może zostać tylko z ogrem dla łapaczy z 30-40 lvlem, z kobrą, gryfem, szczuroakiem, wampirzycą, kapłanem (dla tych co mają 50-65 lvl, gdyż tam jest najwięcej łapaczy, bo widziałem, żółw tak samo jak kapłan, garuda, ork, chociaż i tak jak wejdzie upek Nordii, to będą zlikwidowane bójki z: ogrem, gryfem, kobrą, tak jak mówił Dewastator ma racje że gra upadnie za kolejne propozycje z bójkami.

Your Nightmare
11-09-2016, 14:04
Mapa z bójką ta nie wejdzie, może zostać tylko z ogrem dla łapaczy z 30-40 lvlem, z kobrą, gryfem, szczuroakiem, wampirzycą, kapłanem (dla tych co mają 50-65 lvl, gdyż tam jest najwięcej łapaczy, bo widziałem, żółw tak samo jak kapłan, garuda, ork, chociaż i tak jak wejdzie upek Nordii, to będą zlikwidowane bójki z: ogrem, gryfem, kobrą, tak jak mówił Dewastator ma racje że gra upadnie za kolejne propozycje z bójkami.

A skąd ty to wszystko wiesz? :)

Nattat
11-09-2016, 14:07
Przypominam o istnieniu limitu atakowania.
Poziom - tam chodzą goście z 25 lvlem. Najwyżej może ich zaatakować 30 lvl. Ktoś, kto został zaatakowany może wezwać pomoc i go zabić albo rozkręci się jakieś tefałte.
Ochrona czasowa przed atakami - Po przegranej bójce macie aż godzinę ochrony. Za ten czas można pokonać tam bossa Mięsożera, a potem zrespić i ubić 2 kolejne. Przy tym można sobie poexpić.

FoxeRaged
11-09-2016, 15:08
Ludzie ktorzy nic nie wiedza o bojkach, nie powinni sie nawet wypowiadac na ten temat.

Przydaloby sie wiecej lokacji gdzie sie mozna bojkowac. To by zwiekszylo ilosc bojek TvT i PvP. Wiem ze w tej grze PvP i TvT nie jest najwazniejsze, ale dopoki nie ma upka, fajnie byloby czesciej zawalczyc 4v4 :) A zwlaszcza na mniejszych lvl'ach powinni ludzie sie zapoznac z PvP lub TvT.

Jak wyraznie widac, jestem na tak.

Dorek
11-09-2016, 15:13
limity i tak juz zabiły bójki więc nie widzę sensu kolejnych lokacji bojkowych

Nattat
11-09-2016, 17:58
Ludzie ktorzy nic nie wiedza o bojkach, nie powinni sie nawet wypowiadac na ten temat.

Przydaloby sie wiecej lokacji gdzie sie mozna bojkowac. To by zwiekszylo ilosc bojek TvT i PvP. Wiem ze w tej grze PvP i TvT nie jest najwazniejsze, ale dopoki nie ma upka, fajnie byloby czesciej zawalczyc 5v5. :) A zwlaszcza na mniejszych lvl'ach powinni ludzie sie zapoznac z PvP lub TvT.

Jak wyraznie widac, jestem na tak.

Dokładnie. Nie wiem czy ktoś, kto pisze, że na nie czytał temat od początku, gdzie kilka razy o limicie jest napisane. I jakoś nie mają nic przeciwko usunięciu bójek dla mapy z kobrą, którą odblokowuje się w podobnym momencie, może dzień później.
I mała poprawka. Maksymalna ilość graczy po jednej stronie walki to 4.

Clover
11-09-2016, 22:53
Dokładnie. Nie wiem czy ktoś, kto pisze, że na nie czytał temat od początku, gdzie kilka razy o limicie jest napisane. I jakoś nie mają nic przeciwko usunięciu bójek dla mapy z kobrą, którą odblokowuje się w podobnym momencie, może dzień później.
I mała poprawka. Maksymalna ilość graczy po jednej stronie walki to 4.

Wiesz, ja zawsze byłem i wciąż jestem za przywróceniem bójek w wiekowym, ale nie jestem za dodaniem ich na mięsożerze (tak samo nie usuwałbym bójek z kobry, bo tam dużo ludzi CZASAMI bywa). Uważam, że bójki tam nie mają sensu, gracze z niskimi poziomami wezwą sb do pomocy osoby z małym levlem(nie oszukujmy się, kto z 65 lvlem poszedłby tam, tylko po to, by pomóc nieznanemu sobię randomowi? Mało kto), podczas, gdy agresor pewnie miałby kumpli w pogotowiu, by atakować grupą, z kolei w wiekowym była "nasza" miejscówka jako graczy, usuwając bójki zniszczyli tą zabawę. Tam zawsze przesiadywały tłumy, więc zawsze się znalazł ktoś do pomocy.

musaraj
27-11-2016, 20:33
@up

Do dodania również bójki w lokacjach związanych ze Świątynią Urkaden

Clover
27-11-2016, 21:03
Do dodania również bójki w lokacjach związanych ze Świątynią Urkaden

Przecież są. W piekle.

musaraj
27-11-2016, 21:08
Mówię o wszystkich lokacjach świątyni urkade za wyjątkiem poziomu1 (zagadka logiczna), Domu Ciszy (test), lokacji z Kheeramanem (bo i tak są niewidoczne postacie, pewnie jest jakiś powód), Otchłani Odkupienia (bo rozbudowana zagadka logiczna).

Wszystkie pozostałe lokacje nie mają powodu, aby nie mieć bójek

Clover
27-11-2016, 21:38
Mówię o wszystkich lokacjach świątyni urkade za wyjątkiem poziomu1 (zagadka logiczna), Domu Ciszy (test), lokacji z Kheeramanem (bo i tak są niewidoczne postacie, pewnie jest jakiś powód), Otchłani Odkupienia (bo rozbudowana zagadka logiczna).

Wszystkie pozostałe lokacje nie mają powodu, aby nie mieć bójek

Jest dobrze, jak jest, btw. nawet w otchłani odkupienia teraz są bójki.