PDA

Zobacz pełną wersję : Kilka zmian depozytowych



proskiler
03-09-2016, 13:58
1. Gold z aukcji na targu wędruje od razu do depozytu i bez prowizji wpłaty (oczywiście prowizja od sprzedaży normalnie).
2. Dodanie obok przycisku licytuj, drugiego przycisku licytuj złotem z depo (żeby nie trzeba było wypłacać i wpłacać, czyli w razie przebicia przez kogoś, złoto wraca do depozytu).
3. Obniżenie prowizji wpłaty do ok. 5-7%.(kwestia ustalenia w zależności od pozostałych prowizji itp.)
4. Tu myślałem, żeby zamienić to bezpłatne depo było najpierw, a to płatne póżniej albo jakoś osobno, trzeba pomyśleć, jakby było najlepiej dla nowycy graczy.

YourShadow
03-09-2016, 14:09
Wszystko na tak.

Nattat
03-09-2016, 14:11
Co do pkt 2. jestem na nie. Wystarczy wypłacić z depozytu. Długo to nie zajmuje. Zwłaszcza, że jest już przycisk DEPOZYT na targu. Reszta mi się podoba.

proskiler
03-09-2016, 14:18
Co do pkt 2. jestem na nie. Wystarczy wypłacić z depozytu. Długo to nie zajmuje. Zwłaszcza, że jest już przycisk DEPOZYT na targu. Reszta mi się podoba.

Chodzi o licytacje, licytujesz coś, to musisz wypłacić, ktoś cię przebije i jednak nie wygrywasz i zostajesz z goldem, który musisz znowu wpłacić i zabiera ci prowizję.

Nattat
03-09-2016, 14:22
To jak ktoś przebije to powinno iść do depo bez prowizji. A jak ktoś cię przebija, a już ma się kończyć aukcja, to przedłuża licytację do czasu 5 minut po przebiciu.

I możesz zawsze wyciągnąć kilka sekund wcześniej i być przygotowany na wszystko.

Hiter
03-09-2016, 14:22
Chodzi o licytacje, licytujesz coś, to musisz wypłacić, ktoś cię przebije i jednak nie wygrywasz i zostajesz z goldem, który musisz znowu wpłacić i zabiera ci prowizję.

I o to chodziło Administracji jak dodawali up depozytu.

Wszystko co napisałeś jest za piękne aby mogło wejść w życie. Dodatkowy problem się robi jeśli mamy w depo 1kk/3kk a coś sprzedamy za 10kk. Wtedy 2kk do depo a 8kk do plecaka ? Może tez 10kk do plecaka bo, że złoto z aukcji można upchnąć na nadmiar to był było zbyt cudownie xD

proskiler
03-09-2016, 14:29
To jak ktoś przebije to powinno iść do depo bez prowizji.

Dlatego ten przycisk wiele by ułatwił. Aukcję wygrywa tylko 1 osoba, a pozostałe zostają ze złotem w garści.

- - - - - - - - - -


I o to chodziło Administracji jak dodawali up depozytu.

Wszystko co napisałeś jest za piękne aby mogło wejść w życie. Dodatkowy problem się robi jeśli mamy w depo 1kk/3kk a coś sprzedamy za 10kk. Wtedy 2kk do depo a 8kk do plecaka ? Może tez 10kk do plecaka bo, że złoto z aukcji można upchnąć na nadmiar to był było zbyt cudownie xD

Nie no, oczywiście tylko tyle, żeby zapełnić limit, a reszta do plecaka.

Hiter
03-09-2016, 14:53
Dlatego ten przycisk wiele by ułatwił. Aukcję wygrywa tylko 1 osoba, a pozostał
e zostają ze złotem w garści.
- - - - - - - - - -



Nie no, oczywiście tylko tyle, żeby zapełnić limit, a reszta do plecaka.

Propozycja jest okej, ale zbyt piękna aby była w tej grze.

indyferent
03-09-2016, 15:18
To wszystko proponowałem, ale jak widać bez efektu więc nie łudźcie się, że coś w tym aspekcie się zmieni.

Spotlight
03-09-2016, 15:46
Wszystko na tak.

Kim Chi
03-09-2016, 15:50
4. Tu myślałem, żeby zamienić to bezpłatne depo było najpierw, a to płatne póżniej albo jakoś osobno, trzeba pomyśleć, jakby było najlepiej dla nowycy graczy.

Byłoby beznadziejne, jestem na nie.
Reszta na tak.

Alvi
03-09-2016, 16:08
Wszystko na tak oporcz 4 bo nie oplacalo by sie wogle powiekszac limitu depo.

proskiler
03-09-2016, 16:40
Wszystko na tak oporcz 4 bo nie oplacalo by sie wogle powiekszac limitu depo.

Nowi gracze raczej nie mają tendecji do kumulowania złota, tylko expią, zbierają na jakiś eq i od razu wydają, jak się uzbiera. Z kolei starsi stażem gracze mają zwykle odłożone jakieś sumki, dlatego raczej dokładają i korzystają z 'górnej' części depozytu. Dlatego chyba zadowalające byłoby rozdzielenie tych 2 części i osobne wpłaty. Ale to tylko taka luźna idea.

- - - - - - - - - -

Powiększenie za mfy dla nowych wtedy byłoby wtedy swego rodzaju uniknięciem prowizji.

Senju Hashirama
03-09-2016, 18:59
Mam lepszą propozycje - Wycofanie nowego depozytu i wspólnego złota na wszystkich postaciach.

Nattat
03-09-2016, 19:16
Wspólny depozyt jest świetny, ale nie wiem, po co się dalej bawili. Ale samo to, że możesz przekładać przedmioty i złoto (gdyby nie było wspólnej sakiewki) to by było świetnie, gdyby tego drugiego nnie było.

Luxferre
03-09-2016, 19:41
Wspólny depozyt jest świetny, ale nie wiem, po co się dalej bawili. Ale samo to, że możesz przekładać przedmioty i złoto (gdyby nie było wspólnej sakiewki) to by było świetnie, gdyby tego drugiego nnie było.

Jestem dokładnie tego samego zdania.

Senju Hashirama
04-09-2016, 18:43
Depozyt też nie jest jakiś super, tylko można przekładać te przedmioty między postaciami. Minus jest taki że wcześniej miałeś 5 slotów na każdej postaci, a teraz masz 5 na wszystkie postacie. No może masz tam jakieś bonusowe za kolejne postacie, ale to wciąż mało. A ja wciąż mam całe złoto ponad limit w depozycie i wyjąć nie mogę bo zaraz padnę i stracę Xkk od tak sobie.

Clover
04-09-2016, 19:40
Depozyt też nie jest jakiś super, tylko można przekładać te przedmioty między postaciami. Minus jest taki że wcześniej miałeś 5 slotów na każdej postaci, a teraz masz 5 na wszystkie postacie. No może masz tam jakieś bonusowe za kolejne postacie, ale to wciąż mało. A ja wciąż mam całe złoto ponad limit w depozycie i wyjąć nie mogę bo zaraz padnę i stracę Xkk od tak sobie.

Miałeś opcję zainwestowania go w poszerzenie, zmarnowałeś ją.

Nattat
04-09-2016, 19:42
Miałeś opcję zainwestowania go w poszerzenie, zmarnowałeś ją.

Taka opcja powinna być czasami jeszcze dostępna, w niektóre dni. Może na eventach?

Senju Hashirama
04-09-2016, 19:46
Miałeś opcję zainwestowania go w poszerzenie, zmarnowałeś ją.

Miałem "zainwestować" połowę swojego kk, które długo zbierałem sprzedając śmieci po 30k? Nie, dzięki. Mfo się już dla mnie skończyło.

Hiter
04-09-2016, 20:38
Miałem "zainwestować" połowę swojego kk, które długo zbierałem sprzedając śmieci po 30k? Nie, dzięki. Mfo się już dla mnie skończyło.

Nie mogłeś zainwestować nawet połowy, jeśli miałeś 100kk nadmiaru to mogłeś zainwestować 33,(3)kk i dostać za to 66,(6)kk limitu czyli równo 33%.
Co do wcześniejszego postu tylko o 5 slotach to każda postać z min 20 poziomem powiększa depo o jednego slota, wspólne depo było jak najbardziej na plus bo samemu można przekładać przedmioty, zaś wspólny portfel już nie.

Atronis
04-09-2016, 21:39
Hiter piszesz już powoli te posty na siłę. Od czasu zmiany piszesz dosłownie to samo w prawie każdym swoim poscie. To tylko GRA i wirtualny gold. Ja miałem 100kk i powiększyłem za dokładnie 33kk i żyję. Owszem niektóre zmiany były drastyczne, ale spójrz jaką wypracowałeś sobie przewagę golda. W mfo2 nie było postaci banków i padając traciło się ogromne sumy, dlatego obecne zmiany są in plus, bo przestaniecie chomikować golda, którego dobrze wiemy ze nigdy nie wydacie, bo trzymacie go nie wiadomo po co.

Hiter
05-09-2016, 14:49
Hiter piszesz już powoli te posty na siłę. Od czasu zmiany piszesz dosłownie to samo w prawie każdym swoim poscie. To tylko GRA i wirtualny gold. Ja miałem 100kk i powiększyłem za dokładnie 33kk i żyję. Owszem niektóre zmiany były drastyczne, ale spójrz jaką wypracowałeś sobie przewagę golda. W mfo2 nie było postaci banków i padając traciło się ogromne sumy, dlatego obecne zmiany są in plus, bo przestaniecie chomikować golda, którego dobrze wiemy ze nigdy nie wydacie, bo trzymacie go nie wiadomo po co.

Co ty wgl tutaj piszesz o mnie, wytłumaczyłem człowiekowi, że nie da się powiększyć o 50% tylko o 33% maks oraz mu napisałem odnośnie większej ilość slotów za każdą postać w grze z min 20poziomem.
Odnosiłem się do tego postu:

Miałem "zainwestować" połowę swojego kk, które długo zbierałem sprzedając śmieci po 30k? Nie, dzięki. Mfo się już dla mnie skończyło.

Nie dało się zainwestować połowy tylko 33% co podałem na przykładzie dla gracza Senju Hashirama.

PS. Możesz wytłumaczyć dlaczego odnosisz się tylko do mojej osoby zamiast do tematu ? Czy sam mam to sobie wytłumaczyć brakiem umiejętności czytania ze zrozumieniem ?

Scofield
05-09-2016, 15:43
Pozwolę sobie pominąć ten spam doraka a napiszę o propozycji.

1. Gold z aukcji na targu wędruje od razu do depozytu i bez prowizji wpłaty (oczywiście prowizja od sprzedaży normalnie).
2. Dodanie obok przycisku licytuj, drugiego przycisku licytuj złotem z depo (żeby nie trzeba było wypłacać i wpłacać, czyli w razie przebicia przez kogoś, złoto wraca do depozytu).
3. Obniżenie prowizji wpłaty do ok. 5-7%.(kwestia ustalenia w zależności od pozostałych prowizji itp.)
4. Tu myślałem, żeby zamienić to bezpłatne depo było najpierw, a to płatne póżniej albo jakoś osobno, trzeba pomyśleć, jakby było najlepiej dla nowycy graczy.
Te zmiany są za dobre spowodują zbyt duża ilość złota w grze przez co wszystko będzie szybko drożeć, musi być jakiś nowy pomysł odpływu złota.

Houqe
27-09-2016, 01:30
Wszystko w porządku oprócz pierwszego punktu