PDA

Zobacz pełną wersję : Mapki z bójkami bez SOS



Doktor Lewatywa
26-08-2016, 20:04
Przydałby się nowy rodzaj mapek.
Uargumentuję to tak samo jak zwolennicy usunięcia limitu levelowego w bójkowaniu, że jak ktoś zajdzie za skórę to nie mają jak go pokarać.

Ile to razy miałem ochotę dać komuś nauczkę, ale zawołał kolegów/multikonta i to ja jeszcze padałem. Przydałaby się właśnie mapka do walk solowych oczywiście ze wszystkimi dotychczasowymi limitami.

Alvi
26-08-2016, 20:07
Bezsens na nie, i tak tvt nie istnieje prawie wogle a ty chcesz bez sos... lepiej zniesc limity levelowe.

Luxferre
26-08-2016, 20:10
Przecież rankingowe bójki są bez SOS, i raczej nie będzie to zmieniane

tosenevrati
26-08-2016, 20:17
Jak zmusić zasłużonego delikwenta żeby udał się na taką polankę?

Doktor Lewatywa
26-08-2016, 20:19
Tak jak myślałem. Jesteście żałośni, tylko byście potrafili 20 levele łapać, a na myśl o uczciwej bójce sracie w majty.

- - - - - - - - - -


Jak zmusić zasłużonego delikwenta żeby udał się na taką polankę?
Dać jakiegoś mini-bossa.

Nattat
26-08-2016, 20:19
Jak zmusić zasłużonego delikwenta żeby udał się na taką polankę?

Normalnie, wystarczy dać tam jakieś dobre expowisko.

Alvi
26-08-2016, 20:22
Tak jak myślałem. Jesteście żałośni, tylko byście potrafili 20 levele łapać, a na myśl o uczciwej bójce sracie w majty.

Dla mnie bojka to walka tvt a nie pvp a ty z bojek ktorych jest i tak malo chcesz zrobic same pvp...

Doktor Lewatywa
26-08-2016, 20:25
Dla mnie bojka to walka tvt a nie pvp a ty z bojek ktorych jest i tak malo chcesz zrobic same pvp...
Łał, jedna mapka i już zniszczenie tvt. Prawda jest taka, że bez multi/kolegów byś nosa z miasta nie wychylił.

Fannindel
26-08-2016, 20:29
Prawda jest taka, że bez multi/kolegów byś nosa z miasta nie wychylił.

Zgadzam się,prawda.
Co do tematu to jestem na tak,jedna taka mapka mogła by być.

Alvi
26-08-2016, 20:31
Łał, jedna mapka i już zniszczenie tvt. Prawda jest taka, że bez multi/kolegów byś nosa z miasta nie wychylił.

Tak dokladnie , 1 mapka na ktorej bylby miniboss lub bardzo dobre expowisko to zniszczenie tvt. A po za tym czemu mowisz ze mam multi ?

Hubiot
26-08-2016, 20:40
Dla mnie bojka to walka tvt a nie pvp a ty z bojek ktorych jest i tak malo chcesz zrobic same pvp...

przeciez tu chodzi o mape z bójkami tvt bez sos tak jak iś (chyba)

Alvi
26-08-2016, 20:42
przeciez tu chodzi o mape z bójkami tvt bez sos tak jak iś (chyba)


Nie, tu chodzi o mape na ktorej atakujesz kogos a ta osoba nie moze wezwac pomocy.

Fannindel
26-08-2016, 20:48
Nie, tu chodzi o mape na ktorej atakujesz kogos a ta osoba nie moze wezwac pomocy.

Czyli taka walka na arenie ale bez ranku :)

Alvi
26-08-2016, 20:51
Czyli taka walka na arenie ale bez ranku :)

No wlasnie jest jeszcze 1 problem jak bez ranku to bez zetow chyba ze by byly chociaz jestem na nie, wiec ktos kto by chcial powalczyc to by tracil mikstury niezaleznie od tego czy wygra czy przegra.

CloudNine
26-08-2016, 21:05
Byłoby miło, chociaż to nowe przedłużanie upa, chyba że byłaby zmiana na dotychczasowych bójkowych mapkach.

Rebellious
26-08-2016, 21:18
Mi się wydaje, czy gracz Antybristler tj. założyciel tematu obraża w tym właśnie temacie innych graczy, którym ten pomysł się nie spodobał? Co do tej propozycji jestem na nie. Czemu to miałoby służyć? Atakowaniu bez pomocy graczy z levelem 20? Skoro umierasz atakując kogoś kto wzywa pomoc, to świadczy właściwie o Twej słabości poza walkami 1v1 ze słabszymi od siebie. Możesz mścić się na graczach z równym sobie rankingiem, jeżeli możecie o rank, nie ma pomocy. Dodatkowo możesz mścić się na Królu Góry, a nawet, jeżeli Twoja postać jest aż na tyle mocna - na Igrzyskach Śmierci.

fatal janusz
26-08-2016, 21:18
Eee, to wy nie macie żadnych znajomych do pomocy? Antek jest akurat osobą bardzo popularną, więc trochę dziwne ;/

Rebellious
26-08-2016, 21:41
Byłoby miło, chociaż to nowe przedłużanie upa, chyba że byłaby zmiana na dotychczasowych bójkowych mapkach.

Ahha, ta gra nie nazywa się MPVPO. Tj. My PVP Online.

- - - - - - - - - -


Czyli taka walka na arenie ale bez ranku :)

Tj. pojedynek. Jaki problem toczyć se je w mieście?

- - - - - - - - - -


Tak jak myślałem. Jesteście żałośni, tylko byście potrafili 20 levele łapać, a na myśl o uczciwej bójce sracie w majty.

- - - - - - - - - -


Otóż uczciwa bójka to też 2vs2, 3vs3, 4vs4. Nie tylko 1vs1.

- - - - - - - - - -


przeciez tu chodzi o mape z bójkami tvt bez sos tak jak iś (chyba)

Nie, chodzi o mapę z walkami 1vs1: mocny gracz vs słaby, no bo przecież dwóch mocnych może sobie walczyć o ranking bez pomocy. Jeśli by chodziło o takie coś jak napisałeś, byłbym na tak.

Nattat
26-08-2016, 22:27
Ja jestem na tak. Nawet niedawno złapał mnie typek na bójkowej i mnie dobił z najbardziej wg mnie nieuczciwej zdolki - odbicia. Potem chciałem się zemścic, ale nie, bo sobie zawołam kolegę z 66 lvlem, tak, by jeszcze bardziej mi podziałać na nerwy.

MichałKRZVS
26-08-2016, 23:37
Mu chodziło pewnie o to że atakujący jeśli ma wyższy lv to nie może wezwać pomocy.

Rebellious
26-08-2016, 23:45
Yy nie? Przecież w sytuacji którą opisał to on był atakującym.

MichałKRZVS
27-08-2016, 02:28
Yy nie? Przecież w sytuacji którą opisał to on był atakującym.

Eh... to niech admini zablokują dla zabawy te jego wzywanie pomocy ale jemu :P

Rumplestiltskin
27-08-2016, 03:50
Pomysł nawet ciekawy, przydałaby się takowa mapka, zawsze to jakieś urozmaicenie.


Co do tej propozycji jestem na nie. Czemu to miałoby służyć? Atakowaniu bez pomocy graczy z levelem 20?
Toż takowa mapka by się nie znajdowała raczej w pobliżu początkowych miast więc takie niskie lvl'e by tam dostępu nie miały.

Clover
27-08-2016, 06:00
Pomysł nawet ciekawy, przydałaby się takowa mapka, zawsze to jakieś urozmaicenie.


Toż takowa mapka by się nie znajdowała raczej w pobliżu początkowych miast więc takie niskie lvl'e by tam dostępu nie miały.

no racja, bo walka 80 vs 65, jest bardziej uczciwa niż walka 65 vs 20 -_-

Kygo
27-08-2016, 09:44
Całkowicie bezsensowny pomysł.

Leonardo
27-08-2016, 11:31
wracaj programować

Wracaj kradziejować i dostawać permy za duplikowanie golda w depo xDDDDD



Co do samej propozycji na tak.
Słyszałem również, że przejdzie, także jak ktoś ma bardziej szczegółowe pomysły to są zapewne wskazane.

Ja bym to osobiście widział w lokacji obok Słonecznego Brzegu. Dać przejście na południe, wrzucić dobre expowisko z respawnem jakiegoś mini (może dałoby się to połączyć z Amaterasu?)

Nie będzie płaczków, że bijemy niskie lvl'e :)

Dać tam 3'krotnie większą ilość dropiącego golda z bójek i elegancko.

asasynek fiut
27-08-2016, 12:09
Raczej na nie.

Jeahok
27-08-2016, 12:19
bójka to bójka, jakieś wyjątkowe zasady bójkowania na "ważnych" mapach to tylko dziwna komplikacja systemu(tutaj tvt, tam 1v1, a bójka przecież nie musi być uczciwa), robienie osobnych, tylko do tego celu jest bez sensu bo to równe funkcji zapraszania do pojedynku

pozwolę sobie zamknąć temat