PDA

Zobacz pełną wersję : Arena walk



tester
27-02-2011, 22:28
Dlaczego tak mało (nikt?) osób korzysta z areny walk? Za daleko od teleportu, czy może coś z nią nie tak?

Tomi
27-02-2011, 22:32
podejrzewam, że również fakt, że nie wiadomo na kogo się trafi odgrywa jakąś rolę. No i pewnie przyzwyczajenie, że tam nikogo nigdy nie ma ;p

ADIHC1
27-02-2011, 22:46
Wyłączenie pojedynków w mieście może to nieco zmieni :p

minek
27-02-2011, 23:02
Dodałbym jakiś bonus za walkę na Arenie (nagroda od widzów?) w postaci czegoś co zachęci (trochę złota/10 miksów lv2 itd.) Może to coś zmieni. Żeby nie było nadużyć np po 5-10 walkach bonus znika (ale nawyk pozostaje ;) )

Bidzia
27-02-2011, 23:12
Lub zrobić osobny ranking na arenie walk, za miejsca na podium,podliczane co 3 lub 7 dni, byłyby przyznawane przedmioty/mikstury/zwoje.Brak możliwości wyboru przeciwnika w dużym stopniu uniemożliwiłby przekazywanie punktów rankingowych w walce, no i gdyby do zdobycia były przedmioty, na pewno dużo osób by startowało(nie wszyscy potrafią zarabiać pieniądze na targu lub po prostu nie mają na to czasu, tak mogli by zdobyć jakiś ekwipunek). Oczywiście, wszystkie nagrody były by przyznawane w przedziałach lvlowych zwycięzców, na przykład teraz na becie za zwycięstwo Dostaje się na przykład jakiś przedmiot/zwój na 20 lv, 5 mikstur regeneracji, 1 miksturę odnowienia, za drugie miejsce przedmiot na 19 poziom +3 mikstury regeneracji, za 3 miejsce przedmiot na 18 lv i jedną miksturę regeneracji(oczywiście tu można polemizować)

mtnm
27-02-2011, 23:13
No i pewnie przyzwyczajenie, że tam nikogo nigdy nie ma ;p No właśnie - wielokrotnie kogoś tam szukałem...

Tomi
27-02-2011, 23:29
na arenę jest chyba jeszcze za mało graczy równocześnie, którzy chcą walczyć.

minek
28-02-2011, 00:35
Lub zrobić osobny ranking na arenie walk
Też nie głupie. Losowanie przeciwnika wiele zmienia, ranking "gladiatorów" może nawet i lepiej by odzwierciedlał umiejętności graczy ;>

mtnm
28-02-2011, 10:46
Minusem jest to, że chcąc walczyć na arenie musimy czekać cierpliwie na schodkach... Nie można w tym czasie zerknąć do sklepików czy depozytu... Przydałaby się opcja wywieszenia zgody na walkę na ileś minut. Drugi minus czekania na schodkach - widząc kto tam stoi można się przygotować do walki, bo przeciwnik (przynajmniej dla jednej strony) taki anonimowy nie jest...

Bidzia
28-02-2011, 10:51
Dodać kolejkę i po kłopocie.

tester
28-02-2011, 13:39
Na razie, to może i nie ma anonimowości, ale jak będzie kilka miast, to zawsze możesz wylosować kogoś z poza miasta.
A co do konieczności czekania, to nie da się tego zmienić, ponieważ stworzy to problemy typu: co jak się zgodziłeś na walkę a w międzyczasie rozpocząłeś inną albo robisz fabułę, itp...

Tomi
28-02-2011, 14:32
Arena miała głównie zastąpić stanie i ciągłe krzyczenie "kto na poja"? Ale jak widać takie stanie i krzyczenie na razie się lepiej sprawdza (pomimo, że arena na pewno była by wygodniejsza).

KonDziO-W3
21-03-2011, 16:52
Powinnismy ignorować solo na mapie tylko bedzie mozna walczyc o ranq , expa i golda na arenie. Chyba że wolicie nagrody od widzów na których stawia. I juz bedzię good. ; ]

Goddess Of War-W2
21-03-2011, 17:41
ja bym dodał do areny takie coś jak sygnał rozpoczęcia walki bo np mi się zdarzyło po internecie chodzić zapisałem się na arenie a walka już trwała :D

RoLLeR-W1
21-03-2011, 19:03
Powinnismy ignorować solo na mapie tylko bedzie mozna walczyc o ranq , expa i golda na arenie. Chyba że wolicie nagrody od widzów na których stawia. I juz bedzię good. ; ]

pierwszy raz zgodze sie z tym... niech bedzie userem :D
dobre by bylo wprowadzic hazard :D czyli stawiamy na ktoregos gracza kase, jak wygra zgarniamy podwojnie, jak przegra tracimy to co obstawilismy.
to tez mogloby pomoc w zmniejszaniu golda, ktory byl takim problemem na poczatku testow ;p

Gargamel1-W2
21-03-2011, 19:07
Pisałem o hazardzie, chyba nawe oddzielny temat gdzies w tym dziale zrobiłem ;]
kurs by był podobnie obliczany jak w prawdziwych zakładach, na zasadzie im ktoś ma mniej ranq bym większa kasa za jego wygraną (bardziej chodzi tu o różnice ranq między graczami, kto obstawiał zakłady np. sportowe wie o co chodzi)

Zeke-W2
21-03-2011, 19:31
Areny nie widać!
Musi ona być postawiona w centralnej częsci miasta.
Po za tym bez dodatkowych bonusów się nie obędzie ,bo mało jest ludzi ,którzy lubią walczyć z Niewiadomokim.

Goddess Of War-W2
21-03-2011, 20:50
jak dla mnie powinno być tak że idziesz na arenę dobiera ci przeciwnika i masz 15-20 sec na zmiane eq bo ci pokazuje czy to mag czy woj ;d na małych lvl tego nie widać ale na 50 już będzie że jak ktoś będzie miał ciut większy atak i będzie się hybrydą do hity będą spore ;p

RoLLeR-W1
21-03-2011, 21:21
wystarczy stworzyc kilka profilow z najrozniejszymi zestawami eq, i przed walka po prostu przelaczac profil. to trwa doslownie 2 sekundy :)

Goddess Of War-W2
21-03-2011, 22:41
tak ale trzeba wiedzieć czy się walczy z magiem czy z wojem :d

Chaosek
22-03-2011, 00:05
Hmm a może dodać coś takiego, że na arenie można się zapisać i walczyć nawet będąc online.
Zaznaczamy interesujące nas lvl, pvp, profesje i
logujemy na arenie.
Potem gdy ktoś chce nas zaatakować to tylko wyszukuje nas na arenie i rozpoczyna się walka auto/manualna (w zależności od ustawień).
Co o tym sądzicie?
W ten sposób zawsze było by z kim walczyć.
Ja sam z chęcią zostawiałbym postać na arenie np na noc, albo przed pójściem na uczelnie.

Val Gaav
22-03-2011, 17:23
a arenie powinna być zachęta tupu wygrasz 3, 5,10,15 pod rząd to dostaniesz jakiś bonus , oczywiście działa tylko na równym poziomie , walczymy o wszystko z jedna osobą limit 3 na tydzień

KonDziO-W3
24-03-2011, 20:41
Moglibyśmy przesunąć Arenę Walk gdziekolwiek. Bo mało osób skorzystało z tym. Ale po premierze to już bedzię spokojnie odpalać na Arenę Walk. Co z postem Amuran-W1 zgadzam się z tym .

RoLLeR-W1
26-03-2011, 08:59
mam pomysl jak ozywic arene walk. Nagroda za wygranie ilus tam walk z rzedu, lub nagroda za pokonanie przeciwnika na wyzszym lvlu, lub jakiekolwiek dodatkowe profity za wieksze ilosci. Np osobny ranking 'arenowy' ;p mistrz areny dostanie stroj karateki, albo mistrza jedi xd cokolwiek

Gargamel1-W2
26-03-2011, 10:39
a może AP za walki na arenie które by wyglądało tak:
pierwsza wygrana walka x AP
druga z rzędu wygrana walka xAP + xAP
x to AP jakie dostajemy za gracza, w zależności od lvl powinno być ono inne...
czyli za np. 3 walkę wygraną z rzedu dostaniemy ok 3x tyle co za pierwszą, po trzeciej wygranej z rzędu mamy łącznie 6x AP więcej niz jakby walczyć raz tylko
edit: można dodać że ap otrzymujemy po wycofaniu się z areny, jesli przegramy jakąś walkę to tracimy wygrane AP ;]