PDA

Zobacz pełną wersję : Zaslonienie/usuniecie raportow



LejsoN
22-08-2016, 23:13
Czesc ! proponuje dodac taka opcje jak zasloniecie raportow powiedzmy ze to bedzie wygladalo tak ze jak juz zaslonie tylko ja moge je ogladac

ja np nie lubie jak ludzie zagladaja mi do raportow a tym bardziej to powinno przeszkadzac Hiroko ktory ustanawia rekordy w pokonywaniu bossow a teraz typowy janusz np ja wiem z jaka iloscia hp mp mozna pokonac miesozera (Dzieki bede miec latwiej )

jak piszesz odpowiedz "slabe" " na nie" to wiedz ze znizasz sie do poziomu fannidala wiec jak chcesz krytykowac napisz czemu to jest taki zly pomysl (prawdopodobnie bede "Najpierw zrobcie nordie pozniej takie rzeczy :D")

GoldenkoPL
22-08-2016, 23:16
Na nie,strata czasu na robienie takiej opcji. Co da komus informacja ze ktos w rekordach bossow ma np. 50 mp i 1500 hp skoro i tak nie znasz jego szybkosci,szczescia,defow ani eq i gemow.Czasem ogladam takie randomowe walki graczy i dzieki temu wiem jak np zabic Gustawa Rapiera czy inne bossy.

Vanitas
22-08-2016, 23:29
Też jestem na nie. Dzięki analizowaniu raportów innych graczy z walk z bossami można łatwo opracować sobie taktykę do ich pokonania. Zaglądając natomiast do raportów walk z minibosami wiem, czy jest sens pytać daną osobę o jego wymianę. Jeżeli np. widzę, że ktoś od ponad roku nie zabił żadnej boginii, to tym samym nie ma sensu pytać się takiej osoby, czy wymieni tego mini. Tak samo, jeżeli widzę, że ktoś nie zabił strażnika wyspy, to nie będę się pytał czy wymieni krakena, co wszystkim oszczędza czas.
Inne plusy wglądu do raportów dot. bójek. Od czasu do czasu się zdarza, że ktoś chce, aby mu pomóc np. z żółwiem. Jeżeli w raportach widzę, że osoba prosząca zabiła już danego dnia swojego żółwia, to od razu wiem, że nie potrzebuje ona żadnej pomocy, ale chce mnie złapać na bójkę. Dzięki analizie raportów mogę unikać wpadnięcia w taką pułapkę. Ponadto sama analiza raportów z bójek pozwala także na nabycie pewnego doświadczeniu w ich prowadzeniu.
Reasumując, w mojej ocenie brak jest dostatecznych podstaw do utajnienia raportów.

Tobie natomiast sugerowałbym pisać poprawną polszczyzną i używać polskich znaków diakrytycznych. Ich brak znacznie utrudnia zrozumienie Twojego postu. Jakieś znaki interpunkcyjne również poprawiłyby jego komunikatywność.

Noreen
22-08-2016, 23:29
Mi też wydaje się zbędne, już lepiej jakby można było usunąć zaśmiecające przegrane raporty z bossami, bo długo czasem trwa usuwanie, chociaż to i to zbędne.

LejsoN
23-08-2016, 00:22
Na nie,strata czasu na robienie takiej opcji. Co da komus informacja ze ktos w rekordach bossow ma np. 50 mp i 1500 hp skoro i tak nie znasz jego szybkosci,szczescia,defow ani eq i gemow.Czasem ogladam takie randomowe walki graczy i dzieki temu wiem jak np zabic Gustawa Rapiera czy inne bossy.


nie wiem czy glupi czy co ale wytlumacze

Z raportow mozesz z latwoscia sprawdzic szybkosc atak itp gracza przyklad

On bije 150 a dostaje 200 na 20lvl ty wbijasz 20 ale nie rozdajesz tych 50statystyk wtedy z latwoscia (50walk) robisz bardzo podobne staty
ty ogladasz randomowe walki z ktorych sie uczysz czyli jestem kims ponizej randoma ? wynika ze randomi Cie ucza

Vanitas
23-08-2016, 01:03
Z raportow mozesz z latwoscia sprawdzic szybkosc atak itp gracza przyklad
Tak? A w jaki sposób to sprawdzisz, skoro podczas każdej walki można mieć inne eq, które nie jest podane w raporcie i które ma wpływ na wysokość szybkości lub ataku?

GoldenkoPL
23-08-2016, 01:18
Z raportow mozesz z latwoscia sprawdzic szybkosc atak itp gracza przyklad
ty ogladasz randomowe walki z ktorych sie uczysz czyli jestem kims ponizej randoma ? wynika ze randomi Cie ucza

Na jakiej podstawie wniskujesz ile kto ma szybkosci ataku itp? Musialbys znac dokladne deffy,speedy bossa zeby to okreslic.

Apropo widze ze albo powinienes pujsc spac albo czytac ze zrozumieniem poniewaz : ..Czasem ogladam takie randomowe walki graczy'' gdzie tu jest mowa ze ogladam walki randomów?!?! czy ja o czyms nie wiem?

Clover
23-08-2016, 02:20
do tego boss może mieć losowe statystyki z pewnego zakresu, więc nigdy nie wiesz, czy masz takie same staty, co inny gracz, czy inne

Asasynek
23-08-2016, 04:13
To wytłumacz, co to ma być za rekord pokonania bossa, skoro może zostać ukryty? Kolejny przykład: walki rankingowe - równie dobrze wszystkie mogły zostać przegrane specjalnie, lecz nie będzie wiadomo, ponieważ zostały ukryte. Normalnie to się ludzie powinni ucieszyć, że inni oglądają ich walki i się wzorują na nich.

Leonardo
23-08-2016, 06:17
do tego boss może mieć losowe statystyki z pewnego zakresu, więc nigdy nie wiesz, czy masz takie same staty, co inny gracz, czy inne


Na jakiej podstawie wniskujesz ile kto ma szybkosci ataku itp? Musialbys znac dokladne deffy,speedy bossa zeby to okreslic.

Apropo widze ze albo powinienes pujsc spac albo czytac ze zrozumieniem poniewaz : ..Czasem ogladam takie randomowe walki graczy'' gdzie tu jest mowa ze ogladam walki randomów?!?! czy ja o czyms nie wiem?

Nie każdy jest taką amebą umysłową. Jeżeli chcecie to mogę upublicznić wasze statystyki (oczywiście musiałby pójść jakiś zakładzik inaczej nie będę miał motywacji) z celnością do +/- 3 punktów.
PS: ataki osobiste jak zawsze w modzie.

Sama propozycja jak najbardziej za.
Brakowało mi czegoś takiego gdy widziałem, że większość osób poniżej 65 poziomu na arence w Devos pokonywała bossy wymyślonym akurat przeze mnie sposobem (a sposobów było kilka). Warto wspomnieć o tym, że dzięki czemuś takiemu ten dziadek który sprzedaje nam info za muszelki jest bezużyteczny. Bo przecież prościej pójść na gotowca i obejrzeć sobie raport jakiegoś gracza który już pokonał tego przeciwnika.

Jednakże opcja na wszystko jest zbyt radykalna i ciut nieprzemyślana. Natomiast na same bossy jak najbardziej na tak.

Przynajmniej w pakiecie premium coś takiego powinno się znaleźć.

LejsoN
23-08-2016, 08:14
Dzieki za jeden glos na tak ! :d

Mozna przeliczyc statystyki gracza do prawie identycznych jak mu raps bije 100 a ty otrzymujesz 120 to dodasz te 5 pkt i juz Ci bije 120 czyli obrona jest juz git i tak dalej zobaczcie
udalo sie zabic rapsa na 12 i nagle przypadkiem w tym samym miesiacu zginal od kilka razy przez innych ludzi ktorzy wszyscy mieli 63mp 700hp

Fannindel
23-08-2016, 09:57
Pisząc "nie" lub "słabe" nikt się nie zniża do mojego poziomu,każdy ma swoje zdanie.
To że odmówiłem Ci walki na mojej drugiej postaci nie oznacza że od razu musisz mnie wyróżniać w 3 zdaniu twojego postu.

Ale oczywiście trzeba na złość, na nie słabiutka propozycja ;]

Alvi
23-08-2016, 10:18
Na nie strasznie slaba i glupia propozycja, po co niby komus utrudniac ? Potem bedzie pisal na forum i sie pytal o to co moze zobaczyc w raporcie a po za tym to ze ktos na kims lepszym sie wzoruje to rzecz normalna ;)

Nattat
23-08-2016, 10:41
Brakowało mi czegoś takiego gdy widziałem, że większość osób poniżej 65 poziomu na arence w Devos pokonywała bossy wymyślonym akurat przeze mnie sposobem (a sposobów było kilka). Warto wspomnieć o tym, że dzięki czemuś takiemu ten dziadek który sprzedaje nam info za muszelki jest bezużyteczny. Bo przecież prościej pójść na gotowca i obejrzeć sobie raport jakiegoś gracza który już pokonał tego przeciwnika.


Nie wiadomo czy ktoś się wzoruje, bo może też na to wpadł lub ktoś inny mu podpowiedział, że tak można.
Co do Areny Podziemnych Walk to mi wystarczy wiedza, jakich atrów dany boss używa, potem próbuję różnych sposobów.

A żeby nie było off-topic:
Jestem za tym, żeby ta propozycja


NIE została wprowadzona. Argumenty powyżej.