PDA

Zobacz pełną wersję : Pola Herosów



MasterOfPuppets
13-08-2016, 02:33
Idea jest prosta:
- Jedna mapka
- Dostajemy randomowe eq. To czy zdolki/gemy do dyskusji(potków na tyle by na 100% nie zabrakło). (Woj - reset atrów i nabicie atru broni jaką dostajemy, mag 2 randomowe zaklęcia)
- Wrzuca nas na mapkę
- Bójki 1v1 dopóki nie przegramy.

Odnośnie eventu:
Codziennie(poza środą/sobotą/niedzielą):
start: 17:00 / 18:30 / 20:00
Czas trwania: 1h / przez 50min można podejmować walkę.
Czas na walkę: 10min
Zwycięzca: Ostatni pozostały lub ten kto rozegrał najwięcej wygranych walk i nie odpadł. W wypadku remisu nie ma rozstrzygnięcia.
Zasady dodatkowe: Czas na podjęcie walki 11 minut, po upływie 50minut, każdy niewalczący zostaje przeniesiony do poczekalni oraz Ci co skończą walkę i wygrają. Tam zostaje wyłoniony zwycięzca.


I w sumie tyle, idee podsunął mi Samsung Galaxy PawN.

Ogólnie idea wydaje się naprawdę dobra. Realizacja mając mechanizmy KG to byłyby dni TYLKO.
a) Czy to już nie będzie za dużo?
b) Czy po jakimś czasie się to nie znudzi, bo jak to mówią, co za dużo to nie zdrowo.

Koridor
13-08-2016, 02:58
IMO to już za dużo. Cały obładowany tydzień nie byłby zły pod warunkiem, że każdy dzień miałby coś innego, ale jak codziennie przez tydzień mają być łącznie 3 różne rzeczy to jednak nie bardzo.

Lepiej to dołączyć do różnych eventów (istniejących lub nowych) i w ich czasie rozgrywać to na większą skalę. Najpewniej codziennie.
Albo wywalić 1 KG ze środy lub soboty i w ich miejsce dać losowe wydarzenie pvp.

Noreen
13-08-2016, 03:03
Jak już pisaliśmy, przydałby się w końcu jakiś stały event lvl'owy. Obecne wydania, nie oszukujmy się, są zabawą tylko dla 65+. Zrobić dobre przedziały, najlepiej gdzie nie wchodzi lepsze eq, dajmy na to 30-39;40-49; etc.
Zachęta do poznawania PvP przez graczy. Nie musi być z tego wielkich nagród, już wydaje mi się, że czasem są przesadzone. Idea pomysłu jak najbardziej na plus. Nawet igrzyska śmierci mogłyby wylecieć kosztem tego, gdzie każdy walczy z tym co dostaje, a nie tym co ma.
Na swoim dobrym eq i tak niezle się zarabia na zwykłym pvp.

MasterOfPuppets
13-08-2016, 03:15
IMO to już za dużo. Cały obładowany tydzień nie byłby zły pod warunkiem, że każdy dzień miałby coś innego, ale jak codziennie przez tydzień mają być łącznie 3 różne rzeczy to jednak nie bardzo.

Lepiej to dołączyć do różnych eventów (istniejących lub nowych) i w ich czasie rozgrywać to na większą skalę. Najpewniej codziennie.
Albo wywalić 1 KG ze środy lub soboty i w ich miejsce dać losowe wydarzenie pvp.
Wywalenie KG odpada, bo albo by trwał 2 miesiące cykl lub cykl byłby na 4 rozgrywki.
Ale wrzucenie tego np. raz na 3 tygodnie lub dwa. Miałoby chyba sens.
Tzn. "Tydzień Pól Herosów"
Pon - 3x edycje dla 30lv
wt - 3x edycje dla 65lv
czw - 3x edycje dla 50lv
pt - 3x edycje dla 40v

Tylko nadal, będzie to event dla graczy przygotowanych. Ktoś nowy kto leveluje oczywiście może wziąć udział, ale jego szanse są marne raczej.

Samael
13-08-2016, 03:54
idee podsunął mi Samsung Galaxy PawN.
Na nie. Niepotrzebny evencik. Losowe eq już jest w KG. Bójki są w IŚ.

Rebellious
13-08-2016, 08:57
Aha kolejny event na pvp, na nie.

Alvi
13-08-2016, 09:00
Wczorajszy pomysl eventu tvt byl lepszy. Na nie.

Rebellious
13-08-2016, 09:09
Na nie. Niepotrzebny evencik. Losowe eq już jest w KG. Bójki są w IŚ.

Takie bójki na KG są, nie na IŚ.

Hiter
13-08-2016, 10:13
Idea jest prosta:
- Jedna mapka
- Dostajemy randomowe eq. To czy zdolki/gemy do dyskusji(potków na tyle by na 100% nie zabrakło). (Woj - reset atrów i nabicie atru broni jaką dostajemy, mag 2 randomowe zaklęcia)
- Wrzuca nas na mapkę
- Bójki 1v1 dopóki nie przegramy.

Odnośnie eventu:
Codziennie(poza środą/sobotą/niedzielą):
start: 17:00 / 18:30 / 20:00
Czas trwania: 1h / przez 50min można podejmować walkę.
Czas na walkę: 10min
Zwycięzca: Ostatni pozostały lub ten kto rozegrał najwięcej wygranych walk i nie odpadł. W wypadku remisu nie ma rozstrzygnięcia.
Zasady dodatkowe: Czas na podjęcie walki 11 minut, po upływie 50minut, każdy niewalczący zostaje przeniesiony do poczekalni oraz Ci co skończą walkę i wygrają. Tam zostaje wyłoniony zwycięzca.


I w sumie tyle, idee podsunął mi Samsung Galaxy PawN.

Ogólnie idea wydaje się naprawdę dobra. Realizacja mając mechanizmy KG to byłyby dni TYLKO.
a) Czy to już nie będzie za dużo?
b) Czy po jakimś czasie się to nie znudzi, bo jak to mówią, co za dużo to nie zdrowo.

Tłumaczenie słowa event to wydarzenie. Co to za wydarzenie skoro codziennie będzie inna rzecz ... IS,KG,PH. Codziennie coś będzie tylko innego. Fajnie było jak każdy wchodził co niedzielę o 20 na is, KG dodaliście super ale jest za wcześnie, trwa bardzo długo i jeszcze jest w dni robocze (w sobotę też czasami trzeba pracować). Teraz kolejna rzecz i to jeszcze o 17 i też będzie to długo trwać zapewne. Za dużo takich mini eventów.

Według mnie ty, że jesteś taki pracowity ciągle coś robisz powinieneś od razu zostać przydzielony do pracy nad miastami Nordia/Azarad. Myślę, że z Twoją pomocą to praca nad fabułą by trwała 2/3 krócej niż obecnie.

asasynek fiut
13-08-2016, 10:31
Jak będą walki 4vs4 jestem za.:confused:

Clover
13-08-2016, 11:02
Jest już event typowo pvp i typowo bójkowy.
Jeśli już dodawać jakiś event, to typowe TvT(czyli zorganizowane drużyny, a nie ludzie z przypadku, jak na iś).

Magician
13-08-2016, 11:33
Jest już event typowo pvp i typowo bójkowy.
Jeśli już dodawać jakiś event, to typowe TvT(czyli zorganizowane drużyny, a nie ludzie z przypadku, jak na iś).

Nie chcę nic mówić ale na iś widoczne jest raczej to, że są zorganizowane 2 ekipy, które zdominowały iś i zawsze wygrywa albo jedna albo druga. Co do eventu to popieram resztę, pvp już dostało co chciało, zmiany w systemie rankingowym, niedawno kg i jeszcze w przyszłości mają się pojawić turnieje pvp organizowane przed administracje.

Luxferre
13-08-2016, 13:52
A jaka jest różnica między tym a Królem Góry? Bo na razie nie widzę żadnej, czyli na nie (lubię Króla Góry, ale ten event to jest chyba prawie to samo)

Rebellious
13-08-2016, 14:00
A jaka jest różnica między tym a Królem Góry? Bo na razie nie widzę żadnej, czyli na nie (lubię Króla Góry, ale ten event to jest chyba prawie to samo)

No taka, że tu nie ma rund, a tak to identyczne. xD

proof
13-08-2016, 14:05
Bo nie ma żadnej wyraźnej róznicy poza nazwą. Kolega Samsung się kreatywnością nie wykazał, aż dziw bierze że MoP - twórca eventu nie widzi, że to są żywcem wzięte zasady KG. :D Dlatego też moim zdaniem to jest zdecydowane za dużo. Ewentualnie możnaby wprowadzić Króla na niższe poziomy, coby tamci też mieli możliwość wzięcia udziału w takiej formie PvP.
A jeśli nie, to już prędzej wolałbym, żeby ktoś przepchnął wczorajszy event TvT. :o

No taka, że tu nie ma rund, a tak to identyczne. xD
To chyba jedyna różnica(?) :p

Clover
13-08-2016, 14:28
Nie chcę nic mówić ale na iś widoczne jest raczej to, że są zorganizowane 2 ekipy, które zdominowały iś i zawsze wygrywa albo jedna albo druga. Co do eventu to popieram resztę, pvp już dostało co chciało, zmiany w systemie rankingowym, niedawno kg i jeszcze w przyszłości mają się pojawić turnieje pvp organizowane przed administracje.

Iś to typowa napier... Erm, nawalanka, jak w bójkach, czyli nie ma czasu skupiać się na przygotowaniu typu ja biorę takie zdolki, ty takie, tylko bierze się "standardowe". W tvt można przygotować się w ten sposób, że np. Jeden będzie tankiem ze zdolno jedynie wspomagającymi, a inny hiterem.

- - - - - - - - - -

Bo nie wiesz do końca, kto ci w iś pomoże

Naishukketsu
13-08-2016, 14:39
Bo nie wiesz do końca, kto ci w iś pomoże

Jeśli masz skład na IŚ, to wiesz.

Co do Pola Herosów - to samo co KG, na nie.

Clover
13-08-2016, 16:14
Jeśli masz skład na IŚ, to wiesz.

Co do Pola Herosów - to samo co KG, na nie.

Nie do końca, bo ktoś ci może wbić, zanim ten z teamu to zrobi

Jeahok
13-08-2016, 16:24
na moje król góry wyczerpuje temat walczenia 1v1 w losowanym eq

event bójkowy by się może i przydał, ale trzeba by wykombinować coś bardziej elastycznego bez sztywnych godzin

fajnie jakby, np. była klasyczna mapka bójkowa, przy wejściu by się dostawało jakiś przedmiot, który by miał 100% szans na wypadnięcie i by się łaziło po tej mapie zabijało innych i zgarniało wcześniej wspomniane itemki, ten co by został bez przedmiotu by wylatywał z mapy i mógł odebrać nowy przedmiot np. następnego dnia, a zdobyte itemki wymieniane na jakieś losy, pod koniec dnia albo tygodnia reset przedmiotów i od nowa
takie trochę bójkowanie z możliwością zarobku jak na biciu mini i jakimś mniej prestiżowym, dynamicznym rankingiem

Hiter
13-08-2016, 19:54
na moje król góry wyczerpuje temat walczenia 1v1 w losowanym eq

event bójkowy by się może i przydał, ale trzeba by wykombinować coś bardziej elastycznego bez sztywnych godzin

fajnie jakby, np. była klasyczna mapka bójkowa, przy wejściu by się dostawało jakiś przedmiot, który by miał 100% szans na wypadnięcie i by się łaziło po tej mapie zabijało innych i zgarniało wcześniej wspomniane itemki, ten co by został bez przedmiotu by wylatywał z mapy i mógł odebrać nowy przedmiot np. następnego dnia, a zdobyte itemki wymieniane na jakieś losy, pod koniec dnia albo tygodnia reset przedmiotów i od nowa
takie trochę bójkowanie z możliwością zarobku jak na biciu mini i jakimś mniej prestiżowym, dynamicznym rankingiem

"event bójkowy" - Gdzie sens robienia jeszcze więcej "eventów", chcecie chyba żeby codzinnie o 8,10,12,14,16,18,20 był event i zrobicie aż tak, że nie będzie się dało chodzić na każdy bo za długo któryś trwa a następny już się zaczyna.

Jeśli macie zamiar robić tyle "eventów" , to już nie powinno mieć nawet takiej nazwy to zwiększacie ilość złota w grze. IS i KG już skutecznie pozwala się wzbogacić kolejna rzecz a w upku wcześniej piszecie o odsysaniu złota z gry.... Może czas na jakaś spójną decyzję ?

Jeahok
13-08-2016, 21:04
"event bójkowy" - Gdzie sens robienia jeszcze więcej "eventów", chcecie chyba żeby codzinnie o 8,10,12,14,16,18,20 był event i zrobicie aż tak, że nie będzie się dało chodzić na każdy bo za długo któryś trwa a następny już się zaczyna.

Jeśli macie zamiar robić tyle "eventów" , to już nie powinno mieć nawet takiej nazwy to zwiększacie ilość złota w grze. IS i KG już skutecznie pozwala się wzbogacić kolejna rzecz a w upku wcześniej piszecie o odsysaniu złota z gry.... Może czas na jakaś spójną decyzję ?

ty chyba nie czytasz tego co cytujesz, napisałem dokładnie to samo, że jak coś z bójkami to tylko cały czas otwarta mapka z ich urozmaiceniem
a KG pozbywa się złota z gry, igrzyska nie pamiętam jak tam wygląda kwestia nagród, ale chyba złota też nie generują

Hiter
13-08-2016, 21:36
ty chyba nie czytasz tego co cytujesz, napisałem dokładnie to samo, że jak coś z bójkami to tylko cały czas otwarta mapka z ich urozmaiceniem
a KG pozbywa się złota z gry, igrzyska nie pamiętam jak tam wygląda kwestia nagród, ale chyba złota też nie generują

Generują zysk, i to ogromny zysk, jak IS mogą nie generować zysku skoro mamy prezenty i MF ? KG zabiera niby 30k ale otrzymujesz żetki które są bardzo cenne i masz nagrody za cykl.

Piszesz, że nie czytam. Sam też nie doczytałeś. Napisałeś o mapce z bójkami no i po co kolejny taki "event". Sensem mojej wypowiedzi było to, że mamy już 3 dni w tygodniu i nie warto niczego dodawać. Jeśli masz na myśli bójki to jest sporo map bójkowych gdzie można walczyć i jeśli jest ochota to się to robi nawet teraz (wczoraj 4 bójki z askami na bogini zrobiliśmy) ale problem w tym, że nie ma ludzi (drużyn 4-osobowych) do bójek. Po za tym Tomi napisał info mi na pw po up depo, że już są prace na gildiami i jeszcze jakimś udoskonaleniem rankingu (chyba drużynowego). To tym bardziej robienie mapy do bójek (a jest ich sporo bo każdy mini boss to możliwość bojki), eventu dla drużyn też nie masz sensu ponieważ ma być ta zmiana o której mowa od dawna.

Rebellious
14-08-2016, 09:34
Iś to typowa napier... Erm, nawalanka, jak w bójkach, czyli nie ma czasu skupiać się na przygotowaniu typu ja biorę takie zdolki, ty takie, tylko bierze się "standardowe". W tvt można przygotować się w ten sposób, że np. Jeden będzie tankiem ze zdolno jedynie wspomagającymi, a inny hiterem.

- - - - - - - - - -

Bo nie wiesz do końca, kto ci w iś pomoże

Wiesz kto Ci wbije i każdy wie co bierze, bo se ustalacie przed, jeśli masz skład. Szansa, że wejdzie random jest bardzo niska. A jeśli macie dobrą synchronizację to nawet zerowa.

Clover
14-08-2016, 11:23
Wiesz kto Ci wbije i każdy wie co bierze, bo se ustalacie przed, jeśli masz skład. Szansa, że wejdzie random jest bardzo niska. A jeśli macie dobrą synchronizację to nawet zerowa.

chyba, że dwóch z was zaatakuje ktoś inny...

Rebellious
14-08-2016, 22:48
Marne szanse na to też.

YourShadow
14-08-2016, 22:56
Podobne do KG, ale na tak.