PDA

Zobacz pełną wersję : Król góry



Pichol
06-08-2016, 00:35
Proponuję, żeby walki były losowe (bez atakowania).
Jeśli liczba osób będzie nie parzysta osoba przechodzi bez walki do następnej rundy, ewentualnie ten strażnik.

Platynowy
06-08-2016, 08:54
Nie, tak ma być. Trzeba szukać partnera do walki. To tak, jak byś był na imprezie i losowałoby ci z kim masz tańczyć i nagle teleportowałoby was do siebie i zaczęlibyście tańczyć. Tylko co ma świat realny do gry fantazy. Takie jest wydarzenie, nic nie będzie zmieniane.

Nigdy nie porównuj życia realnego do gry ;)

Press
06-08-2016, 09:20
Nie, tak ma być. Trzeba szukać partnera do walki. To tak, jak byś był na imprezie i losowałoby ci z kim masz tańczyć i nagle teleportowałoby was do siebie i zaczęlibyście tańczyć. Tylko co ma świat realny do gry fantazy. Takie jest wydarzenie, nic nie będzie zmieniane.
A później będziecie ryczeć, że Icek ma podłożonych ludzi, którzy dają mu wygrywać i nie musi marnować potek w pierwszych rundach.

Na tak.

PlayMaster
06-08-2016, 09:29
A później będziecie ryczeć, że Icek ma podłożonych ludzi, którzy dają mu wygrywać i nie musi marnować potek w pierwszych rundach.

Na tak.

Niby tak, ale powiedz mi jak przez to ,,losowanie'' 65 amator może wygrać z 68 profesjonalistą?

Press
06-08-2016, 09:33
Niby tak, ale powiedz mi jak przez to ,,losowanie'' 65 amator może wygrać z 68 profesjonalistą?

Normalnie. A jak nie będzie losowania to jak niby amator 65 może wygrać z 68 profesjonalistą? Wcześniej czy później i tak by musiał z nim walczyć >.<

Alvi
06-08-2016, 09:35
Propozycja na tak, jesli ktos jest amatorem to i tak padnie bez losowania.

Nattat
06-08-2016, 10:36
A później będziecie ryczeć, że Icek ma podłożonych ludzi, którzy dają mu wygrywać i nie musi marnować potek w pierwszych rundach.

Na tak.

Fakt, nie pomyślałem o tym. Rzeczywiście masz rację, że można podstawić takich ludzi. Dlatego leci reput.

Pichol
06-08-2016, 11:51
Ci najlepsi i tak wyłapują tych najsłabszych na początku, a tak chociaż trochę utrudni tym najlepszym jeśli będą musieli walczyć między sb.

musaraj
06-08-2016, 12:36
Nie, tak ma być. Trzeba szukać partnera do walki. To tak, jak byś był na imprezie i losowałoby ci z kim masz tańczyć i nagle teleportowałoby was do siebie i zaczęlibyście tańczyć.

https://www.reactiongifs.com/r/wtthll.gif

Nattat
06-08-2016, 12:39
https://www.reactiongifs.com/r/wtthll.gif

Nie rozumiem po co odpisywać na ten post, jeżeli agrument gracza Press mnie przekonał i zmieniłem zdanie.