PDA

Zobacz pełną wersję : Aukcje jednego sprzedającego



Candence
01-08-2016, 10:50
Mam propozycję, żeby na targu była możliwość pokazania aukcji tego samego sprzedającego. Można byłoby wpisać nick jakiegoś gracza i wyświetliłyby się wszystkie jego sprzedawane przedmioty.

Nattat
01-08-2016, 11:02
Nie widzę żadnych plusów tego, ale nie widzę też minusów. Poza tym targ jest już tak rozbudowany, że nie ma po co dodawać czegoś takiego.

Noreen
02-08-2016, 19:18
A ja widzę, jak ktoś jest handlarzem na mfo i lubi siedzieć, przeglądać oferty, porównywać i zarabiać w ten sposób, to jest to całkiem przydatne. Tak samo jak przydatne byłoby odnowienie aukcji, która się nie sprzedała na tych samych warunkach co wcześniej lub obniżenie ceny w trakcie aukcji, zaoszczędzenie 3 minut.
Sortowanie według przedmiotów najbardziej odbiegających od średniej też wydaje się ciekawe. Z drugiej strony to nie gra kupiecka, może kiedyś będzie więcej opcji ;)

Alvi
02-08-2016, 19:40
A ja widzę, jak ktoś jest handlarzem na mfo i lubi siedzieć, przeglądać oferty, porównywać i zarabiać w ten sposób, to jest to całkiem przydatne. Tak samo jak przydatne byłoby odnowienie aukcji, która się nie sprzedała na tych samych warunkach co wcześniej lub obniżenie ceny w trakcie aukcji, zaoszczędzenie 3 minut.
Sortowanie według przedmiotów najbardziej odbiegających od średniej też wydaje się ciekawe. Z drugiej strony to nie gra kupiecka, może kiedyś będzie więcej opcji ;)
Gra nie jest kupiecka ale zeby cos innego zrobic trzeba cos kupic a zeby to kupic to trzeba miec na to kase.
Propozycja fajna, bym jej uzywal gdyby weszla.

Nattat
02-08-2016, 20:41
Sortowanie według przedmiotów najbardziej odbiegających od średniej też wydaje się ciekawe. Z drugiej strony to nie gra kupiecka, może kiedyś będzie więcej opcji ;)

Ta propozycja mi się podoba. Można by było sporo zyskać na giełdach.

LejsoN
02-08-2016, 21:12
kiedys jak mialem czas kupywalem rzeczy ktore drozej sprzedam o np 200g u handlarki i naprawde duzo na tym zarabialem bo bylo duzo takich aukcji

jak by weszlo sortowanie "nizsza cena niz u handlarki" to bym korzystal :D nic innego nie potrzebuje dla targu moze jeszcze by sie przdalo taki przycisk co robi:

nazwa: +3
Uzbrojenie
Sortuj wedlug poziomu

bo 3 razy dziennie tak wklikam :D

GoldenkoPL
02-08-2016, 21:36
kiedys jak mialem czas kupywalem rzeczy ktore drozej sprzedam o np 200g u handlarki i naprawde duzo na tym zarabialem bo bylo duzo takich aukcji

Naprawde duzo na tym zarobiles? zgaduje ze z 10k. Co do propozycji to bardzo fajna,gdy mamy np goscia ktory sprzedaje ponizej sredniej/zawsze ma cos fajnego na rynku to zamiast przeszukiwac odrazu mozna zobaczyc co aktualnie wystawia

CloudNine
02-08-2016, 22:03
Najbardziej przydatna moim zdaniem byłaby możliwość wyszukania wyplusowanego eq.

Doktor Lewatywa
02-08-2016, 22:06
Najbardziej przydatna moim zdaniem byłaby możliwość wyszukania wyplusowanego eq.
Wystarczy wpisać + w wyszukiwarce.

CloudNine
04-08-2016, 10:40
Wystarczy wpisać + w wyszukiwarce.

Nie wiedziałem, dzięki :)

Candence
10-08-2016, 09:33
Korzyści: Jeśli jakiś gracz ma fajne licytacje lub tanio sprzedaje rzeczy, z tą opcją będzie łatwiej znaleźć to czego szukamy.

Telawus
06-11-2016, 11:05
Według mnie jest to zbędne.

Bąblowiec pląsający
06-11-2016, 11:33
Według mnie jest to zbędne.

To po co odkopujesz ten temat sprzed 3 miesięcy?

Antybristler
06-11-2016, 12:16
Byłoby bardzo rzadko używane, najczęściej nikt nie zwraca uwagi od KOGO kupuje, ale CO kupuje. Indywidualne transakcje robi się przez handel, a umawianie się przez targ to ultra rzadkie jest. Kiedyś proponowałem by w nagłówku aukcji podać jej identyfikator (id) i można by po nim wyszukać konkretną aukcję z podanym ID od znajomego.

Łukasz
06-11-2016, 12:58
Propozycja ciekawa,na tak


To po co odkopujesz ten temat sprzed 3 miesięcy?

Pewnie dlatego ze jeszcze tego nie zamknieto,co oznacza ze ta propozycja ma szanse przejsc.