PDA

Zobacz pełną wersję : [Bossy] Problem z Leviatanem - 60 poziom



Iwa
31-07-2016, 00:09
Mam problem z: Leviatan
Poziom postaci: 60
Statystyki:
HP128
MP40
Atak127
Obrona68
Obrona magiczna69
Szczęście100
Szybkość128


Opis problemu:
Witam, wciąż nie mogę pokonać Leviatana, więc może wy coś doradzicie, nie wiem, oto czym dysponuję: https://i.imgur.com/TZYoCN8.jpg

Vanitas
31-07-2016, 01:05
oto czym dysponuję: https://i.imgur.com/TZYoCN8.jpg

Jeżeli do walki z lewiatanem zakładasz hełm olbrzyma, zbroję olbrzyma oraz pierścień kalvadora, to nie dziw się, że przegrywasz, bo to uzbrojenie Ci nic nie daje. W walce z lewiatanem trzeba dążyć do największego poziomu obrony magicznej i dlatego proponowałbym zaopatrzyć się w jaszczurze uzbrojenie tj. jaszczurza maska, jaszczurza szata oraz pierścień lewiatana. Jeżeli natomiast chodzi o gemy to proponowałbym założyć 4 gemy obrony magicznej oraz 4 gemy szybkości.

Ponadto w statystkach głównych masz bardzo mało obrony magicznej. Osobiście jak przystępowałem do walki z Lewiatanem na poziomie 60, to w w/w statystkach miałem 139 punktów obrony magicznej, a więc ponad dwa razy więcej od Ciebie. Z tak niskim poziomem obrony magicznej wątpię, czy uda Ci się pokonać Lewiatana.

Platynowy
31-07-2016, 09:26
Jeżeli do walki z lewiatanem zakładasz hełm olbrzyma, zbroję olbrzyma oraz pierścień kalvadora, to nie dziw się, że przegrywasz, bo to uzbrojenie Ci nic nie daje. W walce z lewiatanem trzeba dążyć do największego poziomu obrony magicznej i dlatego proponowałbym zaopatrzyć się w jaszczurze uzbrojenie tj. jaszczurza maska, jaszczurza szata oraz pierścień lewiatana. Jeżeli natomiast chodzi o gemy to proponowałbym założyć 4 gemy obrony magicznej oraz 4 gemy szybkości.

Ponadto w statystkach głównych masz bardzo mało obrony magicznej. Osobiście jak przystępowałem do walki z Lewiatanem na poziomie 60, to w w/w statystkach miałem 139 punktów obrony magicznej, a więc ponad dwa razy więcej od Ciebie. Z tak niskim poziomem obrony magicznej wątpię, czy uda Ci się pokonać Lewiatana.

139 obrony magicznej w bazie na 60lvlu to stanowczo za dużo :)
Oczywiście,że się da pokonać Lewiatana z bazą defów 70. Jeśli chodzi o ubiór to spróbuj z:
- włócznią pośpiechu
- maską jaszczura
- szatą jaszczura
- butami jaszczura
- pierścieniem lewiatana/pasem rybaka
- gemy 4x def mag/4x speed/4x atak
Z początku walki używaj trujących ataków,mogą dać Ci one sporą przewagę na start.

Your Nightmare
31-07-2016, 10:25
Dodam, że gdy lewiatan ma skupienie, możesz użyć porażenia- przy Twoim szczęściu raczej na pewno wejdzie paraliż, a lewiatan zmarnuje skupienie.

Nattat
31-07-2016, 11:06
Dodam, że gdy lewiatan ma skupienie, możesz użyć porażenia- przy Twoim szczęściu raczej na pewno wejdzie paraliż, a lewiatan zmarnuje skupienie.

Tylko, że od 60 poziomu, Lewiatan nie używa skupienia (chyba, że się czeknie)

Your Nightmare
31-07-2016, 11:14
Tylko, że od 60 poziomu, Lewiatan nie używa skupienia (chyba, że się czeknie)

Aha, zapomniałem, biłem go dawno temu i na 55 lvlu.

Iwa
31-07-2016, 14:37
Dziękuję, dostosuję się do rad :3

Vanitas
31-07-2016, 14:49
Lewiatan nie używa skupienia (chyba, że się czeknie)
Dlatego proponowałbym dać sobie czekanie pod koniec walki, jak mamy pewność, że wykończymy lewiatana kamieniami i runami. Ponadto podczas czekania nadaje sobie status przyśpieszenia.

Luxferre
31-07-2016, 19:37
Jeśli chodzi o ubiór to spróbuj z:
- włócznią pośpiechu
- maską jaszczura
- szatą jaszczura
- butami jaszczura
- pierścieniem lewiatana/pasem rybaka
- gemy 4x def mag/4x speed/4x atak
Ja tam był założył Perłowy Pierścień i Buławę Potępienia, z Lewiatanem warto walczyć ofensywnie.

Nattat
31-07-2016, 19:45
Ja biłem na 58 z orkowym toporem +2, kapturem +1 i szatą kapłana +1, butami Gothar +2 i Perłowymi Spinkami. Jakoś się dało. Na 60 biłbym z jaszczurzym eq i ewentualnie butami gothar dla speeda. Ale też można się zadefić i bić.

YourShadow
31-07-2016, 20:11
Za dużo hp, i szczęścia a za mało obron, tych statystyk pewnie bez resetu albo Nordii nie naprawisz.

Iwa
03-08-2016, 15:55
Dzięki, Lewiatan pokonany! :)