PDA

Zobacz pełną wersję : Powiadomienia o braku mikstur



EVILoEVILeex
26-07-2016, 19:00
Do gry można dodać coś takiego: gdy nie masz eliksiru to dostajesz w lewym górnym rogu powiadomienie "nie masz już mikstur many/życia".
Takie coś byłoby bardzo przydatne, bo trochę to denerwujące gdy bijesz potworki i nagle giniesz i dziwisz się czemu. Napiszcie co o tym sądzicie.;)

EntdeckeR
26-07-2016, 20:55
Jak kończą się punkty ruchu jest ostrzeżenie przy 20 pkt. To samo można zrobić z miksturami ;)

JaProTyDno
26-07-2016, 21:13
Jak dla mnie zbędne. Po prostu uzupełniaj sobie zapasy mikstur jak idziesz expić.

Jeahok
26-07-2016, 21:18
z tym, że nie wiem jak to miałoby wyglądać, przecież obecnie mamy 4 poziomy mikstur życia, więc niby kiedy ten komunikat miałby się pojawiać
generalnie gram parę lat, a jakoś nie widziałem nigdy problemu w tym obszarze

podejrzewam, że po straceniu wszystkich miksów i użyciu tyldy do leczenia pojawia się info, że nie mamy czym się uleczyć, więc komunikat już istnieje w grze(?)

Luxferre
26-07-2016, 22:49
z tym, że nie wiem jak to miałoby wyglądać, przecież obecnie mamy 4 poziomy mikstur życia, więc niby kiedy ten komunikat miałby się pojawiać
Pewnie po prostu coś w stylu "Nie masz już Mikstur Życia 3" i tak dla każdej mikstury

generalnie gram parę lat, a jakoś nie widziałem nigdy problemu w tym obszarze
Ja też nie, ale w specyficznych sytuacjach rzeczywiście coś takiego by się przydało

podejrzewam, że po straceniu wszystkich miksów i użyciu tyldy do leczenia pojawia się info, że nie mamy czym się uleczyć, więc komunikat już istnieje w grze(?)
No tak, ale nie każdy się leczy po walce. Generalnie na łatwiejszych expowiskach rzadko trzeba to robić.

Podsumowując - można takie coś dodać, jednak nie będzie to jakoś specjalnie potrzebne. Chyba, że na królu.

damianxp
26-07-2016, 23:20
Po prostu ostrzeżenie jak z energią gdy mamy mało to wyświetla że miksy się kończą.

Jeahok
26-07-2016, 23:25
pojedynczy komunikat - łatwy do przeoczenia
ciągły komunikat - denerwujący
więc jedynie jak już pierwsza opcja wyskakująca jednorazowo, gdy dany rodzaj miksów się skończy

król góry- konieczność monitorowania miksów jest wbudowana w ten event, a co nam da info o tym, że się kończą jak i tak nie możemy ich kupić

Kim Chi
26-07-2016, 23:29
król góry- konieczność monitorowania miksów jest wbudowana w ten event, a co nam da info o tym, że się kończą jak i tak nie możemy ich kupić

Czemu niby nie możemy? Możemy.

Jeahok
26-07-2016, 23:34
Czemu niby nie możemy? Możemy.
chodzi mi o to, że z automatu je monitorujemy(w przeciwieństwie do pve, gdzie robi się zakupy raz na miesiąc albo rzadziej) i bardziej prawdopodobne jest, że się skończą razem z żetonami niż że to przeoczymy

Iksniwals
27-07-2016, 00:14
Po lewej stronie w panelu "użyj przedmiotu-leczenie" gdy ma się ustawione w konfiguracji mikstury których używa się w walce to jak spadnie ich ilość poniżej 999, każdorazowo następuje podświetlenie na czerwono. Tam momentalnie można skontrolować ilość poszczególnych miksów a podświetlenie przyciąga uwagę.

Vanitas
27-07-2016, 00:54
Napiszcie co o tym sądzicie.;)

Pomysł bezsensu. Przecież każdy może kupić po 1000 mikstur życia i many każdego rodzaju i raz na 2 dni, sprawdzić ile ich nam jeszcze pozostało, a w miarę potrzeby uzupełnić niedobór. Te mikstury są ponadto widoczne w prawym dolnym rogu i chyba każdy podczas gry mimowolnie widzi ile ich mu jeszcze pozostało. Mi osobiście jeszcze nigdy się nie zdarzała sytuacja, abym zginął z powodu braku mikstur życia, czy many.

Jeżeli natomiast chodzi o pozostałe mikstury tj. antidotum, zmiękczacze, wody święcone, krople do oczu, to ich poziom wystarczy kontrolować raz na tydzień. Osobiście jak widzę, że mam poniżej setki, to dokupuje około 200 sztuk, tak aby na długo starczyło.

YourShadow
27-07-2016, 01:47
Zbędne, powinno się kontrolować zawartość mikstur w ekwipunku a nie wszystko na tacy, a potem narzekacie, że miasto wychodzi 2 lata bo administracja robi jakieś bzdury bo kilka osób to chce a reszta hejtuje i demotywuje administrację.

EVILoEVILeex
27-07-2016, 18:17
Zbędne, powinno się kontrolować zawartość mikstur w ekwipunku a nie wszystko na tacy, a potem narzekacie, że miasto wychodzi 2 lata bo administracja robi jakieś bzdury bo kilka osób to chce a reszta hejtuje i demotywuje administrację.

racja jestem idiotą.:o

- - - - - - - - - -


Przecież każdy może kupić po 1000 mikstur życia i many każdego rodzaju i raz na 2 dni, sprawdzić ile ich nam jeszcze pozostało, a w miarę potrzeby uzupełnić niedobór

no właśnie nie każdy bo jak masz mało golda to kupujesz mniej mikstur.

- - - - - - - - - -


Te mikstury są ponadto widoczne w prawym dolnym rogu i chyba każdy podczas gry mimowolnie widzi ile ich mu jeszcze pozostało.

no właśnie ja nie widze i dlatego napisałem ten temat bo jakbym widział to bym nie pisał że trzeba zrobić takie coś bo by mi to nie przeszkadzało.:o

JaProTyDno
27-07-2016, 18:30
To jak nie widzisz mikstur to sobie wejdź w '' Konfiguracja '' i włacz opcje ''Użyj Przedmiotu'', a jak masz ją włączoną, a nie widzisz to polecam okulistę.

EVILoEVILeex
28-07-2016, 13:02
To jak nie widzisz mikstur to sobie wejdź w '' Konfiguracja '' i włacz opcje ''Użyj Przedmiotu'', a jak masz ją włączoną, a nie widzisz to polecam okulistę.

xDDDDDD ja już noszę okulary.

GoldenkoPL
28-07-2016, 15:44
dla mnie zbedna opcja. Nie wiem jak inni ale ja kupuje po 1000 mikstur kazdego rodzaju i nie muse sie obawiac ze mi braknie (tymbardziej ze poluje na Czaszke na ktora ledwo co schodza poty)

Elitek
28-07-2016, 16:11
Ja zazwyczaj kupuje kilkanaście tysięcy mikstur życia 1 i many 1 by mieć na zapas i się tym nie martwię ;_;

Candence
28-07-2016, 16:53
Nie potrzebne. Ja tam zawszę patrze czy mi się nie kończą mikstury, a w razie czego idę kupić.