PDA

Zobacz pełną wersję : Wlaki PvP i nagrody za nie...



Gargamel1-W2
27-02-2011, 21:39
Nie sądzicie że podczas walki o złoto (gdy np. o ranking się nie da), tego złota wylatuje za mało?
Powinno byc to opłacalne bardziej, podobnie itemy, jeszcze mi żaden nie wyleciał z gracza...
Moze by wprowadzić cos takiego jak stawka walki gdzie gracze wprowadzali by ilość złota o którą by walczyli? Działało by to tylko w pojedynkach. :P Podobnie można by z przedmiotami zrobić, gracze kładli by jakiś item i zwycięzca by go zgarniał.
Kolejna sprawa to zakłady :)
można by w miescie u jakiegoś NPC dawać zakłady np. Stawiam xxx złota że mita wygra 5 najbliższych pojedynków.
Albo w jakiś turniejach mozna by było odstawiać zwycięzców, kurs by był zależy od pkt. rankingowych uczestników. Mozna by było obstawiać wybrane bitwy jak i zwycięzców całego tutka.
Zdaje sobie sprawe z tego że to mogłoby byc trudne w realizacji ze względu na to że gracze mogliby ustawiać takie zakłady :P

ADIHC1
27-02-2011, 21:49
Moze by wprowadzić cos takiego jak stawka walki gdzie gracze wprowadzali by ilość złota o którą by walczyli? Działało by to tylko w pojedynkach. :P Podobnie można by z przedmiotami zrobić, gracze kładli by jakiś item i zwycięzca by go zgarniał.
I uważasz, ze gracze dobrowolnie korzystaliby z takiej opcji? Już teraz wielu graczy nie zaznacza opcji "przedmiot" ustalając warunki pojedynku.

Gargamel1-W2
27-02-2011, 21:56
Może ktoś by się znalazł :P trzeba by było zrobić coś co zachęci graczy do tego!
Na pewno o złoto by walczyli, ja sam bym chętnie postawił na jakąś swoja walke z 20k-30k nawet jesli mógłbym stracić...
Mało osób walczy, ciągle "nie mam eq"...tak jakbym ja miał wszystko na 20lvl....dobrze by było żeby jakoś ich zachęcić do walki :P

Tomi
27-02-2011, 21:58
większe dropy raczej nikogo nie zachęcą... każdy trzęsie się o wszytko już przy tak niskich dropach.

Gargamel1-W2
27-02-2011, 22:06
A z tym złotem? Żeby gracze mogli ustalić o ile grają?

ADIHC1
27-02-2011, 22:23
Żeby gracze mogli ustalić o ile grają?
Problem jest ten sam - jedynie niewielki odsetek graczy będzie korzystał z tej opcji (choć i co do tego mam wątpliwości). Dropy nie powinny być za duże, żeby nie zniechęcać graczy do walki.

tester
27-02-2011, 22:24
Powiem tak: może kiedyś, bo teraz są ważniejsze sprawy niż to