PDA

Zobacz pełną wersję : Mistrz TvT i Bójkownia



Rebellious
21-07-2016, 01:35
Witam mam dwie propozycje:


po pierwsze Bójkownia;
Byłaby to mapa (jedna, wejście u Mistrza Areny) na której można byłoby atakować każdego gracza, ochrona ignorowana. Wstęp wynosiłby 10 000g. Wejść można byłoby od 50 lvl. Przewaga też byłaby ignorowana, ponadto nawet agresor mógłby dobierać sobie pomocników. Czas walki nieograniczony. Bójkownia byłaby czynna w czwartek i poniedziałek od godziny 20 do 24. Po upływie czasu (wybiła północ) wszyscy gracze zostają trafieni piorunem, a walczący kontynuowali by walkę auto. Na codzień nie byłaby czynna, ponieważ szybko by się chyba znudziła , choć sam wolałbym codzień :d. Czas tury 20 sekund. Mapa mogłaby być jak na IŚ, tyle, że bez widowni i byłaby o wiele mniejsza tzn. jakby jeden pokój, nie można byłoby iść w bok gdzieś, wszyscy byliby widoczni na całej mapie, gdziekolwiek byśmy nie stali. *A i nie byłoby okna walki.


po drugie Mistrz TvT;
Byłby to event podobny do Króla Góry, jednakże walczylibyśmy TvT. O godzinie 18.00 we wtorek i piątek wchodzilbyśmy do poczekalni, gdzie losowalibyśmy eq, przedmioty, gemy, zdolności. Każdy dostawałby zawsze: Ożywienie, Poświęcenie, Wyrok Śmierci. Dodatkowo Ślepa Furia w przypadku woja, w przypadku maga Mgła. Można byłoby wybrać atrybuty itd. Po wejściu na arenę mielibyśmy 5 minut na podjęcie walki. Moglibyśmy atakować każdego gracza, dochodzenie do walki jak na IŚ. Po upływie 5 minut piorun i miasto. Czas walki - 15 minut 3vs3, 4vs3, 4vs4. 10 minut 3vs2, 2vs2. 7 minut 2vs1, 1vs1. Wygrywałaby osoba, która pokonała wszystkich przeciwników. Życia - 1. Nagrodą byłyby MFy +coś kolekcjonerskiego. Czas tury: 10 sekund. Mapa mogła by być jak na KG, tyle że bez górki byłby sam dół, po minucie znikają zapory. Poczekalnia jak na KG mogłaby być identyczna.


Myślę, że te eventy sprawiłyby grę ciekawszą dodatkowo ulepszyłyby, ożywiły TvT. :D


Dołączam ankietę, by można było oddać swój głos.

Dziękuję :)

Clover
21-07-2016, 11:27
Bójkownia na tak, miszcz na nie.
Jeśli już miałby być taki miszcz, to w już ustalonych z góry <przed eventem> grupach, walki grupowe bez wzywania pomocy, lądują tam wszyscy, z którymi jesteśmy w grupie, a są na mapie, na koniec event wygrywa drużyna. W końcu to jest miszcz TvT, a nie miszcz zdrady tych, którzy ci pomogli. Do tego Mgła jest dla wszystkich, nie tylko magów.

Rebellious
21-07-2016, 11:52
Bójkownia na tak, miszcz na nie.
Jeśli już miałby być taki miszcz, to w już ustalonych z góry <przed eventem> grupach, walki grupowe bez wzywania pomocy, lądują tam wszyscy, z którymi jesteśmy w grupie, a są na mapie, na koniec event wygrywa drużyna. W końcu to jest miszcz TvT, a nie miszcz zdrady tych, którzy ci pomogli. Do tego Mgła jest dla wszystkich, nie tylko magów.

A slepa dla magów? Wszystkiego się nie ma.

Co do reszty to tylko propozycja, można byłoby dużo rzeczy zmienić. :D

Clover
21-07-2016, 12:39
A slepa dla magów? Wszystkiego się nie ma.

Co do reszty to tylko propozycja, można byłoby dużo rzeczy zmienić. :D

TO nie dawaj żadnej z nich na pewniaka, tylko do kupienia w sklepie.

Elitek
21-07-2016, 14:16
Bójkownia jak najbardziej na tak :) A mistrz TvT ... Też by coś takiego się przydało ale ja bym to widział tak że jest jakaś drużyna która przychodzi na "Mistrzów TvT" i np. losują sobie eq, gemy, zdolki i.t.p. (to samo co na KG). A gdy wybije jakaś konkretna godzina to lider drużyny losuje drużynę z którą będą właśnie walczyć. ;)

Rebellious
21-07-2016, 15:55
Bójkownia jak najbardziej na tak :) A mistrz TvT ... Też by coś takiego się przydało ale ja bym to widział tak że jest jakaś drużyna która przychodzi na "Mistrzów TvT" i np. losują sobie eq, gemy, zdolki i.t.p. (to samo co na KG). A gdy wybije jakaś konkretna godzina to lider drużyny losuje drużynę z którą będą właśnie walczyć. ;)

Dobry pomysł, wszystko można zmienić w tym Mistrzu TvT, ja tylko nasuwam pomysł. :)

damianxp
21-07-2016, 17:18
Bójkownia jak najbardziej, ale mi się wydaje że "mistrz TvT" nie przejdzje.
Co do bójkowni to raczej przy wstępie powinien być sprawdzany stan golda, by nie było że z gościa nic nie dropi. Wstęp może być darmowy.
Powinna być też w piątek.

JaProTyDno
21-07-2016, 18:13
Bójkownia mega, ale co do mistrza to już mamy kg i iś po co aż tyle tego.
Jak już to coś na mniejsze lvl-e typu kg można by było zrobić

- - - - - - - - - -

Rebellious
21-07-2016, 19:37
Bójkownia jak najbardziej, ale mi się wydaje że "mistrz TvT" nie przejdzje.
Co do bójkowni to raczej przy wstępie powinien być sprawdzany stan golda, by nie było że z gościa nic nie dropi. Wstęp może być darmowy.
Powinna być też w piątek.

No właśnie tak myślę, że sama bójkownia, bez mistrza i byłoby jeszcze w piątek. Co do golda, 10k na wstep byloby okej, po każdej porażce i tak miasto, więc kolejne 10k by musiał zapłacić. Gościa, z którego nic nie dropie więc nie byłoby.

Clover
21-07-2016, 20:32
No właśnie tak myślę, że sama bójkownia, bez mistrza i byłoby jeszcze w piątek. Co do golda, 10k na wstep byloby okej, po każdej porażce i tak miasto, więc kolejne 10k by musiał zapłacić. Gościa, z którego nic nie dropie więc nie byłoby.

mógłby wziąć ze sb tylko 10k na wejście i wtedy nic by nie dropiło :v

damianxp
21-07-2016, 20:34
Powinien być wstęp free i przy postaci powinno być co najmniej np. 100k

Rebellious
21-07-2016, 22:55
Powinien być wstęp free i przy postaci powinno być co najmniej np. 100k

100k to dla niektórych majątek, a lepiej by tam się roiło od ludzi.

- - - - - - - - - -


mógłby wziąć ze sb tylko 10k na wejście i wtedy nic by nie dropiło :v

Ano fakt xD Ale nie o to mi chodzi. Nie zżerałoby mu tej kasy, tylko wymagało, by tyle miał.

- - - - - - - - - -

Podsumowując:

Bójkownia- Byłaby to mapa (jedna, wejście u Mistrza Areny) na której można byłoby atakować każdego gracza, ochrona ignorowana. Wstęp wynosi 10 000 g, (nie zabiera nam kasy, jednak wymaga jej posiadania). Wejść można od 50 lvl. Przewaga też jest ignorowana, ponadto nawet agresor może dobierać sobie pomocników. Czas walki - nieograniczony. Bójkownia byłaby (może będzie) czynna w poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek od godziny 20 do 24. Po upływie czasu (wybiła północ) wszyscy gracze zostają trafieni piorunem, a walczący kontynuują walkę auto. Czas tury - 20 sekund. Mapa mogłaby być jak na IŚ, tyle, że bez widowni i byłaby o wiele mniejsza tzn. jakby jeden pokój, nie można byłoby iść w bok gdzieś, wszyscy byliby widoczni na całej mapie, gdziekolwiek byśmy nie stali. Walki o ranking nie miałyby tu miejsca, zawsze istnieje opisana wyżej możliwość wezwania pomocy. *A i nie byłoby okna walki.


Mistrz TvT - zły pomysł, nie przechodzi.


No to czekamy... ?

DawidXD
21-07-2016, 23:09
jestem za :)

damianxp
21-07-2016, 23:27
100k to dla niektórych majątek, a lepiej by tam się roiło od ludzi.

- - - - - - - - - -



Ano fakt xD Ale nie o to mi chodzi. Nie zżerałoby mu tej kasy, tylko wymagało, by tyle miał.

- - - - - - - - - -

Podsumowując:

Bójkownia- Byłaby to mapa (jedna, wejście u Mistrza Areny) na której można byłoby atakować każdego gracza, ochrona ignorowana. Wstęp wynosi 10 000 g, (nie zabiera nam kasy, jednak wymaga jej posiadania). Wejść można od 50 lvl. Przewaga też jest ignorowana, ponadto nawet agresor może dobierać sobie pomocników. Czas walki - nieograniczony. Bójkownia byłaby (może będzie) czynna w poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek od godziny 20 do 24. Po upływie czasu (wybiła północ) wszyscy gracze zostają trafieni piorunem, a walczący kontynuują walkę auto. Czas tury - 20 sekund. Mapa mogłaby być jak na IŚ, tyle, że bez widowni i byłaby o wiele mniejsza tzn. jakby jeden pokój, nie można byłoby iść w bok gdzieś, wszyscy byliby widoczni na całej mapie, gdziekolwiek byśmy nie stali. Walki o ranking nie miałyby tu miejsca, zawsze istnieje opisana wyżej możliwość wezwania pomocy.


Mistrz TvT - zły pomysł, nie przechodzi.


No to czekamy... ?

Propozycja jak najbardziej, tylko zacierać rączki i czekać aż wejdzie, albo przynajmniej na opinię kogoś z administracji.

Luxferre
21-07-2016, 23:51
Bójkownia na nie, wolę normalne, stare bójki.

Mistrz TvT jak najbardziej na tak, ale tylko w ustawionych wcześniej składach, albo jeszcze lepiej - drużynach. I byłyby jakieś puchary dla drużyn czy coś i może każda walka o rank? Można się nad tym zastanowić.

Rebellious
22-07-2016, 00:00
Bójkownia na nie, wolę normalne, stare bójki.

Mistrz TvT jak najbardziej na tak, ale tylko w ustawionych wcześniej składach, albo jeszcze lepiej - drużynach. I byłyby jakieś puchary dla drużyn czy coś i może każda walka o rank? Można się nad tym zastanowić.

Wszystko ma swój koniec. Nie będzie już bójek 65 vs 20 lvl, no trudno się mówi. Bójkownia mogłaby fajnie rozkręcić tvt, poza tym byłoby fajnie tak atakować kogoś i dodawać se swój skład, przeciwnik pewnie też by to robił. Btw. Tomi mówił, że można ją zrobić, więc ma dużo większe szanse na wejście niż mistrz tvt. Chociaż i ten event byłby oczywiście spoko, no ale patrząc na ankietę można powiedzieć temat "mistrza tvt" zamknięty.

damianxp
22-07-2016, 01:19
Wszystko ma swój koniec. Nie będzie już bójek 65 vs 20 lvl, no trudno się mówi. Bójkownia mogłaby fajnie rozkręcić tvt, poza tym byłoby fajnie tak atakować kogoś i dodawać se swój skład, przeciwnik pewnie też by to robił. Btw. Tomi mówił, że można ją zrobić, więc ma dużo większe szanse na wejście niż mistrz tvt. Chociaż i ten event byłby oczywiście spoko, no ale patrząc na ankietę można powiedzieć temat "mistrza tvt" zamknięty.
Bójki, które by były na bójkowni były by ciekawsze, ze względu na to iż, po pierwsze było by dużo osób.
Po drugie jeżeli chcemy dobierać nie musimy czekać na atak, bądź łapać grupę, można by się pokusić o łapanie silniejszych "kąsków" i dobrać kompana.
Po trzecie nie trzeba by chodzić po mapkach bójkowych szukając graczy. Taka mapka powinna być wprowadzona przynajmniej dla takich graczy jak ja.

Luxferre
23-07-2016, 00:39
Nie wiem jak wy, ale ja najbardziej w bójkach lubiłem nieprzewidywalność. Tak się wchodziło na jakąś lokację, a tu nagle atak... To było takie fajne. A bójkownia to po prostu Igrzyska Śmierci, tylko bez nagrody i odpadania.

Rebellious
23-07-2016, 01:29
Nie wiem jak wy, ale ja najbardziej w bójkach lubiłem nieprzewidywalność. Tak się wchodziło na jakąś lokację, a tu nagle atak... To było takie fajne. A bójkownia to po prostu Igrzyska Śmierci, tylko bez nagrody i odpadania.

Aha, a ja zawsze lubiłem i lubię w bójkach walczyć. Nikt Cie nie zaatakuje, skoro wszyscy siedzą w mieście/minbosach czy czymś innym tam. A na Bójkowni mógłbyś zaznać dawnego szczęścia :D Chodzi o sam fakt, że ktoś tam jest.

Luxferre
23-07-2016, 02:10
Aha, a ja zawsze lubiłem i lubię w bójkach walczyć. Nikt Cie nie zaatakuje, skoro wszyscy siedzą w mieście/minbosach czy czymś innym tam. A na Bójkowni mógłbyś zaznać dawnego szczęścia :D Chodzi o sam fakt, że ktoś tam jest.

Z tym, że na lokacjach bójkowych kiedyś atak nie zawsze był spodziewany, a na takiej bójkowni wiadomo, że będzie jakaś walka. Czy teraz bardziej sprecyzowałem, co kochałem w bójkach? :(

damianxp
25-07-2016, 13:22
Z tym, że na lokacjach bójkowych kiedyś atak nie zawsze był spodziewany, a na takiej bójkowni wiadomo, że będzie jakaś walka. Czy teraz bardziej sprecyzowałem, co kochałem w bójkach? :(

Na bójkowni jak jest dużo osób to też nie wiadomo kto nas zaatakuje. Poza tym na lokacjach bójkowych też można se atakować, tylko że w porównaniu do lokacji bójkowej na bójkowni będzie więcej osób i nie trzeba będzie co bójkę zmieniać lokacji.

JaProTyDno
25-07-2016, 13:37
Powinien być wstęp free i przy postaci powinno być co najmniej np. 100k




Po co 100k? i tak wypadnie tylko 100G

damianxp
25-07-2016, 13:43
Po co 100k? i tak wypadnie tylko 100G

Dla niektórych ludzi 100k to majątek.

Rebellious
25-07-2016, 13:45
Dla niektórych ludzi 100k to majątek.

Właśnie. Więc czemu mówiłeś "100k przy duszy trzeba mieć". Nie trzeba, "liczą się ludzie".

JaProTyDno
25-07-2016, 14:11
Dla niektórych ludzi 100k to majątek.

Wiec przy sobie nie potrzeba miec tych 100k.. Nie dość, że to ''majątek'' to i tak nie ma sensu bo przy dedzie wypadnie mu tylko 100G

Candence
25-07-2016, 14:24
Według mnie bójkownia jest kompletnie nie potrzebna. Przecież to prawie to samo co IŚ. Mistrz TvT wygląda trochę lepiej.

About
25-07-2016, 14:27
Hm, powiedzialbym, ze na nie ale napisal posta domagedon a wiec na tak XD

siema elo gitara siema :cool::cool::cool:

Rebellious
25-07-2016, 14:28
Według mnie bójkownia jest kompletnie nie potrzebna. Przecież to prawie to samo co IŚ. Mistrz TvT wygląda trochę lepiej.

TO NIECH BĘDĄ IŚ 3 RAZY W TYGODNIU, A NIE CO 6 DNI!!!!!!!!!!!!!!
Poza tym jeśli widzisz to samo w igrzyskach i w bójowni, to ja nie wiem XD.

Candence
25-07-2016, 14:33
TO NIECH BĘDĄ IŚ 3 RAZY W TYGODNIU, A NIE CO 6 DNI!!!!!!!!!!!!!!
Poza tym jeśli widzisz to samo w igrzyskach i w bójowni, to ja nie wiem XD.

Po co tyle wykrzykników? Po za tym nie sądzę, żeby Admini zmieniali IŚ ze względu na jakąś propozycję.
Co widzę takiego samego?
1. wejście u Mistrza Areny
2. można byłoby atakować każdego gracza
3. ochrona ignorowana
4. wejście od 50 lvl
5. przewaga lvl ignorowana

JaProTyDno
25-07-2016, 14:34
Według mnie bójkownia jest kompletnie nie potrzebna. Przecież to prawie to samo co IŚ. Mistrz TvT wygląda trochę lepiej.

Bójkownia to nie IŚ. Przede wszystkim bójkownia to nie będzie żaden turniej. To będzie lokalizacja, w której będą luźne walki ;) Będzie można walczyć i 1v1 i 4v4 jak kto woli, a co do mistrza to kg i iś to wystarczy jak na razie

Rebellious
25-07-2016, 17:51
Po co tyle wykrzykników? Po za tym nie sądzę, żeby Admini zmieniali IŚ ze względu na jakąś propozycję.
Co widzę takiego samego?
1. wejście u Mistrza Areny
2. można byłoby atakować każdego gracza
3. ochrona ignorowana
4. wejście od 50 lvl
5. przewaga lvl ignorowana

Co tu do zmieniania? Więcej dni tygodnia? Poza tym wejście u Mistrza Areny jest na każdym wydarzeniu tego typu. No i zgadzam się z przedmówcą powyżej.