PDA

Zobacz pełną wersję : Zakładka ''Potwory''



PlayMaster
20-07-2016, 14:58
Witam, mam propozycje, aby powstała nowa zakładka w grze, która będzie się nazywała Potwory, w niej będą wszystkie potwory z gry, lecz po wciśnięciu w dane będą dane do uzupełnienia czyli : Doświadczenie, ap i złoto, gdy pokonamy przynajmniej jednego takiego potworka one same się uzupełnią. Pod tymi danymi widniała by zakładka : Ranking Pokonań w której moglibyśmy wybrać co chcemy zobaczyć czy ilość pokonań (ogólny), lub Największa ilość pokonań w jednym dniu ( jeśli ktoś by ubił 100 królików, następnego dnia by musiał pokonać ich 101 aby ranking się zwiększył i wskoczył na 101 ), z mini bossami tak samo i unikatowymi. Dlaczego chcę aby to dodano? dlatego żeby były rankingi w których każdy może dostać się do top 10. Liczę na pozytywne rozpatrzenie propozycji.

Naishukketsu
20-07-2016, 15:12
Bezsens.
Przecieź są już rankingi w których każdy może dostać się do Top 10, a informacje dot. doświadczenia itp. masz na Forum w Bestiariuszu

Clover
20-07-2016, 15:14
Jakoś tego nie widzę.

Dlaczego chcę aby to dodano? dlatego żeby były rankingi w których każdy może dostać się do top 10. Liczę na pozytywne rozpatrzenie propozycji.

To trzeba było rzucić pomysłem z rankingiem najbardziej podobnego nicku do PlayMaster xD
Byłbyś w topce ;v

Nattat
20-07-2016, 15:35
Według mnie ranking niepotrzebny. Za dużo by tego było. Po co porównywać kto ile zabił tego moba, ile więcej tego rodzaju moba pokonał niż ty itp. Dropy możesz porównać w bestiariuszu na forum, tak jak napisał Simply, natomiast złoto jest zależne od kilku czynników. Według mnie to nic ciekawego, że ktoś zabił 473 leśne gnomy czy coś. Jak napisałem, niepotrzebne.

damianxp
20-07-2016, 18:30
Zbędne, jest już rozbudowany system rankingowy.

Tomi
20-07-2016, 18:43
Pomijając cześć dotyczącą rankingów to sama "Encyklopedia potworów" jest w planach.