PDA

Zobacz pełną wersję : Kupowanie



Nattat
18-07-2016, 00:05
Mam pomysł, aby nie posiadając kasy przy sobie, można było coś kupić, zamówić itp. (wydać kasę). Oczywiście pod warunkiem posiadania jeszcze odpowiedniej ilości w derpozycie. Na przykład mamy przy sobie 100k, a w depozycie jest 500k. Chcemy coś kupić, a to jest za 300k. Tracimy to 100k, co jest przy nas i 200k z depo. Coś w stylu świnki skarbonki, której można by było użyć tylko przy kupowaniu czegoś, jeśli nas na to nie stać, a byłoby nas stać po wyjęciu kasy z depozytu. Gracze mieliby więcej czasu. Przy handlu też, ale byłoby coś takiego:
Mamy 100k i mamy komuś dać 300k, ale że jest prowizja 10%, traci się 330k. Mamy 500k w depozycie. No i żeby było 330k, tracimy 100k, co mamy przy sobie i 230k z depo. Wtedy w depo zostaje 270k i tak można kupić.

Sataniel
18-07-2016, 00:19
Bez sensu, przecież przeważnie handlu dokonuje się w miastach więc jak brak kasy to szybko, minuta i masz hajs z depo. No dobra trwa to dłużej o tą minute ale co to za różnica jak i tak większość zrobi to co ma zrobić i afczy albo lata po mapkach szukając atrakcji więc dla mnie na nie

Naishukketsu
18-07-2016, 00:25
Teoretycznie wraz z tą zmianą jest to niepotrzebne - trzymasz jedną postać w mieście, i na nią sie logujesz i wyjmujesz złoto z depo w razie potrzeby, gdyż złoto jest teraz współdzielne

Nattat
18-07-2016, 00:30
Nie mam na myśli tylko handlu. Jak się zamawia coś u NPC i się nawet na to nie ma golda, to już to zajmie więcej czasu. Mi to głównie chodzi o oszczędność czasu, bo czasami nawet można się spóźnić na coś chociażby o kilka sekund, bo się robi coś w grze. (No chyba, że po prostu jestem taki jedyny, że nie potrafię zagospodarować czasu.)

-- EDIT --

Przelogowywanie się też trochę zajmuje, a to gorzej dla osób, którzy mają lagi.

Sataniel
18-07-2016, 10:17
Nie mam na myśli tylko handlu. Jak się zamawia coś u NPC i się nawet na to nie ma golda, to już to zajmie więcej czasu. Mi to głównie chodzi o oszczędność czasu, bo czasami nawet można się spóźnić na coś chociażby o kilka sekund, bo się robi coś w grze. (No chyba, że po prostu jestem taki jedyny, że nie potrafię zagospodarować czasu.)

-- EDIT --

Przelogowywanie się też trochę zajmuje, a to gorzej dla osób, którzy mają lagi.

Tylko ty sam uważasz że to jest potrzebne dla ciebie jednego nie będą robić takich bezsensownych zmian , trzeba sobie radzić i umieć dobrze zagospodarować czas.

Krycha
18-07-2016, 11:31
Moim zdaniem to idealnie pasuje do pakietu VIP, który kiedys tam ma powstać. W końcu chodzi, żeby ułatwiać bądź oszczedzac - w tym wypadku: czas.