PDA

Zobacz pełną wersję : [Bossy] Drop z bossa



Kryzys
17-07-2016, 20:09
Mam problem z: Trójgłowy wąż
Poziom postaci: 15
Statystyki:
Nie istotne


Opis problemu:
Witam,

Mam pytanie odnośnie dropu z bossów. Jaka jest szansa za wydropienie itemów walcząc samemu a z kimś ? Szansa jest taka sama ? Czy walcząc w więcej osób ta szansa jest mniejsza ?

Candence
17-07-2016, 20:35
Na moje oko nieważne czy się walczy w grupie czy samemu. Dobry drop tak czy siak może wypaść, tylko niekoniecznie dla Ciebie. Może go równie dobrze dostać inny członek drużyny.

Krycha
17-07-2016, 21:29
Z tego co pamiętam, system najpierw losuje jakie itemy trafiają się w walce, czyli loot ogólnie, a dopiero potem rozlosowuje go między wygranych. Czyli bijąc samemu i z drugą osobą itemów w walce spadnie tyle samo, tylko w drugim przypadku rozlosuje loota między dwóch graczy. Dodatkowy gracz nie sprawi, że wypadnie więcej/lepsze itemy/przedmioty.

Kryzys
17-07-2016, 21:41
Czyli po prostu im wiecej osob tym gorzej, bo drop rozdzielany jest na wiecej osob. A czy majac wiekszy lvl, to drop jest np. gorszy ?
I jeszcze jedno dzis zabilem z 6-7 mini bossow i nic nie wypadlo sensownego. To nie fart ? Czy itemy dropia rzadko ?

Clover
17-07-2016, 21:45
Szansa na drop Z mini jest taka sama, ale szansa, że dropnie akurat tobie, maleje.

Krycha
17-07-2016, 21:49
Niefart, prawdopodobieństwo, brak szczescia.

Generalnie tak - jeżeli dajesz sobie radę sam, to lepiej bić samemu (chyba, że wymiana, wtedy podwójna szansa na dropa, ale równie dobrze może Ci wypasc mniej, niż jakbys sam zbił jednego). Im mniej osób, tym większe prawdopodobieństwo całego loota dla Ciebie.

Kryzys
17-07-2016, 22:21
Jeszcze jedno pytanie. A jak to jest. Jak sie walczy w grupie, a samemu ale ktos Ci pomaga bo dales SOS ? Jak wtedy drop sie dzieli ?

Krycha
22-07-2016, 13:37
Tak samo. Nie ma znaczenia kto zaczyna walkę, kto pomaga, albo w którym momencie walki się do niej dochodzi. Drop najpierw jest losowany z puli dla wszystkich, a potem rozdzielany wg szczescia.

Kryzys
22-07-2016, 13:58
Dzieki. Do zamkniecia