PDA

Zobacz pełną wersję : "Czy chcesz zapisać ostatnie zmiany w skrypcie?"



Kubaz
19-02-2016, 11:48
Skoro już (niepotrzebnie) pozbyliście się przycisków do zapisywania eq i gemów to polecam konsekwencję w działaniu i zastosować ten sam manewr również przy wyjmowaniu / wkladaniu do depozytu (potrzebnie).

Bąblowiec pląsający
19-02-2016, 13:27
Nie został też usunięty z konfiguracji użycia przedmiotów.

Keriehyl
20-02-2016, 08:48
Dla mnie się ten typ pozbycia się przycisków się podoba, lecz trzeba było uważać jak chcesz aktywować zdolności woja na maga i maga na woja.

Tomi
23-02-2016, 01:50
Z depo też przycisk ma zniknąć.

Jeahok
23-03-2016, 11:47
to tak jeszcze kwestia skryptów

człowiek się przyzwyczaił, że wszystko się zapisuje zamknięciem okna, a w skryptach został przycisk "Zapisz". Fakt, że tutaj bardziej szkodliwe jest zapisanie złej konfiguracji i może nie ma nic złego w tym, że ten przycisk jest, aby wyraźnie zaznaczyć chęć zapisu, ale powinno się pojawiać chociaż jakieś okienko z pytaniem, czy chcesz zapisać zmiany

SirLexPLAY
09-06-2016, 20:30
Jak w tytule, takie coś się by przydało. W przypadku notatnika i innych programów, zazwyczaj te programy się pytają nas przy zamknięciu programu, czy chcemy zapisać zmiany. Nie raz mi się przydarza że zamykam bez zapisania skrypt, i później się dziwie czemu zginąłem. Tak miałem przed chwilą z Gnomy *2.

GoldenkoPL
09-06-2016, 20:31
dobry pomysl na tak ale fajne bledy :D

Lisu aka wróciłem
09-06-2016, 20:34
A skrypt nie zapisuje się automatycznie jak depozyt/gemy/uzbrojenie/zdolności? Jeśli nie to założę się, że ktoś to proponował, podejrzewam nawet siebie. Na tak, nieinwazyjne komunikaty są spoko.

Jeahok
09-06-2016, 20:40
połączyłem, bo to stało się szczególnie istotne właśnie po usunięciu "zapisu" z innych miejsc, o czym wspomniałem przy okazji tematu Kubaza