PDA

Zobacz pełną wersję : Igrzyska Śmierci - zmiana funkcji antysabotu



Franek Pedobeer
05-06-2016, 21:01
Proponuję komunikat o antysabocie i utracie ruchu zastąpić atakiem fizycznym (wojownik) i atakiem magicznym (mag). Dzięki temu jeszcze bardziej osoby sabotujące i przeciągające walki będą miały związane ręce.

Belnel
05-06-2016, 22:06
Słaby pomysł bo najbardziej szkodzi ja tracą miksy nie potrzebnie a nie że nie robią nic (czytaj: wyświetla się sabotaż).

damianxp
12-06-2016, 19:00
Raczej admini zmniejszyli możliwości sabotujących do minimum. Niestety poza atakowaniem swoich, można również dobrze zaszkodzić leczyć się na pełnym HP.
Admini powinni podjąć próby umniejszenia sabotowania. Np. nie można leczyć się na pełnym HP

Nattat
12-06-2016, 19:36
Mogliby zrobić tak, że nie da się atakować swoich. (wyjątek: pomylenie)
Mogliby zrobić tak, że nie da się leczyć przeciwnika. (wyjątek: zombie)
Mogliby zrobić tak, że nie da się nałożyć statusów pozytywnych na wrogu. (ewentualnie jakaś przeczka byłaby wyjątkiem)
Mogliby dodać jeszcze kilka opcji, żeby saboty były zmuszone do normalnej gry. Na przykład limit na opuszczanie kolejek. (i jakieś wyjątki)
Jest dużo możliwości.

Bąblowiec pląsający
12-06-2016, 19:48
Mogliby zrobić tak, że nie da się atakować swoich. (wyjątek: pomylenie)
Mogliby zrobić tak, że nie da się leczyć przeciwnika. (wyjątek: zombie)
Mogliby zrobić tak, że nie da się nałożyć statusów pozytywnych na wrogu. (ewentualnie jakaś przeczka byłaby wyjątkiem)
Mogliby dodać jeszcze kilka opcji, żeby saboty były zmuszone do normalnej gry. Na przykład limit na opuszczanie kolejek. (i jakieś wyjątki)
Jest dużo możliwości.

Ale przecież takie coś jest :D
ew. można zrobić tak, by sabot nie marnował miksów dając je sobie na full hp.

Nattat
12-06-2016, 20:35
Ale przecież takie coś jest :D
ew. można zrobić tak, by sabot nie marnował miksów dając je sobie na full hp

Spoko. Nie wiedziałem. Nigdy nie byłem (ani nawet nie oglądałem) IŚ.
Dobry pomysł z tymi miksami.

damianxp
12-06-2016, 20:48
Spoko. Nie wiedziałem. Nigdy nie byłem (ani nawet nie oglądałem) IŚ.
Dobry pomysł z tymi miksami.
Skoro nie byłeś na IŚ, to po co zakładasz takie tematy?

Nattat
12-06-2016, 20:55
Skoro nie byłeś na IŚ, to po co zakładasz takie tematy?

xDDD

Czytaj ze zrozumieniem. Ja tylko złożyłem propozycję dotyczącą tego. (#NieWiemToSięWypowiem)
Ale nie zakładałem tematu. Ktoś mnie poprawił, że już coś takiego jest i koniec kropka.