PDA

Zobacz pełną wersję : Garuda



proskiler
31-05-2016, 00:53
Dwie propozycje a propos garudy:
-złapanie piórka, zanim wiatr zdąży je porwać, czyli drop piórka tak samo jak w przypadku żółwiej skorupy
-zaczynanie lotu z prawego górnego rogu tak, żeby od razu przelatywała nad wzgórzem, gdzie da się ją łapać

Jeahok
31-05-2016, 11:31
kiedyś bym pewnie marudził i się sprzeciwiał tej propozycji, ale teraz właściwie można by jakoś ułatwić to zbieranie, piórka zamiast gubione gdzieś na mapie przez uciekającą garudę lądowałby przy graczu z tym, że np. pierwszych 10 piórek witałoby nas informacją w stylu "Wiatr porwał piórko" i klasyczne bieganie po mapie, a po tych 10 postać nabrałaby refleksu i od razu pojawiało się info "Ha, udało mi się złapać piórko"
Takie uprzyjemnienie bicia bossa jak z boginią.

Clover
31-05-2016, 11:54
kiedyś bym pewnie marudził i się sprzeciwiał tej propozycji, ale teraz właściwie można by jakoś ułatwić to zbieranie, piórka zamiast gubione gdzieś na mapie przez uciekającą garudę lądowałby przy graczu z tym, że np. pierwszych 10 piórek witałoby nas informacją w stylu "Wiatr porwał piórko" i klasyczne bieganie po mapie, a po tych 10 postać nabrałaby refleksu i od razu pojawiało się info "Ha, udało mi się złapać piórko"
Takie uprzyjemnienie bicia bossa jak z boginią.

to może uzależnić to od szczęścia(tego w prawdziwym życiu)?
Byłoby np. 50% szans na to, że wiatr nie porwie piórka.

co do propozycji, osobiście drugie mi się bardziej podoba :p
pierwsze tak niechętnie bym przyjął, lubię poszukać tego piórka

Nattat
31-05-2016, 12:28
to może uzależnić to od szczęścia(tego w prawdziwym życiu)?
Byłoby np. 50% szans na to, że wiatr nie porwie piórka.

No to ja łapałbym 1/10 piórek :D
#Pesymista

tosenevrati
31-05-2016, 12:40
kiedyś bym pewnie marudził i się sprzeciwiał tej propozycji, ale teraz właściwie można by jakoś ułatwić to zbieranie, piórka zamiast gubione gdzieś na mapie przez uciekającą garudę lądowałby przy graczu z tym, że np. pierwszych 10 piórek witałoby nas informacją w stylu "Wiatr porwał piórko" i klasyczne bieganie po mapie, a po tych 10 postać nabrałaby refleksu i od razu pojawiało się info "Ha, udało mi się złapać piórko"
Takie uprzyjemnienie bicia bossa jak z boginią.

strasznie fajne

Kubcok
31-05-2016, 23:56
dobry pomysł

Believer
09-09-2018, 15:25
Odświeżam, fajna propozycja.

Kim Chi
03-10-2018, 22:38
Odświeżam.

Antybristlerka
03-10-2018, 22:43
20 piórek do zbieranie normalnie, a potem nasza postać się wkurza i mówi tekst, że następne piórka będzie łapała w locie i w ten sposób zbieranie piórek zaczyna działać jak zbieranie skorup.