PDA

Zobacz pełną wersję : Komnata Przetrwania



FANTAstic Pedigree
16-05-2016, 09:39
Moja propozycja jest taka, by w Komnacie przetrwania po przejściu jej pułapki się niszczyły, albo nadal nas zatrzymywały, ale nie zabierałoby nam HP i wyświetlałby się komunikat w stylu "Te ostrza są tępe"

Doktor Lewatywa
16-05-2016, 09:45
Jedno pytanie: po co?

FANTAstic Pedigree
16-05-2016, 09:55
Bo to trochę denerwuje, jak albo tracimy te 100 HP, albo trzeba chodzić tą samą ścieżką a jak się zaczyna to troche trudno się przyzwyczaić.

Elitek
16-05-2016, 10:07
Absolutnie na nie! Po to są tam te pułapki by zadawały obrażenia jak się na nie wejdzie -_-

FANTAstic Pedigree
16-05-2016, 15:32
Teraz wychodzi na to, że chcesz po prostu ułatwić przejście komnaty.

Może źle zrozumiałeś, ale mi chodziło o wtedy gdy już to przejdziemy.

Jeahok
16-05-2016, 15:40
Może źle zrozumiałeś, ale mi chodziło o wtedy gdy już to przejdziemy.

szczerze mówiąc to byłem pewny, że one nie działają po przejściu komnaty ;P to spokojnie mogłyby być nieaktywne po przejściu zręcznościówki

GoldenkoPL
16-05-2016, 16:00
Na nie. tak trudno ominac pare pulapek?

Lisu aka wróciłem
16-05-2016, 16:09
To jest propozycja w stylu "przez dwa tygodnie życia, raz dziennie, przez 10 sekund, muszę używać strzałek zamiast myszki, zmieńcie bo mi się nie chce". Sama idea nie jest najgorsza, ale jeśli ta zmiana to więcej niż pięć kliknięć w silniku, to będąc adminem mi by się nie chciało tego zmieniać ;)

Kim Chi
16-05-2016, 17:41
To jest propozycja w stylu "przez dwa tygodnie życia, raz dziennie, przez 10 sekund, muszę używać strzałek zamiast myszki, zmieńcie bo mi się nie chce". Sama idea nie jest najgorsza, ale jeśli ta zmiana to więcej niż pięć kliknięć w silniku, to będąc adminem mi by się nie chciało tego zmieniać ;)

Coś takiego jest już przy rozwiązywaniu zagadki z kolcami w komnacie któregoś z aniołów.

Hide
02-02-2020, 20:44
Coś takiego jest już przy rozwiązywaniu zagadki z kolcami w komnacie któregoś z aniołów.

odkop ale chyba nigdy nie weszło
technologia jest, czemu by tego nie zmienić dla kwestii "wrażeń dla nowych graczy"

damianxp
03-02-2020, 19:54
Zmienić zawsze można, ale komu by się chciało to zmieniać :D
Pomogło by to nowym graczom, którzy by się nie męczyli, mi to osobiście nie przeszkadza bo się dawno temu przyzwyczaiłem tak chodzić.

Yatagarasu
04-02-2020, 14:20
Troche bez sensu, tak samo jest z Przełączem Wiecznych Lawin, ale to i tak nie powinno zostać usunięte, na nie.

Hide
04-02-2020, 14:22
Zmienić zawsze można, ale komu by się chciało to zmieniać :D
Pomogło by to nowym graczom, którzy by się nie męczyli, mi to osobiście nie przeszkadza bo się dawno temu przyzwyczaiłem tak chodzić.

no to jest tylko zmiana zdarzenia, nie musi być to "na teraz" ale w międzyczasie można to naprawić
zwłaszcza, że te kolce są dosłownie takie same jak te, u aniołów, a będą jeszcze inne i innych właściwościach które też się wyłączą - dlaczego więc te miałyby pozostać niezmienione?


tak samo jest z Przełączem Wiecznych Lawin
nazwa wskazuje na "wieczne" więc będą spadać w nieskończoność
w dodatku od portalu do mini w obu przypadkach masz różną drogę i nawet przez lawinę nie musisz przechodzić, przez kolce już tak
mi to nie przeszkadzało, ale to że kolce nadal działały było bez sensu mimo wszystko

damianxp
05-02-2020, 23:13
Te kolce przeszkadzają tylko jak się gra na telefonie, ale mogą być unikalne i zostać, nie są aż tak uciążliwe.

Violetta Valery
06-02-2020, 09:24
W czym wam przeszkadzają one? Ja na moim telefonie chodzę po nich jak człowiek.