PDA

Zobacz pełną wersję : miasto Selevous



kololo
07-05-2016, 23:07
mam pomysł na zrobienie nie miasta ,,Selevous'' proponuję tak aby miasto Selevous było miastem takim na małej pustyni i trze ba by było troszke przerobić świat arkadia ja proponował bym tak że po wyjściu z dilli była by pustynia by sie n cią wchodziło i tam było by miasto Selevous którym rządził by ,,Szejk Iromundi'' to był by surowy władca miasto Selevous bylo by biednym miastem a raczej wioską na środku pustyni.Tam nie było by NPC były by tylko namioty do których nie można wejść i piach.Stała by tylko wielki ogromny kamienny pałac w którym urzędował Szejk Iromundi
ale niestety przy wejściu stoi strażnik i podchodzimy i potem pytamy:

ja:Co tu się dzieje,gdzie są wszyscy ludzie?!
strażnik:nie ma ich najbogatsi uzyskali przepustkę od Szejka i uciekli do innych miast.A biedniejsi zmarli z głodu a nie którzy uciekli.
ja:Jaką przepustkę?
strażnik:Przepustkę która pozwala wyjść z wioski.
ja:hmm to ja mogę uzyskać tą przepustkę?
strażnik:NIE! Szejk Iromundi nie życzy sobie nie proszonych gości!
ja:Ale ja muszę ratować brata!!!A zaraz... jak porywacze ominęli wioskę...
strażnik:Że co?! Uciekli?!
ja:A le ja muszę...
strażnik:Nic nie musisz wracaj do domu...
ja:A więc będe musiał wezwać cie na pojedynek!


i walczymy z nim to byłby boss do pokonania na 5lvl
https://untamed.wild-refuge.net/images/rpgxp/ff/single/kainhighwind.png
tak wygląda strażnik
potem po zwycięskiej walce idziemy do szejka na szczęście on śpi bierzemy przepustkę i uciekamy do Dolina Szumiących Drzew
https://untamed.wild-refuge.net/images/rpgxp/disney/single/aladdin2.png
to wygląd Szejka
i to tyle :)


Pozdrawiam,ten sako

- - - - - - - - - -

i był by jeszcze na pustyni nie daleko miasta Selevous był by codziennie odradzający się mini boss ,,Dzika małpa''
https://untamed.wild-refuge.net/images/rpgxp/deathnote/single/ryuk.png

Baldurs
07-05-2016, 23:20
Są ważniejsze rzeczy do zrobienia.

CloudNine
07-05-2016, 23:38
Oasis chyba jest na pustyni.

GoldenkoPL
08-05-2016, 00:03
poco nowe miasto? mfo3 jest wzorowane na mfo1 i 2. miasto pustynne w mfo2 i 1 to Oasis. znajduje sie tuz po Nordii.Pierw polecam zeby ukonczyli ja,a nie brali sie za Oasis

DawidXD
08-05-2016, 00:07
Oasis chyba jest na pustyni.

Raczej miasto "Selevous" nie powstanie, a przecież miasto Nordia powstaje i nie może powstać :P

Lokithor
08-05-2016, 00:33
Na nie.maja Nordie do zrobienia a i tak sporo czasu im to zajmuje a nie na jakies inne bzdety

Troy Lee
08-05-2016, 08:06
Na nie. Dużo roboty i to miasto nie ma sensu, bo tak naprawdę chodzi o dodanie 1 bossa i 1 minibossa.

PS. Ten wygląd Ryu na "Dzikiej małpie" hahaha :D

Keriehyl
08-05-2016, 09:00
Jest już miasto Oasis, więc nie ma co robić tego miasta Selevous, a do tego każde pomysły spowalniają prace upka kolejnych miast a nawet Nordii.

Rebellious
08-05-2016, 10:56
Nie będzie takiego miasta, lecz nawet spoko skiny zaproponowałeś przypadkiem xD :D

damianxp
08-05-2016, 11:56
Skiny nawet spoko, ale miasto nie powstanie.
Propozycja nawet ciekawa, ale miasta tu powstają ponad rok.

GoldenkoPL
08-05-2016, 12:03
widze ktos na Death nocie sie wzorowal ,,Dzika Malpa''

super wojownik
10-05-2016, 07:02
Tego miasta na pewno nie będzie są ważniejsze żeczy do roboty. Ale skiny też mi się podobają :)

damianxp
10-05-2016, 09:56
Może będą w Nordii, co niektóre

harry pot
21-05-2016, 18:57
ekhm, może po oasis było by spoko ale póki co raczej nie wejdzie pomysł takie dobre 5/10

Łukasz
24-05-2016, 09:14
Na nie było by za dużo pracy w robieniu nowej mapy.
A na dodatek wystarczy cierpliwie poczekać na oasis

miorts
31-05-2016, 15:03
Ta propozycja tylko Nordia by spowolniła.
Plusy-żadne

Nattat
31-05-2016, 15:54
Po co ta przepustka, jeśli i tak strażnika się zabija, a szejk sobie śpi. Do tego boss na lvl 5... z Dilli się wychodzi od lvl 6. Poza tym wiele osób czeka na Nordię i to tylko by przedłużylo upka. I jak ktoś wspomniał, MFO3 jest wzorowane na pierwszych dwóch częściach. Jestem na NIE.

Kyuubi
31-05-2016, 22:13
Na pewno to nie wypali jak oni teraz zajmują się Nordią i im to sie z 2lata zejdzie

Nattat
31-05-2016, 22:22
Na pewno to nie wypali jak oni teraz zajmują się Nordią i im to sie z 2lata zejdzie

2 lata nie. Jeszcze kilka miesięcy. Ale mogę tylko zgadywać. Devos robili około 3 lata, może 2,5 roku, a jest bardzo obszerne. Chyba, że zrobią miłą niespodziankę i dodadzą jeszcze Azarad (miasto po Nordii) albo wraz z upkiem dodadzą rozszerzenie do Urkaden.

ja Kamil
12-12-2016, 20:01
Może kiedyś , puki co są ważniejszy rzeczy jak nordia :)

musaraj
12-12-2016, 21:49
Ciekawostka nr 1 - Takie propozycje, zawierające opisy map, miast, klimatu są często lepsze (bardziej inspirujące), niż wiele spośród "poprawnych" propozycji.

Ciekawostka nr 2 - Zaakceptowanie tego typu contentu nie opóźni Nordii (tak jak np. rozbudowa Urkaden nie opóźniła jakoś Nordii).

Oczywiście coś tego typu nie wejdzie z wielu powodów, których, mam nadzieję, nie muszę wspominać.

YourShadow
12-12-2016, 21:49
Może kiedyś , puki co są ważniejszy rzeczy jak nordia :)

Po co odkopujesz stare tematy?