PDA

Zobacz pełną wersję : Burak, żeby nie było że "za późno"



Leonardo
07-05-2016, 03:51
Na miły początek polecam zaznajomić się z tym tematem:

https://forum.mfo3.pl/showthread.php?30985-Yeti-blokada-poziomowa (pokrewny temat)

Zapoznałeś/aś się z linkiem podanym powyżej? To już rozumiesz o co mi chodzi ^^
Tak jak w temacie. Żeby potem nie pojawił się tekst pokroju "już za późno" zgłaszam propozycję i wierzę że inni również zaproponują swoje wersje:

Znowu będzie rzeźnia z globalnymi mini - Burakiem i Jedi. Po raz kolejny będziemy umierać, gdyż do walki wbije się jakiś 10-15 poziom.
Możliwe, że w te wakacje wejdzie kolejny update, co jeszcze zwiększy dysproporcje, a tak być nie powinno.

Ale rozwiązanie jest stosunkowo proste: ustawcie wejście do Yetiego i Baalrukha gdzieś za Zielonym Smokiem (burak gdzieś w lesie, Yeti w Jaskini Gothar/przy żółwiu(?))

Zachęcam do komentowania.

lewik magik
07-05-2016, 04:57
no tylko jest jeden problem. Istnieje takie coś jak baalrukh 1* i Yeti 1*to jak by jeden miał wejście przy smoku, a drugi przy jaskini gothar, to jak te niższe lvl-e miałyby je złapać? Zwłaszcza w nocy są najbardziej potrzebne, gdy graczy jest mało, a nie chce się tracić takiej okazji.

super wojownik
07-05-2016, 08:40
Na tak. Przychodzi jakiś niski lvl i walka przegrana

NieZabijajMnie
07-05-2016, 09:32
Event jest dla wszystkich graczy więc na pewno nie będzie przenoszenia polany eventowej z globalem za zielonego smoka.

Clover
07-05-2016, 09:45
nie ma mowy o tym, by event został przeniesiony, Tomi już prędzej zrobi to, o czym mówił w tamtym temacie

Leonardo
07-05-2016, 12:28
No to chociaż za Lange, żeby gracze posiadali taką całkiem przydatną, dosyć często używaną, przez niektórych uważaną za wręcz niezbędną zdolność: ożywienie.
Jeżeli to nie przejdzie, to nie wiem jakie rozwiązanie jest dobre, ale aktualne na pewno takie nie jest.
I ponowne zachęcam do sugestii i własnych rozwiązań, a nuż trafi się jakaś perełka?

Clover
07-05-2016, 12:38
No to chociaż za Lange, żeby gracze posiadali taką całkiem przydatną, dosyć często używaną, przez niektórych uważaną za wręcz niezbędną zdolność: ożywienie.
Jeżeli to nie przejdzie, to nie wiem jakie rozwiązanie jest dobre, ale aktualne na pewno takie nie jest.
I ponowne zachęcam do sugestii i własnych rozwiązań, a nuż trafi się jakaś perełka?

może to, co było proponowane dawno temu? czyli minibossy globalne, ale w przedziałach
czyli istniałby osobno burak*, do złapania tylko dla niskich levlów, osobno burak** itd.

Leonardo
07-05-2016, 12:43
Wyobrażasz sobie wtedy liczbę graczy na poszczególnych mapach? na 3^4* będą biły wyłącznie drugie postacie graczy 65+, bo nikogo więcej tam nie będzie.
Edit: chyba że chodziło ci o coś innego, ale nie jestem pewien.

SystemOfADown
07-05-2016, 15:46
Zawsze można zrobić dwie, albo i trzy mapy. Eternia-Eliar-Nordia (gdzieś w okolicach jej wejścia) Na tych koło eterni by się pojawiały buraki i jedi od 1 do 3 gwiazdek, a na tych dalszych te bardziej wymagające.
Wiecej map = więcej zadowolonych graczy = mniej klęcia, że się wiecznie czeka na globale.

Fannindel
07-05-2016, 16:28
Zawsze można zrobić dwie, albo i trzy mapy. Eternia-Eliar-Nordia (gdzieś w okolicach jej wejścia) Na tych koło eterni by się pojawiały buraki i jedi od 1 do 3 gwiazdek, a na tych dalszych te bardziej wymagające.
Wiecej map = więcej zadowolonych graczy = mniej klęcia, że się wiecznie czeka na globale.

Dobry pomysł,jestem za.

musaraj
07-05-2016, 17:08
if(oppteam.minlv<30)
use('musarajewo')

musarajewo - Skamienienie+Nietykalność bez limitu na gracza z najniższym lv. Wszystkie statystyki bossa -20%

C:

Luxferre
08-05-2016, 17:11
if(oppteam.minlv<30)
use('musarajewo')

musarajewo - Skamienienie+Nietykalność bez limitu na gracza z najniższym lv. Wszystkie statystyki bossa -20%

C:

To jest nawet dobry pomysł ;)

Leonardo
22-09-2016, 17:51
hejoooo
up

Łukasz
22-09-2016, 18:07
Na nie obecne polany eventowe są dobre .Na dodatek administracja ma dużo roboty ponieważ niedlugo wchodzi Nordia i Azard. A z propozycją większej ilości map rentowych na nie.
Lecz przydało by się coś zrobić by np. Yeti i Burak* byli do dyzpozycji w większej ilości bo wiele razy widziałem reakcje graczy na ten tekst: ,,Obecnie potwór jest w walce z innym graczem/graczami."

MaCiEkXPompaJP
22-09-2016, 18:26
Na nie obecne polany eventowe są dobre .Na dodatek administracja ma dużo roboty ponieważ niedlugo wchodzi Nordia i Azard. A z propozycją większej ilości map rentowych na nie.
Lecz przydało by się coś zrobić by np. Yeti i Burak* byli do dyzpozycji w większej ilości bo wiele razy widziałem reakcje graczy na ten tekst: ,,Obecnie potwór jest w walce z innym graczem/graczami."

Dziękuje za poprawienie mi humoru tym postem. xD