PDA

Zobacz pełną wersję : Powrót do bójek itd.



Madara
27-04-2016, 11:00
Ilość bójek po dodaniu tego limitu znacznie sie zmniejszyła i sporo osób na to narzeka, kiedyś jak nie było tego to było dobrze.
Fajnie by było jak by była jeszcze raz przemyślana decyzja co do usunięcia limitu lub chociaż go zwiększenia o parę lvl

Belnel
27-04-2016, 11:21
Kiedyś sama proponowałam by każda mapka prócz miast i map eventowych była mapką bójkową. A zamiast limitu na to że nie można atakować dużo niższych lvl to zmienić to na taki limit by nie dropiło nic z graczy którzy mają dużo niższy lvl od nas ;)

Naishukketsu
27-04-2016, 11:38
Na tak, powinnie znieść te blokade na bójki :D

Dorek
27-04-2016, 12:54
kiedyś też już to proponowałem większość była za i ja nadal jestem za. z wszystkich zmian dodanie limitu było najgorsze.

Kaczorrr
27-04-2016, 13:12
sporo osób jest za tym....
ale za przeproszeniem mają to gdzieś...

wystarczyło by w każdym mieście np zapisać się u mistrza areny i tam wejść
dozwolone byłyby tam walki grupowe jak i pojedyńcze bójki

np
eternia - od 10 do 20 lvl
langeburg - od 21 do 30 lvl
urkaden - od 31 do 40 lvl
eliar - od 41 do 50 lvl
devos powyżej 51 lvl

taki limit obejmował by też walki grupowe z akceptacją przez każdego z graczy

Troy Lee
27-04-2016, 13:15
Na nie, teraz jest okej.

Edit: chyba, że coś do wzoru, tak jak kaczor napisał

Kaczorrr
27-04-2016, 13:17
Na nie, teraz jest dobrze.

jak by było cos takiego jak proponuje to nikt by Ci nie kazał tam wchodzić a np na mapce mialbys swiety spokoj ^^

Lisu aka wróciłem
27-04-2016, 13:51
Kiedyś sama proponowałam by każda mapka prócz miast i map eventowych była mapką bójkową. A zamiast limitu na to że nie można atakować dużo niższych lvl to zmienić to na taki limit by nie dropiło nic z graczy którzy mają dużo niższy lvl od nas ;)

Tez proponowalem bojki wszedzie, poza miastami. Z ograniczeniem dropu byloby znacznie lepiej, niz z tym limitem, bo nie oszukujmy sie, kto atakuje dla zysku? Calosc za

Rebellious
27-04-2016, 14:30
Za wszystkimi pomysłami jestem wymienionymi powyżej xD

Kubaz
27-04-2016, 16:28
Bojki z kazdym powinny zostac przywrocone. Jak bedzie trzeba, podam argumentację.

damianxp
27-04-2016, 16:33
Pomysł że wszędzie mapki bójkowe poza miastami jest ok.
Limit na ataki jest pod kilkoma względami do dupy.
Np. wyzywa nas 35lvl na mapce bójkowej (mamy 50) i nie można go zaatakować.
Zamiast limitów na ataki mogliby zrobić listę dedaczy jak w margonem.

Hubiot
27-04-2016, 16:41
Zdaje mi się, że wszystkie mapy poza miastami i tymi, co są potrzebnymi do przejścia fabuły są bójkowe.
Limit dla mnie jest super i bym go nie zmieniał. Nigdy nie lubiłem jak mnie/kogoś innego łapały wyższe lvl. Dla was to była fajna szansa na tvt, dla nich była to strata czasu i możliwie to był jedyny moment na spalenie eny w danym dniu. Poza tym, bardzo rzadko było u mnie czegoś takiego, że niższe lvl mnie wyzywały itp., a jak już zdarzały się takie przypadki to ignor działał na wszystko.


Zamiast limitów na ataki mogliby zrobić listę dedaczy jak w margonem.

Jak już takie coś piszesz, to powiedz jak to wygląda bo nie grałem długo w margonem i nie wiem co to jest.

NieZabijajMnie
27-04-2016, 16:55
Limit na nie. Co to za frajda nakopać niskiemu levlowi?
Co do bójek poza miastem na wszystkich mapach... Na nie. Chce spokojnie przechodzić grę i robić to co mi w niej sprawia przyjemność. TvT i PvP w obecnym wydaniu nie jest czymś co mi się podoba. Dno i tona zaśmierdłych wodorostów. Kowal i ograniczenia zdolności i miksów na grupę zabiło tvt.

Najlepiej jakbyście mieli mapę "bez zasad" gdzie każdy może walczyć z każdym, z dropem "10%" (5% przegrany i 5% dopłaca system) bez godziny przerwy i darmowymi (?) miksami. Zamiast męczyć osoby których to nie interesuje.

Belnel
27-04-2016, 17:52
Ja mam bardzo proste rozwiązanie do tych co są przeciwni wszystkich mapek bókowych poza miastami i mapkami eventowymi. Nie chcecie tego bo interesuje was tylko fabuła lub/i nie lubicie obecnego systemu pvp/tvt. Od jakiegoś czasu istnieje taki przycisk jak poddanie ( w opcjach walki). Umożliwia on natychmiastowe zakończenie walki plus daje nam godzinną ochronę przed kolejnymi bójkami. Można jeszcze dodać dla początkujących graczy gdy będą wychodzić z dill by ich na przykład mama poinformowała że poza murami miasta może ich zaatakować każdy gracz, mogą poprosić kogoś o pomoc lub gdy nie mają czasu mogą poddać walkę.

tosenevrati
27-04-2016, 18:13
Od jakiegoś czasu istnieje taki przycisk jak poddanie ( w opcjach walki).
;D Może ta opcja powinna być jakoś uwypuklona albo wyposażona w informację, że to nie boli i naprawdę można się poddać, zamiast pół godziny płakać/wyzywać/przeklinać rodzinę agresora do 10 pokoleń wstecz.
Niepokojące jest tylko to, że nie można poddać walki jeśli nie zrobi tego każdy z sojuszników, więc mogłoby być np. tak że to zaatakowany podejmuje decyzję o poddaniu się lub nie.

Najlepsza w temacie bójek byłaby opcja "wszędzie poza miastami", dzięki temu może by sie coś działo, odkąd nie leci uzbrojenie, przegrana bójka nie jest już żadną znaczącą krzywdą, a każdy niezainteresowany mógłby się poddać (i wtedy, z protem, wykorzystać "jedyny moment na spalenie eny w danym dniu").

damianxp
27-04-2016, 18:43
Poza tym jak osoby pod fabułę, nie chcą być zaatakowane, istnieje możliwość wykupienia sobie ochrony (prota) :)

NieZabijajMnie
27-04-2016, 18:43
Dobra jest opcja poddania się... Super
Traci się X golda... Super
Zabawicie się niesamowicie kompletując profil przez tą minutę... Może nawet raz uderzycie... Super
Gracz sobie zmarnuje 5 eny na teleport... Super
WSPANIAŁE PVP... Nic tylko promować. To dopiero paraolimpiada. Nie dość że gracze pvp nie zyskają zabawy, to jeszcze gracze pve się będą irytować.
Czy naprawdę najlepsza zabawa w pvp musi polecać na złapaniu kogoś nieprzygotowanego i odesłanie go przez poddanie się do miasta? Naprawdę was takie "wyzwania" kręcą? Mi by było wstyd.
To nie jest "coś się dzieje" to jest uwypuklenie wszystkiego co pvp najgorsze. Czyli tego że osoby które się parają pvp muszą łapać jak najsłabszych żeby wygrać, bo w wśród równych nie ma zabawy, bo można przegrać.

A jak komuś nie pasuje to niech sobie kupi prota lub zmieni grę... Wspaniale egoistyczne podejście. Każdy w grze robi to co lubi i nie ma sensu ZMUSZANIE kogoś do walki lub poddania się, bo Komuś się nudzi.

Dalej na większości mapek można łapać graczy. Jeżeli ktoś siedzi na niebójkowej na słabym dropie to widocznie bardzo mu przeszkadza walka. Nie wiem w czym macie problem. Chyba w tym że lepiej złapać niski lev bo się nie przegra, a taki "równy" może wam przez przypadek nakopać.

tosenevrati
27-04-2016, 18:54
Wydaje mi się że osoby zainteresowane głównie bójkami nie walczą zbytnio pvp, to jest jakby inna grupa, z innymi potrzebami

damianxp
27-04-2016, 18:59
Spokojnie, od jednej bójki się nie umiera, poza tym jest takie coś jak ''ochrona''.
Ale żeby gracze pod fabułę czuli się komfortowo powinny być mapki gdzie się nie da atakować, np. przy bossach (Tych obowiązkowych) I powinny przy nich być małe ekspowiska gdzie nie da się atakować.

Jeahok
27-04-2016, 19:56
Wydaje mi się że osoby zainteresowane głównie bójkami nie walczą zbytnio pvp, to jest jakby inna grupa, z innymi potrzebami

Właśnie, to nie jest za bardzo ani pvp, ani pve, nie chodzi o nowe wyzwania, czy zysk "materialny", ale bardziej o napawanie się emocjami jakie potrafi wywołać bójka, luźne pogadanki temu towarzyszące i o prezentację swoich wpływów/znajomości(po staremu wiekowcy, czy jak ich tam nazwać).
Z mojego punktu widzenia można usunąć te limity, ale tak na prawdę nie są to żadne rygorystyczne ograniczenia. Usuwa to tylko skrajnie nieuczciwe walki.
Dlatego prosiłbym o wyjaśnienie mi gdzie tak na prawdę leży problem? Chodzi o to, że nie macie kogo atakować bo tak mało osób jest mieszczących się w tym limicie? Czy, że nie macie zamiaru atakować kogoś z kim możecie przegrać? Czy o coś innego?

Większym problemem w bójkach jest ta zasada przy walkach rankingowych:
nasz poziom nie może być wyższy niż gracza broniącego się.
Na niższych lvlach nie ma takiego skupisk graczy, żeby dowolnie przebierać w przeciwnikach i krzywdzące dla pvp są sytuacje, gdy atakując gracza z lvlem o jeden niższym od naszego my narażamy się na stratę ranku nie mogąc nic zyskać.
No i też ciągle oczekujemy na rozbudowę drużyn i jakieś atrakcje związane z rywalizacją tvt.
Tu też pojawiały się ciekawe pomysły co teoretycznie mogą rozruszać bójkowanie: https://forum.mfo3.pl/showthread.php?30093-Przywr%C3%B3cenie-wypadania-uzbrojenia-w-b%C3%B3jkach&p=220264&viewfull=1#post220264

damianxp
27-04-2016, 20:00
Raczej jak limitu nie usuną, to niech chociaż niech zwiększą przedział poziomów do ataku.

Dorek
27-04-2016, 21:52
Dlatego prosiłbym o wyjaśnienie mi gdzie tak na prawdę leży problem? Chodzi o to, że nie macie kogo atakować bo tak mało osób jest mieszczących się w tym limicie? Czy, że nie macie zamiaru atakować kogoś z kim możecie przegrać? Czy o coś innego?


Chodzi o to że 50% 65lv+ siedzi w miastach/mapach gdzie nie da się zaatakować. dodać do tego że co trzeci to aspirant/bronze za co mamy od razu pvp.


Atakowanie słabszych nie było takie złe w 50% kogoś sobie zawołali i często wygrywali 2v1 itp. czasami od zaatakowania 30 levela było fajne 4v4 | 3v3.
Aktualnie jeśli chce się powalczyć "fajne" tvt to jedynie na Igrzyskach a takiej osobie jak ja ( która lubi tvt ) nie chce się czekać tego całego tygodnia
( dlatego praktycznie jestem co tydzień na iś żeby sobie w końcu powalczyć )

@Sic - Obrończyni low leveli 2016 ~

CloudNine
27-04-2016, 22:14
Moim zdaniem wina nie leżała po stronie przewagi lvla, a nieumiejętności gracza. Ktoś ogarnięty, zamiast skupić się na wyzywaniu matki/ojca/kota sąsiadów, pokombinuje jak ustać na tyle długo, żeby ktoś pomógł, a na bójkowych mapach zazwyczaj zawszd ktoś jest. Sam mogę być takim przykładem, gdzie 27lvlem ustoje kilkadziesiąt tur z typem 6/7 lvli wyższym, który ma przewagę miksów, zdolności, punktów i eq.
A tak swoją drogą to gra tylko na fabułę jest bez sensu.

Clover
27-04-2016, 22:20
Chodzi o to że 50% 65lv+ siedzi w miastach/mapach gdzie nie da się zaatakować. dodać do tego że co trzeci to aspirant/bronze za co mamy od razu pvp.

ci pierwsi nie chcą być atakowani. Jednakże to drugie, tutaj się zgodzę, wnerwiające jest to, że nie można wybrać "normalnej" bójki, gdy jesteśmy z kimś w przedziale rankingowym.

- - - - - - - - - -


A tak swoją drogą to gra tylko na fabułę jest bez sensu.

Jak już Sic powiedziała, każdy gra, jak chce

CloudNine
27-04-2016, 22:21
Jak już Sic powiedziała, każdy gra, jak chce

Wiem, ale to tylko moja opinia.

Senju Hashirama
28-04-2016, 05:54
Tego limitu nie powinno być w ogóle.

Kamillo
28-04-2016, 08:14
Niektórym osobom takie bójki denerwuja ( mnie też czasami jak musze wracać do wymiany tracąc 5 eny , jak mi się nie chce walczyć to nei chodze na bójki , tylko na necrony :P). Ogółem dobry pomysł ale nie jestem zwolennikiem bójek i takich tematów :p.

Elitek
28-04-2016, 08:50
Jestem za tym by znieść limit na bójki ale to żeby każda mapka była mapką bójkową to jest absolutna przesada! Są tu też ludzie którzy grają dla fabuły a nie po to by jakiś koleś ich atakował i musieli na niego tracić czas,ene,hajs a takie podejście jak "jak mu się nie podoba to niech se kupi ochronę lub nie gra" jest po prostu chamskie -_- Sam bardzo lubię bójki ale bez przesady!

proskiler
28-04-2016, 09:33
Jak dla mnie bez sensu jest zniesienie limitu. Teraz jak jest, jest dobrze. Bójki 2v1, o których wspominacie, zwykle kończyły się wyrokiem, kiedy low lvl nie miał tury i następnie dobiciem low lvla. Inny problem, że low lvle zwykle nie wiedzą co to "orzyfka" i często nawet miksa nie mają. Więc dziękuję bardzo, ale znięchęciłem się do pomagania im. Jak już, to lepiej wprowadzić więcej mapek bójkowych, coś jak w mfo2, z pewnymi wyjątkami i byłyby w tych miejscach tepy(w tych bezpiecznych), żeby można dostać się tam bezpośrednio.

Lisu aka wróciłem
28-04-2016, 13:11
Czyli popierajacy propozycje to egoisci, ale podejscie ze ja chce wymieniac minibossy, ja chce expic gdzie najoplacalniej, ja chce bez strat zyskiwac, ja chce uczciwej rywalizacji a nie paraolimpiady jest juz ok?

Minibossy powinny byc nagroda dla tych ktorzy potrafili sie przy nich obronic, lub przyjsc kiedy nikt nie pilnuje, lepsze expowiska dla tych ktorzy o nie walczyli, wieksze zyski dla tych ktorzy wiecej ryzykuja. A atakowanie nizszych lvli to selekcja, z reszta taka sama jak atakowanie aspiranta przez topke.

Pod tym wzgledem margonem jest lepsze, bo nagradza silniejszych, a tu jak silniejszy dostanie 2% zlota i antidotum slabszego to jest placz, a za nim limity. Gra ktorej najlepszym atutem jest system walki, zrobila sie nonpvp, czyli nuda.

Dorek
28-04-2016, 13:16
Jak komuś tak przeszkadza strata 5 eny to może iść przecież na piechotę. na niektórych mini dojście pieszo kosztuje mniej energi niż od tp np: Bogini/Skrzydlata Kobra.Nawet jeśli droge blokują jakieś potworki np : szkielety u smoka mroku bądź skrzaty na moście do ogra to można sobie wyłączać i włączać widoczność potworów.
więc w czym problem ?

super wojownik
28-04-2016, 14:17
Na nie. Jest limit i jest dobrze. No fakt że można wykupić ochrone przed atakami ale nie wszyscy gracze mają MF :p

Clover
28-04-2016, 14:37
Jak komuś tak przeszkadza strata 5 eny to może iść przecież na piechotę. na niektórych mini dojście pieszo kosztuje mniej energi niż od tp np: Bogini/Skrzydlata Kobra.Nawet jeśli droge blokują jakieś potworki np : szkielety u smoka mroku bądź skrzaty na moście do ogra to można sobie wyłączać i włączać widoczność potworów.
więc w czym problem ?

Jak komuś tak przeszkadza brak bójek, to może się dogadać z kimś w tej kwestii (chociażby te całe armie wymyślone przez graczy, gadajcie z takimi graczami i się z nimi lejcie), więc w czym problem?

Kaczorrr
28-04-2016, 20:06
takie zainteresowanie ,a oczywiście pewnie nikt z tym nic nie zrobi...
temat poruszany wiele razy... i nic

moj pomysl jest calkiem niezly:
kazde miasto ma mozliwosc zapisania sie u mistrza areny na specjalna arene ze specjalnym przedzialem lvl ,gdzie dozwolone sa bojki ,takze bedac w grupie osob

Rebellious
28-04-2016, 20:13
Jak komuś tak przeszkadza brak bójek, to może się dogadać z kimś w tej kwestii (chociażby te całe armie wymyślone przez graczy, gadajcie z takimi graczami i się z nimi lejcie), więc w czym problem?

W tym że to minus 30 lvl lub ludzie, z którymi wygrasz w 3 minuty...

- - - - - - - - - -


takie zainteresowanie ,a oczywiście pewnie nikt z tym nic nie zrobi...
temat poruszany wiele razy... i nic

moj pomysl jest calkiem niezly:
kazde miasto ma mozliwosc zapisania sie u mistrza areny na specjalna arene ze specjalnym przedzialem lvl ,gdzie dozwolone sa bojki ,takze bedac w grupie osob

Tzn. Bójkownia, Tomi mówił, że jak tak bardzo chcemy to można tak zrobić. W którymś temacie to pisał.

Kaczorrr
28-04-2016, 20:26
mysle ze przydalo by sie cos takiego tej grze ,niech zrobia

Toborn
28-04-2016, 20:39
Limit powinien być zniesiony, jak ktoś zostanie zaatakowany to i tak będzie miał potem godzinną ochronę więc nie ma większego problemu w przejściu fabuły,a tak poza tym to co ta za gra bez żadnego ryzyka,że straci się jakiś przedmiot??

NieZabijajMnie
28-04-2016, 21:58
Czyli krótko mówiąc limity są złe, bo nie można zarobić paru k za jednego hita... Przy zerowych stratach własnych. Po co wymyślać skrypty na expienie i chodzić na mini jak można sobie ubić szybko kogoś w wiekowym/ na uroczej.

Macie tyle mapek bójkowych na których jest multum graczy z waszego przedziału, a wy wolicie łatwy zysk na niskich lev "który rozwija walki drużynowe w grze".
Aż tak złych umiejętności bojowych chyba nie macie że musicie się "rozwijać" na 30 lev.

vegoo
28-04-2016, 22:33
Nie ma co się oszukiwać bójki w obecnym systemie gry przed zmianami, umarły. To już nie jest to samo co kilka lat wstecz, gdzie co chwila trzaskali się gracze. Głównie gra sprowadza się do zbierania, wymieniania mini, sama rutyna, nuda, monotonność, brak elementu zaciekawienia. Bójki zawsze wzbudzały emocje. Teraz jedynie wszyscy czekają, no może większość na is niedzielne. Możliwość rywalizacji i porządnej bójki oczywiście dla wyższych lvl. Limit bójkowy, nawet się nie wypowiadam w tej kwestii. Trzeba mieć wzgląd na graczy poszczególnych grup. Teraz istnieją tzw gracze fabulaki gdzie tylko expią, zbierają kolekcjonują czy też grają tylko pod fabułę. Mamy też drugą grupę, która aktywnie uczestniczy w pvp, tvt, bójki iś, tej grupy graczy nie zadowala takie ciągłe, zbieranie epxie i wymienianie. Mfo to chyba gra pvp i tvt głównie do tego powinna się sprowadzać. Nie chcesz uczestniczyć w bójce, to poddaj się jak to pisano wyżej. Zróbcie coś co będzie przykuwać uwagę z tymi bójkami.

Clover
28-04-2016, 22:47
Macie tyle mapek bójkowych

myślę, że to jest problem, gracze w wielu miejscach się nie odnajdują.

Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem problemu byłaby właśnie jedna lokacja przeznaczona tylko do bójkowania, o której Tomi kiedyś pisał.

- - - - - - - - - -


Mamy też drugą grupę, która aktywnie uczestniczy w pvp, tvt, bójki iś, tej grupy graczy nie zadowala takie ciągłe, zbieranie epxie i wymienianie.

To niech się zgadają na forum i naparzają się ze sobą w wyznaczonych godzinach, w wyznaczonym miejscu, skoro jest ich tylu.

Rebellious
29-04-2016, 07:49
myślę, że to jest problem, gracze w wielu miejscach się nie odnajdują.

Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem problemu byłaby właśnie jedna lokacja przeznaczona tylko do bójkowania, o której Tomi kiedyś pisał.

- - - - - - - - - -



To niech się zgadają na forum i naparzają się ze sobą w wyznaczonych godzinach, w wyznaczonym miejscu, skoro jest ich tylu.

Są różne poziomy trudności, więc to nie byłoby takie łatwe. Poza tym mogą przyjść sami swoi czy tam sojusznicy i kolejny problem. +nie każdy ma czas o danej godzinie czy danym dniu.

Leonardo
29-04-2016, 09:21
Nie chce mi się czytać wszystkiego (no dobra przeczytałem tylko posty sic), ale gdyby była możliwość wyłączenia bójek (również my nie możemy wtedy nikogo zaatakować + wykluczenie z iś) z możliwością zmiany co tydzień to chyba było by całkiem przyjemne.

Wrzuciłoby się przed pierwszą lokacją z bójkami jakiegoś umierającego wojownika (czy coś w ten deseń) który uświadomiłby nowego gracza o możliwości "zabezpieczenia się" przed atakami, wraz z przyjęciem konsekwencji (tak to, te podane w pogrubionej czcionce).

Tylko w wyżej opisanych przypadkach trzeba by włączyć bójki na każdej mapie poza miastem i ważnych miejscach dla fabuły (czyli tylko tam gdzie walczymy z bossami).

Clover
29-04-2016, 11:30
Są różne poziomy trudności, więc to nie byłoby takie łatwe. Poza tym mogą przyjść sami swoi czy tam sojusznicy i kolejny problem. +nie każdy ma czas o danej godzinie czy danym dniu.
serio? z kolegami już nie możecie się bójkować? pff. Ile razy ze znajomymi walczyliśmy.

Nie chce mi się czytać wszystkiego (no dobra przeczytałem tylko posty sic), ale gdyby była możliwość wyłączenia bójek (również my nie możemy wtedy nikogo zaatakować + wykluczenie z iś) z możliwością zmiany co tydzień to chyba było by całkiem przyjemne.

Wrzuciłoby się przed pierwszą lokacją z bójkami jakiegoś umierającego wojownika (czy coś w ten deseń) który uświadomiłby nowego gracza o możliwości "zabezpieczenia się" przed atakami, wraz z przyjęciem konsekwencji (tak to, te podane w pogrubionej czcionce).

Tylko w wyżej opisanych przypadkach trzeba by włączyć bójki na każdej mapie poza miastem i ważnych miejscach dla fabuły (czyli tylko tam gdzie walczymy z bossami).

ja za takie coś podziękuję, chcę iść sb poexpić, muszę włączyć zabezpieczenie, więc przez tydzień nie mogę walczyć w bójkach, do tego odpada mi iś. pff.

damianxp
29-04-2016, 12:41
Jeżeli nie chcesz bójkować to exp tam, gdzie nie da się atakować.
Najlepsze expowiska są na bójkowej ;)

Rebellious
29-04-2016, 13:33
serio? z kolegami już nie możecie się bójkować? pff. Ile razy ze znajomymi walczyliśmy.


ja za takie coś podziękuję, chcę iść sb poexpić, muszę włączyć zabezpieczenie, więc przez tydzień nie mogę walczyć w bójkach, do tego odpada mi iś. pff.


no wiesz, walki z kolegami to nie to samo co walki z wrogami, nie lubię walk "dla beki" ogólnie, bo to nawet nie bójki.


a pomysł leonardo spoko, akurat dla takich ludzi co nie chodzą na iś, bo ci co chodzą na iś to przeważnie lubią być atakowani, lub nikt ich nie atakuje ze względu na ich "wysokośćxd"

Clover
29-04-2016, 15:31
no wiesz, walki z kolegami to nie to samo co walki z wrogami, nie lubię walk "dla beki" ogólnie, bo to nawet nie bójki.


a pomysł leonardo spoko, akurat dla takich ludzi co nie chodzą na iś, bo ci co chodzą na iś to przeważnie lubią być atakowani, lub nikt ich nie atakuje ze względu na ich "wysokośćxd"

pomysł leonardo to
"Tylko w wyżej opisanych przypadkach trzeba by włączyć bójki na każdej mapie poza miastem i ważnych miejscach dla fabuły (czyli tylko tam gdzie walczymy z bossami)."
TO mi się w jego pomyśle nie podoba

- - - - - - - - - -


Jeżeli nie chcesz bójkować to exp tam, gdzie nie da się atakować.
Najlepsze expowiska są na bójkowej ;)

Diablice...

Koridor
29-04-2016, 18:56
Krwawa Godzina.
Aktywuje się losowo co jakiś czas. 3-6 razy w tygodniu. (z wyłączeniem niektórych skrajnych godzin, ew. losuje dzień i godzinę z ustawionej puli)
Wszyscy gracze (z 20+ lvl) w grze dostają powiadomienie, o tym, że nad Arkadię nadciągają czerwone chmury. Źle to wróży. Za 5 min wszystko zostanie pogrążone w czerwonych odcieniach.
-Bójki możliwe wszędzie poza miastami. (możliwe również tam gdzie bossowie, z wyjątkiem miejsc z blokadą dialogową na bójki)
-Limit nieaktywny dla graczy 20+.
-Drop golda x2 dla bójek z tych samych przedziałów (nie w przypadku nieistnienia podstawowego limitu dla danej walki).

Oczywiście HUD wokół mapy przybiera krwawe odcienie i ozdoby, aby każdy wiedział co się święci.

==
A tak poza tym to trzeba chyba czekać na gildie i prawdopodobnie powiązane z nimi wojny - pewnie możliwość atakowania dosłownie każdego członka wrogiej frakcji.

Clover
29-04-2016, 19:21
Krwawa Godzina.
Aktywuje się losowo co jakiś czas. 3-6 razy w tygodniu. (z wyłączeniem niektórych skrajnych godzin, ew. losuje dzień i godzinę z ustawionej puli)
Wszyscy gracze (z 20+ lvl) w grze dostają powiadomienie, o tym, że nad Arkadię nadciągają czerwone chmury. Źle to wróży. Za 5 min wszystko zostanie pogrążone w czerwonych odcieniach.
-Bójki możliwe wszędzie poza miastami. (możliwe również tam gdzie bossowie, z wyjątkiem miejsc z blokadą dialogową na bójki)
-Limit nieaktywny dla graczy 20+.
-Drop golda x2 dla bójek z tych samych przedziałów (nie w przypadku nieistnienia podstawowego limitu dla danej walki).

Oczywiście HUD wokół mapy przybiera krwawe odcienie i ozdoby, aby każdy wiedział co się święci.

==
A tak poza tym to trzeba chyba czekać na gildie i prawdopodobnie powiązane z nimi wojny - pewnie możliwość atakowania dosłownie każdego członka wrogiej frakcji.

a byłaby możliwość ogarnięcia, by bójki nie MUSIAŁY być rankingowe?
poza tym, krwawa godzina, ostrzeżenie, że za 5 minut się zacznie, ok, ale co z tymi, którzy zalogują się w trakcie tej krwawej godziny?

Koridor
29-04-2016, 19:31
a byłaby możliwość ogarnięcia, by bójki nie MUSIAŁY być rankingowe?
Implementacja tego wszystkiego byłaby z pewnością trudna, ale mimo wszystko możliwa do zrobienia.
Wymaga to sporego nakładu pracy :P Konkretniej: dodanie możliwości wyjątku globalnego do limitu na zakres poziomów bójkowych, to samo w przypadku limitu na mapy. Podobnie do golda za bójki spełniające dane wymagania.


poza tym, krwawa godzina, ostrzeżenie, że za 5 minut się zacznie, ok, ale co z tymi, którzy zalogują się w trakcie tej krwawej godziny?
Takie osoby też mogą dostać powiadomienie po wejściu do gry (choć to już może być trudniejsze w znośnej formie). Poza tym zmieniony HUD byłby tą "informacją". Ew. sam HUD, ktoś się zainteresuje to będzie wiedział co on oznacza.

Tak na serio to nikłe są szanse na to - troszkę z tym roboty (ze strony Tomiego/Jacka), a napisałem, bo akurat przyszło mi do głowy ;d

Rebellious
29-04-2016, 19:55
Krwawa Godzina.
Aktywuje się losowo co jakiś czas. 3-6 razy w tygodniu. (z wyłączeniem niektórych skrajnych godzin, ew. losuje dzień i godzinę z ustawionej puli)
Wszyscy gracze (z 20+ lvl) w grze dostają powiadomienie, o tym, że nad Arkadię nadciągają czerwone chmury. Źle to wróży. Za 5 min wszystko zostanie pogrążone w czerwonych odcieniach.
-Bójki możliwe wszędzie poza miastami. (możliwe również tam gdzie bossowie, z wyjątkiem miejsc z blokadą dialogową na bójki)
-Limit nieaktywny dla graczy 20+.
-Drop golda x2 dla bójek z tych samych przedziałów (nie w przypadku nieistnienia podstawowego limitu dla danej walki).

Oczywiście HUD wokół mapy przybiera krwawe odcienie i ozdoby, aby każdy wiedział co się święci.

==
A tak poza tym to trzeba chyba czekać na gildie i prawdopodobnie powiązane z nimi wojny - pewnie możliwość atakowania dosłownie każdego członka wrogiej frakcji.

Zaaaaaaaaaaaaa, można by pogodzić poglądy wszystkich wtedy.

proskiler
29-04-2016, 20:03
Co jest nie tak z bójkami rankingowymi? Lepiej właśnie jakby można atakować graczy z niższym rankingiem (oczywiście w zasięgu) i bez możliwości wzywania pomocy. Chyba, że chodzi ci o to jak atakujesz, żeby była dodatkowa opcja?

Clover
29-04-2016, 20:27
Co jest nie tak z bójkami rankingowymi? Lepiej właśnie jakby można atakować graczy z niższym rankingiem (oczywiście w zasięgu) i bez możliwości wzywania pomocy. Chyba, że chodzi ci o to jak atakujesz, żeby była dodatkowa opcja?

dokładnie, dodatkowa opcja, często z kolegami chcemy się ponaparzać w tvt bójkowym, ale ranking kilku zmusza nas do "omijania" wymuszenia bójek rankingowych

Dorek
29-04-2016, 20:38
Krwawa Godzina.
Aktywuje się losowo co jakiś czas. 3-6 razy w tygodniu. (z wyłączeniem niektórych skrajnych godzin, ew. losuje dzień i godzinę z ustawionej puli)
Wszyscy gracze (z 20+ lvl) w grze dostają powiadomienie, o tym, że nad Arkadię nadciągają czerwone chmury. Źle to wróży. Za 5 min wszystko zostanie pogrążone w czerwonych odcieniach.
-Bójki możliwe wszędzie poza miastami. (możliwe również tam gdzie bossowie, z wyjątkiem miejsc z blokadą dialogową na bójki)
-Limit nieaktywny dla graczy 20+.
-Drop golda x2 dla bójek z tych samych przedziałów (nie w przypadku nieistnienia podstawowego limitu dla danej walki).

Oczywiście HUD wokół mapy przybiera krwawe odcienie i ozdoby, aby każdy wiedział co się święci.

==
A tak poza tym to trzeba chyba czekać na gildie i prawdopodobnie powiązane z nimi wojny - pewnie możliwość atakowania dosłownie każdego członka wrogiej frakcji.

w końcu jakiś konkretny pomysł. podoba mi się to

super wojownik
29-04-2016, 20:56
Krwawa Godzina.
Aktywuje się losowo co jakiś czas. 3-6 razy w tygodniu. (z wyłączeniem niektórych skrajnych godzin, ew. losuje dzień i godzinę z ustawionej puli)
Wszyscy gracze (z 20+ lvl) w grze dostają powiadomienie, o tym, że nad Arkadię nadciągają czerwone chmury. Źle to wróży. Za 5 min wszystko zostanie pogrążone w czerwonych odcieniach.
-Bójki możliwe wszędzie poza miastami. (możliwe również tam gdzie bossowie, z wyjątkiem miejsc z blokadą dialogową na bójki)
-Limit nieaktywny dla graczy 20+.
-Drop golda x2 dla bójek z tych samych przedziałów (nie w przypadku nieistnienia podstawowego limitu dla danej walki).

Oczywiście HUD wokół mapy przybiera krwawe odcienie i ozdoby, aby każdy wiedział co się święci.

==
A tak poza tym to trzeba chyba czekać na gildie i prawdopodobnie powiązane z nimi wojny - pewnie możliwość atakowania dosłownie każdego członka wrogiej frakcji.

Może być. Pomysł nawet fajny

damianxp
29-04-2016, 22:10
Koridor fajny pomysł, ale Admini by musieli się przyłożyć, np, mogło by to się pojawiać w godzinach od 11-23 (Losowo) I trwały by przykładowo godzinę :D
Lub dwie, zobaczy jak to wyjdzie. Na pewno gra po tym zyskała by większe uznanie wśród ''bójkowców''

Tomi
29-04-2016, 23:37
Pomysł Koridora OK bardziej jako "mini-event" (bez bajerków/ozdobników nawet w zasięgu wykonania), natomiast jeśli chodzi o bójki "na co dzień" to podtrzymuję pomysł mapki-bójkowni ze specjalnymi zasadami, ale jest to kwestia czego tak naprawdę brakuje "bójkowiczom":

1) walk bójkowych pomiędzy sobą bez żadnych limitów - poziomowych, rankowych, ze zmodyfikowanym dropem złota, być może nawet dropem innych rzeczy + wspólnego wyznaczonego miejsca do zbiórek.

2) możliwości łapania przypadkowych osób z dużo niższym lv - łatwa zdobycz z minimalnym ryzykiem

Jeśli numer 1 jest prawdziwy i zadeklarujecie, że chętnie byście na taką mapkę wchodzili bez względu na ryzyko, chociażby dla zabawy, wiedząc, że może zaatakować Was tam każdy, nawet z dużą przewagą poziomów - to możemy pociągnąć temat, ustalić dokładniej zasady, np. że wchodząc trzeba mieć ileś tam złota (aby nie wchodziły osoby co nic nie mogą stracić), jakie mnożniki stawek, co innego można stracić itp. Nawet taka opcja jak strata 1 z założonego EQ - duże ryzyko, niekoniecznie najmocniejsze eq by wtedy ludzie brali.

Jeśli jednak "zainteresowani" nie będą tam wchodzili (bo tak naprawdę nie chcą dużego ryzyka) to po prostu ta mapka będzie świeciła pustkami (przypadkowi gracze tam przecież nie wejdą) - wtedy nie ma sensu jej robić.

krulowa coco
30-04-2016, 00:11
a ta mapka by wyglądała tak że to jest np. Opuszczone miasto w którym wszyscy są skłóceni Jedyne Miasto w którym nie ma zasad byłyby spalone domy itp. i zanim sie tam wejdzie żeby było ostrzenie przed zagrożeniem !!! :D

Rebellious
30-04-2016, 09:04
Pomysł Koridora OK bardziej jako "mini-event" (bez bajerków/ozdobników nawet w zasięgu wykonania), natomiast jeśli chodzi o bójki "na co dzień" to podtrzymuję pomysł mapki-bójkowni ze specjalnymi zasadami, ale jest to kwestia czego tak naprawdę brakuje "bójkowiczom":

1) walk bójkowych pomiędzy sobą bez żadnych limitów - poziomowych, rankowych, ze zmodyfikowanym dropem złota, być może nawet dropem innych rzeczy + wspólnego wyznaczonego miejsca do zbiórek.

2) możliwości łapania przypadkowych osób z dużo niższym lv - łatwa zdobycz z minimalnym ryzykiem

Jeśli numer 1 jest prawdziwy i zadeklarujecie, że chętnie byście na taką mapkę wchodzili bez względu na ryzyko, chociażby dla zabawy, wiedząc, że może zaatakować Was tam każdy, nawet z dużą przewagą poziomów - to możemy pociągnąć temat, ustalić dokładniej zasady, np. że wchodząc trzeba mieć ileś tam złota (aby nie wchodziły osoby co nic nie mogą stracić), jakie mnożniki stawek, co innego można stracić itp. Nawet taka opcja jak strata 1 z założonego EQ - duże ryzyko, niekoniecznie najmocniejsze eq by wtedy ludzie brali.

Jeśli jednak "zainteresowani" nie będą tam wchodzili (bo tak naprawdę nie chcą dużego ryzyka) to po prostu ta mapka będzie świeciła pustkami (przypadkowi gracze tam przecież nie wejdą) - wtedy nie ma sensu jej robić.

Taak, na bank będzie dużo ludzi na tej mapie. Ale fajnie by było (moim zdaniem) jakby były tam zabronione walki o rank, zawsze można byłoby dać SOS. Co do kasy, to chyba nikomu aż tak na jej zysku nie zależy, więc chyba wystarczyłoby jakieś 10, czy 20k.

Dorek
30-04-2016, 11:03
Jak dla mnie spoko. ale nie lepiej zrobić takiej mapy w stylu igrzysk śmierci ? czyli gdy atakujemy nie ma czasu na przygotowanie i każdy może wbić bez akceptacji drugiej osoby. Wtedy będzie lepiej żeby nikt nie trzymał 1v1.

Rebellious
30-04-2016, 13:14
Jak dla mnie spoko. ale nie lepiej zrobić takiej mapy w stylu igrzysk śmierci ? czyli gdy atakujemy nie ma czasu na przygotowanie i każdy może wbić bez akceptacji drugiej osoby. Wtedy będzie lepiej żeby nikt nie trzymał 1v1.

Też uważam, że byłoby lepiej.

Clover
30-04-2016, 19:34
Pomysł Koridora OK bardziej jako "mini-event" (bez bajerków/ozdobników nawet w zasięgu wykonania), natomiast jeśli chodzi o bójki "na co dzień" to podtrzymuję pomysł mapki-bójkowni ze specjalnymi zasadami, ale jest to kwestia czego tak naprawdę brakuje "bójkowiczom":

1) walk bójkowych pomiędzy sobą bez żadnych limitów - poziomowych, rankowych, ze zmodyfikowanym dropem złota, być może nawet dropem innych rzeczy + wspólnego wyznaczonego miejsca do zbiórek.

2) możliwości łapania przypadkowych osób z dużo niższym lv - łatwa zdobycz z minimalnym ryzykiem

Jeśli numer 1 jest prawdziwy i zadeklarujecie, że chętnie byście na taką mapkę wchodzili bez względu na ryzyko, chociażby dla zabawy, wiedząc, że może zaatakować Was tam każdy, nawet z dużą przewagą poziomów - to możemy pociągnąć temat, ustalić dokładniej zasady, np. że wchodząc trzeba mieć ileś tam złota (aby nie wchodziły osoby co nic nie mogą stracić), jakie mnożniki stawek, co innego można stracić itp. Nawet taka opcja jak strata 1 z założonego EQ - duże ryzyko, niekoniecznie najmocniejsze eq by wtedy ludzie brali.

Jeśli jednak "zainteresowani" nie będą tam wchodzili (bo tak naprawdę nie chcą dużego ryzyka) to po prostu ta mapka będzie świeciła pustkami (przypadkowi gracze tam przecież nie wejdą) - wtedy nie ma sensu jej robić.

Trochę przesadzasz Tomi, gracze chcą bójek bez względu na ryzyko, owszem, ale mało kto chce bójek dla nieograniczonego ryzyka. Myślę, że jeśli by było duże ryzyko, to ta lokacja by stała się kolejnymi IŚ, gdzie zorganizowana grupa osób wybija wszystkich między innymi przez saboty, zgarniając ich eq dla siebie. Wtedy na pewno taka lokacja nie będzie popularna. (a kolejne ograniczenia sabotów są bezsensowne)
Natomiast zwykła lokacja bójkowa, ale bez ograniczeń poziomowych/rankowych mogłaby być popularniejsza moim zdaniem.

Madara
30-04-2016, 19:50
Dorek, i wtedy w ciul sabotów by było jak bez akceptacji kogoś, bezsensu takie coś bo skarżyć sie będą.

Tomi
30-04-2016, 22:25
Trochę przesadzasz Tomi, gracze chcą bójek bez względu na ryzyko, owszem, ale mało kto chce bójek dla nieograniczonego ryzyka. Myślę, że jeśli by było duże ryzyko, to ta lokacja by stała się kolejnymi IŚ, gdzie zorganizowana grupa osób wybija wszystkich między innymi przez saboty, zgarniając ich eq dla siebie. Wtedy na pewno taka lokacja nie będzie popularna. (a kolejne ograniczenia sabotów są bezsensowne)
Natomiast zwykła lokacja bójkowa, ale bez ograniczeń poziomowych/rankowych mogłaby być popularniejsza moim zdaniem.

Co do tego nieograniczonego ryzyka miałem na myśli po prostu ryzyko jakie funkcjonuje, gdy nie ma limitów dla bójek. A dodatkowe zasady są do ustalenia - czy ma być to na ogólnych zasadach, czy jakieś większe dropy, czy wymaganie posiadania złota przy wejściu, czy drop EQ, czy brak ograniczeń w wyrównaniu poziomowym stron, czy zawsze pomoc - nawet jak w zasięgu ranku, czy może brak walk o rank, czy akceptacja dołączenia itp. Musicie się po prostu określić - najpierw czy to w ogóle ma sens, potem jak dokładnie ma działać, aby miało sens.

Clover
30-04-2016, 22:45
Co do tego nieograniczonego ryzyka miałem na myśli po prostu ryzyko jakie funkcjonuje, gdy nie ma limitów dla bójek. A dodatkowe zasady są do ustalenia - czy ma być to na ogólnych zasadach, czy jakieś większe dropy, czy wymaganie posiadania złota przy wejściu, czy drop EQ, czy brak ograniczeń w wyrównaniu poziomowym stron, czy zawsze pomoc - nawet jak w zasięgu ranku, czy może brak walk o rank, czy akceptacja dołączenia itp. Musicie się po prostu określić - najpierw czy to w ogóle ma sens, potem jak dokładnie ma działać, aby miało sens.

mhm, no dobra, no to teraz to ma większy sens, ankieta by się przydała jakaś, by poznać opinię graczy, a potem szereg ankiet, dotyczących tych zasad, jeśli przejdzie

damianxp
30-04-2016, 23:45
Raczej obawia mnie to, że na tej mapie faktycznie może być mało graczy.
Ale wpadłem na coś jeszcze, za wygrane moglibyśmy otrzymywać takie prezenciki jak na IS :)
Co o tym myślicie ? :)

Kim Chi
30-04-2016, 23:49
Raczej obawia mnie to, że na tej mapie faktycznie może być mało graczy.
Ale wpadłem na coś jeszcze, za wygrane moglibyśmy otrzymywać takie prezenciki jak na IS :)
Co o tym myślicie ? :)

To, że znajomi oddawaliby sobie walki.

damianxp
30-04-2016, 23:52
Trzeba jeszcze zachęcić graczy, by wzięli w tym udział :)
Prezenty były by np. za używanie przedmiotów specjalnych, jeszcze dodać do tej mapki anty-sabot i Gra gitara :D

Clover
30-04-2016, 23:57
Trzeba jeszcze zachęcić graczy, by wzięli w tym udział :)
Prezenty były by np. za używanie przedmiotów specjalnych, jeszcze dodać do tej mapki anty-sabot i Gra gitara :D

tylko nie anty-sabot!
On strasznie utrudnia grę w momentach nieszablonowych.

damianxp
30-04-2016, 23:59
Ale jeżeli będzie można wbijać bez akceptacji to będą saboty i taka gra będzie do dupy :c

Clover
01-05-2016, 00:02
Ale jeżeli będzie można wbijać bez akceptacji to będą saboty i taka gra będzie do dupy :c

lepszy sabot, którego można szybko wybić, niż sabot, który zmarnuje wszystkie miksy życia na pełnym hp

W sumie racja. ale przeciwnicy będą go leczyć,
Więc na jedno wyjdzie.
chyba, że we 3 go uderzycie, wtedy może go dobijecie.
A teraz skończmy tą dyskusję, bo robi się spam

damianxp
01-05-2016, 00:11
W sumie racja. ale przeciwnicy będą go leczyć,
Więc na jedno wyjdzie.

- - - - - - - - - -

Spam się z tego nie robi, to jest dyskusja, poza tym mało graczy pada na 3 ciosy :q

Lisu aka wróciłem
01-05-2016, 00:26
W sumie racja. ale przeciwnicy będą go leczyć,
Więc na jedno wyjdzie.

- - - - - - - - - -

Spam się z tego nie robi, to jest dyskusja, poza tym mało graczy pada na 3 ciosy :q

Większość na dwa, w bójkach szczególnie. Sabota w przeciwnej drużynie się nie leczy, bo się nie opłaca (nie wiem nawet czy można na antysabocie). I jest to spam, bo Wasze posty mają wyjątkowo mało wspólnego z tematem.

Propozycja Koridora mi się podoba, ale chyba nierealna, nie chodzi o samo wykonanie, tylko o działanie. Ustalona godzina jest bez sensu, bo walczący powalczą, ale mogą powalczyć w tym składzie o każdej innej porze, z drugiej strony nieustalona godzina -> mniej uczestników. Propozycja Tomiego nic nie zmienia, jakiekolwiek ustalenia w sprawie bójek automatycznie bójki psują, w mfo gra za mało graczy, wszyscy się znają, z tego się zrobi zwykłe ustawione tvt, czyli to co można zrobić już teraz, raz na rok wejdzie tam ktoś nowy, zabiją go trzy razy i więcej nie wejdzie.

damianxp
04-05-2016, 15:55
jednak lepsza była by pora bójkowa, że wszędzie można atakować poza miastem.
W sumie dla graczy pod fabułę można by robić że od 8:00-9:59 nie da się atakować na bójkowych i wszyscy zadowoleni :)

NieZabijajMnie
04-05-2016, 16:11
jednak lepsza była by pora bójkowa, że wszędzie można atakować poza miastem.
W sumie dla graczy pod fabułę można by robić że od 8:00-9:59 nie da się atakować na bójkowych i wszyscy zadowoleni :)

Czemu takie beznadziejne godziny? Dużo graczy nie ma limitu który im pozwoli wchodzić wyexpić na zapas w weekendy, a chodzą do szkoły/ pracy codziennie na 8.
Zróbcie sobie tą mapkę i tak mało kto tam będzie. Nikt nie chce podbudowywać czyjegoś ego w nierównej walce. Więc wyjdzie na to samo co teraz czyli dużo mapek, a mało chętnych. Macie gdzie łapać graczy tylko boicie się to wykorzystać, bo to nie są niskie lev tylko równy lev przeciwnik. Nawet jak powstanie ta mapa to nie będzie chętnych spośród osób z lev poniżej maxa, chyba że takie co chcą potrollować. Sztuka dla sztuki. Pokażcie najpierw że potraficie wykorzystać to co jest zanim poprosicie o więcej.

damianxp
04-05-2016, 16:21
w sumie godziny do ustalenia, napisałem tak dla przykładu :)
W sumie czekam też na godziny co do pory gdzie da się łapać wszędzie tylko nie w miastach, bo mapka bójkowa nie ma większego sensu, za pewne nikt nie będzie tam chodził :/

Clover
04-05-2016, 17:36
w sumie godziny do ustalenia, napisałem tak dla przykładu :)
W sumie czekam też na godziny co do pory gdzie da się łapać wszędzie tylko nie w miastach, bo mapka bójkowa nie ma większego sensu, za pewne nikt nie będzie tam chodził :/

nikt nie będzie chodził na bójkową, ale jak wszędzie będą bójki, to ludzie na pewno będą z chęcią walczyć.
"Do not use" Logic.

Toborn
08-05-2016, 19:23
Można ankietę zrobić...

Magician
08-05-2016, 23:19
Według mnie warto poczekać na gildie, może one coś wreszcie wprowadzą, tvt aktualnie poza iś to jakaś totalna masakra, punkty rankingowe drużyn są totalnie bezużyteczne, nie ma po co walczyć pojedynków, bo nic nie dają choćby to, że jakaś drużyna jest na 1 miejscu, mam nadzieję, że gildie będą na prawdę czymś co pobudzi walki tvt i zachęci graczy, że warto walczyć, właśnie dlatego jest małe zainteresowanie, bo nic z tego nie ma w porównaniu do pvp, gdzie zgarnia się mnóstwo żetonów, co do ograniczeń może i są słuszne, ale tvt obecnie nie istnieje poza iś, które są zaledwie raz na tydzień, jak ktoś gra tylko dla fabuły to jego sprawa, ale wszyscy powinni być zadowoleni, bo jak już pare osób wspominało to nie każdemu chce się tylko codziennie i na okrągło bić te samy mini bossy, zbierać jakieś muszelki i wyczekiwać tylko na update i na kolejne mini, prócz wprowadzenia gildii, powinny być też organizowane ''poważne'' turnieje tvt z poważnymi nagrodami, co myślę, że jeszcze bardziej zachęci graczy do walk tvt

damianxp
09-05-2016, 11:00
niestety Ci którzy czekają na gildie, się rozczarują ponieważ powstaną za 10 lat :/
Administracja od początku gry mówiła że będą gildię, lata mijają i nic się nie dzieje.
Do dupy z taką administracją.
Wszystko za wolno się dzieje!

Clover
09-05-2016, 11:35
Można ankietę zrobić...

ja już stworzyłem jedną ankietę związaną z bójkami
https://forum.mfo3.pl/showthread.php?33091-Pomys%C5%82-Tomiego

niestety Ci którzy czekają na gildie, się rozczarują ponieważ powstaną za 10 lat :/
Administracja od początku gry mówiła że będą gildię, lata mijają i nic się nie dzieje.
Do dupy z taką administracją.
Wszystko za wolno się dzieje!

A ty myślisz, że admini nie mają nic do roboty?
na pewno gildie też są po trochu robione, jednakże nie oczekuj, że zostaną stworzone błyskawicznie, skoro admini robią wszystko naraz.