PDA

Zobacz pełną wersję : coś nowego



harry pot
20-04-2016, 20:27
mam propozycje by po wygraniu z jakim bossem moglibyśmy dostawać srebrne figurki niehandlowe takie na pamiątke zgodne ze kształtem danego bossa

mam nadzieje że przejdzie



uszanowanko-harry pot

CloudNine
20-04-2016, 20:58
Pamiątkę masz w raportach :v

Clover
20-04-2016, 21:01
mam propozycje by po wygraniu z jakim bossem moglibyśmy dostawać srebrne figurki niehandlowe takie na pamiątke zgodne ze kształtem danego bossa

mam nadzieje że przejdzie



uszanowanko-harry pot

raport ci nie wystarczy? nie ma sensu srebrnych figurek tworzyć, tylko by zaśmiecały przedmioty, bo nie są czymś wyjątkowym, skoro każdy by takie miał.

Hubiot
20-04-2016, 23:03
Jak chcesz pamiątkę z mini to masz od tego karty. Mają wzór danego potwora, a nawet krótki opis

lewik magik
21-04-2016, 06:40
zgadzam się z kolegami matissimosem i xani. Nie są potrzebne.

Anastazjen
25-04-2016, 14:31
ja jestem na nie

ZXCV
25-04-2016, 14:35
Ja też jestem na nie. To głupie i niepotrzebne. Nie przejdzie.

About
25-04-2016, 14:48
emmm już jest - karty

Anastazjen
25-04-2016, 14:49
emmm już jest - karty

no tak,ale one rzadko lotają

ZXCV
25-04-2016, 14:52
emmm już jest - karty
No ale kart z bossów się nie dostaje.

Lampucera
25-04-2016, 18:59
Sądzę, że to by był kolejny "śmieć", na który można by było tylko patrzeć.
Na nie

Hide
25-04-2016, 20:24
Ale wy jesteście jak dzieci z podstawówki - jedno coś powie i wszyscy murem za nim, albo po prostu powtarzacie jego słowa.
Fakt, brzmi jak kolejna bezsensowna propozycja. Ale ja coś w niej widzę. Może niekoniecznie ze srebra(czy też posrebrzane) ale drewniane. Taką figurkę postać "wystrugiwała by sobie" po zwycięskiej walce. Ona lądowała by w naszej karcie osiągnięć. Szczególnie widowiskowo by wyglądały z bossami takimi jak te z areny Devos. W przyszłości pewnie będzie więcej wymagających bossów to ta kolekcja byłaby trudniejsza do uzupełnienia.

Ale to wiąże się to z dużym nakładem pracy, i to wszystko dla zmiany klimatycznej.

Sam pomysł postaci zaklinającej dusze zmarłych przeciwników w drewnianych figurkach brzmi co najmniej świetnie. Zapamiętajcie to, kiedyś ktoś to opatentuje :)

Gdyby miały jakąś dodatkową funkcję, jak np. Wywołanie "ducha" i zasymulowanie walki z tym bossem(bez nagród, doświadczenia i tracenia mikstur) to byłyby jeszcze ciekawsze.

tosenevrati
25-04-2016, 20:33
Szczególnie widowiskowo by wyglądały z bossami takimi jak te z areny Devos. W przyszłości pewnie będzie więcej wymagających bossów to ta kolekcja byłaby trudniejsza do uzupełnienia.


Albo pójść o krok dalej i figurka bossa wpadałaby w czyjeś łapki za pokonanie go na określonym lvl - mogłaby nawet mieć różne kolory jak medal (absolutny rekordzista dostawałby złoty)

Lisu aka wróciłem
25-04-2016, 20:36
Ale wy jesteście jak dzieci z podstawówki - jedno coś powie i wszyscy murem za nim, albo po prostu powtarzacie jego słowa.
Fakt, brzmi jak kolejna bezsensowna propozycja. Ale ja coś w niej widzę. Może niekoniecznie ze srebra(czy też posrebrzane) ale drewniane. Taką figurkę postać "wystrugiwała by sobie" po zwycięskiej walce. Ona lądowała by w naszej karcie osiągnięć. Szczególnie widowiskowo by wyglądały z bossami takimi jak te z areny Devos. W przyszłości pewnie będzie więcej wymagających bossów to ta kolekcja byłaby trudniejsza do uzupełnienia.

Ale to wiąże się to z dużym nakładem pracy, i to wszystko dla zmiany klimatycznej.

Sam pomysł postaci zaklinającej dusze zmarłych przeciwników w drewnianych figurkach brzmi co najmniej świetnie. Zapamiętajcie to, kiedyś ktoś to opatentuje :)

Gdyby miały jakąś dodatkową funkcję, jak np. Wywołanie "ducha" i zasymulowanie walki z tym bossem(bez nagród, doświadczenia i tracenia mikstur) to byłyby jeszcze ciekawsze.

Gdyby ostatnia kwestia w istocie miała realne szanse na pojawienie się (pewnie po panelu GM), to ta propozycja miałaby jakikolwiek sens, tylko że gdyby babcia miała wąsy, to by była dziadkiem. Kiedy każdy bez wyjątku posiada jakiś przedmiot kolekcjonerski (bo w tym wypadku tak będzie, bo inaczej być nie może), to tak jakby nikt go nie posiadał. Czyli po co wprowadzać coś, co wyjątkowo mocno nic nie zmieni, lepiej tego nie wprowadzać, a zająć się czymś innym, czymkolwiek. Nie ważne, że dodanie tej propozycji to zwyczajne podoklepywanie kilku itemków i przypisanie ich od bossów w postaci stuprocentowego loota, nie opłaca się tego robić, bo to bez sensu.

Hide
25-04-2016, 20:45
Gdyby ostatnia kwestia w istocie miała realne szanse na pojawienie się (pewnie po panelu GM), to ta propozycja miałaby jakikolwiek sens, tylko że gdyby babcia miała wąsy, to by była dziadkiem. Kiedy każdy bez wyjątku posiada jakiś przedmiot kolekcjonerski (bo w tym wypadku tak będzie, bo inaczej być nie może), to tak jakby nikt go nie posiadał. Czyli po co wprowadzać coś, co wyjątkowo mocno nic nie zmieni, lepiej tego nie wprowadzać, a zająć się czymś innym, czymkolwiek. Nie ważne, że dodanie tej propozycji to zwyczajne podoklepywanie kilku itemków i przypisanie ich od bossów w postaci stuprocentowego loota, nie opłaca się tego robić, bo to bez sensu.

Idąc twoim tokiem myślenia - po co zbierać karty skoro inni też mogą je mieć?

Chodziło mi tylko o podkreślenie tego, że z odrobiną wyobraźni* da się ze średniej propozycji coś wyciągnąć.





*Moja zanikła w wieku 16 lat..

Lisu aka wróciłem
25-04-2016, 21:02
Idąc twoim tokiem myślenia - po co zbierać karty skoro inni też mogą je mieć?

Chodziło mi tylko o podkreślenie tego, że z odrobiną wyobraźni* da się ze średniej propozycji coś wyciągnąć.





*Moja zanikła w wieku 16 lat..

Nie, to nie jest mój tok myślenia, karty są ok, bo to że każdy MOŻE (słowo klucz) je mieć, to nie znaczy, że każdy będzie je miał. A ta propozycja zakłada, że każdy będzie miał te figurki, czy co by to nie było, bo żeby iść dalej trzeba pokonywać bossów.

@down: tak, są również ludzie którzy nie osiągają w grze 10 lvla, czy to znaczy że gra nie powinna być rozwijana powyżej, bo jedna na sto (liczba z dupy, nie ważna) osób z tego nie skorzysta? dobry argument.

Harutotte
25-04-2016, 21:21
A ta propozycja zakłada, że każdy będzie miał te figurki, czy co by to nie było, bo żeby iść dalej trzeba pokonywać bossów.

Są bossy nieobowiązkowe.

Baldurs
26-04-2016, 00:26
Są bossy nieobowiązkowe.

Ale zazwyczaj każdy je bije.

Hide
26-04-2016, 19:44
Ale zazwyczaj każdy je bije.

Arena Devos.

Clover
26-04-2016, 20:29
Arena Devos.

w Nordii to będą cienioki, nie licząc zapobiegliwości

harry pot
29-04-2016, 16:26
ludzie troche wyobraźni- jakby były karty z bossów nie dodawałbym- jak ludzie chcą to może być tak że nie każdy by je miał np. 25% tylko jakby było troche więcej szans ;)

Łukasz
04-05-2016, 17:53
na nie

sebios
04-05-2016, 18:01
jak dla mnie to bez sensu,karty wystarczą.

harry pot
06-05-2016, 15:00
czy są karty z bossów ? no właśnie


a gdyby coś wyjątkowego coś ciekawszego można by było zsdobywać różnokolorowe pozłacane srebrne bukowe coś wie ile jeszcze ale BY BYŁY

Elitek
06-05-2016, 15:20
Absolutnie na nie! Nie ma co marnować czasu na jakieś durne figurki tylko lepiej się zająć samą grą. Na pamiątkę masz raport.

Belnel
06-05-2016, 20:40
Jak dla mnie mogły by dropić z bossów karty kolekcjonerskie ze 100% możliwością dropu, myślę że te karty zachęciły by "zbieraczy" do spróbowania zabicia bossa na swoim poziomie nie czekając na upka ;P

Candence
16-07-2016, 20:25
Je też jestem za kartami. Byłyby one widoczne dla innych graczy tak samo jak karty potworów, tyle że byłyby typem niehandlowym.

Nattat
16-07-2016, 20:27
To może lepiej by było otrzymywać z każdego pokonanego bossa kartę widoczną dla innych graczy, taką jak z minibossów itp. jako dowód pokonania bossa.

*Kaszl Kaszl* Raporty *Kaszl Kaszl*

JaProTyDno
17-07-2016, 17:54
Jak dla mnie mogły by dropić z bossów karty kolekcjonerskie ze 100% możliwością dropu, myślę że te karty zachęciły by "zbieraczy" do spróbowania zabicia bossa na swoim poziomie nie czekając na upka ;P

Bardzo dobry pomysł. Fajnie by było gdyby to przeszło

Clover
17-07-2016, 21:48
Bardzo dobry pomysł. Fajnie by było gdyby to przeszło

MAM POMYSŁ, KUPUJCIE SB FIOŁKI DONNICZKOWE, PO POKONANIU KAŻDEGO BOSSA!
-_-
Nie rozumiecie, że od tego są raporty?

felekkk
18-07-2016, 12:55
Karta ci już nie starcza ???

LejsoN
27-07-2016, 09:40
Dobre by bylo jakby na figurce byl lvl na ktorym pokonalismy i data wtedy po usunieciu postaci do konca gry bedzie pamiatka ze wygralismy rekordowo jako pierwsi z danym bossem

JaProTyDno
27-07-2016, 10:58
Dobre by bylo jakby na figurce byl lvl na ktorym pokonalismy i data wtedy po usunieciu postaci do konca gry bedzie pamiatka ze wygralismy rekordowo jako pierwsi z danym bossem

Jest ranking.

Platynowy
27-07-2016, 11:21
Kolejna zbędna bezsensowna propozycja. Z czasem zastanawiam się czy każdy powinien mieć prawo dodawać propozycję. (w 95% zaśmiecać forum)