PDA

Zobacz pełną wersję : Przeprojektowanie systemu walk rankingowych w Bitwach drużynowych



damianxp
04-04-2016, 15:23
Dzień dobry, wiem że wielu z was czeka na jakiś upek dla drużyn. Przedstawiam nowy system bitew rankingowych jeśli chodzi o TVT!
Od czegoś trzeba zacząć prawda? :)
Po pierwsze jeżeli chodzi o bójki i pojedynki o rang to Wszycy w walce powinni otrzymywać żetony za tvt na podobnej zasadzie co na pvp.
Ze względu na to iż tvt jest bardziej wymagające niż pvp Przegrani nie otrzymują zmniejszonej liczby żetonów jak w pvp.
Czyli każdy otrzymuje tyle żetonów na ile zasłużył :) Żetony będą otrzymywane za:
- zużycie miksów i miksów specjalnych (np. odnówek)
- Używanie ciekawych zdolności z dobrym skutkiem (Ślepa furia, klątwa czy mgła )
Jeśli się dobrze orientuje to drużyny mają stary ranking pvp (Czyli jak w pvp przed wprowadzeniem lig).
By zapobiec dużym stawkom jak to w tym systemie bywało (Np. o 210 ranku i łapaniu słabszego teamu np. Atakujący team ma 600 pkt a atakowany 400 to jest stawka jak by miał również 600 punktów ;p) Stawki rankingowe jak na razie moim zdaniem powinny być max o 40 punktów (Wiem że drużyny mają mało punktów ale mam nadzieje że to będzie kolejne urozmaicenie rozrywki niż pvp i mini bossy, oraz zachęci innych graczy jeśli chodzi o tvt :D) Dodatkowo powinien być medal w kategorii 1 Miejsce w rankingu drużynowym Który byłby widoczny jak medal na profilu innego gracza, dodatkowo medale mają członkowie drużyny,
Wszystko wygląda podobnie jak w innych kategoriach.
Mam nadzieje że zacznie się złota era drużyn, w końcu od tego trzeba zacząć :)



Jeśli się wam spodobało nie zapomnijcie ocenić tematu

Jeżeli macie swoje pomysły chętnie piszcie, w końcu razem tworzymy tą społeczność zwaną mfo :)

NieZabijajMnie
04-04-2016, 15:33
Używanie zdolności z dobrym skutkiem mi się nie podoba. Bo to zależy od szczęścia nie tylko tego w bazie.

Jak będą gildie to zrobi się to "porządnie" itd.
Najbardziej boję się prowizorek, bo są najtrwalsze :(

Przydałoby się też ograniczenie lev żeby 65lev nie farmiły pkt na 40 lev.

Rebellious
04-04-2016, 15:36
Fakt, ze zdolnościami z dobrym skutkiem trochę przesada, ale reszta propozycji na tak. Może w końcu nie będę musiał atakować grup na plantacjach bójkowych, by sobie zawalczyć...No niby czekamy na areny tvt, ale to pewnie za sto lat, więc fajnie by było jakby ten pomysł wprowadzono, może razem z areną? :)

Piter Piterowskii
04-04-2016, 15:39
No fajny nawet pomysł ciekawie by było nawet ;)

Rebellious
04-04-2016, 15:43
Przydałoby się też ograniczenie lev żeby 65lev nie farmiły pkt na 40 lev.

E tam, kiedyś "farmiono", teraz prawie nikomu już nie zależy na rankingu drużynowym, właśnie dobrze by było te walki tvt trochę ożywić :p

damianxp
04-04-2016, 15:51
Ale przecież jest blokada na ataki i 65 nie może łapnąć osoby z 40lvl (Chyba że multi ale za to jest ban )

Rebellious
04-04-2016, 16:01
Ale przecież jest blokada na ataki i 65 nie może łapnąć osoby z 40lvl (Chyba że multi ale za to jest ban )

Przecież pojedynkiem można walczyć :d Chodzi właśnie o pojedynki. :p

damianxp
04-04-2016, 16:13
Ale jaki 40 poziom by chciał walczyć z 65? xd A za handel rankiem jest przecież ban :D

Dorek
04-04-2016, 16:15
Ale jaki 40 poziom by chciał walczyć z 65? xd A za handel rankiem jest przecież ban :D

ban ? od kiedy ? nikt za to bana nei dostaje...

damianxp
04-04-2016, 16:16
To zacznie admin Dawać albo da limit lvl jak do ataków w bójkach i spokój ;p

Rebellious
04-04-2016, 16:17
Nie każdy wie o tym, że jest ban, a jak mają zapłacone to nawet nie rozmyślają nad tym, zresztą nie wszystko ogarną inni gracze/administracja. :d

- - - - - - - - - -


To zacznie admin Dawać albo da limit lvl jak do ataków w bójkach i spokój ;p

No limit by się na pewno sprawdził, więc najlepsze rozwiązanie.

damianxp
04-04-2016, 16:18
Powinna być chyba większa bo mfo ma coraz większe potrzeby i ewidentnie widać że administracja nie daje już sobie rady w małym składzie z wprowadzeniem wszystkiego na serwer testowy do testowania

Doktor Lewatywa
04-04-2016, 16:52
Jakieś żetony powinny być, ale na pewno nie zwrot 100% dla obu stron bo by co sprytniejsi wyfarmili w jeden dzień milion żetów :D

damianxp
04-04-2016, 17:36
Ale TvT Jest bardziej wymagającą formą walki od pvp ale chociaż przegrani powinni tracić max. 30-10% A nie 50 ;p Bo wtedy opłaca sie tylko wygrywać nawet przegrany czuje się nie doceniony

Rebellious
06-04-2016, 13:41
Dlatego chodzi o to by wygrać za wszelką cenę. :p

damianxp
10-04-2016, 16:37
Nie zawsze da się wygrać :p
Ciekawe czy w ogóle będzie robione coś z teamami, bo może być tak że za naszego życia nawet tego nie dadzą co dopiero mowa o gildiach, itp.
Gra ma słaby end game i dużo graczy odchodzi z tej gry nie wiem czemu administracja praktycznie nic z tym nie robi??
Czyżby im nie zależało na tej produkcji?

damianxp
16-04-2016, 11:25
Odświeżam temat zanim będzie za późno.

Rebellious
02-09-2016, 22:35
I ja odświeżam.

damianxp
08-05-2019, 16:33
Będzie coś z tym tematem robione?
2 lata i nic... Ehh

Clover
08-05-2019, 17:21
Będzie coś z tym tematem robione?
2 lata i nic... Ehh

Na pewno nie będzie robione ze względu na ten temat, więc skończ odkopywać pół forum.

Swoją drogą temat ma 3 lata.

damianxp
08-05-2019, 22:18
Przydało by się ożywić walki TvT. Teraz ciężko zrobić dobrą wyrównaną walkę.