PDA

Zobacz pełną wersję : Propozycja



Wasabi
02-04-2016, 13:00
Siema

Chciałbym zaproponować wam te o to propozycje

1.żeby każda postać miała własną Energie

2. Zeby można było uzupełnić energie pójściem spać :)

About
02-04-2016, 13:08
Siema

Chciałbym zaproponować wam te o to propozycje

1.żeby każda postać miała własną Energie

2. Zeby można było uzupełnić energie pójściem spać :)

1. Gdyby tak było mozna bylo by mieć dwie równe postacie bez żadnego wysiłku więc NA NIE

2. Można by było w jeden dzien miec 65 poziom bez ładowania mf do tego większość graczy ma 1k+ energii i byloby to chore więc NA NIE

- - - - - - - - - -

Polecam zamknąć temat.

Lampucera
02-04-2016, 13:10
Dla mnie gdyby była osobna energia dla każdej postaci, gra straciłaby sens - byłoby za dużo do zrobienia.
Przecież energie trzeba za mfy kupować, więc propozycja nie zgadza się z realiami gry.

Krycha
02-04-2016, 13:15
Energia jest po to przypisana do konta, żeby ludzie nie osiągali przewagi grając na kilka postaci - wtedy muszą odpowiednio rozplanować energię.

Dla mnie pójscie spac, które mogłoby odrobić np. 30 energii dziennie, nie byłoby wielkim problemem (oczywiscie 30/konto, a nie 30/postać). Przez miesiąc wychodzi 900 energii, czyli 2 i trochę dnia ponad by wychodziło. Inaczej tego nie widzę.

Yohi
02-04-2016, 13:29
Energia i tak się odnawia, wiec w jaki sposób byś to widział co idziesz spać i odnawia się 2 razy szybciej?? No i tak jak Krycha napisał jeśli już to nie więcej niż 30 eny na Konto czyli na 10 na postać i postać musiał by mieć np nim 20 lvl na takie coś. Inaczej tego nie widze

Boberak
10-04-2016, 15:07
1. Nieprzemyślane. Zresztą wystarczy bonus za lv postaci, który mam nadzieję że zostaje po usunięciu postaci. Nie wiem, nie próbowałem. Ale powinien żeby nie było jakiejś przewagi 130 eny więcej u starego gracza niż nowego :rolleyes:

2. Tutaj zależy czy byłby na to limit czy nie, ale KONIECZNIE musi być coś za coś. Ja bym to zrobił albo na zasadzie "ulepszenia" karczmy. Np.: można by raz dziennie spać za żetony odnawiając ileś eny natychmiastowo, i były by też droższe potrawy (20K G?) przyspieszające odnawianie się energii na jakiś czas z możliwością żarcia 2 razy dziennie. po wykorzystaniu tego postać po prostu mówi że nie jest głodna/nie chce jej się spać, albo opcja u karczmarki znika do odnowienia. Coś w tym stylu;)
e.w. Można dodać eliksiry energii do kupienia u mistrza areny 3 razy tygodniowo za 25 żetonów, albo do zdropienia z plazmy energetycznej, może nawet za jakieś wymiany.
3. Następnym razem napisz może w temacie czego ta propozycja ma dotyczyć. Np.: Propozycja odnośnie energii, zwiększenie dropów, nowa zakładka na targu itp. ok?