PDA

Zobacz pełną wersję : Walki Grupowe



Mucio
29-03-2016, 09:47
Moja Propozycja wygląda następująco.
Otóż można prowadzić walki grupowe pomiędzy drużynami. Moim zdaniem powinna pojawić się także opcja walk między aktualnymi GRUPAMI.

Krycha
29-03-2016, 09:54
Przecież chyba jest to możliwe, tylko nie ma za to żadnych zysków - można zrobić chociażby bójki grupowe, jeżeli spełniają założenia lvlowe :).

Raturard
29-03-2016, 13:28
Może turniej jakiś drużynowy?..

super wojownik
29-03-2016, 13:42
Może turniej jakiś drużynowy?..

Można taki zrobić. Ale ciężko by było taki turniej zorganizować.

About
29-03-2016, 14:07
Ja licze, ze będzie ''Polana bójkowa'' to by może były bójki. Chociaż i tak są coraz częściej,:cool:

damianxp
29-03-2016, 19:54
Co do bójek grupowych to w sumie nie jest zły pomysł, np. polując na grupkę graczy (Sami będąc w grupie) Atakujemy opcją '' zaatakuj grupowo'' i jeżeli nie przekracza dopuszczalnej przewagi było by ok. Takie coś by się przydało w łapaniu teamu że na czasie oczekiwania by pisało że np. o rang :)

Mucio
17-04-2016, 19:51
Wiem, że są walki między DRUŻYNAMI oraz bójki, ale po co robić drużyny, żeby się pona***ać. Chciałbym, żeby były walki między GRUPAMI. Jakoś ich nie widziałem.

damianxp
18-04-2016, 15:30
Powinno dać się też robić pojedynki pomiędzy grupami.

Rebellious
18-04-2016, 16:23
Wiem, że są walki między DRUŻYNAMI oraz bójki, ale po co robić drużyny, żeby się pona***ać. Chciałbym, żeby były walki między GRUPAMI. Jakoś ich nie widziałem.

No właśnie nie trzeba robić drużyn, bójki wymiatają. ;)

Lampucera
18-04-2016, 22:50
Pomysł nawet fajny, tylko, że chyba nie dałoby się nic zrobić z tymi różnicami pomiędzy levlami, o których już wspomniał Krycha.
Wątpie, że taka opcja zostanie wprowadzona...

damianxp
19-04-2016, 13:56
No to zostajemy przy bójkach

Belnel
20-04-2016, 21:17
Jeśli by to miało wyglądać tak jak walki miedzy drużynami (przed akcją wyświetla się okno, w którym każdy musi zaakceptować chęć walki) tylko z tą różnicą, że obejmowało by jedynie graczy zgrupowanych i było by to o nic (bez rankingu, żetonów itp) to jak najbardziej na tak. Wtedy nawet różnica między lvl'ami nie miała by znaczenia bo skoro grupa z niższym poziomem akceptuje taką walkę a grupa z wyższym poziomem nic nie zyskuje to nie widzę problemu. Przydało by się to bo czasami chce się z kimś zawalczyć grupowo (choćby turniej tvt) i trzeba kombinować z tworzeniem drużyn itp.

Rebellious
20-04-2016, 22:00
Jeśli by to miało wyglądać tak jak walki miedzy drużynami (przed akcją wyświetla się okno, w którym każdy musi zaakceptować chęć walki) tylko z tą różnicą, że obejmowało by jedynie graczy zgrupowanych i było by to o nic (bez rankingu, żetonów itp) to jak najbardziej na tak. Wtedy nawet różnica między lvl'ami nie miała by znaczenia bo skoro grupa z niższym poziomem akceptuje taką walkę a grupa z wyższym poziomem nic nie zyskuje to nie widzę problemu. Przydało by się to bo czasami chce się z kimś zawalczyć grupowo (choćby turniej tvt) i trzeba kombinować z tworzeniem drużyn itp.

Żety mogły by być, bo tak to nikt by nie walczył, bo"szkoda mikstur". No albo tak jak w podziemnej arenie walk, nie tracimy zużytych mikstur.

Clover
20-04-2016, 22:00
Jeśli by to miało wyglądać tak jak walki miedzy drużynami (przed akcją wyświetla się okno, w którym każdy musi zaakceptować chęć walki) tylko z tą różnicą, że obejmowało by jedynie graczy zgrupowanych i było by to o nic (bez rankingu, żetonów itp) to jak najbardziej na tak. Wtedy nawet różnica między lvl'ami nie miała by znaczenia bo skoro grupa z niższym poziomem akceptuje taką walkę a grupa z wyższym poziomem nic nie zyskuje to nie widzę problemu. Przydało by się to bo czasami chce się z kimś zawalczyć grupowo (choćby turniej tvt) i trzeba kombinować z tworzeniem drużyn itp.

no dokładnie, chociażby bez zysku, walki grupowe będą fajne, ułatwią turnieje drużynowe i pozwolą na bekowe walki.
Jakby jeszcze do tego dodać możliwość walki 1 vs grupa, byłoby fajnie.

Mucio
22-04-2016, 17:12
Zasadniczo to chodziło mi o to, żeby można było tak jak w pojedynkach ustalać zasady walki... wymagałoby zaakceptowania każdego z uczestników (tak jak już było wspomniane). No po prostu walki grupowe. Bo teraz jak ktoś chce zrobić tvt to musi iść na bójke, a zdarza się tak, że ktoś się wcina i psuje zabawę. Poza tym bójka zawsze wymaga walki o złoto, co w takim towarzyskim turnieju nie jest za fajne

Kaczorrr
04-08-2016, 08:58
Stare jak MFO3 ,ale odświeżam.

Dużo osób na pewno skorzystało by z tej opcji ,dużo osób chciało by walk drużynowych w grupie (a nie latać za kimś) ,dużo o tym było pisane....

Dodano też zakładkę "Ligi i Turnieje" fakt mało które drużyny są aktywne w tym samym czasie ,ale grupę już łatwiej stworzyć i walczyć...
Z taką opcją można by było zorganizować nawet i turniej 2vs2 ,3vs3 czy 4vs4 ,nawet na różne poziomy i napewno mniej się nudzić w grze

Pozdrawiam i napiszę jeszcze raz - wprowadźcie tylko to.
Dziękuje :)

Rebellious
04-08-2016, 11:08
Stare jak MFO3 ,ale odświeżam.

Dużo osób na pewno skorzystało by z tej opcji ,dużo osób chciało by walk drużynowych w grupie (a nie latać za kimś) ,dużo o tym było pisane....

Dodano też zakładkę "Ligi i Turnieje" fakt mało które drużyny są aktywne w tym samym czasie ,ale grupę już łatwiej stworzyć i walczyć...
Z taką opcją można by było zorganizować nawet i turniej 2vs2 ,3vs3 czy 4vs4 ,nawet na różne poziomy i napewno mniej się nudzić w grze

Pozdrawiam i napiszę jeszcze raz - wprowadźcie tylko to.
Dziękuje :)

Również jestem za, świetny pomysł.

sebios
04-08-2016, 15:44
Stare jak MFO3 ,ale odświeżam.

Dużo osób na pewno skorzystało by z tej opcji ,dużo osób chciało by walk drużynowych w grupie (a nie latać za kimś) ,dużo o tym było pisane....

Dodano też zakładkę "Ligi i Turnieje" fakt mało które drużyny są aktywne w tym samym czasie ,ale grupę już łatwiej stworzyć i walczyć...
Z taką opcją można by było zorganizować nawet i turniej 2vs2 ,3vs3 czy 4vs4 ,nawet na różne poziomy i napewno mniej się nudzić w grze

Pozdrawiam i napiszę jeszcze raz - wprowadźcie tylko to.
Dziękuje :)

Jestem za :D

Platynowy
04-08-2016, 16:16
Turniej tvt np. 4vs4 dobrze by zrobił tej grze ;)

Mam nadzieję,że wejdzie.

Dorek
04-08-2016, 17:18
Stare jak MFO3 ,ale odświeżam.

Dużo osób na pewno skorzystało by z tej opcji ,dużo osób chciało by walk drużynowych w grupie (a nie latać za kimś) ,dużo o tym było pisane....

Dodano też zakładkę "Ligi i Turnieje" fakt mało które drużyny są aktywne w tym samym czasie ,ale grupę już łatwiej stworzyć i walczyć...
Z taką opcją można by było zorganizować nawet i turniej 2vs2 ,3vs3 czy 4vs4 ,nawet na różne poziomy i napewno mniej się nudzić w grze

Pozdrawiam i napiszę jeszcze raz - wprowadźcie tylko to.
Dziękuje :)

Kaczka ma moj głos również za

JaProTyDno
04-08-2016, 17:24
Kaczka ma moj głos również za

Dodać to do opcji walk na arenie i już

Kaczorrr
04-08-2016, 17:27
Dodać to do opcji walk na arenie i już

nie ma co kombinować tu chodzi tylko o same walki grupowe ,tylko i wyłącznie

Asasynek
05-08-2016, 02:52
Popieram wprowadzenie tego, ponieważ drużyna może nie spełniać wymagań, aby móc odbyć walkę, np. ktoś ma znacznie niższy poziom od reszty, ktoś jest nieaktywny przez jakiś czas, ktoś po prostu jest offline, a my chcemy zawalczyć. Natomiast zamienianie osób na kogoś chwilowego chyba nie jest sensem drużyn.

PlayMaster
05-08-2016, 06:20
Popieram wprowadzenie tego, ponieważ drużyna może nie spełniać wymagań, aby móc odbyć walkę, np. ktoś ma znacznie niższy poziom od reszty, ktoś jest nieaktywny przez jakiś czas, ktoś po prostu jest offline, a my chcemy zawalczyć. Natomiast zamienianie osób na kogoś chwilowego chyba nie jest sensem drużyn.

Skoro jest problem z aktywnością tak jak w mojej to niech szef wystawia graczy z drużyny, bo ciężko o nowych członków.

Platynowy
05-08-2016, 09:22
Dodać to do opcji walk na arenie i już

To kompletnie nie ma sensu i raczej znaczącej różnicy nie byłoby jeśli weszłoby do gry (walki grupoweza pośrednictwem grupy).