PDA

Zobacz pełną wersję : My-fantasy (v3) po ANGIELSKU



kasken
15-06-2011, 21:25
Czemu nie zrealizowac naszej gry nie tylko dla polakow ale nawed dla innych na swiecie, uzywajac jezyka angielskiego ?
Mysle ze byloby to przydatne zeby zwiekszyc popularnosc gry, nie tylko w polsce ale takze na skalach swiata.
Rozumiem ze bedzie to czasochlonne, ale sam bym sie zaproponowal do wykonania pracy.

Mieszkam w Londynie, i mam dobra znajomosc Angielskiego; do tego wybitnie sie posluguje .NET ( szczegolnie VB i C++), mialem doczynienia z SQL, DLL i umiem sie poslugiwac Database(ami).
Do tego, po za Angielskim, umie profesjonalnie uzywac jezyka wloskiego, i hiszpanskiego na posrednim poziomie.

Jesli potrzeba jakiegos udowodnienia, to moge przekazac swiadectwo lub przeslac moj koncowy project z "Computing".

Jesle raz mysle ze przydaloby sie miec roznych jezykow w grze, i mysle ze duzo innych by powiedzialo to samo. ( oczywiscie nie wiem jaki jest dokladny stan servera, wiec prosze poinformowac czy gra nie nadaje sie na wieksza skale uzytkownikow.)

Jesli decyzja zostanie pojeta, prosze mnie zainformowac na moj email: kasken@hotmail.co.uk

Antybristler
15-06-2011, 21:34
Za to z Twoim POLSKIM jest fatalnie....

Do każdego trzeba osobno: o tym będzie Admin myślał co najmniej kilka miesięcy po "wyjściu" MFO3 z BETY.

Crawler
15-06-2011, 21:35
Ta gra ma dopiero 15 000 użytkowników, gdzie tu miejsce na poszerzanie granic poza Polskę? Skupmy się lepiej na promocji w naszym kraju.

Ash
15-06-2011, 21:36
Było tym mówione kiedyś i raczej nie ma co o tym myśleć póki gra nie wyjdzie z bety i nie zarobi na Polskich graczach.
Swoją drogą z taki czymś to się pisze prywatnie na maila.

Nerus
15-06-2011, 21:37
to jest dopiero wersja BETA ;] jeżeli po premierze v3 w Polsce będzie spore zainteresowanie grą to Admin pomyśli o tym

minek
15-06-2011, 23:17
Dość stara ale myślę że aktualna wypowiedź Tomiego na ten temat w dziale do którego mało kto ma wgląd ;)

MF3 jest pisane z uwzględnieniem opcji multi-language.
Do tłumaczeń ma powstać specjalny panel.
Oczywiście na początek będzie jedynie wer. polska
Będzie skończona gra, to się pomyśli o panelu

delta nine
16-06-2011, 14:24
raczej tylko po polsku będzie najlepiej...

musaraj
16-06-2011, 14:29
raczej tylko po polsku będzie najlepiej...

Krótko mówiąc, twe posty są raczej... a będe miły nie napisze.
NIe ma nic złego w możliwości zmiany języka. Wtedy będzie więcej graczy, dołoży się dobrą reklamę i już mamy.

Jaskier
16-06-2011, 18:07
NIe rozumiesz tego, ze zeby byla angielska wersja, musi byc najpierw dobra polska? Na dodatek ciezko porzadnie rozreklamowac cos zza granica jak sie nie zna rynku itd.

ADIHC1
17-06-2011, 00:17
Wszystko w swoim czasie.

Potencjalny Nabywca
08-06-2012, 16:22
Witam.
Może by wprowadzić mfo3.COM?

Antybristler
08-06-2012, 16:33
mfo3.com przecież przekierowuje do mfo3.pl
domena .com wcale nie oznacza, że witryna ma być w wersji angielskiej.

Tworzenie mnóstwa aliasów tylko komplikuje i ułatwia sprawę oszustom.

Potencjalny Nabywca
08-06-2012, 16:42
Chodzi o to, że można by zrobić mfo3.com, nie dla nas, ale dla anglików itp., bez przekierowywania.

Odrębna baza danych...

Gansey
08-06-2012, 16:44
Była taka propozycja już kilka razy. Póki co za wcześnie, mfo3 nie jest jeszcze tak popularne w polsce, a stworzenie wersji zagranicznej łączy się z wieloma problemami - support, tłumaczenie itp.

Antybristler
08-06-2012, 16:45
MFO3 ma opcję multilanguage'a, ale zanim takie coś powstanie w wersji ang. to MFO3 musi być ukończone - turnieje, panel gm i wiele innych elementów. Czyli za jakieś kilka lat.

musaraj
08-06-2012, 16:46
I do not think the game translation was useful and worth doing at this time. First, make updates, create a GM panel, the panel questmakerów, mapmakerów, and other such. Do you want to foreigners entered the MFO, in which the limit is 40 lv! Btw. this topic has already scrolls in this forum, can I search for.

Potencjalny Nabywca
08-06-2012, 16:46
Była taka propozycja już kilka razy. Póki co za wcześnie, mfo3 nie jest jeszcze tak popularne w polsce, a stworzenie wersji zagranicznej łączy się z wieloma problemami - support, tłumaczenie itp.

Support może być angielski...
Poza tym, łatwo przetłumaczyć wszystkie wskazówki w grze itp., np. Ktoś, kto jest dobry z j. Angielskiego mógłby przetłumaczyć (lub za pomocą translatora).

musaraj
08-06-2012, 16:49
Jak zapowiadałem, znalazłem temat ;]
https://forum.mfo3.pl/showthread.php?3117-Change-language&highlight=angielski

Potencjalny Nabywca
08-06-2012, 16:51
Nie chodzi mi o opcję zmiany języka na mfo3.pl, tylko dodanie odrębnej, angielskiej wersji.


@down


No.

musaraj
08-06-2012, 16:57
Odrębnej? omg. Myślisz, że Jackowi by się chciało? ;]

ADIHC1
08-06-2012, 19:07
https://forum.mfo3.pl/showthread.php?3225-My-fantasy-(v3)-po-ANGIELSKU