PDA

Zobacz pełną wersję : Gratulacje



EntdeckeR
18-03-2016, 19:03
Kogoś do reszty pogrzało. Wcześniej miałem wampirki na hita, a teraz bywa, że zostanie któremuś 1-100 HP i dzięki temu jestem walkę w plecy (+potwór do miasta i strata 5 enki).

Na grzyba te zmiany HP potworków? Po co utrudniać grę w jej trakcie?

Dziękuję administracjo za zepsucie gry.

Kim Chi
18-03-2016, 19:14
Załóż gemy ataku/ataku magicznego.

Też nie podoba mi się ta zmiana, tak jak wielu innym graczom.

indyferent
18-03-2016, 21:59
Kogoś do reszty pogrzało. Wcześniej miałem wampirki na hita, a teraz bywa, że zostanie któremuś 1-100 HP i dzięki temu jestem walkę w plecy (+potwór do miasta i strata 5 enki).

Na grzyba te zmiany HP potworków? Po co utrudniać grę w jej trakcie?

Dziękuję administracjo za zepsucie gry.

Po prostu dostosuj do nich nową taktykę, jeśli nie możesz wyciągnąć tyle ataku żeby je brać na hita to spróbuj zmniejszyć atak kosztem defa/speeda. Ogólnie to po zmianach wszystkie potworki powinny być łatwiejsze do zabicia.

Clover
19-03-2016, 23:28
Ogólnie to po zmianach wszystkie potworki powinny być łatwiejsze do zabicia.

O ile ktoś nie miał specjalnie dostosowanej taktyki xD
Powinno być ostrzeżenie przed taką zmianą, bo powoduje ona niezły zamęt. Obecnie nastąpiła zmiana przydatności taktyk, np. taktyka "na hita" jest teraz trudniejsza do wykonania, z kolei taktyka dla deferów z wykorzystaniem podwójnego drenażu jest dużo lepsza.

Kim Chi
19-03-2016, 23:37
O ile ktoś nie miał specjalnie dostosowanej taktyki xD
Powinno być ostrzeżenie przed taką zmianą, bo powoduje ona niezły zamęt. Obecnie nastąpiła zmiana przydatności taktyk, np. taktyka "na hita" jest teraz trudniejsza do wykonania, z kolei taktyka dla deferów z wykorzystaniem podwójnego drenażu jest dużo lepsza.

No w sumie...
Mogliby chociaż dać jeden darmowy reset statystyk za tę zmianę.

albo jeden na postać :rolleyes:

Clover
19-03-2016, 23:39
No w sumie...
Mogliby chociaż dać jeden darmowy reset statystyk za tę zmianę.

albo jeden na postać :rolleyes:

ta... to by było piękne :D

EntdeckeR
19-03-2016, 23:51
Dokładnie. Nie problem, bo poprawiłem i teoretycznie jest dobrze, ale mimo wszystko wcześniejsze ostrzeżenie lub darmowy reset powinien być. Jak widać administracja ma gdzieś zdanie graczy.

Rebellious
20-03-2016, 10:42
31 marca może będzie ten darmowy reset, o ile będzie jak co roku, więc możemy tylko czekać. :p

Baldurs
20-03-2016, 11:51
Miłeś w aktualnościach, źe wprowadzona została taka zmiana. Powstała ona po to aby ułatwić expienie. Taktyka na hita często nie wychodzi więc nie dziw sie, że padasz tylko zmien ją. Może wtedy zobaczysz, że wcale nie utrudania, a dużo ułatwia.

Harutotte
20-03-2016, 11:55
Miłeś w aktualnościach, źe wprowadzona została taka zmiana.

Ale nikt nie uprzedzał że takowa wejdzie.

proskiler
20-03-2016, 22:03
Ale nikt nie uprzedzał że takowa wejdzie.

A co by to zmieniło? :P Byłbyś przygotowany psychicznie, tak? :D

Harutotte
20-03-2016, 22:15
Byłbyś przygotowany psychicznie, tak? :D

No dokładnie. :D

musaraj
28-03-2016, 19:55
Niektóre rzeczy były przesadzone. Np. jedyną słuszną taktyką na potwory było "jak najwięcej ataku i zabij zanim zdążą Ci coś zrobić" - dalej pewnie i taka pozostaje, ale już nie jest 10x skuteczniejsza niż pozostałe, może 2x, może 3x.
Nie wiem co Was dziwi. To, że daną grupę mobów powinno się bić dopiero na 80 poziomie, a bije się ją na 66 na auto? Teraz inaczej rozłoży się nacisk w rozkładaniu statystyk do PvE, może trzeba będzie - o zgrozo - pomyśleć.


Ale darmowy reset mógłby się przydać...