PDA

Zobacz pełną wersję : Uzywanie leczenia z menu podczas walki



Rykus
27-02-2011, 01:08
Podczas walki nie jest blokowane leczenie z menu na mapie. Uzycie mikstur z menu ( tych na glownej mapie z menu po prawej) podczas prowadzenia walki manulanej powoduje ich strate.

Przyklad

Zaczynam walke z 0 MP
Inicjuje walke
Teraz za pomoca menu na mapie lecze sobie mp na Max
prowadze walke nie dodajac/nie uzywajac sobie MP
koncze walke czyli mam w tym przykladzie MP=0
Oczywiscie moje MPp po walce jest rowne 0

Zaliczam to do bledu poniewaz trace mikstury (uzywajac je z menu) w tym przypaku Many i uzupelniam mane mimo ze po walce i tak mam ja na 0

tester
27-02-2011, 14:08
Niby masz rację, ale w sumie sam jesteś sobie winien ;]
Chyba nie będziemy nic z tym robić

tester
27-02-2011, 15:22
Jednak naprawiłem to, żeby jakieś błędy nie wynikły jak zużyjesz ten sam przedmiot w walce i w menu.

Rykus
28-02-2011, 00:10
Teraz jest prawidlowo.

Val Gaav
28-02-2011, 01:13
a jak to jest z przedmiotami jak walczę i zmienię sobie miecz czy zbroje na inną to faktycznie przelicza to na nowo zmieniony sprzęt czy zostaje ten co się rozpoczęło walkę , chodzi mi o to czy np jak zmienię sobie pierścień na inny żeby się ratować przed jakiś statusem czy on zadziała

Tomi
28-02-2011, 01:15
a jak to jest z przedmiotami jak walczę i zmienię sobie miecz czy zbroje na inną to faktycznie przelicza to na nowo zmieniony sprzęt czy zostaje ten co się rozpoczęło walkę , chodzi mi o to czy np jak zmienię sobie pierścień na inny żeby się ratować przed jakiś statusem czy on zadziała

było już 2 razy wałkowane. Wszelkie zmiany w menu nie mają wpływu na bieżącą walkę.

ADIHC1
28-02-2011, 02:46
Może i tutaj dodać ograniczenie? Nie można by zapisać, ani zmienić profilu ekwipunku, jeśli jest się w trakcie walki.

tester
28-02-2011, 13:18
Zablokowałem możliwość manipulacji przy ekwipunku w trakcie walki