PDA

Zobacz pełną wersję : "Wirtualny gracz" na arenie.



Ash
15-06-2011, 11:47
Witam, pomysł podrzuciłem w temacie "arena", ale może nikt go nie zauważył.
Proponuję wrzucenie na arenę bota, u którego moglibyśmy dowolnie zmieniać statystyki, eq i inte, by móc własną postacią testować przeróżne parametry walki jak atak na daną obronę czy np. ekwipunek na luckera, speedera itd. W wielu grach jest taki "gracz" i to się sprawdza.

Myślałem też o opcji resetu stat "na niby" na takiej arenie, by po testować je przed wykupieniem usługi. Może wtedy choć o odrobinę wskoczy % PvP w grze.

Levusek
15-06-2011, 11:49
Fajny pomysł, szczególnie do resetowania statów. A z marnymi statystykami walk PVP w grze, byłoby to przydatne. Jestem na tak.

Bicek
15-06-2011, 12:06
Pomysł bardzo dobry .Testowanie statystyk na takim bocie by się przydało.

Antybristler
15-06-2011, 12:16
Proponowana była też opcja walki pomiędzy graczami z opcję symulacji, prowadzimy walkę normalnie, lecz nie jest ona zaliczana do jakichkolwiek rankingów i nie tracimy/zyskujemy niczego. Coś w stylu areny z MFOv2.

Jaskier
15-06-2011, 13:47
Propozycja kozacka, sam cos takiego mniej wiecej proponowalem w V2 jeszcze (tyle, ze wybieramy sobie poziom, mamy do dyspozycji cale eq, gemy itd i walczymy w wybranej grupie turniejowej) :)

usunąc to konto
18-06-2011, 16:27
Bardzo dobry pomysł, mozna by bylo testować inte i eq na graczy :)

Jeśli pomogłem, prosiłbym o punkt reputacji. :o

RiK
20-06-2011, 03:03
Doskonały pomysł. Przynajmniej będę testował staty na takim bocie, a nie np. na bossie czy jakimś graczu

Jacek
20-06-2011, 08:08
Pewnie będą na arenie dostępne potwory i pokonane bossy, ale na gracza któremu można ustawiać staty to bym za bardzo nie liczył.

Jaskier
20-06-2011, 16:15
Ten gracz by sie przydal... Chociaz mozna zrozumiec, czemu nie chcecie go dac. Ale same mini bossy jak beda, to tez bedzie milo.
Bossy tez by mogly byc, zeby sprawdzac 1vs1 :)