PDA

Zobacz pełną wersję : Pkt doświadczenia za misje :)



NaBogato
08-03-2016, 07:32
Witam jako że za większość misji dostajemy tak naprawdę syf a napracować się trzeba nieraz nieziemsko Proponuję dodanie do misji doświadczenia oczywiście z rozwagą , odpowiednio do danej lokacji (trudności wykonania oraz poziomu gracza wymaganego aby móc tam dojść :)

Keriehyl
08-03-2016, 21:36
Bardzo dobry pomysł na exp z questów jestem za tak. :)

Dorek
08-03-2016, 21:50
na nie.

EntdeckeR
09-03-2016, 13:16
na nie.

Co za bogata w uzasadnienia wypowiedz...

Mam mieszane uczucia, z jednej strony macie racje, dodatkowo zawsze to przyspieszy komus droge do topki, ale z drugiej strony wbijanie expa i tak wcale takie trudne nie jest. Kwestia zrobienia wiekszej ankiety i spytania graczy podajac racjonalne argumenty (bardziej rozbudowane niz Dorek...)

Lisu aka wróciłem
09-03-2016, 14:00
A co jesli Dorek zdaje sobie sprawe z tego, ze ta propozycja byla poruszana pisiat razy? No ale skad osoba grajaca od tygodnia ma o tym wiedziec... Na nie, argumenty macie w ostatnim temacie dotyczacym tej sprawy. Do zamkniecia, pozdrawiam.

Clover
09-03-2016, 18:56
A co jesli Dorek zdaje sobie sprawe z tego, ze ta propozycja byla poruszana pisiat razy? No ale skad osoba grajaca od tygodnia ma o tym wiedziec... Na nie, argumenty macie w ostatnim temacie dotyczacym tej sprawy. Do zamkniecia, pozdrawiam.

dokładnie, nie ma sensu za każdym razem tego wałkować.

miorts
10-03-2016, 16:38
z 10-15 pkt może być xD
Na nie.

llelle
13-03-2016, 12:43
jestem na tak

Abra Pieseł
13-03-2016, 13:01
na tak.

Anastazjen
13-03-2016, 14:45
ja też jestem na tak

Szadzio
13-03-2016, 16:36
Dobry pomysł bo niektóre misje są naprawdę trudne i przydałaby się taka nagroda expa :)

Clover
13-03-2016, 22:59
żadna misja nie jest trudna, expa można zgarnąć od groma często przez zwyczajne wykonywanie misji, nie potrzebna jeszcze nagroda, za zebranie expa z zabicia bossa.

Ciekawostka: ta propozycja podoba się głównie tym, którzy mają zaledwie kilkadziesiąt postów. Przypadek? Wątpię. Poznajcie najpierw grę od wszystkich stron, a dopiero potem wypowiadajcie się na takie tematy, proszę was.


Propozycja nie podoba się tym którzy mają duży lvl . Przypadek ? Nie sądzę xD

My znamy realia tej gry, nie to co wy. My też byśmy skorzystali, np. poprzez grę nową postacią, ale tu nie o to chodzi.

NaBogato
15-03-2016, 18:45
Propozycja nie podoba się tym którzy mają duży lvl . Przypadek ? Nie sądzę xD

Rebellious
15-03-2016, 21:14
Dobry pomysł bo niektóre misje są naprawdę trudne i przydałaby się taka nagroda expa :)

Masz poradniki, misje są banalne zresztą jak się czyta i myśli. :)

Senju Hashirama
15-03-2016, 22:50
Expienie jest nudne, latanie w jedną i drugą stronę. Może i zawsze tak było, ale to nie znaczy że niemożna tego zmienić. Przynajmniej robiąc nową postacią ma się tą motywacje do robienia wszystkich questów w których i tak dostaniesz śmieci.

Jeahok
16-03-2016, 00:36
Expienie jest nudne, latanie w jedną i drugą stronę. Może i zawsze tak było, ale to nie znaczy że niemożna tego zmienić. Przynajmniej robiąc nową postacią ma się tą motywacje do robienia wszystkich questów w których i tak dostaniesz śmieci.

też tak myślę, nie można przeginać, ale jakieś drobne kopniaki za questy tak, żeby przyjemnie się je robiło by były fajne

Yohi
16-03-2016, 11:33
Po zmianach jakie zaszły z otrzymanego doświadczenia za potworki jestem za. jak najbardziej exp za misje. na diablątkach po zmianie straciłem prawie 4 tysiące expa za 120 eny na małe lvl to jest bardzo duzo

Jeahok
16-03-2016, 12:23
Po zmianach jakie zaszły z otrzymanego doświadczenia za potworki jestem za. jak najbardziej exp za misje. na diablątkach po zmianie straciłem prawie 4 tysiące expa za 120 eny na małe lvl to jest bardzo duzo

przecie to błąd, naprawią i będziesz śmigać(moglibyście wybłagać jakiś podwójny drop expa w ramach rekompensaty :rolleyes:)

Kim Chi
16-03-2016, 19:31
przecie to błąd, naprawią i będziesz śmigać(moglibyście wybłagać jakiś podwójny drop expa w ramach rekompensaty :rolleyes:)

Dla rekompensaty mogliby dać szybsze odnawianie energii przez jeden dzień, a nie podwajać drop ;p

Bąblowiec pląsający
16-03-2016, 19:59
Już sobię wyobrażam, po wykonaniu questa "uratuj brata z rąk thanarga" dostajemy kilkaset tysięcy pkt. doświadczenia.
Na nie. Questy są łatwe, a dropy są moim zdaniem odpowiednie. Jeżeli chcesz szybciej wbić poziom doładuj mf'y i graj.

Krycha
16-03-2016, 20:15
Już sobię wyobrażam, po wykonaniu questa "uratuj brata z rąk thanarga" dostajemy kilkaset tysięcy pkt. doświadczenia.
Na nie. Questy są łatwe, a dropy są moim zdaniem odpowiednie. Jeżeli chcesz szybciej wbić poziom doładuj mf'y i graj.
Nie wszystkie muszą być punktowane - to tak jak za każdy quest nie ma czesci eq czy złota. Ja uwazam, ze małe ilosci mogłyby być.

Senju Hashirama
17-03-2016, 00:30
Zawsze gdy gram w gry RPG przyjemną dla mnie rzeczą jest właśnie ukończenie questu i wyświetlenie okienka z zdobytym expem, złotem, przedmiotami itd.
Tego właśnie mi w mfo brakuje. Oczywiście brak expa za questy również.

4310

YourShadow
19-03-2016, 18:46
na tak

Szadzio
04-05-2016, 13:29
Dobry pomysł bo niektóre misje są naprawdę trudne i przydałaby się taka nagroda expa :)

zmieniam zdanie i jestem na nie tamten post pisałem jak jeszcze nie znałem dobrze tej gry a exp dostaje sie za misje.
Przykłady:
Chorobliwe spóźnienie-Dowódczyni Gildii Mięsożer
Upoluj króliki dla Gustawa- króliki
diabelska odsiecz-Wyznawca piekieł Diablos Straż więzienna :D
itd. itd. xD

SirLexPLAY
17-05-2016, 00:47
No... W prawdzie dostajemy zawsze (przynajmniej zazwyczaj) jakies itemki za ukończenie misji, od NPC. Ale no zależy, ile by taka misja dała EXP'a?

Łukasz
24-05-2016, 09:17
Propozycja nie podoba się tym którzy mają duży lvl . Przypadek ? Nie sądzę xD

Całkowicie się z tym zgodze.
A w sprawie propozycji na TAK.

Lillith
16-06-2016, 14:23
Jestem na tak, bo to jest naprawdę przydatne. Jednakże to, co napisał kolega w poniższym cytacie, jest kompletną bzdurą.

Expienie jest nudne, latanie w jedną i drugą stronę.

- - - - - - - - - -


Propozycja nie podoba się tym którzy mają duży lvl . Przypadek ? Nie sądzę xD

To dlatego, że wyższe levele boją się konkurencji.:p:D

Dywan
16-06-2016, 21:36
Na nie to jest zły pomysł.

Hous
16-06-2016, 21:58
Nie, nie nie... Nie, nie po prostu... po prostu nie.

Nattat
16-06-2016, 22:00
Ogólnie lubię, jak po ukończeniu questa dostaje się exp, gold i jakieś dingi, ale w tej grze nie potrzeba czegoś takiego, bo wolę expić na mobach w różnych lokacjach. I tak jak mówili (a raczej pisali) poprzednicy, exp zdobywa się PODCZAS wykonywania questa, bo przeważnie trzeba ubić jakiegoś bossa (i odblokowuje się expowisko przez co później jest tego jeszcze więcej) albo podczas wykonywania, zdobywa się exp, bo i tak w (prawie) każdym quescie się wejdzie w moby i się go zdobędzie.

TL;DR
Jestem na nie.

GoldenkoPL
16-06-2016, 22:05
Na nie.
Do tej gry exp/zloto za misje jest zlym pomyslem,zepsulo by to klimat i daloby mozliwosc szybszego wbijania lvl'a.A i tak w wiekszosci misjii bijemy jakiegos bossa/mini-bossa,potworkow

Przyklady:
Zapoluj na 10 Pedrakow
Zapoluj na 10 Krolikow
Diabelska Odsiecz

LejsoN
18-06-2016, 19:21
Ci co maja 65 lvl nie mieli takiego expa wiec dlaczego nowi gracze maja miec latwiej ? to by mnie zdenerwowalo jak powiekszenie prowizji na MF kiedys tacy 65 kupili sobie 1000MF i 1 mf za 150k sprzedawali i sie wzbogacili a nowi gracze moga za max 30k za mf sprzedac co jest smieszne

w zwiazku z tym stwierdzam ze slaby pomysl na nie

redar
19-06-2016, 11:49
RPG to chodzenie i zabijanie potworów w 90% brak expa za misje to nuda i nic więcej bo trzeba tylko więcej energii zużyć (o typ napisałem nawet temat :) o czasie którego niektórzy mogą mieć mniej nie wspomne jestem na tak

CIEMNOSC
16-08-2019, 12:45
bardzo dobry pomysł

BWP
16-08-2019, 13:30
Bardzo dobry pomysł

Clover
16-08-2019, 13:44
Bardzo zły pomysł

Dodanie czegoś takiego skutkowałoby zmniejszeniem otrzymywania expa z mobów, lub zwiększeniem wymaganego expa na poziom. Gra jest tak dostosowana, żeby każdy kolejny poziom wbijało się w określoną ilość czasu.

Hide
17-10-2019, 20:37
To jest chyba wstępnie zaakceptowane?

Clover
17-10-2019, 20:55
To jest chyba wstępnie zaakceptowane?

ale po co?

Hide
17-10-2019, 20:59
ale po co?

ale po co nie?

Clover
17-10-2019, 21:03
ale po co nie?

Bo obecnie jest dobrze? Exp za questy będzie oznaczał, że gra będzie zakładała, że je wykonamy, czyli mobom trzeba będzie zmniejszyć exp.
Tak samo z resztą jest ze zdolkami typu must-have. Bossy są robione pod graczy, którzy posiadają takie np. normy itp, gra zakłada, że na pewnym poziomie gracz zdobędzie te zdolki, inaczej będzie w rzyci.

Lokithor
17-10-2019, 21:21
Nieee

Hide
17-10-2019, 21:46
Bo obecnie jest dobrze? Exp za questy będzie oznaczał, że gra będzie zakładała, że je wykonamy, czyli mobom trzeba będzie zmniejszyć exp.
Tak samo z resztą jest ze zdolkami typu must-have. Bossy są robione pod graczy, którzy posiadają takie np. normy itp, gra zakłada, że na pewnym poziomie gracz zdobędzie te zdolki, inaczej będzie w rzyci.

tego expa nie musi być wiele
obecnie nie jest dobrze - zarówno bossy dają zdecydowanie za mało expa i questy tego expa nie dają

Clover
17-10-2019, 21:59
tego expa nie musi być wiele
obecnie nie jest dobrze - zarówno bossy dają zdecydowanie za mało expa i questy tego expa nie dają

Z bossami się zgodzę, to była akurat jedna z lepszych rzeczy w mfo2, jak zabiłeś bossa i dostałeś ten soczysty drop expa, złota i ap. Jednakże za questy dostajesz expa podczas wykonywania, bo większość questów to "zabij bossa" albo "zabij potwory" i tyle go wystarczy, serio.

Hubiot
17-10-2019, 23:44
To jest chyba wstępnie zaakceptowane?


Bo obecnie jest dobrze? Exp za questy będzie oznaczał, że gra będzie zakładała, że je wykonamy, czyli mobom trzeba będzie zmniejszyć exp.
Tak samo z resztą jest ze zdolkami typu must-have. Bossy są robione pod graczy, którzy posiadają takie np. normy itp, gra zakłada, że na pewnym poziomie gracz zdobędzie te zdolki, inaczej będzie w rzyci.
Zaakceptowane, exp mobow nie bedzie zmniejszany

king of fire
18-10-2019, 16:56
Bardzo zły pomysł

Dodanie czegoś takiego skutkowałoby zmniejszeniem otrzymywania expa z mobów, lub zwiększeniem wymaganego expa na poziom. Gra jest tak dostosowana, żeby każdy kolejny poziom wbijało się w określoną ilość czasu.

nic nie trzeba zmniejszać ;-; można dostać np. 100 expa za wykonanie zadania upoluj 10 królików, albo za diabelską odsiecz 20k dostać ( to trudne zadanie i bardzo długie) ale co z tego? jak sie zmniejszy exp od mobów to wtedy ci co nie mają wielu zadań będą mieli problem z wbijaniem lvli, pomyśl ;-;
z tą propozycją za <: