PDA

Zobacz pełną wersję : Notatka



proskiler
07-02-2016, 12:03
Przydałoby się pole notatka (np. po prawej stronie, tam gdzie obserwowani, postać, współpraca). Obecnie większość graczy notuje sobie na prezkach, ale przydałaby się takie pole, którego inni gracze nie widzą. :P Można z tym poczekać, bo nie jest to priorytetem.

Doktor Lewatywa
07-02-2016, 12:05
Na komputerze jest program notatnik :)

Tensa Zangetsu
07-02-2016, 12:49
Serio? Do czego Ci ten notatnik? Lepiej jak by się wzięli za archiwum rozmów, odświeżysz całą stronę i nawet nie możesz przeczytać tego co wysyłałeś. Antek ma rację, możesz w Notatniku Redmont'owym pisać. Da się coś zrobić z tymi rozmowami? ogólnie z czatem?

proskiler
07-02-2016, 13:36
Tylko jak korzystasz z notatnika na kompie, to nie zawsze masz pod ręką (wbijam na różnych urządzeniach). Po drugie, na komputerze mam różne inne rzeczy (gra nie jest moim całym życiem). Taka notatka na pasku obok byłaby wygodną rzeczą.

EntdeckeR
07-02-2016, 13:41
Na komputerze jest program notatnik :)

A grając na innym komputerze/telefonie masz do niego dostęp. Serio ludzie używajcie czasem rozumu, jak piszecie takie rzeczy...

Co do Notatnika - nie jest to zły pomysł, pytanie ile czasu zajęłoby wprowadzenie tego ;)


EDIT


To niech korzysta z dysku Googla albo zakupi notatnik z papieru i nosi przy sobie. Jak ma problem z notatkami to niech wysyła PW do swojej drugiej postaci.

BRAK mi słów na takich ludzi...

Krycha
07-02-2016, 14:21
Wielu graczy używa prezentacji jako notatnika, a do tej pory to starczało.

Pirrat
07-02-2016, 14:23
A grając na innym komputerze/telefonie masz do niego dostęp. Serio ludzie używajcie czasem rozumu, jak piszecie takie rzeczy...
Co do Notatnika - nie jest to zły pomysł, pytanie ile czasu zajęłoby wprowadzenie tego ;)
To niech korzysta z dysku Googla albo zakupi notatnik z papieru i nosi przy sobie. Jak ma problem z notatkami to niech wysyła PW do swojej drugiej postaci.

Samael
07-02-2016, 15:18
Na tak. Propozycja bardzo dobra, sam o niej myślałem. Prezentacja nie jest miejscem od prywatnych notatek, zapisywanie na dysku jest gupie, bo wolałbym mieć rzeczy związane z mfo w mfo, wysyłanie wiadomości do samego siebie? Serio? Bez komentarza, być może można tak robić ale jest to niewygodną głupotą. Mały notatnik w grze by się przydał, czasami mam długofalowe plany co do konkretnych postaci, ale że nie zawsze wchodzę codziennie do gry to z czasem łatwo o tym zapomnieć. Notatnik by to rozwiązał.
A ten post pirrata powyżej to chyba jakaś prowokacja, bo nie wierzę że można coś tak głupiego wymyślić. Może niech sobie napisze notatki z maj fantazi na kartkach samoprzylepnych i ponakleja na lodówkę?

Tensa Zangetsu
07-02-2016, 15:24
Może by rozwiązał, może nie, jak ma działać jak czat, że po odświeżeniu znika z niego wszystko to podziękujmy. Z drugiej strony, można by go zrobić w zakładce "profil", w obecnym stanie większość zasłaniają reklamy, i estetyczniej by to wyglądało.

Leonardo
07-02-2016, 15:39
Nie wierzę już w moją pamięć (ciekawe o ilu pomysłach już zapomniałem tylko dlatego, że sądziłem, iż je zapamiętam), dlatego jestem jak najbardziej na tak.

miorts
08-02-2016, 16:04
Na komputerze jest program notatnik :)

Dobrze powiedziane

Kamillo
09-02-2016, 08:35
przydałaby się taka rzecz:)

Hubert M
04-05-2016, 14:20
Witam, chciałbym zaproponować pewien pomysł na który niedawno wpadłem. Niektórzy gracze chcą zapisać np: długi itp. Ale nie mają gdzie to zapisać. Więc dobrze by było dodać Notatnik do gry. Co wy na to :confused:

SystemOfADown
04-05-2016, 14:24
5 postaci = 5 prezentacji do wykorzystania, poza tym masz notatnik na kompie

Hubert M
04-05-2016, 14:28
Nom ok ale prezentacja nie jest po to aby ją zasypywać prywatnymi wiadomościami i jeszcze inni gracze mają do niej wstęp. Więc wygodnie by było aby wprowadzić taki notatnik.

Clover
04-05-2016, 14:29
Witam, chciałbym zaproponować pewien pomysł na który niedawno wpadłem. Niektórzy gracze chcą zapisać np: długi itp. Ale nie mają gdzie to zapisać. Więc dobrze by było dodać Notatnik do gry. Co wy na to :confused:

do tego może jeszcze kalkurator, skype'a, kalendarz i inne rzeczy, które są dostępne na komputerze?
Nie ma sensu dodawać czegoś, do czego i tak każdy ma dostęp.

super wojownik
04-05-2016, 15:06
Jest już taka propozycja. Więc nie potrzebny temat :p

Baldurs
04-05-2016, 16:21
https://forum.mfo3.pl/showthread.php?31618-Notatka

ZXCV
04-05-2016, 19:30
Witam, chciałbym zaproponować pewien pomysł na który niedawno wpadłem. Niektórzy gracze chcą zapisać np: długi itp. Ale nie mają gdzie to zapisać. Więc dobrze by było dodać Notatnik do gry. Co wy na to :confused:
Głupi pomysł. A po za tym jest już taki temat. Chcesz robić sobie notatki ? To wysyłaj je na swoją drugą postać

Lampucera
04-05-2016, 20:50
Jak dla mnie głupi pomysł i nie przemyślany. Komu się chce pisać jakieś pierdoły w notatniku na MFO3...
Tak jak pisano wyżej są inne środki.
Na nie.

SirLexPLAY
17-05-2016, 00:43
Powiem tak że np. w grze HeroZero masz opis i notatki. Opis jest dostępny dla każdego gracza, a notatki to tylko Ty masz do nich dostęp

Clover
17-05-2016, 11:32
Powiem tak że np. w grze HeroZero masz opis i notatki. Opis jest dostępny dla każdego gracza, a notatki to tylko Ty masz do nich dostęp

ale to jest emefo i tutaj nie korzystamy z niepotrzebnych rzeczy.

SirLexPLAY
17-05-2016, 12:22
ale to jest emefo i tutaj nie korzystamy z niepotrzebnych rzeczy.

ta ja sam się zgadzam bo takie cos nawet nie jest zbytnio potrzebne...

Samael
17-05-2016, 13:45
Jest bardzo potrzebne i powinno zostać wprowadzone.

Kim Chi
17-05-2016, 13:53
Jestem za. Pewnie nawet sam bym korzystał.