PDA

Zobacz pełną wersję : Blokada spamienia dla obcych



Houqe
17-01-2016, 18:24
Apeluję o w prowadzenie jakiegoś systemu blokowania możliwości napisania do osób, które tego nie chcą. Każda osoba która nie znajduje się w "obserwowanych" nie mogłaby pisać, spamić itd. A natręty lub osoby niepożądane otrzymywały by w rezultacie napis "ta postać nie życzy sobie wiadomości od osób obcych" czy coś w ten deseń, macie te swoje gadki telewizyjne.

Na pewno wielu osobom taka rzecz byłaby na rękę.

I nie jęczeć mi tu że jest opcja ignorowania, bo ignorowanie jest równoznaczne z odpisaniem komuś. Ta propozycja dale tym którzy tego chcą, swięty, błogi spokój.

Doktor Lewatywa
17-01-2016, 18:28
Oj przydałoby się. Pójdę obejrzeć jakiś film, wracam a tu 40 czatów z czego połowa ludzi się sfochała, bo nie odpisałem xd.

Mogłyby być jakieś statusy jak na gg, ale z takim zaznaczeniem, że jak ktoś sobie ustawi "nie przeszkadzać" to właśnie nikt nie może do niego napisać. Albo jakieś osobiste regulacje kto może pisać, a kto nie.

Kim Chi
17-01-2016, 18:40
Przecież nikt ci nie każe tego czytać?
Istnieje opcja ignoruj.
Odśwież stronę i otwarte czaty znikną.

Doktor Lewatywa
17-01-2016, 18:43
A co jeśli coś ważnego przyszło? Ja właśnie bym chciał, żeby przerywały mi tylko wiadomości od poważnych osób, a nie jakieś zawracanie dupy przez randomów.

SystemOfADown
17-01-2016, 18:45
To zamiast afczyć się wyloguj.

Kim Chi
17-01-2016, 18:47
I nie jęczeć mi tu że jest opcja ignorowania, bo ignorowanie jest równoznaczne z odpisaniem komuś. Ta propozycja dale tym którzy tego chcą, swięty, błogi spokój.


A co jeśli coś ważnego przyszło? Ja właśnie bym chciał, żeby przerywały mi tylko wiadomości od poważnych osób, a nie jakieś zawracanie dupy przez randomów.

Nie jęcz mi tu że do ciebie piszą, bo od tego jest opcja czatu.

Alvi
17-01-2016, 18:51
Ale niektorzy nie chca zeby ktos nieznajomy pisal do nich w niewaznej sprawie a ze antek jest znanym graczem to czesto do niego ktos pisze. wiec jestem za

Doktor Lewatywa
17-01-2016, 18:53
Muszę afczyć, bo inaczej się net rozłącza i trzeba sporo kombinować, żeby wrócił :D

Houqe
17-01-2016, 19:13
O właśnie, Antek. Coś w stylu " nie przeszkadzać". I święty spokój

Peggy Brown
17-01-2016, 20:35
Co do ignorowania, to jest za słaby sposób na spamerów. Trzeba pilnować listy przez te 30 dni, bo 'niedajboże' zapomnisz i całą listę trafi szlag!

Ignor na stałe - jestem za.
Statusy - nie przeszkadzać; afk; dostępny - jestem za.

Po co hejtować??? Jeśli Wam to nie jest potrzebne i potraficie sobie radzić ze spamerami - super cieszę, ale jak widać niektórym osobom przeszkadzają pootwierane karty z czatem i ciągłe, natrętne spamienie innych, więc taka zmiana by się przydała.

tosenevrati
17-01-2016, 20:41
Mogłoby być, tyle że to takie trochę jak wyłączona widoczność graczy - odcina od reszty świata ;) i nie wiadomo, na kim się stoi.
Pewnie wejdzie do premium.


Albo jakieś osobiste regulacje kto może pisać, a kto nie.
:D

Jeahok
17-01-2016, 21:00
fajny by był przycisk blokujący pojawianie się nowych czatów prywatnych - mamy tych co chcemy i nie ma problemu z miksem zakładek