PDA

Zobacz pełną wersję : Moderator Roku 2015!



Krycha
27-12-2015, 12:29
W tym temacie wybieramy Moderatora Roku 2015.

Nominowani:

ADIHC1
BaGGy
Fausis
MasterOfPuppets
minek
MhL
VaanDee
Antybristler
Bicek
Koridor
Krycha
Pirrat
Psotka
RoLL


Wyłączyłem celowo Tomiego, bo i tak wiadomo, że ta gra i to forum to jego "dzieci" i jest ponad każdym z tej listy :D.

EntdeckeR
27-12-2015, 12:31
Antybristler bez dwóch zdań, za pomoc, kreatywność i najlepszą komunikację z ludźmi!

Doktor Lewatywa
27-12-2015, 12:33
Szkoda, że tylko jeden głos można oddać, bo oddałbym jeszcze na Koridora, któremu zawdzięczamy ostatnie eventy i upki :)

Krycha
27-12-2015, 12:41
Nie ma niestety opcji ustawienia ilosci głosów - albo 1 albo dowolnie, wiec lepiej 1.

Coni
27-12-2015, 13:42
Fausis i Antek prowadzą, rozumiem, że to na poważnie, tak? ;>

Samael
27-12-2015, 13:48
Przecież Mhl nie miał moda w 2015, poza tym zły dział.

Pirrat
27-12-2015, 13:49
Fausis i Antek prowadzą, rozumiem, że to na poważnie, tak? ;>Tak jak każde głosowanie na forum ;).

Jeahok
27-12-2015, 13:55
właściwie to nie widzę sensu takich imprez xd

Lisu aka wróciłem
27-12-2015, 14:24
właściwie to nie widzę sensu takich imprez xd

Można się pośmiać, powspominać "stare" czasy, itd. Jestem tu od prawie roku, to dobrze że pierwszy raz widzę nicki prawie połowy osób? :P

SystemOfADown
27-12-2015, 14:47
Antek jest najlepszym moderatorem bo nim nie jest.

Krycha
27-12-2015, 15:40
Pytałem się o MhL i podobno był w 2015 roku, na początku, bo dopiero wtedy Baggy odebrał mu rangę. Modzi są ci, którzy byli nimi w 2015 roku.

Co do działów - pasowały mi tematy i do Rozmowy, i do Forum, i do Hyde Parku, założyłem w tym pierwszym, ale przeniesiemy na do "Forum".

Dorek
27-12-2015, 15:49
Koridor najlepszy.

About
27-12-2015, 17:28
tak z ciekawości dlaczego krycha jest uwzględniony w tej ankiecie skoro nie jest prawdziwym modem a pajacem z którego się każdy śmieje?

xD

- - - - - - - - - -


Koridor najlepszy.

również na niego dalem

- - - - - - - - - -

KORIDOR KORIDOR FC KORIDORY GOOOOOOOOOOLA

Coni
27-12-2015, 17:38
Anlib, Chaos, EntdeckeR, Galina, Gazowane Mleko, Kamillo, Karpiu diilmach, Nyan Cat, Rumplestiltskin, SoShy, Spaav, Tęczowy Gumiś
Ilu z tych graczy jest aktywnych na forum. Antek, serio?

Mi by aż było głupio przyjąć nagrodę moderatora roku, będąc niespełna moderatorem przez hmm kilka miesięcy działu, w którym prawie i tak nikt się nie udzielał, a mimo to i tak zdołać ją stracić.

Może jak zgoda na plebiscyty wyszła od góry, to może Bengi zgodziłby się na jakieś sensowniejsze rozwiązanie, nie wiem jak na przykład choćby utworzenie specjalnego działu/subforum na czas trwania plebiscytów, do których dostęp by mieli np. użytkownicy z stażem np. minimalnym rok (choć bardziej powinno chodzić o aktywność), mających tam x postów?
Przynajmniej o te sprawy forumowe. No chyba, że nie jest to w żaden sposób nagradzane a tylko czysto for fun. Wiem, wiem, to tylko zabawa i szkoda na to zachodu, najlepiej to zrobić prosto i szybko, ale jak widać niektórzy nie potrafią się bawić uczciwie, a szkoda ;)

About
27-12-2015, 17:40
Ilu z tych graczy jest aktywnych na forum. Antek, serio?

Mi by aż było głupio przyjąć nagrodę moderatora roku, będąc niespełna moderatorem przez hmm kilka miesięcy działu, w którym prawie i tak nikt się nie udzielał, a mimo to i tak zdołać ją stracić.

Może jak zgoda na plebiscyty wyszła od góry, to może Bengi zgodziłby się na jakieś sensowniejsze rozwiązanie, nie wiem jak na przykład choćby utworzenie specjalnego działu/subforum na czas trwania plebiscytów, do których dostęp by mieli np. użytkownicy z stażem np. minimalnym rok (choć bardziej chodziło by o aktywność), mających tam x postów?
Przynajmniej o te sprawy forumowe. No chyba, że nie jest to w żaden sposób nagradzane a tylko czysto for fun. Wiem, wiem, to tylko zabawa i szkoda na to zachodu, najlepiej to zrobić prosto i szybko, ale jak widać niektórzy nie potrafią się bawić uczciwie, a szkoda ;)

dokladnie

Doktor Lewatywa
27-12-2015, 17:49
Mi tam nie zależy na żadnym tytule, serio.
Możecie mnie wypisać, albo wszystkich byłych moderatorów, skoro mają być takie spiny.

Krycha
27-12-2015, 18:44
Problemem jest to, że gdybysmy zawęzili staże, to tak naprawdę mamy o połowe mniej ludzi na głosowanie (albo i jeszcze mniej), a nominowanych, np. z tego grona byłoby mniej o 1/3. Problemem jest to, że ta pozostała liczba 2/3 to osoby, które już modami nie są (Antek, Adi, minek, MhL, Bicek, Psotka) albo są mega mało aktywni (RoLL). Z tego odpada nam już siódemka, mniej stażu niż rok mam ja, Pirrat, Fausis, na 90% MoP. Czyli spełniających warunki "bycia modem" i "staż ponad rok na stanowisku" jest 3: VD, Baggy i Koridor. Troche mało.

Dlatego uważam, że nie ma sensu tego wyszczególniać, bo to i tak zamknięta kasta, Baggy dokonał trochę zmian "pokoleniowych" i dlatego te warunki są bardzo trudne ;).

Qwiker
27-12-2015, 18:52
Wydaje mi się, że rok stażu o który chodziło Coniemu to nie chodzi o to że mod ma mieć rok stażu, tylko by głosować mogli użytkownicy z rocznym stażem na forum

Krycha
27-12-2015, 18:56
Wiem, ale nie odnosiłem się do tego, tylko do tego, że Antek miał dział "przez kilka miesięcy". Że to za mało. Dlatego, że te plebiscyty to nie jako podsumowanie mijającego roku, to jako znacznik przyjąłem własnie okres roku (zeby tak jakby mod przez cały okres pełnił swoją funkcję) i przedstawiłem wnioski. Uważam, że niezależnie od długosci pełnienia funkcji, liczą się fakty - aktywnosc, uczciwosc, sprawiedliwosc, ocena podejmowanych decyzji i tak dalej.

VaanDee
27-12-2015, 19:42
Każdy ma jakieś zasługi, trudno wybrać, ale oddałem głos na inicjatora plebiscytu za m.in. pośpiech :P

Rosalyn
27-12-2015, 20:42
Koridor bo najlepszy mod bez napinki i 'władza' mu do łba nie uderzyła. Pozdrawiam