PDA

Zobacz pełną wersję : pomysł na...itemy czasowe :P



Mita bank
11-06-2011, 11:41
Myślałem nad itemami które działały by podobnie jak totem czy róg myśliwski, ale były mocniejsze i przez to miałyby ograniczenie czasowe, raz założone już nie mogłyby byc zdjęte, po terminie ważności, traciłyby moc i zostawały by bez żadnych statystyk, wtedy można by je zdjąć ;]
niektóre mogłyby też dawac statystyki

itemy mogłyby niektóre być z questów, co słabsze to może z bossów odnawialnych, a niektóre do kupienia za MF ;]

Dla tych itemów w EQ byłyby specjalne miejsce (albo nową zakładkę zrobić)

przykład takiego przedmiotu:

chusta podróżnika
wymagany poziom 1
szybkość 5
info: Podróże za pomoca kryształów kosztują 3 pkt. energii
czas działania: 72h

amulet życia
wymagany poziom 15
obrona 2
obrona mag. 2
życie 50
info: życie po walce błyskawicznie regeneruje się
czas dziania: 36h

w tym amulecie chodzi o to że nie używamy mixów, po walce zawsze mamy full życia, trochę na mixach można przyoszczędzić, na silniejszych potworach (po upie takie sie pojawią) gracze się leczą po każdej walce z mobem, z tym trochę więcej wygody ;]

a tu przykład przedmiotu dostępnego za MF ;]

Pierścień energii
wymagany poziom 25
info: masz 15% szans że akcja (walka z mobem/bossem/graczem) nie zabierze ci punktu energii
czas działania: 12h


tak już dla tych pytających po co to jest...dla większej zabawy, takie itemy byłyby na pewno drogie, ciężko dostępne. Ale z tymi itemami gra zrobi się ciekawsza.

Jak ci sie podoba pomysł to gwiazdka po lewej na dole mojego postu nie gryzie :P

Chaos
11-06-2011, 11:50
Hmm nawet ciekawe.
Może kiedyś wejdzie do gry.
Przedmioty za MF raczej odpadają,
bo Admini kiedyś pisali że nie będzie sklepiku z płatnymi itemkami.

Loco
11-06-2011, 11:55
Kupowanie ekwipunku, złota czy czego tam chcecie za punkty mf nie jest dobrym pomysłem.Co do propozycji o reszcie przedmiotów z questów nie mam zdania, choć jestem dość sceptycznie nastawiony do tego pomysłu.

docOok
11-06-2011, 12:30
fajny pomysl popieram ;p

The End
11-06-2011, 18:28
Jestem za. Pomysł extra. Masz repka.

Goddess Of War
11-06-2011, 18:54
wszystko fajne tylko nie za MF :D

Mita bank
11-06-2011, 18:58
te za MF mogłyby nie być możliwe do wystawienia na targ lub handel :P
po za tym nie są jakies kozacko dające przewage, inaczej jakby coś dawało na 2h expa x3 :P to już przesada by była ;]

usunąc to konto
11-06-2011, 19:00
Pomysłowe, noi sadze, ze to nikomu by w grze nie zaszkodzilo :D

lokin
11-06-2011, 19:39
Czy nie uważacie ,że te przedmioty za bardzo ułatwiają grę? Ta gra byłaby wtedy zbyt łatwa.
Tak to trzeba się uleczyć sobie życie i stracić miksy ,które się kupiło ,a tak to od razu bierzesz i masz z głowy.
Jakby wprowadzono te rzeczy to w takim razie powinni obniżyć złoto z potworów.

Daniorocket
11-06-2011, 20:16
@up

ale wiesz, te itemy byłyby czasowe, więc te kilka godzin by było latwiejsze

Mita bank
11-06-2011, 20:49
Czy nie uważacie ,że te przedmioty za bardzo ułatwiają grę? Ta gra byłaby wtedy zbyt łatwa.
Tak to trzeba się uleczyć sobie życie i stracić miksy ,które się kupiło ,a tak to od razu bierzesz i masz z głowy.
Jakby wprowadzono te rzeczy to w takim razie powinni obniżyć złoto z potworów.

złota co raz mniej będzie i tak bo zaraz wydropimy z tych potworków co się da i znowu mały drop będzie :P
itemy tylko na określony czas, do tego trudno byłoby je zdobyć ;]
kolejna sprawa że nie sa aż tak potężne, żaden nie daje ci niezniszczalności w walce albo potrójnego expa :P

lokin
11-06-2011, 23:00
No dobra ,a jeśli nawet to te 72h miały by trwać w grze czy to miałyby być ziemskie godziny ,bo wiesz ,że to mała różnica ;D

Mita bank
11-06-2011, 23:13
zakładasz item, nie możesz go zdjąć ;]
nie zależnie od tego czy jesteś zalogowany czy nie czas płynie
dlatego 72h, ponieważ nikt nie expi cały czas, przez te 72h może zrobili by z 5-10 jazd przez kryształ obejść bossy ;]

lokin
11-06-2011, 23:17
Mnie zaciekawiło ,ale niestety nie ja mam ostateczny głos ;]

Jaskier
12-06-2011, 12:34
Dobry bylby np patent na podniesienie mozliwosci dropa z mini bossa (tylko takiego sensownego-a nie miksow rege/odnowienia).

Mita bank
12-06-2011, 13:45
drop to drop,
podnosi ci szanse na wszystko ;]
tylko że taki item powinien mieć czas działania kilka minut max, z 5-10min, więc jak ci sie uda wygrać z bossem to git masz podniesioną szanse ale nie masz czasu na drugiego, jak przegrasz to już ci braknie czasu żeby bić drugiego :P