PDA

Zobacz pełną wersję : Możliwość sprawdzenia siły czaru na poszczególnych gwiazdkach



KubaASTA
09-06-2011, 23:37
Mogłaby być dodana opcja przeglądania siły danego czaru i gemu, niezależnie od posiadanych nabitych gwiazdek. Po kliknięciu na odpowiednią ilość gwiazdek mogłaby pojawić się jego siła działania oraz koszt pobieranego mp (w przypadku zdolności i zaklęć). Nie wiem czy dość jasno się wyraziłem, więc lepiej dam przykład. Mamy powiedzmy zdolność "leczenie 1". Po wbiciu na *** nie ma możliwości zobaczenia w tym samym menu jaka jest moc tego czaru na *. Może to się chociażby przydać do ustawienia inty bądź nawet z czystej ciekawości jak zmieniają się właściwości danego zaklęcia, gemu bądź czaru.

Siwy
09-06-2011, 23:49
Wolę jak jest to dla mnie tajemnicą ile gem wali :)

ADIHC1
10-06-2011, 01:05
Mogłaby być dodana opcja przeglądania siły danego czaru i gemu, niezależnie od posiadanych nabitych gwiazdek.
To, jakie obrażenia zada zaklęcie, jest uzależnione od kilku czynników, przez co taka informacja nie może się pojawić w opisie zaklęcia czy zdolności.


Po kliknięciu na odpowiednią ilość gwiazdek mogłaby pojawić się (...) koszt pobieranego mp (w przypadku zdolności i zaklęć).
To możesz sprawdzić już teraz.

https://mfo3.pl/game/view.php?t=ab&id=41

Na prawo od paska AP masz przyciski, pozwalające nawigować pomiędzy poszczególnymi gwiazdkami.


Mamy powiedzmy zdolność "leczenie 1". Po wbiciu na *** nie ma możliwości zobaczenia w tym samym menu jaka jest moc tego czaru na *.
Jeśli mnie pamięć nie myli, to ile leczy Leczenie na poszczególnych gwiazdkach, jest zależne m.in. od poziomu postaci. Także i w tym przypadku ta informacja nie jest zawarta w opisie zdolności.

musaraj
10-06-2011, 08:52
Normalizacja na 2**??
Czym się ona różni?

Kardinale
10-06-2011, 08:59
Możesz jej użyć 2 razy dostępna na 40lv