PDA

Zobacz pełną wersję : Przywrócenie wypadania uzbrojenia w bójkach.



Kim Chi
06-11-2015, 22:44
Przywróćcie wypadanie uzbrojenia w bójkach, bo teraz gra jest bezsensowna i przez brak ryzyka - nudna.

Doktor Lewatywa
06-11-2015, 23:21
Wypadanie było do bani. Najbardziej ogarnięci gracze mogli dużo stracić, a najmniej zyskać. Wiem po sobie :D

Koridor
07-11-2015, 04:04
Już lepiej dodać szansę na większą stratę golda, ale nie rzędu 1% na b. dużą, a raczej 10-20% na średnią. Pod uwagę trzeba brać obie strony medalu i w sumie większość argumentów odnośnie tego problemu została już dawno przytoczona - wystarczy poszukać.

Leonardo
07-11-2015, 04:59
Można dodać i szansę na stratę 100% golda, skoro bójki toczą się tylko na IŚ, a tam gracze golda ze sobą nie biorą.
Wskaż mi przynajmniej 20 bójek nierankingowych, niezwiązanych z toczącym się turniejem w tym tygodniu, to oświadczę że twój pomysł ma rację bytu w mfo.

Asasynek
07-11-2015, 08:59
Zero ryzyka = można atakować kogokolwiek i przegrywać z kimkolwiek ile się chce, a złota też traci się tyle co nic. Chociaż i tak samo atakowanie nierankingowe nie ma sensu, bo nic nie można zdobyć. Popsuli grę i nie umieją naprawić.

Doktor Lewatywa
07-11-2015, 11:32
Zero ryzyka = można atakować kogokolwiek i przegrywać z kimkolwiek ile się chce, a złota też traci się tyle co nic. Chociaż i tak samo atakowanie nierankingowe nie ma sensu, bo nic nie można zdobyć. Popsuli grę i nie umieją naprawić.
A co ma powiedzieć ktoś kto ma całe eq +8 i inne fajne rzeczy? Jak wygra to przy dużym farcie dostanie jakiś niepotrzebny syf, a jak przegra to straci itemek warty kilkadziesiąt kk. Krótko mówiąc randomy, które np wszystko władują w atak i liczą na farta mogą tylko zyskać, a gracze którzy wszystko sobie uczciwie kompletowali mogą tylko stracić.

Alvi
07-11-2015, 11:35
A co ma powiedzieć ktoś kto ma całe eq +8 i inne fajne rzeczy? Jak wygra to przy dużym farcie dostanie jakiś niepotrzebny syf, a jak przegra to straci itemek warty kilkadziesiąt kk. Krótko mówiąc randomy, które np wszystko władują w atak i liczą na farta mogą tylko zyskać, a gracze którzy wszystko sobie uczciwie kompletowali mogą tylko stracić.

Jak ktos ma eq +8 to nie padnie od randoma z duzym atakiem bo w eq +8 bedzie mial dosc duzo deffa. Asaynek dobrze mowi jestem za przyroceniem wypadania eq.

Doktor Lewatywa
07-11-2015, 11:38
Jak ktos ma eq +8 to nie padnie od randoma z duzym atakiem bo w eq +8 bedzie mial dosc duzo deffa. Asaynek dobrze mowi jestem za przyroceniem wypadania eq.
No i znowu się wypowiada osoba, która nawet ligi brązowej nie wbiła. Można paść, jest mnóstwo opcji - topór magii wiatru, pocisk fortuny, szczęśliwy cios i wiele innych.

Asasynek
07-11-2015, 11:46
I to było dobre, że można było coś stracić, ale ktoś za bardzo przywiązał się do swoich wirtualnych itemów i postanowiono to zmienić. Zresztą wątpię, by ktoś z eq 0 zaatakował kogoś z +8, a nawet jeśli, to ten drugi wciąż mógłby wezwać pomoc, natomiast przegrywając udowodniłby, że bez swoich itemków +8 tak naprawdę jest słabszy od graczy z uzbrojeniem bez plusów.

SoShy
07-11-2015, 11:56
Zgadzam się z Antkiem. Z wypadaniem uzbrojenia najbardziej poszkodowani są ci, którzy poświęcili dużo czasu na zrobienie itemków +6/7/8 i nie chodzi tylko o walki z randomami.

Doktor Lewatywa
07-11-2015, 11:59
I to było dobre, że można było coś stracić, ale ktoś za bardzo przywiązał się do swoich wirtualnych itemów i postanowiono to zmienić. Zresztą wątpię, by ktoś z eq 0 zaatakował kogoś z +8, a nawet jeśli, to ten drugi wciąż mógłby wezwać pomoc, natomiast przegrywając udowodniłby, że bez swoich itemków +8 tak naprawdę jest słabszy od graczy z uzbrojeniem bez plusów.
Są ludzie, którzy mają tyle ataku, że większość normalnych walk przegrywają, ale zawsze przy farcie mogą wygrać nawet z kimś dopakowanym itemkami +8. Poza tym często atakowane są grupy od mini-bossów, gdzie niekoniecznie wszyscy są dobrzy w TvT.

A pierwsze zdanie to porażka. Nie będzie się opłacało robić dobrego eq skoro jakiś ktoś będzie potem mógł położyć na nim swoje brudne łapska.

About
07-11-2015, 12:09
Na nie. Wydasz grube miliony na robotę eq +8 i stracisz w pierwszej walce ;d (Fajnego by się miało pecha)

Rebellious
07-11-2015, 12:11
Tylko, że niektórzy powiększali depozyty, żeby przechowywać właśnie swoje super EQ, niektórzy stracili bardzo wartościowe EQ w bójkach, więc powinno zostać jak było.

Rumplestiltskin
07-11-2015, 12:11
Nie po to wypadanie eq zostało wyłączone by teraz je z powrotem włączać.

About
07-11-2015, 12:11
Nie po to wypadanie eq zostało wyłączone by teraz je z powrotem włączać.

Dokładnie :)

Kim Chi
07-11-2015, 12:26
Nie po to wypadanie eq zostało wyłączone by teraz je z powrotem włączać.

Nie po to wypadanie eq zostało włączone, by je wyłączać.

Boberak
07-11-2015, 13:56
A nie można tak po prostu wyłączyć wypadania tylko dla itemów +3 lub lepszych?
Podobnie można zrobić też z gemami.

Doktor Lewatywa
07-11-2015, 14:02
A nie można tak po prostu wyłączyć wypadania tylko dla itemów +3 lub lepszych?
Podobnie można zrobić też z gemami.
I to już jest coś.
I jeszcze jakiś limit ekwipunku, żeby ludzie nie zapychali go itemkani na 1lv.

Qwiker
07-11-2015, 14:15
A nie można tak po prostu wyłączyć wypadania tylko dla itemów +3 lub lepszych?


To niech te itemki +3 i wyżej będą przypisane do konta i niewypadywalne

Blood Rider
07-11-2015, 14:20
Ja bym był za 100% dropem przedmiotu podczas wygranej bójki. Dałbym również możliwość na zdobycie do 5 przedmiotów.

Lisu aka wróciłem
07-11-2015, 14:46
Na tak, bez ograniczeń. Antek nie obraź się, ale jeżeli boisz się stracić itemek +8 i wg. zakładasz że stracisz go bez zysku, to co Ty człowieku robisz w topce jakichkolwiek walk? Wyzwania złe, wypadanie eq złe, wszystko złe. Może lepiej sprzedaj całe eq i śpij spokojnie? Pomijam już fakt, że z takim eq od randoma z tysiącem ataku powinieneś padać raz na 100 walk. To policz ile zyskasz, a ile ewentualnie możesz stracić. Kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana, a wiadomo że im więcej masz, tym więcej ryzykujesz. Zawsze można nie wchodzić na lokacje bójkowe, do przejścia fabuły nie jest to konieczne.

Wszystkie propozycje mające na celu uatrakcyjnienie gry zawsze NA TAK

Rumplestiltskin
07-11-2015, 15:45
Wszystkie propozycje mające na celu uatrakcyjnienie gry zawsze NA TAK

Raczej zepsucie gry xd

MasterOfPuppets
07-11-2015, 23:37
Zwiększenie dropu golda za bójki całkiem fajne.

Doktor Lewatywa
07-11-2015, 23:54
Można też zrobić ranking bójkowicza, a wywalić te oszukane arenowe.

Magician
08-11-2015, 12:52
zwiększyć drop golda ? po co takie coś, skoro wszyscy kase trzymają na banku a jak to wejdzie, to już każdy grosz będą trzymać na banku i o co tak narzekacie, że niby ktoś kto sobie doładuje milion ataku może przyfarcić, czy każdy w tej grze jest hiterem ? Zresztą wątpię by ktoś taki rzucał się na kogoś mocnego a nawet jeśli tak to osoba z tym genialnym eq, jeśli myśli to rozwali tego hitera na spokojnie, nie ma teraz żadnego ryzyka na iś, nie dosyć, że tvt już umarło, jedynie iś coś tam jeszcze podtrzymują to teraz na spokojnie sobie można na nie chodzić bez obaw, że się cokolwiek straci

EntdeckeR
09-11-2015, 18:16
Nie. Nowi gracze nie mają dobrego EQ, dlaczego mają jeszcze je tracić tylko dlatego, że atakuje ich dużo mocniejszy gracz?

DĘBOWE MOCNE
10-11-2015, 10:40
Jestem na NIE - nie każdy powiększa depozyt, nie każdy robi uzbrojenie +8 ale każda strata uzbrojenia boli gracza który coś sobie zakupił czy zdobył a przez to że wszedł np na mini aby komuś pomóc traci coś dobrego, ciekawego

lcsLewBrickTrack
11-11-2015, 01:10
Jestem na NIE - nie każdy powiększa depozyt, nie każdy robi uzbrojenie +8 ale każda strata uzbrojenia boli gracza który coś sobie zakupił czy zdobył a przez to że wszedł np na mini aby komuś pomóc traci coś dobrego, ciekawego

Zgadzam się, również jestem na NIE z tych samych powodów.

Acodin
11-11-2015, 09:26
są dwie strony medalu możesz stracić eq możesz zyskać eq jak najbardziej na TAK!!!!!!!!!!!

Doktor Lewatywa
11-11-2015, 11:30
Ja mam już wszystko czego pragnąłem. Poza tym wiem jak to wygląda w praktyce i najwięcej tracą najbogatsi.

Jeahok
11-11-2015, 13:42
Z jednej strony jest to jakieś uatrakcyjnienie, ale z drugiej głupio być pechowcem gubiącym eq +8 na max lvl mimo, że szanse są na to znikome.
Trochę dziwne jest też to, że wówczas opłacałoby się nosić dużo śmieci, aby zmniejszyć szanse na to, że zgubi się coś cennego.
Wydaję mi się, że lepsza opcja to zwiększanie straty golda i jakaś ewentualna protekcja tych zaczynających grę, żeby się nie zniechęcili.

Blood Rider
13-11-2015, 13:34
Myślałem nad tym ostatnio i wpadłem na dosyć ciekawy pomysł. Założenie jest takie, że po bójce system wybiera (z pewnym prawdopodobieństwem) 5 (liczba też jest do przemyślenia, musi być jednak nieparzysta) różnych rzeczy z ekwipunku przegranego. Przegrany w bójce wybiera dwa najcenniejsze dla niego przedmioty, a wygrany dwa najsłabsze, których nie chciałby dostać. Dropem dla zwycięzcy jest przedmiot, który nie został wybrany przez żadnego gracza. Oczywiście trzeba by było dopracować, co miało by się dziać w przypadku gdy w bójce bierze więcej niż dwie osoby, ale na razie chcę zobaczyć, co w ogóle myślicie o tym pomyśle.

Galina
13-11-2015, 18:35
Jestem na nie. Niektórzy gracze nie po to włożyli dużo czasu i nie tylko tego (wiadomo co włożyli?), by wykuć dla siebie (nie dla innych) eq, a potem w jednej walce, czasem nierównej je stracić. Mnie osobiście ta zmiana najbardziej odpowiadała. Jak komuś nie chce się respić mini, szukać chętnych do ich wymiany, tylko woli czatować na innych w ukryciu celem zdobycia cennego eq, to musi zmienić nastawienie. Zmiana nie powinna być przywracana tylko dlatego, że ktoś inny depozyt powiększył.

Shadow EX
13-11-2015, 18:55
Na nie i tyle. Jeśli już jakaś sensowna zmiana to tylko zmiana dropu golda oraz EQ do max +2/3. W innym przypadku propozycja bez sensu.

proskiler
13-11-2015, 19:11
Myślałem nad tym ostatnio i wpadłem na dosyć ciekawy pomysł. Założenie jest takie, że po bójce system wybiera (z pewnym prawdopodobieństwem) 5 (liczba też jest do przemyślenia, musi być jednak nieparzysta) różnych rzeczy z ekwipunku przegranego. Przegrany w bójce wybiera dwa najcenniejsze dla niego przedmioty, a wygrany dwa najsłabsze, których nie chciałby dostać. Dropem dla zwycięzcy jest przedmiot, który nie został wybrany przez żadnego gracza. Oczywiście trzeba by było dopracować, co miało by się dziać w przypadku gdy w bójce bierze więcej niż dwie osoby, ale na razie chcę zobaczyć, co w ogóle myślicie o tym pomyśle.

Albo, gdyby obaj gracze wybrali jeden albo oba te same przedmioty, wtedy jakieś losowanie byłoby potrzebne. Trochę dużo komplikacji, ale zawsze to jakiś pomysł.

Karminka
13-11-2015, 19:27
Prawdziwi zwolennicy pvp będą nadal walczyć dla samej satysfakcji z wygranej. Zablokowanie wypadania eq w bójkach, zmusiło tych co liczyli na szybkie "dorobienie się" do odrobiny pracy :).

Blood Rider
13-11-2015, 19:27
Albo, gdyby obaj gracze wybrali jeden albo oba te same przedmioty, wtedy jakieś losowanie byłoby potrzebne. Trochę dużo komplikacji, ale zawsze to jakiś pomysł.

Mogłaby być kolejność: pierwszy wybiera przedmioty przegrany, a następnie wygrany. To likwiduje problem.

Lisu aka wróciłem
13-11-2015, 19:42
Prawdziwi zwolennicy pvp będą nadal walczyć dla samej satysfakcji z wygranej. Zablokowanie wypadania eq w bójkach, zmusiło tych co liczyli na szybkie "dorobienie się" do odrobiny pracy :).

to "szybkie dorobienie się" ma miejsce kiedy ktoś w większości wygrywa bójki, a więc eq, lvl, strategia. ostatnie słowo którego bym tutaj użył to "szybkość". bójki nie są do pvp, ani satysfakcji z walki. celem bójek (wszędzie) jest zarobek, obecnie atakowanie kogoś nie z topki golda się nie opłaca, bo 5 energii wychodzi opłacalniej niż bicie się dla 5k. pomijam już koszta mikstur, naprawy eq. słowem, zróbcie coś z tymi bójkami, albo po prostu je wyłączcie, bo ewentualnie można trollować łapiąc grupy przy minibossach, co na pewno nie zachęca do gry.

proskiler
13-11-2015, 20:18
to "szybkie dorobienie się" ma miejsce kiedy ktoś w większości wygrywa bójki, a więc eq, lvl, strategia. ostatnie słowo którego bym tutaj użył to "szybkość". bójki nie są do pvp, ani satysfakcji z walki. celem bójek (wszędzie) jest zarobek, obecnie atakowanie kogoś nie z topki golda się nie opłaca, bo 5 energii wychodzi opłacalniej niż bicie się dla 5k. pomijam już koszta mikstur, naprawy eq. słowem, zróbcie coś z tymi bójkami, albo po prostu je wyłączcie, bo ewentualnie można trollować łapiąc grupy przy minibossach, co na pewno nie zachęca do gry.

W sumie racja, zapomnieliście wyłączyć łapanie przez np. 65 lvl grup z low lvlami. Prosiłbym o wyłączenie.

tosenevrati
14-11-2015, 09:46
Skoro temat powrócił (w sumie było wiadomo, że tak będzie), jest to chyba znak, że wdrożone rozwiązanie nie jest najlepszym, jakie można zastosować. Niestety ciężko jest zadowolić obie "grupy", bo dla części graczy jakiekolwiek bójki są skondensowanym złem, dla innych pożądaną - a nawet jedyną - rozrywką. Do tego dochodzi kwestia dropu, bo bójka dla samej bójki nie jest już tym samym. Wyrzucenie z możliwego dropu uzbrojenia i cennych przedmiotów zagwarantowało wielu osobom poczucie swoistego braku zagrożenia na mapach bójkowych, chociaż większość atakowanych i tak narzeka, można więc dojść do wniosku, że po prostu dana grupa preferuje spokojne i pacyfistyczne robienie fabuły itd.
Samo zagadnienie jest dla mnie o tyle neutralne, że rozumiem obie strony, przychylając się jednak do zdania zwolenników bójek opłacalnych w kwestii dropu (nie ma lepszego czynnika zachęcającego do tejże aktywności). Przed wprowadzeniem zmiany każdą bójkę charakteryzowała pewna obawa o stratę czegoś cennego, co było motywujące i raczej fajne, jednak z kolei zauważalne jest, że większość wolałaby nie tracić nawet nie mogąc zyskać. Wydaje mi się, że skoro istnieje limit poziomowy przy ataku, nie ma już sytuacji skrajnych i zawsze osoba/grupa broniąca się jest w stanie stawić pewien opór agresorowi (z tym że widać sporo sytuacji, w których narzekania są nie tyle na trudność bójki, a na sam jej fakt przed wymianą minibossa itd.)

Myślałam trochę nad rozwiązaniem częściowo kompromisowym, np.
- ograniczeniem wypadania uzbrojenia do jakiegośtam, ale za to z większą szansą na jego zgubienie, powiedzmy do egzemplarzy bez plusa, na niższy poziom niż poziom gracza, zepsutych, nieunikatowych;
- utrudnieniem zyskania eq w formie dropu za pomocą pewnych wymogów, np. byłoby to możliwe wyłącznie w walkach teamowych (może zachęciłoby to drużyny do walk + będzie ciekawą opcją po reformie drużyn) a nie w randomowych bójkach gdzie obrońcy są z łapanki; w walkach gdy po stronie agresora jest mniej osób i tym samym strona A ponosi jakby większy wysiłek (ale i wtedy dalej z niską szansą);
- podzieleniem mapek bójkowych na strefy z rosnącym ryzykiem, czyli na niektórych mapach można byłoby stracić dużo, na innych mało;
- wymogiem (w sumie pomysł podobny do zaproponowanego wyżej) określenia przez każdego gracza 1 rzeczy określonej wartości, która będzie dropem z niego w razie ewentualnej przegranej - rzecz wybierałoby się w oknie przygotowania do bójki. Określenie wartości zapobiegałoby wystawianiu śmieci typu zbroja na 1 lvl, a sama możliwość z kolei dropieniu czegoś cennego. Jeśli dana osoba nie wyrobiłaby się w ciągu 60s, system wybierałby coś losowo na podstawie wyborów pozostałych graczy.

Albo jeszcze:
- wyłączenie uzbrojenia z dropu, ale znaczne zwiększenie szansy na zgubienie innych przedmiotów, w tym mikstur specjalnych, nawet w ilości mnogiej;
- dodanie usługi (płatnej, ale niedużo, typu 5mf/miesiąc - jeśli komuś mocno zależy, niech się szarpnie) ochrony przed gubieniem uzbrojenia w bójkach;
- możliwość systemowego odzyskania zgubionego eq za gotówkę, tj. gdy ktoś zgubi bardzo cenne eq, może ubiegać się o jego zwrot oferując wygranemu odpowiednią ilość G (dodam "odpowiednio znaczącą ilość"), co do tej pory było możliwe polubownie. Opcja ta uruchamiałaby się wyłącznie dla uzbrojenia plusowego i/lub od określonego plusa.

Doktor Lewatywa
14-11-2015, 10:05
Skoro to wypadanie eq takie fajne to dlaczego przy znaczącej przewadze wygranych bójek więcej straciłem niż zyskałem?

Blood Rider
14-11-2015, 10:48
Skoro to wypadanie eq takie fajne to dlaczego przy znaczącej przewadze wygranych bójek więcej straciłem niż zyskałem?

Bo masz pecha. Według statystyki muszą istnieć osoby, które mają ujemny bilans rzeczy zdobytych i straconych podczas bójek.

Leonardo
14-11-2015, 10:52
Bo nie potrafisz wbijać do dobrych bójek :v,
Zauważ że gdybyś nie przegrał, to na pewno nie straciłbyś uzbrojenia (i to tutaj jest pies pogrzebany).
A teraz jak przegrasz to do twojej postaci zostanie dopisane +1 do porażek. I tyle. Nawet golda z bójek z nie ma, bo nikt nie go ze sobą nie nosi.
A nikt nie wspomni o kosztach bójek - o tym, że w każdej większej bójce schodziły odnówki i inne przedmioty specjalne. A teraz nie ma gdzie tego zużyć i tworzy się nadmiar.

Ktoś wyżej wspominał również o tym, że zwolennicy pvp walczą dla samej satysfakcji z walki.
W takim razie usuńcie drop z mini-bossów i wymieniajcie je dla samej satysfakcji z walki.
Albo jeszcze lepiej: usuńcie zdobywanie golda od potworów i zabijajcie je dla samej satysfakcji z walki.


Ale jest całkiem dobry sposób, aby zadowolić obie strony.
Coś w rodzaju Znaleźnego (15-20% wartości rynkowej przedmiotu). Przez 24h. od wypadnięcia przedmiotu, trafiałby on do zakładki fabularnej. Gracz który stracił uzbrojenie mógłby odkupić za ów Znaleźne swój przedmiot. Oczywiście nie zda to egzaminu, gdy cena średnia nie jest ustalona, ale i na to znajdzie się jakaś rada.
Albo jeszcze inaczej:
30-50% wartości dla przedmiotów do +3 włącznie.
20-30% wartości dla przedmiotów z przedziału <+3;+6>
10% wartości dla przedmiotów z przedziału <+7;oo>

lcsLewBrickTrack
14-11-2015, 11:31
Bo nie potrafisz wbijać do dobrych bójek :v,
Zauważ że gdybyś nie przegrał, to na pewno nie straciłbyś uzbrojenia (i to tutaj jest pies pogrzebany).
A teraz jak przegrasz to do twojej postaci zostanie dopisane +1 do porażek. I tyle. Nawet golda z bójek z nie ma, bo nikt nie go ze sobą nie nosi.
A nikt nie wspomni o kosztach bójek - o tym, że w każdej większej bójce schodziły odnówki i inne przedmioty specjalne. A teraz nie ma gdzie tego zużyć i tworzy się nadmiar.

Ktoś wyżej wspominał również o tym, że zwolennicy pvp walczą dla samej satysfakcji z walki.
W takim razie usuńcie drop z mini-bossów i wymieniajcie je dla samej satysfakcji z walki.
Albo jeszcze lepiej: usuńcie zdobywanie golda od potworów i zabijajcie je dla samej satysfakcji z walki.


Ale jest całkiem dobry sposób, aby zadowolić obie strony.
Coś w rodzaju Znaleźnego (15-20% wartości rynkowej przedmiotu). Przez 24h. od wypadnięcia przedmiotu, trafiałby on do zakładki fabularnej. Gracz który stracił uzbrojenie mógłby odkupić za ów Znaleźne swój przedmiot. Oczywiście nie zda to egzaminu, gdy cena średnia nie jest ustalona, ale i na to znajdzie się jakaś rada.
Albo jeszcze inaczej:
30-50% wartości dla przedmiotów do +3 włącznie.
20-30% wartości dla przedmiotów z przedziału <+3;+6>
10% wartości dla przedmiotów z przedziału <+7;oo>

Wow. Tworzy się nadmiar. Faktycznie. Nie ma bossów, nie ma mini-bossów, nie ma unikatowych. Nawet jeśli byłby nadmiar to rzeczywiście nie będzie on potrzebny przy następnym upie. Zapomniałem.

Leonardo
14-11-2015, 12:19
Wow. Tworzy się nadmiar. Faktycznie. Nie ma bossów, nie ma mini-bossów, nie ma unikatowych. Nawet jeśli byłby nadmiar to rzeczywiście nie będzie on potrzebny przy następnym upie. Zapomniałem.

Kto normalny zużywa odnówki na mini-bossy?
Ile jest niby tych bossów na które zużywamy odnówki?
A unikatowe potworki? To inwestowanie.

Następny upek? Ha, kiedy on nastąpi... Potrzebne przy następnym upku? Ale do czego? Do bossów których będzie najwyżej kilkunastu? Może też przez pierwszy tydzień wymian mini... Ale to tyle. Na arenie otrzymuje się zwrot w żetonach także tam stratny odnówek również są niewielkie. A przy codziennym ubijaniu mini, śmiało można zapewnić sobie dostatek odnówek.

lcsLewBrickTrack
14-11-2015, 13:13
Jak tobie za dużo odno to marnuj sobie, ale nie mów innym że mają je marnowac w bójkach. Wg mnie dobrze że jest dużo odno. Starczy na każdą okazję.

Lisu aka wróciłem
14-11-2015, 13:45
Jak tobie za dużo odno to marnuj sobie, ale nie mów innym że mają je marnowac w bójkach. Wg mnie dobrze że jest dużo odno. Starczy na każdą okazję.

Nikt Ci nie każe wchodzić na lokacje bójkowe, do przejścia fabuły głównej nie jest to konieczne. A odnówek jest za dużo, dostajemy za minibossy, kopanie, grzyby, tracimy na pvp (nie koniecznie bo koszta się zwracają w postaci żetonów, więc często na pvp tylko zyskujemy), tracimy na unikaty (w wielu przypadkach nie tracimy, bo otrzymujemy je za walkę). No i jeszcze bossy, w Nordii będzie ich pewnie koło 10, czyli dajmy po 20 odno, bo pewnie będzie się padać kilka razy, na trudniejszych.

lcsLewBrickTrack
14-11-2015, 14:03
Nikt Ci nie każe wchodzić na lokacje bójkowe

Nikt ci nie każe nie posiadac dużo odnówek. (sry twoja logika) Rozdaj za darmo graczom którym skończyły się żetony, na targu nie ma, a sami nie mają.

Lisu aka wróciłem
14-11-2015, 14:14
Nikt ci nie każe nie posiadac dużo odnówek. (sry twoja logika) Rozdaj za darmo graczom którym skończyły się żetony, na targu nie ma, a sami nie mają.

Nie rozumiem, odpowiedziałem jedynie na Twój post, napisałeś że Leonardo nie będzie Ci mówił jak masz żyć, nie będzie kazał Ci marnować odnówek na bójki. Ja jedynie radzę, że aby ich nie marnować nie musisz wchodzić na lokacje bójkowe. Kierując się raczej Twoją logiką :)

Tak w sumie to nie rozumiem dlaczego z tymi bójkami jest taki problem, w sumie to nikt nikogo do niczego nie zmusza. Gra do czasu zlikwidowania wypadania uzbrojenia zapewniała albo niewielki zysk (czyt. exp na lokacjach bez bójek, złoto z potworków, uzbrojenie sklepowe bądź zwykłe ze skrzyń, opcjonalnie unikatowe za zakupy z targu), lub większy zysk kosztem większego (jakiegokolwiek) ryzyka (wymiany mini, zbieractwo). Dlaczego gro osób wychodzi z założenia, że to "najlepsze" powinno być dostępne dla każdego bez żadnego ryzyka, kosztów?

lcsLewBrickTrack
14-11-2015, 14:57
Dlaczego gro osób wychodzi z założenia, że to "najlepsze" powinno być dostępne dla każdego bez żadnego ryzyka, kosztów?

Może nie chcą po prostu niepotrzebnych utrudnień w grze. Tak, moim zdaniem to niepotrzebne utrudnienie. Odkąd 4,5 roku temu weszedłem do tej gry jestem jednego zdania: powinno byc łatwo, a nie patrzysz czy cię ktoś nie zaatakuje tylko dlatego że mu za mało uzbrojenia. Sporo graczy przez bójki odeszło z gry i nie chcemy powtórki. Zwłaszcza jak np. taki 20 lvl wydropi +4 eq z Rapsa/Goblina/Brunatnego/Wywy i nagle atakuje ktoś go 30 lvl i traci to. OOO nie dziękuję bardzo za takie coś.

Jeahok
14-11-2015, 15:18
ja bym był za zwiększeniem % traconego golda i kwoty minimalnej, wtedy by była prosta kalkulacja ryzyka, nie byłoby tu żadnej krzywdzącej losowości.
Do tego jak wcześniej pisano spoko byłaby zwiększona szansa na tracenie przedmiotów(najlepiej tylko dla rzeczy użytkowych-taki zwrot miksturek bez pośrednictwa żetonów).

Cain
14-11-2015, 16:17
Może nie chcą po prostu niepotrzebnych utrudnień w grze. Tak, moim zdaniem to niepotrzebne utrudnienie. Odkąd 4,5 roku temu weszedłem do tej gry jestem jednego zdania: powinno byc łatwo, a nie patrzysz czy cię ktoś nie zaatakuje tylko dlatego że mu za mało uzbrojenia. Sporo graczy przez bójki odeszło z gry i nie chcemy powtórki. Zwłaszcza jak np. taki 20 lvl wydropi +4 eq z Rapsa/Goblina/Brunatnego/Wywy i nagle atakuje ktoś go 30 lvl i traci to. OOO nie dziękuję bardzo za takie coś.

Aha. Szansa na drop eq wynosiła 1%, podziel sobie to jeszcze przez ilość posiadanego eq. Szansa na wydropienie akurat tego, konkretnego eq już przy 10 sztukach uzbrojenia wynosi 1/1000...

Bardziej bałbym się nosić przy sobie cenne zwoje, np. poświęcenie, albo normalizacja

Hubert M
14-11-2015, 17:37
Według mnie jak by znowu włączyli wypadanie eq po bójce to żeby tylko wypadały uzbrojenia od +3 w dół. Ale głosuję na ''nie''

proskiler
14-11-2015, 18:57
Proponuję zamknąć, bo do niczego nie prowadzi, tylko coraz więcej błędów ortograficznych i logicznych.

PanBartek
14-11-2015, 22:57
P
rzywróćcie wypadanie uzbrojenia w bójkach, bo teraz gra jest bezsensowna i przez brak ryzyka - nudna.

skoro gra przez brak ryzyka zrobiła się bezsensowna i nudna to mam proste rozwiązanie satysfakcjonujące obie strony. Przecież tereny po evencie halloweenowym leżą odłogiem, zróbmy tak czystą bójkownię bez żadnych innych atrakcji w postaci potworków czy innych mini. Oczywiście z ostrzeżeniami dla innych graczy przed przypadkowym wejściem. I na tych terenach niech dropi wszystko, można nawet dodać minimalny limit ilościowy wypadniętego eq. I jest ryzyko i jest fun :)

A jak za mało ryzyka jeszcze to powiązać drop z goldem na postaci która ma go najwięcej wliczając te bankowe oczywiście. Easy solution.

Tomi
14-11-2015, 23:16
ja bym był za zwiększeniem % traconego golda i kwoty minimalnej, wtedy by była prosta kalkulacja ryzyka, nie byłoby tu żadnej krzywdzącej losowości.
Do tego jak wcześniej pisano spoko byłaby zwiększona szansa na tracenie przedmiotów(najlepiej tylko dla rzeczy użytkowych-taki zwrot miksturek bez pośrednictwa żetonów).
To można zawsze zrobić.

Tracenie Eq zostało wycofane z tego względu, że dla osoby która bójek robi dużo, średni "zysk" z tego że raz na 100 bójek dostanie itemek, który może być warty 5k tak naprawdę nic nie zmienia. Natomiast dla osoby, która raz przegra w nierównej walce i straci akurat coś wartościowego jest to bardzo dotkliwe.
No i nie trzeba wreszcie nosić setek śmieci, aby wylosowanie czegoś lepszego było prawie niemożliwe.

Także lepsze są mniejsze, a pewniejsze zdobycze - jak ktoś przegra jedną walkę to tego nie odczuje. Ktoś kto toczy bójki non stop będzie miał średnio większy zysk i też nie będzie musiał liczyć na farta, że w tej 1/100 dostanie coś cenniejszego.

lcsLewBrickTrack
15-11-2015, 01:55
P

skoro gra przez brak ryzyka zrobiła się bezsensowna i nudna to mam proste rozwiązanie satysfakcjonujące obie strony. Przecież tereny po evencie halloweenowym leżą odłogiem, zróbmy tak czystą bójkownię bez żadnych innych atrakcji w postaci potworków czy innych mini. Oczywiście z ostrzeżeniami dla innych graczy przed przypadkowym wejściem. I na tych terenach niech dropi wszystko, można nawet dodać minimalny limit ilościowy wypadniętego eq. I jest ryzyko i jest fun :)

A jak za mało ryzyka jeszcze to powiązać drop z goldem na postaci która ma go najwięcej wliczając te bankowe oczywiście. Easy solution.

Może tak byc, aczkolwiek to na nowej mapie. Eventówek nie ruszac (00:00 ostatniego dnia eventu i kto nie ucieknie ten traci wszystko. No ok, można wcześniej wyjsc, ale w przypadku bicia baala który pojawił się o 23:59 czy gdy masz 99 dyń i ostatnią nabijasz o 23:59. Albo po prostu zalagowało ci i kiedy się reaktywujesz, jest już po północy) - najlepiej w grocie szkieletów po lewej od smoka zrobic tam jakąś dodatkową mapę ,,Strefa Ryzyka" na tych zasadach. Oczywiscie przed wejściem zrobic ,,Czy na pewno chcesz wejśc do Strefy Ryzyka? I wyjaśnienie dlaczego lepiej tam nie wchodzic"

Tomi
15-11-2015, 22:55
Mapka na której po przegranej traci się założone EQ, zawsze jakieś przedmioty i cały gold, przy czym wejście wymaga posiadania minimum x golda? Raczej wykonalne, ale już widzę te tłumy ;)

Jeahok
15-11-2015, 23:08
Mapka na której po przegranej traci się założone EQ, zawsze jakieś przedmioty i cały gold, przy czym wejście wymaga posiadania minimum x golda? Raczej wykonalne, ale już widzę te tłumy ;)

no właśnie, szkoda roboty bo będzie na pewno martwa

Leonardo
16-11-2015, 00:20
Wróćmy do starych zasad i dodajmy to znaleźne. 10-15% wartości przedmiotu za odzyskanie przedmiotu. Czas na wpłatę 24h. po stracie do aukcjonera. Na ten czas przedmiot trafia do zakładki "fabuła" z dopiskiem kiedy przechodzi na nas.

EntdeckeR
16-11-2015, 00:31
OK pod warunkiem, że tracić będą tylko Ci, którzy atakują niższe lvle i przegrywają ;)

Jeahok
16-11-2015, 10:53
Wróćmy do starych zasad i dodajmy to znaleźne. 10-15% wartości przedmiotu za odzyskanie przedmiotu. Czas na wpłatę 24h. po stracie do aukcjonera. Na ten czas przedmiot trafia do zakładki "fabuła" z dopiskiem kiedy przechodzi na nas.

i jak ma być określana wartość przedmiotu? w zasadzie nie będzie się to niczym różnić od zwiększenia ilości wypadającego złota, bez zbędnych utrudnień

kombinujecie jak koń pod górkę

Leonardo
16-11-2015, 22:10
Wtedy przynajmniej będą straty - to nie kombinowanie, a uwzględnienie chciwości(albo oszczędności, jak kto woli) graczy. Możemy zwiększyć drop złota i o 1000% ale co to zmieni skoro nie nosi się więcej niż 10k przy sobie?
Można ustalić średnią wartość ogólną dla każdego poziomu i plusa. Oczywiście dzieląc na unikaty i nie-unikaty. Wyjdzie trochę możliwości, ale według mnie nadal jest to lepsze niż zwiększenie ilości wypadającego złota którego nie ma.

PanBartek
17-11-2015, 14:19
Mapka na której po przegranej traci się założone EQ, zawsze jakieś przedmioty i cały gold, przy czym wejście wymaga posiadania minimum x golda? Raczej wykonalne, ale już widzę te tłumy ;)

no ale przecież główny zarzut to brak ryzyka, więc zaproponowałem coś takiego żeby zadowolić te tłumy którym brakuje ryzyka, chyba nie chcemy ich z gry utracić ;)
Poza tym nie musi od razu tak ekstremalna utrata wszystkiego, można ten pomysł dopracować i ustalić jakieś sensowne limity %, może nie 100% czy 1 %, ale 10, 20 czy 5% szansy na utratę czegoś z eq. Oczywiście można najpierw zrobić sondaż czy taka mapka jest potrzebna.

A jak nie to zamykamy temat, nic nie zmieniamy, bo przecież tu nie chodzi o brak ryzyka tylko o coś odwrotnego: jak bez żadnego ryzyka złapać jakiegoś nooba czy niskolevelowca i na nim zarobić, ewentualnie korzystając z pomocy kolesiów. Bójki drużynowe i tak są wypaczone, pomysł żeby strona atakująca miała możliwość uzyskania ok. 10% przewagi jest z samej definicji nielogiczny. Agresor świetnie przygotowany, mający często jeszcze do pomocy również świetnie przygotowanych kolesi przeciwko komuś kto nie ma żadnej praktyki w walkach, często jest źle ubrany, nie ma ożywek, itd. Dodatkowo jeszcze nie ogarnia gry i dobiera sobie na pomoc sabotów. I jeszcze tego agresora wynagradzajmy przewagą, śmieszne. Chyba z obawy że mógłby paść i się do gry jeszcze zniechęcić.

proskiler
18-11-2015, 10:26
Może dodać większe szanse na wypadnięcie przedmiotów, gwarantowana odnówka coś w tym guście.

Tomi
18-11-2015, 18:11
Jeśli gracze tego faktycznie zechcą, to dodanie do każdego miasta mapki pt. "bójkownia" jest do zrobienia.
Zasady: czego i ile powinno się tam tracić, jaki wymagany pułap złota na wejście, czy podzielić na przedziały lv itp. według uznania graczy.

FIFA
29-01-2016, 23:07
Proponuje powrócić do korzeni i przywrócić możliwość utraty ekwipunku w czasie bójki. Aktualnie każda bójka nie ma sensu, ponieważ traci się drogocenne odno mobi itp, nie mogąc zyskać nic ciekawego w zamian prócz śmiesznych 5k.

XMasKinght
29-01-2016, 23:11
Ja proponuję powrócić do korzeni i przywrócić możliwość atakowania każdego lvl'a.
+ Jak najbardziej na tak do posta wyżej.

Dorek
29-01-2016, 23:11
ja myśle że na iś by to się przydało bo jak by nie patrzeć z zabitego przeciwnika można zabrać uzbrojenie które przyda się później

^ zgadzam się z osobą wyżej

aXe
29-01-2016, 23:18
Jak najbardziej jestem za przywróceniem atakowania słabszych poziomów. Bez tej funkcji gra straciła część swojego uroku.

FIFA
29-01-2016, 23:20
Tu nie chodzi o same iś. Wszystkie bójki straciły jakikolwiek sens, 0 ryzyka 0 zabawy 0 możliwości zyskania czegoś. Wystarczy przypomnieć sobie czasy eliar gdy to na uroczej co chwile ktoś się przebijał czego to wspaniałego nie zyskał w walce ;) Wtedy bójki tętniły życiem a po wprowadzeniu jakiegoś ograniczenia umarły całkiem.

- - - - - - - - - -

Atakowanie niskich lvli było też w pewnym sensie zachęceniem by być coraz lepszym aby nikt nawet nie pomyślał o ataku :)

Hubiot
29-01-2016, 23:25
Atakowanie niskich lvli było też w pewnym sensie zachęceniem by być coraz lepszym aby nikt nawet nie pomyślał o ataku :)
Dla ciebie było zachęceniem, dla innych low lvl straceniem ok. 30 minut na czekanie, aż sobie wysokie lvl powalczą. Co on mógł zrobić w walce? Jedynie przeżyć kilka tur, bo później nie żył prawie całą walkę, bo szkoda ożywek na typa co pada na hita

Jeahok
29-01-2016, 23:27
https://forum.mfo3.pl/showthread.php?30093-Przywr%C3%B3cenie-wypadania-uzbrojenia-w-b%C3%B3jkach&p=220264&viewfull=1#post220264

Kim Chi
29-01-2016, 23:42
https://forum.mfo3.pl/showthread.php?30093

Kim Chi
29-01-2016, 23:42
A nie można tak po prostu wyłączyć wypadania tylko dla itemów +3 lub lepszych?
Podobnie można zrobić też z gemami. Mogłoby być i tak.

Rebellious
30-01-2016, 00:26
Bójki są stracone, teraz można powalczyć na igrzyskach/złapać ludzi w grupie o ile nie poddadzą się po 3 turach. :) Gdyby wypadały itemy to tym bardziej bójek by nie było, bo każdy uciekałby z obawy o swoje eq.. Większa ilość igrzysk doprowadziła by do znudzenia nimi i liczba uczestników igrzysk nie przekraczała by pewnie 5. Tyle jak najbardziej ich wystarczy, teraz są bowiem niecierpliwie wyczekiwane. ;) No więc pomysł na NIE, choć chciałbym poczuć dawny klimat UROCZEJ POLANY. :D

Doktor Lewatywa
30-01-2016, 00:39
Przecież dalej można atakować niższe poziomy, wykluczono tylko patologię :)

Ale faktycznie aktualne bójki są do niczego, sam wolę się poddać niż stracić kupę czasu i nic z tego nie zyskać.
Być może w przyszłości jak będą rozbudowane drużyny będą ciekawsze rzeczy typu wojny i wtedy bójki wrócą do łask.

MFO to nie tylko bójki. Na razie powinny wystarczyć igrzyska i event mopa, który zbliża się wielkimi krokami.

Rumplestiltskin
30-01-2016, 00:42
nie mogąc zyskać nic ciekawego w zamian prócz śmiesznych 5k.
Można nadal cenne rzeczy zyskać (zwoje zdolności, przedmioty kolekcjonerskie z eventów itp.):
https://mfo3.pl/r/b027c4998

Dorek
30-01-2016, 00:42
MFO to nie tylko bójki. Na razie powinny wystarczyć igrzyska i event mopa, który zbliża się wielkimi krokami.

Ta i tylko w weekend będzie można walczyć TvT . Atakowanie mniejszych zawsze było spoko nie raz zrobiła się dobra walka a teraz nawet 1 osoby na uroczej nie ma

EntdeckeR
30-01-2016, 00:50
A ja proponuję leczenie u dobrego lekarza...

Już sam fakt, że 6x lvl może bić 5x lvla i z założenia bez wezwania pomocy 5x dostaje w 4 litery jest chore.
Wy jeszcze chcecie, żeby itemki leciały dla takiego lamusa...

Dobrze jest jak jest.

About
30-01-2016, 09:40
A ja proponuję leczenie u dobrego lekarza...

Już sam fakt, że 6x lvl może bić 5x lvla i z założenia bez wezwania pomocy 5x dostaje w 4 litery jest chore.
Wy jeszcze chcecie, żeby itemki leciały dla takiego lamusa...

Dobrze jest jak jest.

hm, bo masz 56lvl?

https://wstaw.org/m/2016/01/30/xd_1.PNG

FIFA
30-01-2016, 12:25
Gdyby wypadały itemki, to tym bardziej bójki by były z powodu choćby możliwego zysku. Twoją drogą myślenia patrzysz jedynie na to co możesz stracić, przez co z pielucha w gaciach najlepiej w ogóle nie wychodzić z miasta ;)

Fanta
30-01-2016, 12:48
Słabiutki pomysł. Wielokrotnie powtarzany już.
Zmiana została wprowadzona, bo widocznie większość się tego domagała.
Marudzą tylko pojedyncze płaczki, co w zwyczaju mają 'straszenie' łapankami, przeszkadzanie w wymianach mini itd.

Nie bez powodu zostało to zmienione.

A dla autora tematu:

4052

Lisu aka wróciłem
30-01-2016, 13:09
W sumie to większość się sprzeciwiała wprowadzaniu tej zmiany, a pojedyncze jednostki były za. Sama wielokrotność powtarzania tematu świadczy o tym ile osób chciałoby powrotu do bójek.

ja oczywiście za :)

NieZabijajMnie
30-01-2016, 13:58
W sumie to większość się sprzeciwiała wprowadzaniu tej zmiany, a pojedyncze jednostki były za. Sama wielokrotność powtarzania tematu świadczy o tym ile osób chciałoby powrotu do bójek.

ja oczywiście za :)

Tak jak patrze to cały czas ZA wypowiadają się te same osoby :rolleyes:

Dorek
30-01-2016, 14:14
Tak jak patrze to cały czas ZA wypowiadają się te same osoby :rolleyes:

nie bym był taki pewny . :)

Leonardo
30-01-2016, 14:23
Bójki zostały zabite, nawet gdy przywrócimy wszystko do poprzedniej formy to ludzie nie będą już chodzić na uroczą (pewnie więcej osób będzie siedzieć w okolicach krakena/wdowy).
Tomi postawił na promowanie expa, a nie bójek i mała szansa, że zmieni swoje podejście.

Rebellious
30-01-2016, 18:20
Przecież dalej można atakować niższe poziomy, wykluczono tylko patologię :)

Ale faktycznie aktualne bójki są do niczego, sam wolę się poddać niż stracić kupę czasu i nic z tego nie zyskać.
Być może w przyszłości jak będą rozbudowane drużyny będą ciekawsze rzeczy typu wojny i wtedy bójki wrócą do łask.

MFO to nie tylko bójki. Na razie powinny wystarczyć igrzyska i event mopa, który zbliża się wielkimi krokami.



Mnie się wydawało, że event gracza MasterOfPuppets będzie dotyczył PvP, a nie naszego kochanego TvT? :D

Rebellious
30-01-2016, 18:27
Jeśli gracze tego faktycznie zechcą, to dodanie do każdego miasta mapki pt. "bójkownia" jest do zrobienia.
Zasady: czego i ile powinno się tam tracić, jaki wymagany pułap złota na wejście, czy podzielić na przedziały lv itp. według uznania graczy.

Chyba gracze tego nawet pragną a nie tylko chcą, patrząc na ostatnie tematy :D. Moim zdaniem, fana bójek, byłoby mega świetnie. :)

Kim Chi
30-01-2016, 19:00
Ja tego nie pragnę, nawet tego nie chcę, bo to beznadziejne.

Byłoby tak samo, jak z tablicami ogłoszeniowymi - przez kilka dni gracze byliby tam aktywni, a po kilku dniach mapa świeciłaby pustkami.

Doktor Lewatywa
30-01-2016, 19:54
A czy bójka musi być zawsze tvt?

felekkk
30-01-2016, 21:46
Jestem na nie ,ponieważ :
-stracimy wartościowy przedmiot ,który za dużo złota kupiliśmy lub nam wypadł z mini-bossa,bossa itp.
-tracimy cenny czas
-większość graczy będzie tam gdzie można atakować i będą czyhali na swoją ofiarę
-zniechęci to nowych graczy,którzy dopiero za czeli grę
-mniej będzie osób bicie na mini-bossów

EntdeckeR
30-01-2016, 21:52
Chcecie zrobić z tej gry wylęgarnię chamstwa... Taka zmiana zniszczyłaby ją ;)

Lisu aka wróciłem
30-01-2016, 21:54
Chcecie zrobić z tej gry wylęgarnię chamstwa... Taka zmiana zniszczyłaby ją ;)

ledwo kilka miesięcy temu to usunięto, rzeczywiście gra była zniszczona przed tą zmianą

EntdeckeR
30-01-2016, 21:54
Nie dla bicia słabszych graczy przez "koxów" bijących się w kilku w zorganizowanych grupach.

Chcecie takich zasad - proście o serwer 2 - pvp i tam sobie grajcie na nowych zasadach.

Rebellious
30-01-2016, 22:07
A czy bójka musi być zawsze tvt?

Pff takich 1v1 jest pod dostatkiem. A co za różnica czy pojedynek, arena czy bójka? -Jeden pies. Myślałem, że chodzi o tvt.

- - - - - - - - - -


ledwo kilka miesięcy temu to usunięto, rzeczywiście gra była zniszczona przed tą zmianą

No właśnie ulepszona. :d

Cain
30-01-2016, 22:50
Jestem na nie ,ponieważ :
-stracimy wartościowy przedmiot ,który za dużo złota kupiliśmy lub nam wypadł z mini-bossa,bossa itp.
-tracimy cenny czas
-większość graczy będzie tam gdzie można atakować i będą czyhali na swoją ofiarę
-zniechęci to nowych graczy,którzy dopiero za czeli grę
-mniej będzie osób bicie na mini-bossów

1) Nie. Szansa na to jest zbyt mała.
2) Chyba nie trzeba brać sos, wystarczy się poddać (tracąc przy tym ok. 5k) i dostać osłonę na 1h.
3) To chyba normalne :v
4) Jedni się zniechęcą, drudzy wbiją lvl i się "zemszczą"
5) W jaki sposób jedno wpływa na drugie?

Bąblowiec pląsający
31-01-2016, 16:22
A czy bójka musi być zawsze tvt?

Nie musi, ale ktoś kto przegrywa i o tym wie ZAWSZE wzywa pomocy.

Cain
31-01-2016, 17:04
No ok, ale po co? Żeby nie stracić tych "5k"?

EatClenTrenHard
31-01-2016, 19:21
Nie chodzi zawsze o strate czy zysk ale też o fun, bójka sama w sobie może być fajna:-D

EntdeckeR
01-02-2016, 01:02
Fajna dla jednej strony. Niektórzy chcą zbić minibossy czy coś, wpada jakiś ciołek i zabiera Ci Twój cenny czas.
Bójka jest fajna, jak obie strony tego chcą ;) Nie jak osoba lepsza atakuje gorszą z góry dając sobie 90% szansy na wygraną ;)

Keriehyl
06-02-2016, 18:09
Nie chciałbym już bójek jeśli będzie na Nordie i Azarad upek to niech zlikwidują na: Kobrze, Ogrze, Szczuroaku, Gryfie, Wampirzycy, Kapłanie, Żółwiu, Garudzie oraz także na Orku, bo martwie się przez ten atak gracza na mnie że strace cenne unikaty eq oraz miksy.

Lisu aka wróciłem
06-02-2016, 18:59
Nie chciałbym już bójek jeśli będzie na Nordie i Azarad upek to niech zlikwidują na: Kobrze, Ogrze, Szczuroaku, Gryfie, Wampirzycy, Kapłanie, Żółwiu, Garudzie oraz także na Orku, bo martwie się przez ten atak gracza na mnie że strace cenne unikaty eq oraz miksy.

uzbrojenie już nie wypada, najwyżej stracisz przedmiot kolekcjonerski, albo zwój zdolności, ale szanse na to są raczej znikome

Doktor Lewatywa
06-02-2016, 18:59
W bojkach już się nie traci uzbrojenia.