PDA

Zobacz pełną wersję : [P4] Pusta grupa, zaprasznie do współpracy



PowerISO
05-11-2015, 17:25
Witam
błąd polega na istnieniu grupy bez graczy
3890
wywołanie błędu:
gracz A wysyła w tym samym czasie zaproszenie do gracza B i C
gracz B akceptuje następnie gracz C
gracz C przejmuje grupę z graczem A a gracz B ma pustą grupę.

Kim Chi
05-11-2015, 17:36
Błąd stary jak MFO.

SystemOfADown
24-11-2016, 00:20
W sumie błąd stary jak mfo i pewnie milion razy zgłaszany, ale odświeżę.

Kiedy zaprasza się więcej niż jedną osobę jednocześnie do grupy i obydwie zaakceptują, to osoba, która zaakceptowała jako druga będzie z nami w grupie, a pierwsza pozostanie w tej pierwszej stworzonej grupie, a więc w pustej (będzie sama w grupie)

Doggy
25-05-2018, 16:10
Ja też się z tym spotkałem. Mój kolega miał kończyć grać i opuścił grupę, dlatego, że się wylogował. Następnie pokazało się kółko wyczytywania na zakładce grupa na pół sekundy, a następnie było pusto w zakładce. Nawet nie było mojej postaci :confused:. Odświeżanie stronki oraz opuszczenie grupy pomaga w takich sytuacjach. Ale cóż... Programowanie mfo3 jest skomplikowane i mogą być błędy. Ale i tak spotkałem sie z tym tylko 1-2 razy. :D

GalaxyPL
23-08-2021, 12:51
Zgłaszam problem dotyczący zapraszania innych do grupy.
Regularnie zapraszanie się do grup skutkuje tym, że nagle tworzą się bugi, że kogoś wywala z grupy, a wczoraj nawet z grupy 3 osób i po zaproszeniu czwartej utworzyły się 2 grupy po 2 osoby. Wiem, że ponoć nie można w 1 momencie zapraszać kilku osób naraz, bo też się coś psuje, no ale to chyba jest do naprawienia.