PDA

Zobacz pełną wersję : Odnawianie się minibossów, dodanie petów, dodanie zaklęć do dropów, ranking drużynowy



El Fortuno
06-06-2011, 11:15
Ludzie płaczą że ceny przedmiotów drastycznie spadają , może by tak mini bosy odnawialne zmienić żeby odnawiały się np co dwa dni lub rzadziej ? a mini bosy takie jak brunatny i gryf zostawić normalnie bo i tak trzeba zabić 100 potworów zanim się stoczy z nimi walkę :)

2 propozycja

Już została poruszona podobna propozycja mianowicie "pety" chodzi o potworki w grze...
moim zdaniem można by to było tak zrobić jak w final fantasy VIII mianowicie GF ... pomocne stwory wzywane podczas walki na 5 tur i raz na walkę.... tylko nie wiem jak by sie je zdobywało :) bo jakby wypadały z bossów to nie każdy by mógł je mieć a kto by je zdobył zyskiwał by znaczna przewafe w walce ... :|
dajmy na to ze każdy dostaje potworka pomocnika na poczatku , lepsze potwory pomocnicze możemy wydropic z bosów .... ceny ich na targu siegały by zawrotnych cen :)
https://media.tumblr.com/tumblr_lffe3bqpTc1qa81ey.jpg jakby ktoś nie wiedział o co chodzi :)

propozycja 3...

Żeby niektóre zaklęcia tak jak w mf2 wypadały z bossów dajmy na to np ogień 3 można by wyło zdobyć z jakiegoś bosa a nie kupować go w sklepie , w sklepie mógłby się pojawić w dalszych miastach :)
(tu raczej usłyszę głosy krytyki od większości magów ) :)


propozycja 4 ...

nie wiem czy pojawił się juz taki temat ? żeby wprowadzić ranking dróżynowy :)

czekam na opinie :) jestem otwarty na słowa krytyki wszystkich graczy :)

Nyhariel
06-06-2011, 11:18
Co do pierwszej propozycji to tylko uwaga, ze brunatny tygrys pojawia sie co 24h i nie trzeba zabic 100 tygrysow.

Dwa - mi od poczatku sie ten pomysl nie podobal i bylem na nie.

Trzy - Nie mam zdania chociaz jestem magiem ;p

Cztery - O ranking druzynowy sam zalozylem chyba z 5 tematow... bedzie, ale kiedy?

Chaos
06-06-2011, 11:52
@up
Trzeba zabić 100 tygrysów na brunatnego.

@topic
1. Nie
2. Nie
3. Nie
4. Tak

Nyhariel
06-06-2011, 12:13
W takim razie zglaszam blad, ja ide sobie o 00.01 na brunatnego i w drodze do niego zabije moze max 10 tygrysow i mam z nim walke :)

El Fortuno
06-06-2011, 12:40
przecież napisałem ze trzeba zabić 100 potworów , widocznie tak czytasz :)

Levusek
06-06-2011, 12:46
1. Nie, tak jak jest powinno zostać.
2. Nie, po co dodatkowe udogodnienia, skoro i tak nie jest ciężko.
3. Tutaj jestem na tak, ale tylko pod warunkiem, że będzie to wypadać z bossów stałych, które można pokonać tylko raz.
4. Ranking już jest, tylko trzeba umieć go znaleźć ;D
(Szukaj -> Drużyna -> Sortuj wg -> punkty rankingowe -> malejąco)

Nyhariel
06-06-2011, 13:15
... ale chodzi o to, zeby nie byl w wyszukiwarce, tylko w zakladce "rankingi" i zeby w profilu druzyny nie bylo napisane (ranking: brak)

The End
06-06-2011, 16:33
Podzielam w 100% zdanie Levuska.

Coni
06-06-2011, 18:27
W takim razie zglaszam blad, ja ide sobie o 00.01 na brunatnego i w drodze do niego zabije moze max 10 tygrysow i mam z nim walke
Zapewne ubiłeś poprzedniego dnia te 90 tygrysów (po ubiciu brunatnego).

Kuzer
07-06-2011, 00:03
1. Nie jest dobrze jak jest.
2. Nie. Zbyt prosta bylaby ta gra.
3. Nie...
4. Juz jest.