PDA

Zobacz pełną wersję : [Bossy] Nie mogę pokonać Nimfy...



EntdeckeR
09-10-2015, 12:00
Mam problem z: Przeklęta Nimfa
Poziom postaci: 39
Statystyki:
HP
75
MP
20
Atak
80
Obrona
65
Obrona magiczna
55
Szczęście
75
Szybkość
80


Opis problemu:
Wstyd stwierdzić, ale na 39 lvl nie mogę pokonać nimfy...
Pewnie kwestia statów, eq, albo nawet taktyki.

Na swoje usprawiedliwienie jedynie to, że gram w to 1 raz i zapewne brnę w złą stronę.

Jakieś porady co robić, żeby tą łajzę w końcu kuźwa zbić?
Jakie EQ kupić (za rozsądną cenę, bo niestety, ale nie umiem zarobić w mfo3 na EQ i mam gówno zamiast eq).

Proszę tylko o rozsądne porady, na miarę newbie.

musaraj
09-10-2015, 13:28
MP+10 na kolejnym poziomie, chyba że nosisz rękawice.

EntdeckeR
09-10-2015, 17:49
Na 40 lvl zakładam rękawice dodające ataku itd. ;P
Jeśli chodzi o skille to nie mam nic ciekawego (czysty/krytyczny cios/leczenie 1)...:p

Dlaczego MP+10? Jestem wojem :o

AJKS
09-10-2015, 18:29
W przypadku wojownika, najbardziej optymalne jest posiadanie dwa razy tyle mp, ile wynosi koszt najwyższego dostępnego leczenia. Na następnym poziomie dodaj punkty w mp i speeda eew trochę mag deffa. Szczęście zostaw do 50 poziomu

Jeśli chodzi o eq, to najlepiej sprawdzi się full gryfie i broń która nie odejmuje celności.

Ubierz cztery gemy obrony magicznej a resztę najlepiej speeda lub ataku.

Na początku walki używaj drenażu. Używaj takze bryzy, osłonek magicznych i miksów rege.

To tyle, pozdrawiam :>

EntdeckeR
09-10-2015, 19:08
Z tym, że nie posiadam Drenażu, Bryzy, EQ gryfiego, ani Leczenia 2.

Jak na to zarobić? ._.

AJKS
09-10-2015, 19:32
No cóż, bij codziennie minibossy, sprzedaj stare.niepotrzebne eq, walcz pvp (dostaniesz żetony) a jeśli chcesz, to możesz doładować sobie kasę za pomocą mf. Najwyższym priorytetem dla ciebie powinno być leczenie 2 i drenaż, potem bryza, gdyż to jedne z kluczowych zdolności.

Jeśli nie masz żadnego eq z obroną magiczną, to nie kupuj już niczego na 30(na jeden lvl się nie opłaca) a pomyśl nad eq na 40.

Lisu aka wróciłem
09-10-2015, 19:40
Eq na 30lv już olej, kupuj eq na 40lv z obroną i obroną magiczną, jeśli potrzebujesz drenażu i bryzy odezwij się w grze, sprzedam Ci po przystępnej cenie. Jak powiedział AJKS możesz walczyć pvp o żetony, ale bez unikatowego eq nie polecam, jeśli masz żetony a brakuje Ci kasy, możesz za nie kupić mikstury odnowienia (lv 2 chyba teraz najbardziej opłacalne) i sprzedać je na aukcji za średnią cenę.

Więc teraz jeszcze raz po kolei:
-bij minibossy;
-wbij 40lvl (wincyj minibossow);
-wysprzedaj stare eq;
-kup nowe na 40lvl;
-kup leczenie2, oraz inne potrzebne zdolności (przeczekanie/bryza/drenaż);
-opcjonalnie sprzedaj mikstury odnowienia;
-pytaj o statystyki, co kilka poziomów;

pozdrawiam :)

ps. mikstury odnowienia za żetony można kupić u mistrza areny

EntdeckeR
15-10-2015, 23:38
Franca cudem pokonana.