PDA

Zobacz pełną wersję : Zmiany na forum.



musaraj
25-09-2015, 11:00
1.
Została uproszczona struktura grup i awansów - Aktualnie istnieją 4 grupy użytkowników:
-Zarejestrowani użytkownicy -> nie mają dostępu do shoutboxa, działu offtopic i nie mogą dodawać avatarów,
-Zarejestrowani użytkownicy+shoutbox+offtopic+avatar -> użytkownicy z dostępem do rzeczy, których nie ma poprzednia grupa,
-Moderowana grupa -> grupa użytkowników, których posty często są niezgodne z regulaminem, a zachowanie nieodpowiednie. Wszystkie posty wymagają akceptacji,
-GRUPA SPECJALNA -> nikt nie chce się w niej znaleźć

A teraz proszę o wyjaśnienie, jak awansować z jednej do drugiej, bo o tym nie napisano, a uważam, że to przydatna wiedza.

2. Jestem w grupie bez shoutboxa - teraz wyjaśnij mi ktoś, czemu widzę offtopic i mam avatar? Czy może potajemnie SB stało się jakieś jeszcze bardziej elitarne?

3.
Całkowicie wyłączone zostały sygnatury, lecz dozwolony rozmiar avatara został zwiększony do 120px x 120px.
Ze względu na powyższe zmieniony został układ postów.
Po co? Ktoś się domagał w ciągu ostatnich 2 lat? Ktoś narzekał? Wszystkim spodobał się poprzedni układ forum, ja bym wrócił. Avatarów i tak chyba nikomu nie chce się powiększać.



4. Po co?

NieZabijajMnie
25-09-2015, 11:04
Czym się różni specjalna od moderowanej? Cięższe kary np sb wyłączone na zawsze?
Dalej trzeba miesiąca na zdobycie sb czy doszły jeszcze jakieś warunki?

2. Musaraj też tak miałam. Ale jak wlazłam na forum z 10 razy to samo się naprawiło :) Pewnie też byłeś zalogowany jak zmieniali forum.
3. Tu się zgadzam. Sygny przekazywały ważne rzeczy :(


Oddajcie info o ilości reputków. :(

PS: Nie myślałeś o tym baggy żeby osoby które się 1 raz logują dostawały ekran powitalny z 2 najpotrzebniejszymi działami (Błedy i Poradniki) i zaproszeniem w głąb forum jeśli mają inna sprawę (jakiś opis zasad forum do akceptacji). To by było lepsze niż zmiany wiki.

Squadron
25-09-2015, 11:23
Nie podoba mi się ta zmiana. Tyle w temacie.

Ash
25-09-2015, 11:32
Jakoś tak lipnie wygląda ta lewa strona w postach. Może dodać jeszcze kilka informacji - skąd, liczba reputów itd. + wyśrodkować wszystko. Wydaję mi się, że jakby dać wszystko po środku to wyglądało by to ładniej.

I zmniejszyć odstępy w
Dołączył 31-03-2011
Postów 709

Blood Rider
25-09-2015, 12:14
Zdaje mi się, że gdzieś na mojej planecie jest stary szczur. Słyszę go nocą. Będziesz mógł od czasu do czasu sądzić tego starego szczura. Będziesz go mógł skazywać na śmierć. W ten sposób życie jego będzie zależne od twojej sprawiedliwości. Lecz za każdym razem ułaskawisz go, aby go oszczędzić. Bowiem jest tylko jeden.

Jesteśmy ostatnimi szczurami na tym forum. Cytat jest z "Małego Księcia".

Hydra
25-09-2015, 12:16
aż nie chce się wchodzić na forum, serio

niby do każdej zmiany idzie się przyzwyczaić, ja to do tej pory miało miejsce, ale to, co się teraz porobiło, to razi.

jeśli sygny zostały usunięte, a avatary przydzielone wszystkim, to jaki sens jest się udzielać na forum? bo nie rozumiem.
reputacja straciła sens

Ash
25-09-2015, 12:21
jeśli sygny zostały usunięte, a avatary przydzielone wszystkim, to jaki sens jest się udzielać na forum? bo nie rozumiem.
reputacja straciła sens

XD Ale, że udzielanie się na forum jest ogólne bez sensu, a avatary i sygny to rekompensują? Poważnie?

Hydra
25-09-2015, 12:25
wiesz, będąc randomkiem wybić się z 0 do 100repów to trochę trzeba się poudzielać, nie sądzisz

Krycha
25-09-2015, 12:40
Mistrzowi Poków chodzi o to, że celem forum jest dyskusja, rozmowa, dywagacja, a nie zbieranie reputów. Forum jest od tego, zeby sie udzielac, a nie reputy sa od tego, zeby je zbierać.

Samael
25-09-2015, 13:02
Malkontenci everywhere https://static-cdn.jtvnw.net/emoticons/v1/58765/1.0

Chaos
25-09-2015, 14:23
zmiany na +

dobra robota!

SystemOfADown
25-09-2015, 14:28
Beznadzieja.

skarlet
25-09-2015, 14:35
Wielki -
Do niczego zmiany

Lisu aka wróciłem
25-09-2015, 17:24
dla mnie to okienko po lewo wygląda ok, tylko brakuje ilości reputacji (poważnie, wklejcie to gdzieś, jest miejsce). tych grup nie rozumiem, ale chyba należę do elity (xD) bo mam wszystko to co miałem. a sygnaturki były ładne, z resztą większość postów na forumach jest dość krótka, a przy takim sporym panelu bocznym zostaje dużo pustego miejsca, co aż prosi się o jakiś obrazek. ogólnie jestem na +/-, dajcie reputy to będę na + :)

Krycha
25-09-2015, 20:14
Mega źle, że rozciąga forum w tabelkach. Wtedy było dobrze, nic nie rozciągalo, wszystko było widoczne. Teraz nie będzie można robić normalnych tabelek, a ogólnie będą suwaki... nie wiem czy warto. Ogólnie zmiany - gdyby nie były krzywdzące - byłyby mi neutralne. Jednak biorąc pod uwagę, że forum się zniszczyło, a tak naprawdę nic to nie dało pozytywnego (jak i opinie są negatywne), to może powrócimy do poprzedniego stylu? Ten blok po lewej jest zbędny w takiej długosci. Gdyby zachowało poprzednią szerokosc, to byłoby dobrze. W takiej wartosci szerokosc tylko jest problemem.

Krycha
27-09-2015, 16:52
Podbijam, z szerokoscia nic sie nie zmieniło, przez co forum jest rozwalone, bo tabelki się popsuły. Wróćmy do poprzedniej długosci bloku tak jak było wczesniej.

Gansey
27-09-2015, 16:57
Czy tabelki sa "rozwalone" gdziekolwiek indziej niz w poradnikach?

Krycha
27-09-2015, 16:59
Nie wiem. Byc moze. Natomiast w poradnikach są rozwalone i cos z tym trzeba zrobić. Albo usunac ten dodatkowy blok ze spisem, albo wrócić do starego stylu forum, gdzie nie było problemów.

Hide
27-09-2015, 19:59
W sumie, reputki oznaczały w pewien sposób "status" na forum, takie uznanie czy coś.

Teraz jak nowy gracz zacznie się czegoś pytać, to skorzysta z propozycji najszybszej z osób. A nie najlepiej rozeznanej.

Przez tyle czasu było dobrze. Co zmieniło ów zdanie?

Pozdrawiam Pirrata.

Doktor Lewatywa
28-09-2015, 01:21
Dlaczego nie mogę ustawić avatara?