PDA

Zobacz pełną wersję : Elitarne bossy i ultra set



ReveL
04-06-2011, 17:47
1.Mega Bossy które pojawiały by się w różnych miejscach (np. okolice Mglistej Doliny) nie w jednym miejscu i pojawiały się co 3h -przykład
2.Drop. z nich to jakieś ultra dobre EQ (i napis nie "Unikat" tylko na przykład "Elitarne","Legendarne")
I jak?
Przeszukałem wszystkie strony i nie znalazłem podobnego tematu.


Sorry że tak spamuje na forum w propsach,ale ja chce uciekawnić grę ;)

musaraj
04-06-2011, 17:50
Nie ma podobnycjh tematów?
temat jest tak połowicznie zaczerpnięty z "Artefaktów" i "Ambitniejszych Bossów"
To się delikatnie przewinęło.

The End
04-06-2011, 17:54
Krótko: pomysł zły. Tak zły jak tylko może być. Administracja działa w odwrotnym kierunku. Nie ma żadnych szans na wprowadzenie czegoś takiego.

Doktor Lewatywa
04-06-2011, 20:09
Jestem na nie, nawet gdyby wprowadzono elitarne bossy to komuś by się zachciało super bossów, potem extra bossów, potem hiper bossów, mega bossów, potem turbo bossów itd.

ReveL
04-06-2011, 20:10
OMG! Narzekacie tylko !!
Próbuje uświetnić grę a wy tylko krytykujecie
Myślicie że takie chodzenie w te i we wte nikomu się nie znudzi ;/
________________________________
Żeby nie otwierać nowego tematu
Co sądzicie o coś jakby "Złoto za darmo" klika się w link np. https://graonline.toplista.pl/ i daje złoto

musaraj
04-06-2011, 20:22
________________________________
Żeby nie otwierać nowego tematu
Co sądzicie o coś jakby "Złoto za darmo" klika się w link np. https://graonline.toplista.pl/ i daje złoto
Nie licz na to. Jest za to Program partnerski.

The End
04-06-2011, 23:09
Ziolekx opanuj emocję. To ty narzekasz w tym momencie :)
My tylko komentujemy i ustosunkujemy się negatywnie do tego pomysłu. Dodatkowo podałem ci informację, że takie coś ma zerowe szanse na wejście.
To twoje uświetnienie gry by ją tylko jeszcze zepsuło. I tak nie ukrywam, że jest źle. My-testerzy i administracja staramy się jakoś temu zaradzić, ale to jest trudne.
Jednym z podstawowych problemów odnośnie pvp jest kwestia dostępności i jakości uzbrojenia. O ile z obronami, wzorem szczęścia i zdolnościami w ostatniej poprawce sobie poradziliśmy to nadal jest impas w tym aspekcie. Jakiekolwiek wprowadzenie uzbrojenia powyżej unikatów wchodzi tylko w grę w bardzo ograniczonym zakresie interakcji z kowalem. Zatem tutaj tego nie będzie. Co do super bossów to jesli rozumiesz to przez siłę bossa gdzie da radę go pokonać tylko w 4 na maks lvl to będzie taki. Gryf jest już zbliżony do tego poziomu. Jednak to tyle. Nie możemy wprowadzić wyższej jakości uzbrojenia. Istnieje opcja, że będą bossy dropiące tylko itemy +2/+3/+4 a może i +5. Jednak to dalej będą zwykłe unikaty tylko, że z wyższym plusem. Prawdopodobieństwo na to też jest małe i zależy tylko wyłącznie od kowala który jest w trakcie budowy. Od tego systemu bardzo dużo zależy. Po jego stworzeniu można rozpatrzyć jeszcze raz sprawy eq i dopasować w pełni system do oczekiwań. Jednak poskreślam to już 3 raz - lepszego eq niż unikaty nie będzie.

Co do złota to również zły pomysł. Brawo, że wykazujesz kreatywność, ale musisz spróbować ukierunkować ją w bardziej pożyteczne pomysły :)

A co do tematu ambiotniejsze bossy. Świetny jest. Szkoda, że Tomi póki co go nie docenił. Może z następnym upem, teraz faktycznie jest sporo roboty.

Zero
05-06-2011, 14:40
Ziolekx ty próbujesz zrobić z tej gry drugie margonem??

Nyhariel
05-06-2011, 14:47
Ulepszyc gre, to nie znaczy wpieprzyc kazdy molizwy pomysl, tylko te dobre, a ten pomysl jest beznadziejny.

Tomi
05-06-2011, 15:14
Mamy w planach artefakty, ale nie jako przedmioty odgrywające większą role w kompletowaniu ekwipunku.
Nowe bossy - są takie plany, ale nie jest to związane z nowa kategorią przedmiotów.

ADIHC1
05-06-2011, 18:38
Lepsze i jeszcze trudniej dostępne uzbrojenie będzie miało negatywny wpływ na PvP.