PDA

Zobacz pełną wersję : Ankieta - Respawn Potworów



Firebite
11-09-2015, 20:04
Cześć

Chciałem zaproponować, aby respawn potworów odbywał się dla ogólnej publiki graczy - (tzn. ubijemy danego potworka i inny gracz też to widzi).
Na ten moment wygląda to tak, że - bijemy potworka na koordynatach 3,16 i inny gracz może ubić w tym momencie tego samego potworka na tych samych koordynatach.

Potwory bardzo szybko się regenerują(~10s), a na ten moment jest dużo expowisk przypadających na dany przedział poziomów, więc uważam, że jest to zbędne ułatwienie, które można by zbyć.

Zapraszam do dyskusji i udzielenia swojego głosu w ankiecie.

Pozdrawiam. - Firebite :P

Krycha
11-09-2015, 20:09
Nie rozumiem jaka to ma przyniesc korzysc? Co ma zmienić? Prócz tego, że "Ty tak chcesz"?

musaraj
11-09-2015, 20:09
Jak wyglądałoby expienie niewidoczne?

NieZabijajMnie
11-09-2015, 20:17
Jeśli nic ci nie odpowiada w tej grze to nie graj.
Potwory za trudne do ubijania, expowiska świecą pustkami jak sam pisałeś przy syrenach i wampirzycy Klik (https://forum.mfo3.pl/showthread.php?29068-Nak%C5%82adanie-negatywnych-status%C3%B3w-przez-potworki&p=213648#post213648). A ty chcesz uzależniać expienie dobrych graczy którzy potrafią zrobić skrypt od szybkości łącza.
Propozycja bzdurna i nie przemyślana. Zwiększająca czas wymiany minibossów i uciążliwość.

Tomi
11-09-2015, 20:38
Takie ograniczenie ma sens jedynie wtedy, gdy nie jest ograniczona energia. Cały serwer ma wtedy pewną pulę expa i trzeba ją sobie nawzajem "wyrywać". Myślę, że obecne rozwiązanie "indywidualne" jest bardziej przyjazne i nie potrzeba zmian.

Firebite
11-09-2015, 20:40
@Sic
Expowisk jest dużo, potwory na mapie też występują w takiej ilości, że zanim dojdziemy do jednego końca mapy, cała reszta zabita przed chwilą już się odnowi.
Nie wiem czemu w takim razie każdy do tego podchodzi ze słowami 'bzdura' i 'głupota'. Wcale nie zwiększa to czasu wymiany mini-bossów, ani nie przysparza uciążliwości, no chyba, że wychodzi się z założenia, że na jednej mapie siedzi 50 osób.
Oczywiście tak na pewno jest.

Ale rozumiem, że jest to kwestia gustu - po co w innym przypadku zamieszczałbym ankietę ? :v

musaraj
11-09-2015, 20:43
Respawn potwora na mapie wynosi 30s. Zazwyczaj expi się na małym kawałku. Ja przy respieniu minibossów zazwyczaj zabijam 5 grup na 30s, potem czekam aż się odnowią, bo w praktyce tylko te 5 widać na mapie. Widoczność dla każdego tylko by to przedłużyła, do tego Tomi dobrze wypunktował, czemu ta propozycja nie jest dobra.

Choć reakcje na propozycje nieco zbyt agresywne, przystopujcie.

skarlet
11-09-2015, 21:48
Na nie ;)
Zresztą i tak ekspie na niewidocznych i 4 gem aktywność xd
To może wejść :)

Hydra
11-09-2015, 23:48
trzy wystarczą, bo masz bazowe 100% aktywności

malpaxd
12-09-2015, 13:07
@Sic
Expowisk jest dużo, potwory na mapie też występują w takiej ilości, że zanim dojdziemy do jednego końca mapy, cała reszta zabita przed chwilą już się odnowi.
Nie wiem czemu w takim razie każdy do tego podchodzi ze słowami 'bzdura' i 'głupota'. Wcale nie zwiększa to czasu wymiany mini-bossów, ani nie przysparza uciążliwości, no chyba, że wychodzi się z założenia, że na jednej mapie siedzi 50 osób.
Oczywiście tak na pewno jest.

Ale rozumiem, że jest to kwestia gustu - po co w innym przypadku zamieszczałbym ankietę ? :v

Nadal nie powiedziałeś w czym takie rozwiązanie byłoby lepsze od tego co jest teraz.

EntdeckeR
14-09-2015, 22:12
Jestem na nie. Wolę mieć własne potworki i szybko to wybijać, niż z kimś się bawić w podział expa i tracić swój wolny czas na ksucie komuś.

Koridor
27-09-2015, 22:40
Nie będzie.